39 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klimax nebo přechod.

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
V jakém věku může začít přechod? A jaké jsou jeho příznaky?
18. Říjen 2003 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
To je ruzne: k menopauze dochazi cca mezi 45. a 55. rokem. Samotne klimakterium muze mit delku nekolika mesicu az let.
18. Říjen 2003 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Jak to probiha a co se deje v tele zen, muze pak mit sex a otehotnet?
31. Říjen 2003 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
marie.hola"emai (anonym)
Dobrý den, děvčata! Měla jsem problémy, kterí se mi podařilo zan čně zmírnit a když jsem opravdu v pohodě tak vlastně odstranit pomocí produktu PMS - je sice směrován na oba syndromy, i klimkterium i premenstuační syndrom, ale díky asi plštičníku anebo te kombinaci jako takové, se mi podařilo hodně potíží minuimalizovat. tak jenom do diskuze a k vyzkoušení..... Marie.
20. Duben 2006 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
unavena (anonym)
To mě děsí, že klimakterium může trvat i několik let. Je mi 45 a půl roku trpím strašnou nespavostí, občasným pocením, podrážděností a cítím jak najednou stárnu. Neumím si představit tyhle potíže snášet i několik let. Užívám Sarapis soja, ale zatím nepozoruju nějaké výrazné zlepšení. Teď váhám, jestli by nebyl lepší ten ploštičník.
20. Duben 2006 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
"unavena", i já jsem se tak cítila strašně dlouho, dostala jsem se do přechodu po potratu , následovala abraze, vleklý zánět dělohy - a už to bylo - v 37letech. Bušilo mi srdce až v hlavě, potila jsem se i v klidu, nervy na drátkách. Na radu kamarádky jsem začala užívat Melbromenox, začala jsem užívat 2*1kapsli (je tam sice v příbalovém letáku 3*1, ale to jsem byla v úpné euforii) 10 dní, pak 1 kapsli 3 měsíce, pak měsíc pauza a zase 1*1kapsle 3měsíce. Zlepšil se mi krevní obraz, který jsem po potratu a operaci měla příšerný, předrážděnost, návaly a pocení zmizelo. Tak zkuste. Teď druhým rokem beru měsíc-měsíc pauza.
20. Duben 2006 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
Moje maminka má 62 roků,byla naprosto bez problémů, až posledního půl roku se jí vždy v době, kdy by měla mít měsíčky objeví malá kapička nahnědlé krve.Doktor jí tvrdí, že to nic není, ale mě se to nelíbí. Nemáte s tím nějaké zkušenosti?
11. Prosinec 2006 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Janetta (anonym)
Dobrý večer Heleno,popisujete.že když jste začala užívat Melbromenox 3krát denně byla jste v euforii,jak to na Vás přesně působilo ,jestli se můžu zeptat a taky bych ráda věděla zda se uklidnilo srdce ,prožívám něco podobného co Vy s tím,že potíže se srdcem pociťuji ,jako arytmie.Děkuji Janetta
5. Leden 2007 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
S maminkou bych Vám mohla napsat jen mou zkušenost s babičkou,bylo to stejné jako s Vaší maminkou s tím,že měla pak rakovinu dělohy ,ale pozor má matka měla taky tahle potíže a doktor jí řekl to samé co Vaší mamince,ale s důsledným vyšetřením a má maminka je v pořádku,určitě bych trvala na stěrech.
5. Leden 2007 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
To: 5. 1. 2007 23:11:24, Janetta Musím to zaťukávat, protože k dnešnímu dni nemám žádné potíže, bušení zmizelo (já jsem to tehdy vnímala tak intenzivně, že to nemůžu ovlivnit, že jsem až lapala po dechu), teď si Melbromenox beru jen 1x denně , a to ještě kvůli imunitě v zimě (je tam včelí mateří kašička), ale je fakt, že si udržuju průběžně zásobu, kdybych ho potřebovala víc. Ještě mám v mrazáku namletý mák a beru si ho kvůli vápníku (večer, vápník se prý ukládá v noci) nebo si na salát nasypu sezamová semínka (100 ml mléka obsahuje v průměru 120 mg vápníku, 100 gramů máku 1200 mg vápníku, 100 gramů sezamu 600mg,doporučená spotřeba pro dospělé do 50 let je to 1000mg a u dospělých nad 50 let 1200 - 1500mg).
6. Leden 2007 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Dobrý večer,je mi 29let a v poslední době mám dost často návali,dost se potim,mám bolesti hlavy,špatně spím a mám takový pocit jako strachu.Beru HA cilest a i přesto mám nepravidelnou menstruaci.Mohlo by se jednat v mém věku o začátek přechodu?Mám 2,5leté dítě a těhotenství bylo bez problémů.Před půl rokem jsem potratila.Předem děkuji za odpověď.
15. Říjen 2007 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Tak zajdi k doktoru.
16. Říjen 2007 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
bjanka (anonym)
V poslední době se u mne vyskytl menší problém, zhruba před půl rokem jsem přestala brát HAK, menstruace chodí přesně 28dní, ale každý druhý měsíc má slabé špinění až krvácení 3 dny před termínem, nikdy před tím jsem toto neměla. Na kotrole na gynekologii jsem byla na přelomu roku, vše OK. Navíc v lednu mi bylo 40, že by se tak projevoval začínající přechod?
15. Červen 2010 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Tak mi taky cačalo a zkončilo to únikem moči.Nic příjemného! Četla jsem si různé reklamy, recenze a doporučení. Vyzkoušela jsem díky tomu všemu Elison, který jsem si myslela, že stejně ani nepomůže a zázrak! Ani nevíte jak je mi teď lépe! Ta úleva se nedá ani popsat! Určitě si ho koupím ještě.
24. Květen 2013 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika J. (anonym)
Pro léčebné účely (dárcovská urinoterapie) mohu dodávat pravidelně ve větším množství svoji moč (až 1,5 litru každý druhý den), kterou můžete použít do očistného klystýru. Moč zdravé mladé ženy podaná formou klystýru je díky zbytkovým stopám hormonů velmi zdravá pro ženy v přechodu, ženy trpící syndromem PCO, muže trpící padáním vlasů nebo zvětšenou prostatou, také pomáhá (u mužů i žen) léčit atopický ekzém. Urinu mohu posílat dobírkou v 1,5 litrové pet lahvi nebo předat osobně v Brně. Jsem 24 letá stoprocentně zdravá (mohu doložit potvrzením od lékaře) studentka, abstinentka a nekuřačka. Pište na: urinaproklystyr@atlas.cz
10. Červen 2014 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela Holubo (anonym)
Dobrý den , chci se zeptat jak u ženy zjistit zda je v přechodu v případě že má antikoncepční tělísko mirena , děkuji .
29. Červenec 2014 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Beky (anonym)
Ahoj, něco podobného v podobě mužského přechodu vidím u svého táty..jsou s maminou teda stejně staří..nepramení to u vás z toho, že začíná vidět že stárne a zvetšuje se mu již tak docela velký věk.rozdíl mezi vámi..jinak: nebojí se že je na tebe už moc starej a že ty si najdeš někoho věkově stejně starého?nebude to třeba v tom?
25. Prosinec 2015 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Zatímco menopauza u žen přichází naráz a k poklesu hormonální hladiny dochází v relativně krátké době, u andropauzy, neboli mužského přechodu, je proces postupný a trvá několik let. Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu. Muž nedostane jasný signál, že se začíná projevovat andropauza a tak mnoho mužů ignoruje svůj zhoršený celkový stav a mnoho příznaků společných pro tuto etapu života. Nevratný proces biologického stárnutí vede ke snížení tvorby mnoha látek, které regulují metabolické děje v lidském organismu. Významnou skupinou, u které se syndrom nedostatku jejich produkce projevuje výraznými příznaky, jsou pohlavní hormony. U stárnoucích mužů je to především testosteron, který je produkován buňkami varlat, ale také dihydrotestosteron a dihydroepiandrosteronsulfát. Charakteristické pro postupně snižující se hladinu těchto látek v organismu je řada nežádoucích symptomů (viz níže). Fyziologický proces úbytku sexuálních hormonů je u mnoha mužů urychlen špatným životním stylem (stres, alkohol, nízká fyzická aktivita, drogy), obezitou a chronickými nemocemi jakou jsou cukrovka, ateroskleróza, onemocnění jater a ledvin nebo benigní hyperplazie prostaty. U stárnoucího a relativně zdravého muže lze doporučit vedle racionální diety a fyzické aktivity také pravidelné užívání přírodních látek, které stimulují produkci steroidních hormonů v pohlavních žlázách a nadledvinkách bez nežádoucích účinků. Z tradiční lidové medicíny tyto účinky má komplex látek obsažených v kotvičníku zemním (Tribulus terrestris). Vliv kotvičníku na zvýšení tvorby testosterony a dalších příbuzných hormonů u člověka byl farmakologicky prokázán a je uznáván Světovou zdravotnickou organizací.
21. Leden 2016 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Aha to vypadá docela drsně, to je snad ještě horší než přechod u žen. No funguje na to něco ozkoušeného?
21. Leden 2016 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Aha to vypadá docela drsně,...no do nedávna jsem vůbec netušila, že existuje mužský přechod, ale pak když to diagnostikovali našemu taťkovi začala jsem hledat o této tématice. Vypadá to, že skutečně to může být horší jak u žen, nebo je to tím, že ženské vydrží všechno :o)). Našemu taťkovi doporučili andromen a zdá se, že se jeho stav zlepšil cca po 2-3 týdnech. Jinak zvýšit pohyb a potraviny bohaté na zinek a selen.
22. Leden 2016 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Sáry tak já koukala na ten andromen a našla jsem to hezky popsané tady, to je fakt mazec.http://www.woykoff.com/andromen0
22. Leden 2016 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Norina (anonym)
jo jo hlavně u chlapů to může přijít relativně brzo. Nevíte někdo ten androment má nějaké omezení jak dlouho se může brát? Tak doma zavedeme více potravin bohatých na zinek a selen a uvidíme.
21. Únor 2016 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
jo jo hlavně u chlapů to...Nori je tam min. doba 3 měsíce, myslím, že u doplňku stravy omezení jak dlouho se to může brát není, ale v lékarně ti to určitě poví.
22. Únor 2016 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Norina (anonym)
MOny díky moc, super.
23. Únor 2016 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
V jakém věku může začít...Nejčastějšími příznaky andropauzy jsou: ztráta svalové hmoty / zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha), všeobecná slabost organismu, osteoporóza, snížené sebevědomí a nadšení, zvýšená podrážděnost, potíže s bolestí, problémy s pamětí a koncentrací, zvýšené pocení, arteriální hypertenze, ztráta vlasů, zvýšená citlivost na chlad, problémy s prostatou, malé libido.
23. Únor 2016 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
tak to je docela mazec. každopádně děkuji za info
23. Únor 2016 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
tak to je docela mazec....jo jo je to mazec, posílám ještě něco k andropauze.Nevratný proces biologického stárnutí vede ke snížení tvorby mnoha látek, které regulují metabolické děje v lidském organismu. Významnou skupinou, u které se syndrom nedostatku jejich produkce projevuje výraznými příznaky, jsou pohlavní hormony. U stárnoucích mužů je to především testosteron, který je produkován buňkami varlat, ale také dihydrotestosteron a dihydroepiandrosteronsulfát. Charakteristické pro postupně snižující se hladinu těchto látek v organismu je řada nežádoucích symptomů (viz níže). Fyziologický proces úbytku sexuálních hormonů je u mnoha mužů urychlen špatným životním stylem (stres, alkohol, nízká fyzická aktivita, drogy), obezitou a chronickými nemocemi jakou jsou cukrovka, ateroskleróza, onemocnění jater a ledvin nebo benigní hyperplazie prostaty. U stárnoucího a relativně zdravého muže lze doporučit vedle racionální diety a fyzické aktivity také pravidelné užívání přírodních látek, které stimulují produkci steroidních hormonů v pohlavních žlázách a nadledvinkách bez nežádoucích účinků. Z tradiční lidové medicíny tyto účinky má komplex látek obsažených v kotvičníku zemním (Tribulus terrestris). Vliv kotvičníku na zvýšení tvorby testosterony a dalších příbuzných hormonů u člověka byl farmakologicky prokázán a je uznáván Světovou zdravotnickou organizací.
22. Březen 2016 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Štěpán (anonym)
u andropauzy záleží na člověku,někoho to postihne více, někoho méně, někdo to nemusí nějak ani zaznamenat, můj taťka bral Andromen jak mu poradil lékař, říkal, že stav se zlepšil. Doufám, že mne se to vyhne.
22. Březen 2016 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Nejčastějšími příznaky...Tak náš taťka má téměř všechny příznaky tak jsem zvědaáv co doktor na to?
23. Březen 2016 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Brouk (anonym)
jo jo je to mazec, posílám...No tak to se máme všichni na co těšit!
23. Březen 2016 - 22:13

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama