0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Monca (anonym)
U nas doma chodime nazi vsichni Mamka,tatka i bracha.Me je 15 a brachovy 13.Uz jsem nekolikrat vydela tatku se stoporenim ptakem a nejen to.Ale mamce to bubec nevadi.Brachovy take pekne stoji.U nas se nicim netajime tak ze se opcas stane,ze vydim tatku jak si ho honi.Az do sameho vysriku.Nekdy se pridam a prstim se.Braska taky honi a mamka se prsti.Nekdy kdyz je tatka hodne nadrzenej,tak se bez ostichu vrhne na mamku a normalne spolu soustaj.Nebo na opak kdyz mamka ma chut.Nekdy mu ho jen pred nami vykouri a ja vydim jak pak strika do maminciny pusy.Mame jen jedno pravydlo a to,nemit pomer mezi rodici a detmi.Tak ze pokut si privedu kluka muzu snim pred rodici sukat a nic mi nereknou.
15. Květen 2020 - 13:50
Hanka (anonym)
Mončo nauč se nejprve psát a pak šoustej. Tolik pravopisných chyb to je hrůza na devaťačku.
15. Květen 2020 - 17:05
Hnislav Hnipírdo (anonym)
Odpověď na Ahoj, zajímalo by mě jaké je
Chodím doma zásadně oblečený, na krku šálu, kulicha na hlavě, kalhoty, zimník, někdy si otevřu poklopec, protože bych se nestihnul vymočit, zásadně seru do plen, na wc se bojím sednout na mísu, plenky vyhazuji z okna, omyju si ruce a jdu spát oblečený, j
16. Květen 2020 - 0:57
Návštěvník (anonym)
Patříš do Bohnic.
16. Květen 2020 - 1:01
pilot Rambousek (anonym)
Odpověď na U nas doma chodime nazi
Náš kocour by to napsal lépe. M o n č o, jsi kráva, jen mě napadlo nemáš náhodou v kalhotech ptáka s koulema? tomusel psát hroznej blb!
16. Květen 2020 - 1:01
Návštěvník (anonym)
Brácha to se svojí holkou taky dělá přede mnou a nemám s tím problém. Když nejsou rodiče doma, tak už si s tím vůbec nijak nedělají starost. Ta jeho holka prohlásila, že ať to vidím, aspoň se přiučím. Dřív jsem chodila pryč, ale poslední dobou už zůstávám a ať si dělají co chtějí.
16. Květen 2020 - 11:43
Tonik1234 (anonym)
Mně je 13 a doma chodíme opravdu zásadně nazí. Oblečení doma je u nás obrovská vzácnost a výjimka (např. o Vánocích nebo v případě návštěvy. Všem nám to vyhovuje a cítíme se uvolnění. Je nás pět, mamka taťka já a 2 ségry, které mají 11 a 16. Ta 11 letá má taková menší prsa ve vývinu a docela i chloupky na pipině a ta 16 letá má už poměrně velká a pevná prsa a poradneu chlupy na pipině. Když je vidím nahé tak se mi hned postaví (takže mi stojí prakticky furt; mám docela dlouhý penis – 18 cm při erekci) a tak si se starší ségrou zalezeme do pokojíku a ona mi ho vykouří a případně vyhoní a já na oplátku vylížu. To je nádhera! Zhruba jednou za týden si všichni sedneme na židle do kruhu a počkáme než se nám s tátou postaví (což je obvykle hned, teda aspoň u mě). Pak si vzájemně kouříme/lížeme a honíme/prstíme. Těsně před orgasmem to zastavíme a postupně se uděláme každý sám. Začne mamka která se obvykle vyprstí, pak taťka který mamku postříká, pak starší ségra si pohraje s klitorisem a všechny nás postříká tím průhledným, pak já postříkám prsa oboum ségrám a 11 letá vytáhne vibrátor který dostala k narozeninám a jede. Ve finále si vždy vezmu svůj ztopořený penis a jemně projedu mladší sestře po pipině a špičkou penisu jí podráždím pošťeváček. Jednou za čas máme také praktické ukázky od rodičů. Například nám ukáží sex a mi se můžeme zblízka dívat. Dávají nám i lekce masturbace, honění, kouření, lízání a prstění a to vše (kromě sexu) si mezi sebou mi sourozenci zkusíme. Celá rodina to bere jako přípravu a sbližuje nás to. Vůbec to nebreme nějak úchylně.
18. Květen 2020 - 23:14
Jarka (anonym)
Tak Tondo jestli nekecáš tak to musí být mazec,to bych chtěla taky zažít, Už teď teču.
19. Květen 2020 - 10:44
Tonik1234 (anonym)
Odpověď na Tak Tondo jestli nekecáš tak
Jasně že nekecám :) je to super
19. Květen 2020 - 18:13
Abe (anonym)
S nahotou doma mám frustrující zkušenosti. Když mi máma nařídila, abych se svlékl do naha, byl to minimálně "zarach", čili opatření, abych nešel ven. Převážně to bylo bití, ponížení a povinná masturbace.
22. Květen 2020 - 1:06
Hanys (anonym)
A viděla tě i střikat?
22. Květen 2020 - 22:33
Z (anonym)
Odpověď na U nas doma chodime nazi
Z
22. Květen 2020 - 22:47
Z (anonym)
Odpověď na Mně je 13 a doma chodíme
Z
22. Květen 2020 - 22:48
Barča (anonym)
Ahoj kluci jak se máte? Potrebuju jen jednoho kluka. Pls. Ukazu všechno co nyste chteli
23. Květen 2020 - 20:59
Nikolka (anonym)
Jsem na holky
23. Květen 2020 - 21:00
?? (anonym)
Odpověď na Ahoj kluci jak se máte?
Wtf?
23. Květen 2020 - 22:39
T (anonym)
Kolik ti je Barčo?
24. Květen 2020 - 12:57
Martin (anonym)
A mi by si ukázala?
24. Květen 2020 - 14:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zkusím to napsat z pohledu..
Není to tak trochu divný ... Dcera dostane plavky v pubertě!!! Já bych si plavky nikdy nesundala
25. Květen 2020 - 19:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Není to tak trochu divný ...
Taky nechápu proč by se muselo dítě koupat doma nahé, dcera (15) má plavky vcelku, syn(13) slipové plavky a nikdy je nenapadlo se vysléknout z plavek ,a to jsou doma na zahradě ,a bez návštěvy cizích lidí/dětí.
25. Květen 2020 - 22:20

Stránky

Přidat komentář