4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kloubní myšky, kloubní výrůstky

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Imaginary (anonym)
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s odstraněním kloubních výrůstků (konkrétně na lokti,ale třeba i jinde) nebo kloubních myšek. Nejspíš mě to čeká a chtěla bych vědět, co od toho mohu očekávat. Nikde jsem o tom nenašla nic z pohledu pacienta. Děkuji:)
21. Červen 2010 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Zdravím, chtěla jsem se...Ptáš se na výrůstky v lokti a kloubní myšky.21.6.2010 jsem podstoupila operaci lokte,odstranění kloubních myšek a výrůstků.Operace proběhla pod plnou narkouzou.Byli mi odstraněny ty největší kousky,malé kousky mi nevyndali takže vše časem podtoupím určitě ještě jednou.Ale pokud ti lékař operaci doporučil určitě na ni jdi.nebudu Ti lhát,že to nebolí.Každý operační zákrok bolí ale dá se to vydržet.když vše dobře půjde tak jeden den nastoupíš do nemocnice,druhý den tě odoperují a další den půjdeš domů.Hned den po zákroku už budeš muset začít hýbat rukou.Já již příští týden začnu jezdit na rehabilitaci.budu dostávat magnety,vodoléčbu a pak začnu rozcvičovat operovanou ruku.Protože nevím co vše tě zajímá,napsala jsem zhruba co jsem prožila a ještě stále prožívám.Poku tě ještě něco bude zajímat tak stačí napsat.
18. Červenec 2010 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Ptáš se na výrůstky v...Majko,reaguji na váš příspěvěk.Měla bych podstoupit také tento zákrok na lokti.Kde vám to operovali.Dělali vám to laparoskopicky.Doporučili vám užívat nějakou kloubní výživu.Jak dlouho budete asi v neschopnosti.Mám z toho strach,aby ta ruka nebyla nefunkční.Potřebuji pro práci v ní mít cit. Kolik vám je let. Jak dlouho jste měla potíže.Nevím,jak se rozhodnout. Děkuji
10. Listopad 2010 - 18:40

Přidat komentář

Reklama

Reklama