9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klinika jednodenní chirurgie

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
V Praze prý existuje Klinika jednodenní chirurgie. Nevím co si pod tímto zázvem představit. Jaký zákroky tam provádějí?
23. Leden 2001 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
já jsem na takové klinice byla v Pardubicích byla to stomatologická dělaly mi tam zákrok se zubem, znamená to že Vás tam nechají jenom jeden den ne přes noc. V Brně jsem byla na chirurgické jednodenní tam mi odstranovaly mateřské znaménko.
23. Leden 2001 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Je to klinika, ktera dela pouze ambulantni zakroky, tedy takove, po kterych neni nutna hospitalizace. Jedna se o nejruznejsi obory: muze jit o jiz zminovane stomatologicke zakroky, ocni lasery, odstranovani ruznych materskych znamenek, pih, ale i umele oplodnovani apod. Je to vyhodne zejmena pro soukrome kliniky, protoze nejsou vedeny jako luzkova oddeleni, nybtz jen jako ambulantni. Tim padem maji mene starosti (komplikace apod.) a vice penez :-)))LM.
8. Březen 2001 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Klinika jednodenní chirurgie, je myslím v Motole/??/, dělají zákroky jako je třeba i operace žlučníku, kýly,atd...V TV o tom mluvil docent Pafko, který operoval i našeho prezidenta.Prostě ráno přijdeš a večer odejdeš, jak se ti bude chtít, nemyslím si ale, že se ti opravdu bude večer chtít, já na operaci byla a nevím, nevím..
14. Březen 2001 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Krausová (anonym)
klinika jednodenní chirurgie MUDr. Schütze se specializuje na žilní chirurgii - především tzv. křečové žíly - bez nutnosti hospitalizace. Zákrok probíhá v úplné anestezii s tím, že týž den pacient odchází domů. Neschopnost není nutná, případně netrvá déle než 2 dny. Více viz www.zilniklinika.cz
29. Březen 2003 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
xxxxx (anonym)
Dobrý den
3. Srpen 2006 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Klinika jednodenní chirurgie je zařízení kde se operuje jako na běžícím páse. Jeden den Tě operují, druhý den Tě propustí.
9. Srpen 2006 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pekárek (anonym)
Předpokládám, že taková klinika znamená, že Vám tam např. laserem opraví oko a pak jdete rovnou domů. Můj strýc byl na oční klinice v Horních počernicích a byl náramě spokojený
28. Únor 2010 - 20:22

Přidat komentář

Reklama

Reklama