6178 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Steve
Steve
Je třeba hledat jinde v jiných vodách ...
6. Srpen 2019 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Je třeba hledat jinde v
Jenomže některé ženy jsou na kněze přímo umanuté a potřeba kněze je opravdu silná . Řekla bych , že je to kněžství a sakrální objekty pro ně jakýmsi fetišem .
7. Srpen 2019 - 0:37
Obrázek uživatele Steve
Steve
Akorát jim takové pomáhají k velkému hříchu ... Slib je slib, to se nesmí porušovat. Pokud chce, at' skončí raději definitivně s kněžstvím.
7. Srpen 2019 - 17:54
luci (anonym)
Odpověď na Akorát jim takové pomáhají k
Nejen kněží porušují sliby a pokud svým chováním nebudí pohoršení , tak je menší zlo když mají sex se zralou ženou , než prznit děti .
7. Srpen 2019 - 23:44
Daisy (anonym)
Musí to být pro kněze hrozné pokušení a pro ženy zase zakázané ovoce, které je láká. Nicméně, by si oba měli nechat zajít chuť.. Oba by byli nakonec nešťastní.
8. Srpen 2019 - 0:37
Daisy (anonym)
Snad někdy aspoň zdobrovolní celibát a všem se uleví.
8. Srpen 2019 - 0:45
luci (anonym)
Odpověď na Snad někdy aspoň zdobrovolní
Celibát všechny církve nemají , ale nenažraná papežská kurie katolické církve to , ne z náboženských důvodů , což tvrdí a zdůvodňují jakousi duchovní i fyzickou čistotou jej nařizuje pouze z důvodů materiálních . Sex je přece součástí života a jeho potlačování , jak jsme svědky vede k fatálnímu selhání některých kněží a to na všech stupních svěcení papeže nevyjímaje.
8. Srpen 2019 - 12:55
Daisy (anonym)
Souhlasím.. Taky mi to příjde nepřirozené.
8. Srpen 2019 - 17:23
Obrázek uživatele Steve
Steve
Je to kvůli 1.) Dědictví 2.) Kvůli šizení církevní službě na úkor dětí. Viděl jsem jak se NE-věnoval šéf Mormon bohoslužbě X jeho děti v sousedním pokoji. Poté jsem si hned uvědomil jak je důležité, aby se hodnostář nevěnoval rodině, ale plně se věnoval církevním službám. Ač je to proti přírodě, tak jsem PRO aby církevní hodnostář neměl ženu ani děti. O ten holý sex ani tak nejde jako takový ...
8. Srpen 2019 - 17:30
luci (anonym)
Odpověď na Je to kvůli 1.) Dědictví 2.)
Faráři mívali hospodyně a určitě ne jen kvůli vaření , praní , zašívání . Dejme tomu , že by je rodinné starosti odváděly od liturgických povinností , ale sex na závadu službě boží přece není. A pokud provozují sex se zralými ženami , tak nic proti , na čele při modlitbě se jim sperma nevypotí.
8. Srpen 2019 - 17:41
Helena (anonym)
Muj nazor na kneze je takovy ze na zensky nemaji cas jak jsou vytizeni mse,zpovedi,pohrby,krtiny,svatby....atd... jsou radi kdyz maji cas na sebe a odpocinou si nekdy I od otravnych lidi ....
9. Srpen 2019 - 17:08
luci (anonym)
Odpověď na Muj nazor na kneze je takovy
Na jídlo , pití a sex si každý čas najde . Jsou to jen církevní úředníci , správci farností , klášterů , diecézí , biskupství . A čas mají zrovna tak jako ti státní.
10. Srpen 2019 - 0:43
Daisy (anonym)
Luci, vy máte nějakou zkušenost s kněžími?
12. Srpen 2019 - 23:41
Daisy (anonym)
Jaký je Vás všech názor na přátelství kněze a ženy? Myslíte si, že to jde? Možná by mohli odpovědět i kněží z této diskuse.
12. Srpen 2019 - 23:46
luci (anonym)
Odpověď na Luci, vy máte nějakou
Mám a proto vím , že jsou to většinou normální lidé s lidskými potřebami.
13. Srpen 2019 - 9:11
Andrea (anonym)
Odpověď na Jaký je Vás všech názor na
Já jsem byla hrozně zamilovaná do kněze, sedli jsme si povahově, ale ukončila jsem veškerý kontakt, protože to bylo pro mě velké pokušení a trápila jsem se. A bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Já moc nevěřím na přátelství mezi mužem a ženou, vždy je tam aspoň z jedné strany fyzická přitažlivost.
14. Srpen 2019 - 0:33
Andrea (anonym)
... a kněží tady žádní nepíšou, psal tu jen otec Josef, ale ten už to taky vzdal.
14. Srpen 2019 - 9:31
Daisy (anonym)
Já jsem udělala přesně to samé, musela jsem to ukončit. Akorát jsem se trápila. Taky jsme si sedli, navštěvovali se, povídali si, dokud jsem se nezamilovala...Nakonec odešel z naší farnosti, už je to nějaký pátek a pořád mi hrozně chybí. Mám nutkání mu napsat nebo zavolat jak se má, ale znovu bych se trápila, myslela na něj..
14. Srpen 2019 - 14:18
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na ... a kněží tady žádní
To je jasný že tu samozřejmě žádní nepíší ... Nejspíš byl nepravý i ten Josef. (Někdo se za něj vydával)
14. Srpen 2019 - 15:40
Helena (anonym)
ja porad miluji jedno kneze a ten mi zustane v srdci do konce zivota,tomu knezi jsem to I napsala neresi to a nadale se se mnou styka,kdyz prijede tak se normalne bavime smejeme se ale jak odjede tak je mi smutno,kazdy den na neho myslim,tak bych se ho rada dotkla,obejmula ale vim ze se to nikdy nestane jen o tom snim.... uz se tesim az zase k nam prijede neni to casto ma moc prace ale I tak jsem rada kdyz muzu byt s nim,poradte co by jste na mem miste delaly....dekuji za odpovedi Helenka
14. Srpen 2019 - 19:46
14.8. (anonym)
Mohli by odpovědět
14. Srpen 2019 - 19:56
Daisy (anonym)
Taky jsem mu napsala dopis, nedokázala jsem mu říct do očí, že jsem se zamilovala. On mi odpověděl, že je všechno v pořádku, ať mi Pán žehná.. A tímto to skončilo. On se odstěhoval a mně je hrozně smutno. Chtěla bych vědět jak se má, vidět ho, slyšet, obejmout, nevím co dělat..
14. Srpen 2019 - 20:14
Helena (anonym)
Odpověď na Taky jsem mu napsala dopis,
Myslim ze ho muzes najit pokud vis jak se jmenuje,a zkontaktovat se s nim ale zase zalezi na tom jak te bere on ... a co jsi mu vsechno napsala
14. Srpen 2019 - 20:38
Daisy (anonym)
Máme na sebe tel. i mail adresu. Napsala jsem mu v dopise poděkování za všechno co pro mne udělal, a že jsem se zamilovala.. Docházela jsem k němu co 14 dní, povídali jsme si o všem o Bohu i o osobních věcech, on chodil k nám na večeře. Byla jsem loni na operaci a on mi volal jak mi je. Než se odstěhoval, tak jsem mu dala ten dopis a tím jsem to po....
14. Srpen 2019 - 21:01
Daisy (anonym)
Naivně jsem si myslela, že se ozve sám.. Nechci být vlezlá.
14. Srpen 2019 - 21:03
Helena (anonym)
zavolej mu a omluv se mu pochopi to a zeptej se ho kde ted je a sejdete se a popovidejte si o tom vsem
14. Srpen 2019 - 21:07
Daisy (anonym)
Vím kde je. Je to docela daleko. Jsem přesvědčená, že bylo mezi námi něco víc (vzájemná sympatie, přitažlivost). Je to kněz, tak ho musím nechat být, i když mě to trápí. Kdybych se mu ozvala, bylo by to asi ještě horší. Musím se s tím nějak vyrovnat a ho nechat v klidu dojít do nebeského království..
14. Srpen 2019 - 21:24
Daisy (anonym)
Peru se s tím, protože mi chybí a na druhou stranu mu nechci stát v jeho cestě a pokoušet ho. Asi to nechám tak jak to je a děj se vůle Boží...
14. Srpen 2019 - 21:27
Helena (anonym)
Odpověď na Peru se s tím, protože mi
Daisy a kolik je let Tobe a tomu knezi? Zalezi na tom co jsi mu v tom dopise vsechno napsala a jak on to vzal,nevim jak jste spolu travili cas a jak te bral on,maji toho hodne a hodne lidi jim projde v zivote,zkus se s nim zkontaktovat a uvidis jak se zachova je to knez nemuze te odmitnout....
14. Srpen 2019 - 22:23
Daisy (anonym)
Jsme oba starší. Nechápu, že se dokážu ve svém věku bláznivě zamilovat, jak puberťačka. To se mi hodně dlouho nestalo.
14. Srpen 2019 - 23:23

Stránky

Přidat komentář