122 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klion-D 100

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Jaroslava (anonym)
Na obalu těchto vaginálních tablet je napsáno, že během léčby se nesmí pít alkohol, přitom v příbalovém letáku stojí: ,,při současné užívání tablet s metronidazolem ústy nepijte alkoholické nápoje´´... není mi tedy moc jasné, podle čeho se mám řídit. Tablety s metronidazolem ústy neužívám, pouze tyto vaginální tablety. Předem díky za odpovědi.
1. Červenec 2008 - 19:50
Anyt (anonym)
Mám stejný problém, také jsem z toho zmatená
17. Prosinec 2008 - 19:47
Deja (anonym)
Včera jsem poprvé užila tabletu Klion-D a měla jsem po ní nepříjemné pálení. Mám se ozvat lékařce, nebo je to součást léčby? Díky za odpovědi.
22. Leden 2009 - 12:42
Návštěvník (anonym)
Já ji také včera použila,a řekla bych že mám příšerné pálení a svědění.Asi skáknu k doktorce :-((
10. Únor 2009 - 6:20
Karin (anonym)
Mám naprosto stejný problém. Po užití Klionu pálení.Spolutrpitelky, co Vám na to lékař řekl ? Já se k němu dostanu až příští týden, ale po 3 dnech, s Klionem končím, to se opravdu nedá...
27. Únor 2009 - 0:25
Mishule (anonym)
Tyhle zavadeci tabletky jsem mela,kdyz jsem mela zanet moc.cest...Paleni jsem pocitovala taky,ale pak to preslo.Jo a taky jsem si neuvedomila,ze se nesmi pit alkohol.Mela jsem jen dve sklenicky cervenyho,a asi za 10min jsem nela sileny krece do bricha.No a pak jsem litala na zachod.Ale jinak mi pomohly...
27. Únor 2009 - 18:06
Mishule (anonym)
Tyhle zavadeci tabletky jsem mela,kdyz jsem mela zanet moc.cest...Paleni jsem pocitovala taky,ale pak to preslo.Jo a taky jsem si neuvedomila,ze se nesmi pit alkohol.Mela jsem jen dve sklenicky cervenyho,a asi za 10min jsem nela sileny krece do bricha.No a pak jsem litala na zachod.Ale jinak mi pomohly...
27. Únor 2009 - 18:06
Návštěvník (anonym)
Měla jsem stejný problém,ale za dva dny pálení přešlo.Ale bylo to k zbláznění :-(((
11. Březen 2009 - 18:31
V. (anonym)
tak se taky připojuju, včera jsem měla první tabletu a pálení se taky dostavilo, nemohla jsem ani usnout, do rána to sice přešlo, ale bylo to nepříjemné, v předchozím příspěvku píšeš že za dva dny tě to přešlo, jako že při užití 3 den už to bylo v pohodě?
18. Březen 2009 - 7:58
L. (anonym)
Tiež mám tento problém. Doktor mi odporučil zavádzať ich 3 dni 2x denne - ráno a večer. Ostatné už len večer pred spaním. Neviete, či z tých tablietiek to má aj vytekať? Tiež má to páli. Ráno som sa zobudila a musela som si dať vložku. K tomu mi ešte predpisal masť Candibene na natieranie zvonka. Poradíte mi s tým?
19. Březen 2009 - 16:31
L. (anonym)
A ešte by som sa chcela opýtať, ktorou stranou tabletky to zavádzate dnu? Tou širšou alebo užsou? diky moc
19. Březen 2009 - 16:39
Mishule (anonym)
Kdyz jsem si tabletku vzdy vecer zavedla,tak jsem si hned vzala intimku.To je v poradku,ma to z tebe vytekat.A jakou stranou to zavadis,si myslim ze je jedno.Hlavne ze to zavedes...
19. Březen 2009 - 17:05
Mishule (anonym)
Kdyz jsem si tabletku vzdy vecer zavedla,tak jsem si hned vzala intimku.To je v poradku,ma to z tebe vytekat.A jakou stranou to zavadis,si myslim ze je jedno.Hlavne ze to zavedes...
19. Březen 2009 - 17:05
L. (anonym)
Diky Mishule
19. Březen 2009 - 22:19
Mishule (anonym)
Neni zac:-) Je mi jen 17let,ale na mocovy mechyr-cesty jsem uz mela nespocet,takze se v tom orientuju:-) a kdyz muzu,rada poradim...
19. Březen 2009 - 22:42
Mishule (anonym)
Neni zac:-) Je mi jen 17let,ale na mocovy mechyr-cesty jsem uz mela nespocet,takze se v tom orientuju:-) a kdyz muzu,rada poradim...
19. Březen 2009 - 22:43
Mishule (anonym)
Tedy tech prasku na ten mechyr-cesty jsem mela nespocet...
19. Březen 2009 - 22:46
Mishule (anonym)
Tedy tech prasku na ten mechyr-cesty jsem mela nespocet...
19. Březen 2009 - 22:46
L. (anonym)
Mishule, ale ja som práveže mala výtok a pán doktor povedal, že to mám plieseň v pošve. Tak preto mi KLION D-100 predpísal. Neviem, či mi to však pomôže. Nechápal, že tam mám tu plieseň, od nikoho iného som to nedostala. Z niečo iného ho to muselo byť. S týmto asi nemáš problém, však?
22. Březen 2009 - 18:51
Mishule (anonym)
Na plisen mi doktorka napsala krem Jenamazol(nebo tak nejak se to jmenovalo)a k tomu jsou takovy tri umely trubicky do ktery das ten krem, zasunes ji hluboko do pochvy a ten krem do pochvy vytlacis.Vis jak jsou ty tampony Tampax s tim nastavcem?Tak nejak ta trubicka vypada.Akorat je hrozne hubena a dlouha.A tim kremem se muzes pak preventivne mazat.A ty beres jen ten Klion?
22. Březen 2009 - 22:05
Mishule (anonym)
Na plisen mi doktorka napsala krem Jenamazol(nebo tak nejak se to jmenovalo)a k tomu jsou takovy tri umely trubicky do ktery das ten krem, zasunes ji hluboko do pochvy a ten krem do pochvy vytlacis.Vis jak jsou ty tampony Tampax s tim nastavcem?Tak nejak ta trubicka vypada.Akorat je hrozne hubena a dlouha.A tim kremem se muzes pak preventivne mazat.A ty beres jen ten Klion?
22. Březen 2009 - 22:05
Mishule (anonym)
Vsechny ty zanety mi zacaly tema plisnema.Tak at nedopadnes jak ja:-(
22. Březen 2009 - 22:08
Mishule (anonym)
Vsechny ty zanety mi zacaly tema plisnema.Tak at nedopadnes jak ja:-(
22. Březen 2009 - 22:08
L. (anonym)
Ešte mi predpísal krém Candibene na vonkajšie použitie. Inak už nič. A tebe ten krém Jenamazol predpísal doktor a pomohol ti? Ak by mi to neprestalo, myslíš si, že keby som doktorovi spomenula ten krém, čo sa zavádza hlboko do pošvy, tak by ho predpísal? Alebo by sa dal kúpiť aj samostatne v predajni? A ako si myslela, že preventívne mazať? Vkladať do vnútra, či ponatierať znútra či zvonka? A aj ti niečo pomohlo na plieseň? Doktor mi ani nepovedal, či mám prísť na kontrolu.Tak som sa ho spýtala a že ak to prejde, tak nie. Ale ak sa mi to vráti, tak pôjdem k nemu. Nech vyskúša mi ešte niečo dať. Vieš, ten výtok mi vadí. Asi vieš prečo. Je to nepríjemne. Ak by si mi vedela poradiť, tak ti pekne ďakujem
22. Březen 2009 - 22:30
Mishule (anonym)
Pomohlo mi to,jinak bych ti to nepsala:-) Svyho doktora se muzes zeptat,za to nic nedas.Jen ten nazev nevim uplne presne,ale kdyz reknes ze jsou k tomu ty nastavce,mel by vedet.Kdybys treba citila svedeni,nebo tak neco,tak preventivne mazat.Ten Klion mas na 10dni?Az doberes Klion,tak pockej,a kdyz ti nepmohl tak se zeptej doktora na tu mast.Nektery leky ti treba hned nepomuzou.Musis zkouset...
23. Březen 2009 - 5:59
L. (anonym)
Áno, mala som KLION D-100, ale nepomohol mi, pretože stále mám výtok. Prvé 3 dni som ho užívala ráno a večer a 4 dni len na večer pred spaním. Išla som teda dnes k doktorovi a ten mi teraz predpísal a teraz mi predpísal tabletky BISEPTOL 480, 2 balenia. 1 balenie a to 2 tabletky ráno a 2 tabletky na večer. To vydrží na 5 dní. Ďalšie balenie si mám dávať 3x1 tabletku denne. Nepoznáš náhodou tieto tabletky? Nespýtala som sa ho na ten krém, čo si mi spomínala. Nenapadlo má to v tedy. V čakárni som potom našla gél na ženské intímne problémy - uk?udnuje svrbenie, zmierňuje podráždenie, odstraňuje výtoky a je účinný v prevencii zápalov. Ak by mi toto nepomohlo, tak behnem znova k doktorovi a už sa ho opýtam na tento liek. Má aj internetovú stránku - www.multi-gyn.sk. A vyzerá to zaujímave. Však uvidím. Prosím ťa Mishule, nevieš čo by som mala obmedziť, myslím potraviny, prípadne nejaké rady. dik
24. Březen 2009 - 20:05
Lucia (anonym)
Mishule a nevieš, či ten Jenamazol alebo ako by sa to malo volať, sa dá v lekárni kúpiť aj bez receptu? Už má nebaví každú chví?u chodíť k ženskému. Ale chcela by som to už odstrániť.
24. Březen 2009 - 20:09
Mishule (anonym)
Jo jo Biseptol jsem mela taky,ten mi napsala moje detska doktorka,jenze vubec mi nepomahal,a kdyz jsem sla na gyndu,tak mi doktorka rekla ze moje telo na ten Biseptol neumelo reagovat.Takze mi to nepomohlo.Pri tech plisnich,mi doktorka doporucila jist bile jogurty,omezit sladke a hodne pit,neslazene napoje.Ale jestli prodavaji ten Jenamazol bez receptu,to vazne nevim.V lekarne urcite maji neco bez receptu,ale ja radsi kupuji o co mi doktorka napise.Jen si kupuju caje zamerene na moc.cesty.
25. Březen 2009 - 13:28
Mishule (anonym)
Jo jo Biseptol jsem mela taky,ten mi napsala moje detska doktorka,jenze vubec mi nepomahal,a kdyz jsem sla na gyndu,tak mi doktorka rekla ze moje telo na ten Biseptol neumelo reagovat.Takze mi to nepomohlo.Pri tech plisnich,mi doktorka doporucila jist bile jogurty,omezit sladke a hodne pit,neslazene napoje.Ale jestli prodavaji ten Jenamazol bez receptu,to vazne nevim.V lekarne urcite maji neco bez receptu,ale ja radsi kupuji o co mi doktorka napise.Jen si kupuju caje zamerene na moc.cesty.
25. Březen 2009 - 13:28
Mishule (anonym)
Za posledni pul rok,jsem za vsechny ty prasky,kremy,caje dala min. 2000kc.Ale ty caje nejsou tak drahy a docela i pomuzou,nebo sumive tabletky na bazi brusinek...drzim palce!!
25. Březen 2009 - 13:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama