6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kluby O2 Active

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Nemohu se do nich dostat. Nevíte někdo, co se s nimi stalo?
14. Říjen 2007 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
MG (anonym)
Na konci září byly všechny zrušeny. Bylo to napsané na titulní stránce klubů, ale kdo chodil rovnou do svého klubu, nemohl to vidět.
15. Říjen 2007 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Děkuji MG za odpověď. Je to ale velká škoda.
15. Říjen 2007 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ward (anonym)
Hele MG, ale ten náš klub, ve kterém nás bylo přes 130, jsi inzeroval, že se do jeho nové podoby můžeme dostat přes svt.pi.gin atd atd. Dostal jsem se tam jenom dvakrát, teď mi to vytrvale ukazuje na nějakou Výpočetní techniku v Písku, která má tuhle značku. Takže zase nic. Měj se, čau.
8. Prosinec 2007 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
MG (anonym)
To je opravdu divný. Samozřejmě je to normálně dostupné, dostat se tam dá několika způsoby:1. Do adresního řádku (pozor, ne do vyhledávání apod.), to je ten, kde teď je http://diskuse.doktorka.cz/... se musí napsat přesně toto:http://svt.pi.gin.cz/bn2. Do vyhledávacího řádku napsat třeba "Bosky a naboso" - např. Google nebo Seznam to ukážou hned na první pozici.3. V různých portálech to je v odkazech - např. Cent.cz to má v sekci Zdraví: http://www.cent.cz/www/Zdravi.htm Na Seznamu je to taky v odkazech, ale dost krkolomně: v panýlku firem vpravo se klikne třeba na Zdraví, pak dát návrat nahoře na Obsah, pak zvolit Lidé a společnost -> Sport, zábava, hobby.Držím ti palce. MG
10. Prosinec 2007 - 10:22

Přidat komentář