0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

4% kluk toužící po ditěti

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
ahoj všem, jsem (prý velmi pohledný) nezženštilý gay krátce po třicítce a stále více si uvědomuji, jak moc toužím po vlastním potomkovi. Uvažoval jsem o vztahu se ženou, ale vím, že bychom se asi navzájem trápili. Teď mám velmi pohodový vztah s klukem, ale mé přání spíše sílí, než naopak. Přítel radí najít ženu a za úplatek si dítě pořídit. Tak nevím. Má někdo podobný problém nebo zkušenosti?
4. Srpen 2004 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
dědek (anonym)
Mravní hlídka by ti mohla poradit.
11. Září 2004 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING YOU! Ovládej se! Cožpak Ti nestačí,že máš necudný vztah s mužem, což samo o sobě jest rouhání proti Nejvyššímu?! Modli se ku svatému Ignáciovi, patronovi tápajících, pij Mattoniho kysibelku, ber sedací heřmánkovou koupel. Ve volných chvílích ti ke četbě doporučuji "Filozofie utěšitelkou".
12. Září 2004 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
dědek (anonym)
A je to tady. Já bych dodal, že pokud by příroda chtěla abys měl děti, tak by tě vybavila chutí na holky a ne na kluky.
12. Září 2004 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kombucha (anonym)
Je to dost na hovno. Spousta heterosexuálních lidí je přirozeně neplodných - a přesto se mohou pokusit o umělé oplodnění, mohou dítě legálně adoptovat. Lesba si také může celkem snadno zařídit. Guyové jsou prostě v tomhle diskriminováni. Takže také mě nenapadá jiné řešení, než jaké navrhuje přítel. Nevím, kolik takových žen se dá najít u nás a kolik by to stálo. A prý to jde docela snadno v Indii.
4. Březen 2007 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Než začnete takto uvažovat, mrkněte na blogy na seznamu, Homosexuálové a demokracie. Jak se ukazuje, takové dítě by současná společnost uklovala zaživa, protože by nedokázala "spolknout" jejich rodiče.
4. Březen 2007 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Na sveho potomka se vyprdni,jednou by se za Tebe hodne stydel!Kdyz ne sam od sebe,porad by slychal narazky od okoli a zbytecne by se trapil-tot muj nazor.I kdyz jsme uz dnes hodne benevolentni k homosexualite...
4. Březen 2007 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Na sex. orientaci rodiče/vychovatele záleží asi tak stejně jako na tom, jestli je rodič levák/pravák, nebo řidič/neřidič, nebo modrooký/hnědooký. Sex. orientace absolutně, zdůrazňuji slovo absolutně nesouvisí se schopností se postarat o dítě. O schopnosti se postarat o dítě rozhodují vlastnosti jako starostlivost, odpovědnost, empatie, soucit, vyrovnanost, inteligence, soběstačnost, rozumnost. To, jestli někdo zasouvá penis do vaginy, nebo do jiného otvoru, nebo vůbec nikam nezasouvá skutečně nesouvisí s predispozicemi k vychovatelství a opatrovnictví. Vím že podobná pověra dosud ve společnosti převládá, stejně jako ve středověku si lidi mysleli, že čarodějnice chodí za čerty v noci smilnit na Petrovy kameny. Dnes už tomu 99,99999% lidí nevěří. Podobně to funguje s ostatními předsudky a pověrami. Nedávno jsem četl příběh dívky, kterou matka přenechala na výchovu otci, který si později našel muže, takže ji od útlých dětských let vlastně vychovávali dva muži. Popisuje je jako nejlepší rodiče, kterých se jí mohlo dostát. Jinak každý občan České republiky si může zažádat o osvojení dítěte jako jednotlivec. Nikomu nemusíte vyprávět, s kým máte jaký poměr. Za úplatu přemluvit ženu nedoporučuji - je velmi pravděpodobné, že nakonec převládne mateřský pud a dítě Vám nedá. Já osobně tuto potřebu nemám. Mám dva psy, vychovával jsem svoji sestru, která je podstatně mladší a suploval jsem funkci otce v rodině a profesí jsem vychovatel, takže dětí jsem si užil až nad hlavu. Mám rád svůj klid, takže si neumím představit, že bych měl tuto radost/starost. Ale snažím se Vás pochopit. Jediné, co by mě snad lákalo na Vámi popisované možnosti, by byla možnost vychovávat někoho, kdo nese 50% mých genů a tudíž je mým částečným obrazem. To by mohlo být inspirující. Ovšem trval bych na tom, aby i matka byla geneticky kvalitní. :-)
4. Březen 2007 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Proč by nemohl mít dítě? Je spousta osamocených žen, které touží alespoň po slušném jednání a přátelství. Kdo hledá, najde ... :))
4. Březen 2007 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
kvik (anonym)
to PetroniusJak myslíš to : jako jednotlivec, když je nedostatek /relativní/ dětí pro heterosexuální páry? Zákony, zákony, děti nejsou "volné". Znáš nějakého jednotlivce, na kterého se dostalo? Nedělej si iluze, že k té orientaci by se u jedince hodně rychle dostali a konec.Pokud část společnosti bude dávat rovnítko mezi homosexuály, psychicky vyšinuté a asociály/ nelze tomu v naší době už říkat pověry, ale nesmysly/, nikdo by dítě zatím nedovedl ochránit, i kdyby mělo sebevíc dokonalé a milující tatínky.
4. Březen 2007 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
mel by celej zivot komplexy,ze je fotr teplej,jinak je mi jasny,ze vychovat by ho mohl treba dobre.
5. Březen 2007 - 2:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zajimalo by me, kdyby to byl kluk, jestli by z nej vyrost gay, a kdyby to byla holka, tak co, lesba? Nechapu. Proste mi to prijde pritazeny za vlasy. Deti maji mit tatu a mamu. Ale dva taty? To by jako jeden delal mamu? Nevim, je tezky to posoudit, ale je treba myslet na to dite, jak vyroste, co se z nej vvymane ap. Ovsem to nepozname, dokud to nezrealizujeme.
5. Březen 2007 - 3:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Předělat homosexuála na heterosexuála nejde, zrovna tak, jako nejde předělat heterosexuála na homo /nebo o tom druhém případu byste někdo věděl?/, takže zaměření dítěte tím neovlivní, ať má maminku a tatínka či dvě maminky a dva tatínky.Na dítě je třeba myslet ne proto, kdo ho vychovává, ale co by zkusilo ve škole a mezi kamarády. O to jde. Ty komplexy, že je"fotr teplej", to by mu okolí nedalo zapomenout. Prostě není zralá naše společnost, ne jednotlivci.
5. Březen 2007 - 8:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Anonym: Ano, já vychovával svoji sestru a je z ní gay, dokonce jí narostl penis, bohužel zrovna na hlavě. Prostě smůla. Jinak je vědecky prokázané, že když tě vychovává levák, budeš takénakonec psát levou, když tě vychovává modrooký, tak i když ses narodil jako hnědooký, tak postupně se oči zabarví do modra. Věř mi. Jo a na těch Petrových kamenech zaznamenávm noc co noc nějaký pohyb. někdo by měl ověřit, co se tam vlastně děje.........
5. Březen 2007 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Lenka: Ta holka, kterou dva muži vychovávali (vlastní otec a jeho přítel) žádné komplexy nemá. Nikdo se jí ani ve škole neposmíval. Důležité je totiž, jak k tomu přistupuje. Dneska už je to ve školách úplně jinak, než za nás. Dneska máte kluky, kteří na SŠ sami o sobě prohlašují svoji orientaci a jejich přítel je vozí do školy. Fobie z homosexuality je sice nejsilnější fobie, která v naší společnosti existuje, ale postupně mizí a je spíše problémem starší generace. Mladí s tím takový problém nemají.
5. Březen 2007 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Pane Bože,proč (anonym)
Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....Nejhorší jsou takoví, kteří žijí se ženou a následně pak zjistí svou "pravou"identitu, ale do té doby na ni stačí přenést choroby jako chlamydie, HIV, syfilis apod. je toho mraky, a dnešní mládež která se chce "iba zabávať", je naprosto nezodpovědná. Takže nejen slyšíme ve zprávách o odloženém 2-denním chlapci někde na skládce, ale o sebevraždách teenagerů, kteřé pohltila reklama, hazard a pohlavní choroby, a kterých se jejich rodinní příslušníci raději zbavili..........hrozná doba, hlavně chceme americké radary, protože MY MILUJEME AMERIKU! A to všechno tu přišlo z Ameriky....ze západu, všechcen hazard, bordel, tunely, nemoci a klamaná lživá tupá reklama....
5. Březen 2007 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
fuj buzeranti j (anonym)
Když si představím, jaxi to dělají do svých usraných prdelí, je mi zle.....................a lesby, ty se zas jen olizují...je to svět naruby, hrozná špína a ......fuj
5. Březen 2007 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Prosím redakci, můžete odstranit ty zvratky, které tu nějaký úchyl vyblil 20x dokola?
6. Březen 2007 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
REDAKCE (anonym)
KAZDY MA SVUJ NAZOR POZOROVATELI.I GAYOVE JSOU LIDI A MAJI SVE PRAVA.TAK JE RESPEKTUJME.
6. Březen 2007 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Každý dobře ví, o které zvratky jde. Jde o zvratky u příspěvků 5. 3. 2007 11:08:085. 3. 2007 11:09:36
6. Březen 2007 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Gay? Proc ne? H (anonym)
Gayove prenasi HIV pouze mezi sebou. Ne mezi nas. Tak o co jde? At se treba poserou, kdyz to tak napisu. At si delaji co chteji. Copak NAS SE TO NEJAK TYKA A DOTYKA? Mam spoustu znamych gayu, a ano, mezi nimi maji nekteri i HIV. Vim, ze se z me sklenicky nenapijou, to bych se pri myti te sklenicky osypala, vim, ze soulozit s nimi nebudu...tak proc bych mela byt takova znechucena hysterka? Je to jejich zivot!!!! A ty pozorovateli se uklidni. Chovas se tu jako blazen. Kdyz jsou nekomu gayove neprijemni, at to sem klidne "vyblijou", je to jejich nazor.
6. Březen 2007 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Ne, pozorovatel má pravdu. Mně se také nelíbí, jak jsou lidi v 21. století hloupí. Pokud jsou hloupí, ať s tím tady raději nelezou.
6. Březen 2007 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
ja homosexualy namam rada a myslim si,ze deti by se mely vychovavat v klasiske rodine-otec,matka.Nejsem zadna starsi generace,ale pravda,to,ze pritel priveze do skoly jeho pritele,to za nas nebylo.
6. Březen 2007 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Děti by měli vychovávat především lidé, kteří na to majía) základní financeb) lásku k dětemc) morální vlastnostiPohlaví, orientace, barva očí, číslo bot, délka nosu rodičů jsou ty poslední vlastnosti, které mají pro zdravý vývoj dětí význam.
6. Březen 2007 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A hlavne kdektera slapka z E55 muze mit i 20 deti /pokud je neodlozi do domova a vylozene je nerdousi, tak se nic nedeje/, ale my tady resime, zda 2 milujici a zodpovedni lide, i kdyz stejneho pohlavi, mohou nebo nemohou vychovavat 1 dite. Bohuzel, stale jsme strasne uzkoprsi, vsechno trochu nekonvencni nas tak odpuzuje. Drzim palce vsem registrovanym ci neregistrovanym parum stejneho pohlavi, aby se co nejdrive podarilo i tohle zmenit.
6. Březen 2007 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Presne tak. Nechapu, jak mohl nas fotr mit deti, kdyz nas tak nenavidel a tyral. Co bychom dali za to, abychom mohli zit u lidi, kteri by se nas zastali a meli nas aspon trochu radi. Kdo to nezazil, nepochopi. Radsi stokrat homosexualy. Dobre, muze mit nedko ve skole trapne poznamky a narazky, ale mate kam jit, mate zastani doma, ale co jsem meli delat my, ve skole nic moc a doma radsi nechodit. Biti pesti do hlavy tak, ze se se clovek pomocil, ohrozovani nozem, triskani s hlavou o radiatory - ty byl muj fotrik. Nic nesmis delat, vsechno nam zakazoval, vsechny zhazoval, zesemsnoval, uralel, ponizoval, matku zmlatil tak, ze byla dlouho v nemocnici, i operovana, trvale nasledky na zdravi. Policajti s tim nic nedelali. Hlavne, ze byl heterosexual - tim padem je vsechno v poradku. Ze si tahal kurvy domu - to je taky OK.
7. Březen 2007 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
U nás žije pár žen, dobře situovaných, obě mají své děti a žijí si spokojeně ve svém domečku. Nepozoruji na jejich dětech jakékoliv úchylky v chování, jsou milé a rošťácké, jako každé jiné děti, prostě v pohodě. Mužský vzor v rodině mají - minimálně dva dědečky. Přesto je několikrát navštívila sociálka, dětský psycholog... zajímalo by mě, kdy naše společnost dozraje do té správné demokracie, kdy nám bude jedno, jestli je náš soused je gay, arab nebo hinduista? Vrátila jsem se nedávno k mému oblíbenému filmu Americká krása... jak nádherná ukázka maloměšťáctví, prudérnosti, neschopnosti komunikace, podřízenosti sešněrovaným směšným pravidlům rádoby správného a jediného možného způsobu života... chápete, že až zjistíte, že je to hrozná pitomost, že už vám toho života moc nezbývá?
7. Březen 2007 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Sputin (anonym)
tak zaprve myslim si ze v tomto případě kdy gay chce díte by se nato mohlo pohlizet z mnoha pohledu!Mohlo by se to brat jako diskriminace ze neni dovoleno aby homosexualove adoptovali deti ale preci jenom vedlo by podle teorii ke zviseni homosexualnich paru!dite by bylo vychovavano v rodine kde by byly 2tatinkove nebo 2 maminky!newim jestli se to jako diskriminaci brat da ale musi se nato koukat z obou pohledu!kde bysme byly kdyz by na svete zili kluci s klukama a zeny s zenama???
13. Březen 2007 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Ahoj, to co píšeš chápu - myslím tím touhu po dítěti. Jsem žena /prý pohledná a inteligentní/ heterosexuální a toužím velmi po dítěti, ale nemám partnera a také bych spíš chtěla vychovávat dítě sama. Pokud by jsi chtěl svůj i můj problém vyřešit piš na adresu www.reca06"seznam.cz.
21. Červenec 2007 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To víte že jo,ještě dát buzerantům děcka.Ať si je vyserou z těch svých teplých prdelí.
22. Červenec 2007 - 12:42

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama