48 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klinika Horní Počernice zkušenosti

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele AmalieLicha
AmalieLicha
Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)
20. Duben 2017 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
LenkaFkl (anonym)
Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…
24. Duben 2017 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
JanLomec (anonym)
Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku
2. Květen 2017 - 16:01
Obrázek uživatele 7777777777
7777777777
Dobrý den :) Chtěla bych se...Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné. Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.
3. Květen 2017 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
DarinaJ. (anonym)
Dobrý den :) Chtěla bych se...My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.
9. Květen 2017 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Já jsem nad operací očí uvažovala dlouho, ale nakonec jsem se rozhoupala s tím něco udělat a šla jsem do toho. A mám zase o životní zkušenost víc, musím říct že dobrou :-) Byla jsem na oční klinice v Horních počernicích. Trochu jsem se té operace bála, ale bylo to úplně v pohodě a i po ní jsem byla do dvou dnů úplně fit.
29. Květen 2017 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
Tak já mám také poměrně čerstvou zkušenost, na klinice v Horních Počernicích jsem byla na laseru a můžu všem doporučit. Doktoři příjemní, vše vám vysvětlí, ani zákrok a ani hojení nebolí a obojí je rychlé. Jsem ráda, že můžu zase vidět normálně.
6. Červen 2017 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
V lednu jsem podstoupila výměnu čoček na klinice v Horních Počernicích. Zákroku jsem se obávala, protože mi můj oční lékař operaci rozmlouval díky nejméně 3 očním vadám (např. glaukom), které byly pro tento zákrok rizikové. Na této klinice mají ale zlaté ruce. Rozhodli jsme se pro aplikaci multifokální čočky a dnes vidím bez jakékoliv jiné korekce. Vše proběhlo rychle, bez bolesti a bez jakýchkoliv komplikací.
14. Červen 2017 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
MéďaBéďa (anonym)
Na laseru jsem byla minulý rok v prosinci, na oční klinice v horních počernicích. Měla jsem na každém oku okolo pěti dioptrií. Trochu to bolelo, ale ne zákrok jako takový, spíš první dva dny po operaci, ale rozhodně to za to stálo. Konečně mohu mít sluneční brýle, jít si zaplavat. Když jsem šla plavat s brýlemi, tak jsem se pořád bála, že je utopím a bez brýlí jsem pomalu netrefila na břeh. Prostě paráda. Teď už takové problémy řešit nemusím.
19. Červen 2017 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Oukydouyky (anonym)
Tak já jsem měla astigmatismus (-2D cylindr) a ještě k tomu i nějakou menší sférickou vadu. Zkoušela jsem čočky, ale neviděla jsem přes ně dobře, protože se mi v oku ten cylindr otáčel a neměla jsem pak jeho osu ve správným úhlu. Brýle na sport taky nic moc, astigmatismus je mrcha a brýle na něj jsou hodně citlivý na správnou polohu k ose vidění. Tak jsem zašla na oční kliniku do Horních počernic, oni mi to tam nějak laserem ořezali a večer jsem už koukala na televizi bez brýlí. Od tý doby je to prostě jinej život, v normálním životě i při sportu. Po 15-ti letech nošení brýlí jsem si třeba vzpomněla, co je to periferní vidění.
7. Červenec 2017 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Mě taky operovali na oční klinice v Horních Počernicích, myslím že metodou relex. Po operaci, když mi odezněli znecitlivující kapky, to mírně bolelo (už jsem zažila o dost horší bolest), ale trvalo to možná tak 2-3 hodinky a přešlo to. A od té doby si rozhodnutí jít na operaci nemůžu vynachválit. Je potřeba se jen odhodlat I když vím, že to není lehké, taky mi to nějakou dobu trvalo, než jsem se rozhýbala. Ale když už jsem se objednala, většina strachu ze mě opadla.
31. Červenec 2017 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
:)))))))))))))) (anonym)
Jestlipak je to té klinice zapotřebí, takový spam. Ono to spíš odrazuje, bacha na to
31. Červenec 2017 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Antiage (anonym)
Nevím, jestli to odrazuje, ale já jsme v tomhle celkem důvěřivá, takže jsem si to pročetla. O laseru uvažuju,tuhle kliniku mám zarohem, ale zatím není nic jisté. Já než se k něčemu rozhoupu.
17. Srpen 2017 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Orbitka (anonym)
Dobrý den :) Chtěla bych se...Ahoj Amálko, chtěla jsem se zeptat, jestli jste nějak postoupili s řešením? Zůstali jste u brýliček? Náš kluk taky nosí brýle, dost si s tím jako malý vytrpěl, okluzory atd. Jako my jsme zatím o žádné operaci neuvažovali, protože jsem myslela, že to u dětí ani nejde, tak mě právě zajímá, jak jste na tom?
24. Srpen 2017 - 9:39
Obrázek uživatele AmalieLicha
AmalieLicha
Ahoj Amálko, chtěla jsem se...Ahoj, tak my jsme nakonec byli v těch horních počernicích na konzultaci a podrobnějším vyšetření. Paní doktorka nám doporučila počkat s operací na ustálené dioptrie do dospělosti. Se synem si hezky popovídala, stěžoval si jí, že ho brýle nebaví a vadí mu, tak si domlouvali, že časem zkusí přejít na čočky, až z toho bude mít trochu rozum a zatím nám na plavání doporučila dioptrické plavecké brýle, což jsem koukala jak blázen, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje, myslela jsem, že plavci mají normálně čočky pod plaveckýma brýlema. Ten jejich přístup mě tam opravdu potěšil, tak budu se synem chodit na oční normálně tam, aby to pak měl třeba jednodušší, když se pak za pár let rozhodne pro tu operaci.
30. Srpen 2017 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jerry (anonym)
Podstoupila jsem laserovou operaci Relex Smile v Praze na oční klinice v horních počernicích asi před měsícem a naprosto v pořádku. Cca od 12ti jsem nosila čočky a teď už nemusím nic řešit. Na klinice byli příjemní a moje otázky mi zodpověděli, takže můžu jen doporučit.
15. Září 2017 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Byla jsem na odstranění dioptrií, právě na oční klinice v Horních Počernicích a můžu jen chválit. Měla jsem 6 a 6,5 dioptrií, po laseru nemám žádnou, a vidím skoro za roh. Vůbec mě to nebolelo, jen po zákroku mi hrozně slzely oči, ale už druhý den jsem ostře viděla. Myslím, že ta bolest také závisí na člověku. Někdo má bolesti, někdo vidí skoro hned ostře. Já bych to klidně podstoupila znova.
27. Září 2017 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
jak jim člověk (anonym)
Byla jsem na odstranění..."Bernard, 27.9.2017 17:56:07, :... Taky jsem si nechal oči operovat na oční klinice v horních počernicích, kde mi byly umáznuty cca 4 dioptrie na dálku. Vidím teď jako rys, objedu se bez brýlí a bez čoček. Vše přitom proběhlo naprosto bezbolestně, bez jakéhokoliv životního omezení a především velmi rychle, tj. objednal jsem se na první vyšetření cca 10.8. e-mailem, vyšetření proběhlo 15.8., operace 25.8.
27. Září 2017 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta S. (anonym)
Já mám zkušenost s tohle klinikou skrz mamku, je jí 68 a na klinice v Horních Počernicích jí operovali šedý zákal. Co oceňuji je to, že jsem tam s mamkou zajela a ten den jí udělali všechna vyšetření a rovnou jí odopreovali.
18. Říjen 2017 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája H. (anonym)
Než jsem podstoupila operaci, tak jsem projížděla internet a hledala informace, jak o operaci, tak o klinice. Na laserové operaci jsem byla v březnu na klinice v Horních Počernicích, tou dražší metodou, neřezali mi rohovku, ale dělal to pan doktor laserem a druhý den už to byla pohodička, viděla jsem dobře a ani sluneční brýle, co mi doporučovali, jsem nepotřebovala.
30. Listopad 2017 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila Fendric (anonym)
Oceňuji příjemný přístup celé kliniky Horní Počernice. Teď už vidím na dálku ostře, po mnoha letech konečně vidím dobře na dálku i na blízko... Necelý týden po operaci jsem už pracovala na počítači...
9. Leden 2018 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ráďa H. (anonym)
Zdravím, chtěla bych se tady optat lidi, co už jsou po zákroku na klinice horní počernice,jak dlouho jste se po tom dávali do kupi??? Je to předemnou a jak je začátek roku, tak nemám vůbec žádnou dovolenou a nemůžu si dovolit vzít si nemocenskou... Ze zákroku obavy nemam, to mi pan doktor vysvětlil, takže tohle už mám v hlavně porovnaný...
31. Leden 2018 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajuna (anonym)
Zdravím, chtěla bych se...Čauky já byla na klinice horní počernice a druhý den jsem šla normálně do práce. Měla jsem trošku suši oči , ale to kapičky vyřešili. A jinak pohodička, jsem ráda že jsem na to šla.
2. Únor 2018 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Leníša (anonym)
heleď to budeš mít v pohodě, já jsem to dala na pohodu a to jsem cíťa...
8. Únor 2018 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ráďa H. (anonym)
Tak to moc děkuji.... Mám z toho trošku obavy, ale doufám, že to bude ok....
18. Únor 2018 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Ahoj lidi,byla jsem na operaci teďka v únoru a teda jsem nadšená. Jako první týden jsem se tím trošku prala, na blízko a na dálku mi trošku trvalo, než jsem zaostřila, ale to že jsem vůbec zaostřila, tak bylo moc fajn a jinak prostředí, doktoři i sestry byli fajn, fakt doporučuju s operaci vůbec neotálet, nic to není a fakt je to velký rozdíl.  
18. Březen 2018 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča Finková (anonym)
Byla jsem zde nedávno na kontrole po operaci očí, kterou mi tady dělali na začátku března a jsem stále spokojená, už jsem i vychytala, kdy nemají v ordinaci tolik lidí, takže pro mě ideální, nemusím na nic čekat..:)
9. Květen 2018 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Katarina (anonym)
Zdravím... Nejdřív bych se tu chtěla optat, jestli jste někdo měl oční problémy snad už od narození, protože já tím trpím už od mých 3 let a opravdu to  vnímám jako můj velký hendikep. Nemůžu ani pořádně dělat žádné sporty, takže bych ráda znala zkušenosti někoho kdo to měl hodně podobně. Asi to nakonec na kliniku Horní Počernice dopadne, jsou pro mě nejlépe dostupnou alternativou a doufám, že se tam obtíží zbavím už napořád. 
31. Květen 2018 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ejmia (anonym)
Zdravím... Nejdřív bych...měla jsem problémy od puberty a nechala jsem si dioptrie odstranit na klinice Horní Počernice a do dnes spokojenost, nechala jsem si to odooperovat to novou nejšetrnější metodou a i za tu cenu jsem ráda. Mohlo to být daleko horší. Ale rozumím ti, já skončila na -6 na obou očích a opravdu to není nic příjemného, bez brýlí nebo čoček jsem nedala ani ránu. 
31. Květen 2018 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Radanka7 (anonym)
Zdravím... Nejdřív bych...já byla teda na korekci zraku, protože se mi s postupujícím věkem horšil, takže asi nemůžu soudit, jaké to je vlastně nevidět celý život, ale určitě bych doporučila tuhle kliniku je to tam fakt fajn.  
1. Červen 2018 - 12:01

Stránky

Přidat komentář