4958 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kluci a nahota doma

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Ahoj, zajímalo by mě jaké je to s nahotou doma před rodinnými příslušníky u kluků v pubertě. Můj mladší brácha (14 let) se totiž moc neskrývá, spíš mám pocit, že se schválně trochu ukazuje - nezamyká se v koupelně, v noci spává nahý a doma přes den nosí často jen delší triko, pod kterým nic nemá, takže mu čas od času vyleze holý zadek nebo předek. Naši to nijak neřeší a já vlastně tolik taky ne, i když je trochu zvláštní že já ho vidím nahého každý den a on mě neviděl ani nepamatuju, jen mě zajímá, jestli se teda kluci míň stydí a nepřijde jim to, nebo jestli je brácha vyjímka...
21. Prosinec 2010 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Já žiju už 6 let sám a chodím zásadně doma nahý. Mezitím jsem měl 3 přítelkyně, které u mne občas přespávaly. Dvěma to absolutně nevadilo, jedné se to vysloveně líbilo. Ale ta druhá mne napomínala. Byla poněkud prudérní... před ségrou jsem ale doma naostro nechodil
21. Prosinec 2010 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
taky rad chodim doma nahej
22. Prosinec 2010 - 6:37
Obrázek uživatele Návštěvník
nahej (anonym)
No co, nech ho, je mu tak dobře, tak ať si to užívá. Závidím mu já tohle v jeho věku nemohl. Dneska lituju.
29. Prosinec 2010 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
Já bych se teda před ségrou styděl ukazovat penis, koule a prdel. Bylo by mi to trapný.
29. Prosinec 2010 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Je to vase vec, pokud to ani jednomu z vas nevadi. Pokud se nemylim, tak na nahote nic trestneho neni (zatim).
29. Prosinec 2010 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Je to vase vec, pokud to ani...Nahej nechodim. Chodim aspoň v boxerkách a je to perfektní.
29. Prosinec 2010 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Nahej nechodim. Chodim aspoň...chodit nahatej je lepši
30. Prosinec 2010 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
jouda (anonym)
Ahoj, zajímalo by mě jaké...je to buzerant, tohle dělají buzny.
30. Prosinec 2010 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Můj brácha je stejně starý a dělá totéž - nezamyká se v koupelně, přes den má často jen dlouhé triko a pod ním nic, ale taky mu dost často "náhodou" vykoukne zadek nebo pindík. Ráno má zas často "spadlou" peřinu a ukazuje se úplně, i když dělá, že spí. Ale taky mi to nijak nevadí, přijde mi to takové legrační až roztomilé, podle mě je to nějaké hledání vlastní sexuality u dospívajících kluků, starší ségra je prostě asi pro mladého kluka nejpodobnější nějaké vysněné ženě nebo nevím jak to říct.
30. Prosinec 2010 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
U nás je to podobné ale s tím, že to jeho věčné vystavování mě spíš otravuje.
30. Prosinec 2010 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Můj brácha je stejně...Já myslel, že chlapci tohoto věku se stydí i převléknout a před vstupem do bazénu se sprchují v plavkách aby je nikdo neuviděl jen tak . Podle vašich příspěvků to ale vypadá , že toto platí jen na veřejnosti a doma se rádi předvádějí…???
2. Leden 2011 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Psycholog (anonym)
U nás je to podobné ale s...Tak mu rekni, ze ma malej penis a uvidis, ze toho necha, na to sou kluci haklivy.
2. Leden 2011 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Nahota mezi sourozenci nebyl problém v naší rodině.Já měla 2 mladší brášky a když mi bylo 15 roků,tak staršímu bratru bylo 11 a mladšímu 9 let.Když se koupali a nebo i po koupání než se převlékli béhali doma nazí.Ani jim to nepřipadlo divné.Vím,že někdy měli ty své bimbásky postavené nahoru a někdy když si s nima hráli stahovali z nich tu kůžičku dozadu a na konci měli bambulky odhalené.Ale později už se začali přede mnou stydět a oblékali se.
2. Leden 2011 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Nahota mezi sourozenci nebyl...Jarko a v kolika přibližně se začali stydět? A to masturbovali přímo před tebou, nebo tajně?
3. Leden 2011 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
U kluků se přece nahota tak nebere. U holčiček je to rizikovější protože i nahatá 13letá holka může na některé muže působit jako erotický objekt, ale myslím že vidět nahatého kluka tak do 15 let je pro každou normální ženu totéž jako vidět nahé dítě. Nás bylo doma jen s mamkou 5 holek a tak si bráška soukromí moc neužil, nějak do 12 ho třeba v lázních brávala mamka ještě do ženských sprch s náma a ještě déle ho koupala společně s dvěma mladšíma ségrama, aby se ušetřilo za vodu. Přišlo nám to všem úplně normální a myslím, že jemu taky, on byl takové třeštidlo a jak psychicky tak fyzicky prostě fakt spíš dítě skoro celou základku - i s tím to asi souvisí,kluci dozrávají pomaleji, holčičky jsou malé dámy kolikrát už v deseti letech.
3. Leden 2011 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
To společné koupání už samozřejmě bylo doma v koupelně a ne v lázních, takové socky jsme zase nebyly :-)
3. Leden 2011 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Bráškové se začali stydět až v pubertě,když jim bylo 13,l4 let do té doby so koupali normálně nahatí.A když se koupali na zahradě v bazenku zkoušeli rúzné blbosti a někdy si předkožku stáhli dozadu za žalud a tak si to nechali.Ne že by masturbovali.
3. Leden 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Bráškové se začali...Koupali se nahatí až do 13-14? Není to už hodně? Co na to lidi okolo? Žádné reakce? Klukům začínají kolem těch 12 někomu už i kolem 11 růst chloupky. Navíc tělesným vzrůstem a velikostí penisu už moc dětsky nepůsobí, rozhodně ne natolik aby se mohli koupat nahatí.
5. Leden 2011 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ája (anonym)
Koupali se nahatí až do...To asi jak u koho, brášku jsem naposled viděla nahatého v jeho 15 a v tu dobu chloupky neměl a nahatej rozhodně působil jako malej kluk. On i ten pindík začne někomu růst dřív a někomu pozděj.
5. Leden 2011 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Koupali se doma buď ve vaně nebo i na zahradě určitě do svých 13 let a též to byli holátka a nikomu to hanbaté u nás v rodině nepřipadalo.I ty pinďourky měli snad pořád stejné,asi je pravda,že někomu povyrostou dříve někomu později.
5. Leden 2011 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Bratr začal obrůstat kolem11roku a už se styděl moc.Takže nahota doma rozhodně ne. Dneska má už pořádnej pupek anejraději se doma producíruje ve slipech
6. Leden 2011 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Myslím že je to normální, lidi jsou různí, někdo se stydí a někdo ne. A u kluků se to skutečně tak moc neřeší. Taky si pamatuju že u babičky na venkově jsme se mi kluci koupali u rybníka nahatí zatímco holky měly plavky už odmalička. A někdy když bylo hodně teplo, nebo se pralo velké prádlo, tak jsme si na zahradě hráli třeba i celý den nazí, a to až do 13. Samozřejmě že holky ne, ty měly vždycky něco na sobě. Prostě kluci se celkově stydí mnohem míň než holky, dospívají později a jsou k tomu už od mala vedení. Holky je fakt raději lepší zahalovat už od mala, u nich je ta nohota taková rizikovější.
11. Leden 2011 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Souhlas s Michalem, kluci jsou k tomu i trochu vedení, všichni tak nějak počítají s tím, že to jsou ještě trdla, jejich nahotu nikdo moc neřeší - aspoň u nás to tak bylo. S tím fyzickým vývojem je to asi individuální, ale já jako chlap začínal trochu vypadat až někdy kolem 15 roku, do té doby jsem byl taky neopeřenej prcek.
11. Leden 2011 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Mám podobné vzpomínky, poslední rok ve školce jsem dostala svoje první plavky a připadala jsem si hrozně důležitě. Starší brácha se přitom koupal nahatý tak do páté třídy na základce - tehdy vím, že jsem sebe díky tomu brala jako dospělejší, byla jsem na ty svoje plavky pyšná. Ale je to trochu škoda, myslím že tím, jak brzo se tohle holčičky učí, tak pak mají i v dospělosti občas trochu problém s nahotou, já se taky třeba stydím prvně svléknout před přítelem ale nikdy jsem nezažila chlapa, který by byl ze své nahoty nervózní. Na druhou stranu asi to jinak nejde, zatímco na nahém bráchovi ani v těch 12 letech opravdu nic vidět nebylo, mě v tom samém věku už třeba rostly prsa.
12. Leden 2011 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
No právě, ale když teď občas vzpomínám na dětství, jsou ty vzpomínky na první plavky, zakrytý dětský hrudníček vrchním dílem a tu moji důležitost, že už jsem velká holka a mám plavky spíš s úsměvem.Mnohem radši bych vzpomínala na to, jak jsem svobodně poletovala nahatá, ale to je asi fakt přáno jen těm klukům.
12. Leden 2011 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Olin (anonym)
Já se teda styděl už nějak od těch 6 let, ne v rodině, ale na tom koupání ano, ale tím jak to okolí tak nějak naznačovalo, že na tom nic není, taky jsem šel do plavek až ve 12, dřív jsem si nějak nedokázal říct.
12. Leden 2011 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
A co je na tom že se brácha nezamyká v koupelně a spí nahý... To přece není dané věkem, ale mírou stydlivosti. Někdy i dospělí chodí doma nazí a nezamykají se. V každé rodině je to jiné, takže bych to vůbec nějak neřešila. Kluci se většinou nestyděj. A k těm plavkám, taky si myslím že je lepší je dávat u holek už raději od mala, ale u kluků se nemusí, tam ta nahota fakt ničemu nevadí. V Čechách když jdu k vodě občas vidím, že někteří rodiče nachají syna nahatýho a to i když už je trochu větší, ale ten věk tak přesně neodhadnu. Ale jednou v létě jsme byli s přítelem v Chorvatsku. Tam jsem na pláži často vídávali dvě české rodinky, co byly furt pospolu. Jejich děti si spolu hráli, možná že byli i nějak příbuzní. Jedny měli dvě holky asi tak 15 a 10let a malýho klučíka asi 3-4 roky. Holky samozřejmě v plavkách, satrší bikini, mladší celodílné a mrňous nahatej. Druhá rodina měla kluka 12, ten byl nahej, a holčičku 6 v dětských plavkách. Za těch pár dní jsme je potkali několikrát a holky měly vždycky plavky a kluci byli pokaždý nahatí. Takže to tak u nich bylo zvykem. Občas jsme se dali do řeči s rodičema a pamatuju že máma toho kluka a holky říkala že její syn pujde po prázdninách do 7. třídy, takže mu bylo určitě 12 a není to pouze nějaký můj odhad. Vzpoměla jsem si na to když jsem pročítala zdejší příspěvky.
16. Leden 2011 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Teda já být v sedmičce nahej před holkou z devítky, asi se studem zblázním. Chudák kluk.
16. Leden 2011 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Zkusím to napsat z pohledu mámy, dcera chodí do první třídy, kluk letos do sedmé. Loni jsem poprvé řešila, zda mu už nepořídit plavky, ale nakonec jsem je koupila jen dceři, protože také souhlasím s tím, že šestiletá holčička už by se před nikým nahatá ukazovat neměla.Do té doby jsme měli doma také to společné koupání, ono i díky tomu jsem třeba včas přišla na klukovy problémy s moc úzkou předkožkou a mohl jít včas na obřízku, místo aby se trápil. Příští léto už uvažuju o tom, že i jemu pořídím plavky, ale ještě to nechávám otevřené, protože dokud ještě jeho nahota není tabu, je to takové prodloužené dětství, ať si ho užije, dokud může.
17. Leden 2011 - 8:13

Stránky

Přidat komentář