4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klíště na šourku a vřed

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele anonym123
anonym123
Dobrý den, před asi 2-3 měsíci jsem byl se školou na výletě, poté jsme šli plavat do bazénu a já jsem si všiml, že se mi na šourek přisálo klíště a jelikož mi bylo nepříjemné, aby zůstalo, tak jsem ho naslinil a prstem normálně vytočil, už bylo dost nasáté, poté se mi udělal vřed asi 5mm cirka a doteď nezmizel. Před chvílí jsem nějak nešikovně vylézal z postele a zavadil o šev u trenýrek a ucítil jsem palčivou bolest. Mám dojem, že mi praskly i nějaké žilky kolem. Zítra už s tím asi zajdu k doktorovi, ale chtěl bych slyšet Váš názor na věc a zda je na místě se tak obávat. Děkuji.
1. Říjen 2012 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
asi jsi mu katapultoval hlavicku. To jsi mel resit uz tehdy. Dnes zbyva jen odebrat krev na zjisteni borelie, zapal mozkovych blan bys uz asi pocitil. Kdyz jsem byl ja, bylo uz zazrane a na chirurgii rozzirnout kuzicku, odebral, zasit 2 stehy a strpet, jak se pul chiry diva na zasivani.
2. Říjen 2012 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
annicka (anonym)
Riziko kousnutí klíštětem stoupne o víkendu na osmý z deseti stupňů. Výrazně vzroste i hrozba nákazy klíšťovou encefalitidou. Jen v roce 2012 bylo touto nemocí, která napadá mozek, nakaženo 1 188 klientů VZP. Jejich léčba stála 35 milionů korun. Díky rostoucímu zájmu o očkování se ale daří počty nakažených snižovat. VZP svým klientům nabízí, že jim na očkování dá až 750 korun. http://www.trijednicky.cz/dalsi-projekty-vzp/klistata-utoci-diky-ockovani-ale-mezi-klienty-vzp-ubyva-nakazenych?strana=1
24. Červenec 2013 - 22:42

Přidat komentář

Reklama

Reklama