354 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Děkuji za odpověď, určitě to zkusím. Jestli jsi měl nějaké podobné problémy, nebo někdo z Tvých známých, můžeš mě prosím říct, jestli Ti kineziologie pomohla? Ale myslím si, že člověk musí pracovat hlavně sám na sobě, snad se mě to povede. Nechci zatím vyhledávat nějakou psychiatrickou pomoc.
6. Listopad 2008 - 21:46
Granvin (anonym)
Milena Konkrétně s tímhle problémem ne. Kineziologie je dobrá v tom, že se díky ní dá odhalit kde je problém, příčina těch potíží a taky svým zásahem do podvědomí rozhýbe a uvolní staré ledy. potom přijde naše část práce, začím měnit sami sebe. Doporučuju se kineziologa zeptat, aby ti poradil na co a jak se máš zaměřit, určitě by ti měl být schopen pomoct.
6. Listopad 2008 - 22:38
Milena (anonym)
Děkuji moc za radu. Zkusím to.
6. Listopad 2008 - 22:50
Ali (anonym)
Dobrý den, nemáte někdo kontakt na dobrého kineziologa v Plzni?děkuju
24. Listopad 2008 - 17:46
Granvin (anonym)
Ali Pan Racek anebo jeho žena. 603213166
24. Listopad 2008 - 20:16
ILČA (anonym)
Ahojky a co kineziologie a přejídaní ? Pomohlo to někomu ?
24. Listopad 2008 - 20:26
Granvin (anonym)
Ilča pokud je přejídání způsobený blokem v psychice, podvědomí, případně bylo spuštěno z důvodu psychického vytížení, stresu aj. tak by pomoct teoreticky mohla.
25. Listopad 2008 - 1:31
ILČA (anonym)
Granvin Teoreticky?
25. Listopad 2008 - 8:58
Granvin (anonym)
Ilča Nic není 100% jistý... Ale určitě bych to zkusil.
25. Listopad 2008 - 12:28
ILČA (anonym)
Granvin JJ už jsem se objednala na prosinec no opravdu jsem zvědavá...Celkově jsem kyneziologií nadšená co a jak mám udělat kdybych se tím sama chtěla zabývat?Poradíš mi prosím ?????
25. Listopad 2008 - 12:41
Granvin (anonym)
Ilča Sice to mám v plánu, ale nějak víc jsem se kineziologií zabývat nezačal, takže já ti v tom moc neporadím. Pokud jsi se ale objednala u pana Racka nebo jeho manželky, tak se zeptej jich, jsou to školitelé - veškeré informace o kineziologii jdou do čech přes ně, takže máš skvělý přístup ke všem informacím:)
25. Listopad 2008 - 13:31
ILČA (anonym)
Granvin Já myslela že máš nějaké zkušenosti protože jsi vždy srozumitelně a dobře vše vysvětlil.Škoda jenom že pán Racek bydlí daleko ja jsem ze sev.moravy od Opavy.
25. Listopad 2008 - 13:48
ILČA (anonym)
Granvin Čím se vůbec zabyváš?
25. Listopad 2008 - 14:00
Granvin (anonym)
Ilča Mám sice určité směry, kterýma se zabývám (diagnostika, bylinky, výživa) a kterýma se zabývat teprve budu (kineziologie) a taky ty kterýma se zabývat nehodlám (reiki, urinoterapie, homeopatie), ale mám o alternativní medicíně takový ten obecný přehled. Aha, jsem si tě spletl, myslel jsem, že jsi z plzně. No, to je trochu škoda, ale já bych asi zkusil mu stejně zavolat a zkusit se ho zeptat jestli nezná nějakého dobrého kineziologa na moravě... Případně je možné, že dělá semináře i v jiných částech čech než jen v plzni. mimo jiné, já jezdím na školení diagnostiky z teplice do Litomyšle a občas Prostějova. Ty to máš sice dál, ale i tak by se to občas dalo zkousnout;)
25. Listopad 2008 - 14:06
Granvin (anonym)
Ilča Výživa a její vliv na zdraví, pohledová diagnostika, celostní medicína, bylinky, doplňky stravy, karmalogie, psychické příčiny nemocí, psychologie obecně.
25. Listopad 2008 - 14:08
ILČA (anonym)
Granvin No tak toho máš hodně a jak dlouho se tím zabyváš?Pracuješ ve zdravotnictví soukr.?Asi mám hodně otázek že?Co vím tak do jednné vesnice jezdí nějaký pán ČERNOCH.Znáš jej,
25. Listopad 2008 - 14:17
Granvin (anonym)
Ilča Teď se tím zabývám čtvrtým rokem. Je toho hodně. No, říkám o sobě, že jsem něco jako praktický lékař v alternativní medicíně. Musím mít rozhled o hodně věcech, ale pokud se setkám s problémem na který (jako praktický lékař) nestačím, tak daného člověka pošlu k odborníkovi, který na to má svou specializaci. Pracuju soukromě, dokonce už to mám i jako živnost, zatím ale stále rozdávám své rady většinou zadarmo (njn, jsem hlupák). Jistěže Marcela (Černocha) znám, velmi dobře, je to můj učitel diagnostiky. Má své mouchy, jako každý. Trochu mi na něm vadí, že opravdu hodně klade důraz na doplňky calivita. Jsou sice dobré a i mě už se docela osvědčili a nedám na ně dopustit, ale v řadě případů se dá použít levnější alternativa - bylinky, tinktury, občas i levnější výrobce (tam je ale třeba posoudit rozdíl ceny a kvality). Ale jinak nám má Marcel hodně co dát, diagnostikou se zabývá už přes patnáct let a na přednáškách i z praxe je vidět, že opravdu ví o čem mluví. Když k němu člověk jde, tak ale musí počítat s tím, že uslyší věci, který slyšet nechce - Marcel umí skvěle píchnout do správného místa. Jestli máš nějaké problémy, chceš si je opravdu začít řešit a máš možnsot za ním zajít, tak to vřele doporučuju.
25. Listopad 2008 - 14:35
ILČA (anonym)
Granvin No měla jsem kdysi k němu jít ale pak jsem to vzdala asi jsem měla strach že mi řekne něco co bych nechtěla slyšet ale pokud budu mít příležitost tak půjdu na jeho přednášku.Máš své inter.stránky?Psal jsi že z Teplic u Děčína?Ptala bych se tě na spoustu věcí ale je mi to blbé tě otravovat na diskuzi nebo po tobě chtít jak komunikovat.Děkují moc za vše vysvětlené Ilča
25. Listopad 2008 - 15:28
Granvin (anonym)
Ilča moje stránky jsou www.salvare.cz a jestli chceš něco probrat, tak mail vecnezdravi"seznam.cz Od toho tu jsem, aby se mě lidé ptali;)
25. Listopad 2008 - 15:46
Veronika (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat moje kamarádka má veliké problémy s manželem snažila se je řešit s psychologem(bohužel konzul.hod.se platí a ted se obrátila,,na někoho kdo ji léčí kinezologií)-má otázka zní: zda je to bezpečné skrz duševní pomoc-pokud jsou u ní příznaky nervového vypětí apod.co obnáší problém v partnerství).V tomto směru mám pochyby zda není lepší odborník-Dr.(její příznaky hubnutí, nervy, zhoršení lupénky...)
30. Leden 2009 - 10:54
Rose (anonym)
Ahoj,nevím zda jsem zvolila správné téma,ale myslím si(nebo spíš doufám),že by mi kineziologie mohla pomoci.Je mi 24 let a jsem čerstvě vdaná,s mým mužem jsme spolu téměř 6 let.Poznala jsem ho po dvouletém pseudovztahu.Tehdy mi bylo 16 a jemu 24 let.On měl přítelkyni,kterou často a mockrát podváděl a to nejen se mnou.On byl můj první se kterým jsem spala,zamilovala jsem se,ale on mi lásku neopětoval.Moc jsem se trápila,začla jsem dost pít a kouřit a málem jsem se zničila.Byla jsem na něm závislá.Moc mi ublížil a využíval mě.Věděl,že mě má v hrsti,kdykoli zavolal,neodmítla jsem ho.Nikdy jsme spolu skutečně nechodili.Tak a teď ten problém,který mám.Občas mám takové stavy,kdy se hnusím sama sobě.Začnu si nípat obličej až do krve nebo se prostě škrábu,strhávám strupy a vůbec si takto ubližuju.Nebo se začnu cpát sladkostma i když na ně nemám chuť.Neřežu se žiletkama,to ne,ale dost mi to vadí.Sotva se staré boláčky zahojí,hned si opatřím nové.Nedávno mi to všechno nějak došlo.Podvědomě chci být ošklivá,orvaná.Jakoby následek toho destruktivního vztahu.Myslíte,že by mi kineziologie pomohla zbavit se těchto negativních projevů na sobě samé?
1. Únor 2009 - 19:25
Granvin (anonym)
Rose Na nic nečekejte a najděte si dobrého kineziologa. Ideálně pana Racka z plzně (kontakt můžu dodat), jestli to máte daleko, tak určitě pomůže i většina jiných kineziologů.
2. Únor 2009 - 0:17
Návštěvník (anonym)
Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta
2. Únor 2009 - 10:36
Vanessa (anonym)
Ahoj,chtěla bych se zeptat na váš názor.Před šesti lety jsem měla takový zvláštní pseudovztah se zadaným mužem.Byla jsem mladá(16) a zamilovala jsem se do něj,on mě ale jen využíval a lásku mi nikdy neopětoval.Trvalo to dva roky,moc jsem se trápila,ale teď jsem štastně vdaná a v pohodě,ale...Někdy se mi stane,že se chci nějak zošklivit a tak stojím dlouho u zrcadla v koupelně a nípu si obličej,až jsem celá oteklá.Nebo si furt hledám na těle nepatrné nedokonalosti,takové jako má každý..stroupek,pupínek a to pak rozškrábu a mám tam flek nebo bouli,která už vidět je.Manžel mi vynadá,že jsem nemocná,že to není normální..Já vím,že ne,ale tuhle mě napadlo,jestli to nemá souvislost s tím předchozím partnerem,který mnou opovrhoval,jako by ve mně nechal stopu.Jako,že nejsem hezká a nemůžu se nikomu líbit,když jsem se nelíbila jemu..Jsem fakt praštěná,ale napadla mě kineziologie,myslíte,že by mohla pomoci zbavit se těchto sebedestruktivních mánií?Když si takhle ublížím,jsem na sebe naštavaná,protože vypadám jak v pubertě.Celou dobu si obličej léčím,mažu drahými krémy,aby se to zhojilo a když už je to dobré,tak začnu znovu mačkat.Prosím poraďte,díky Vann
2. Únor 2009 - 12:53
Vanessa (anonym)
Ahoj,tak si připadám jako blbec..včera jsem sem poprvé psala svůj příspěvek pod jménem Rose a myslela jsem,že se ztratil nebo neuložil a tak jsem to dnes napsala znovu,pod jménem Vanessa.Trochu upravené,ale v podstatě stejné.Od teď tu budu jako Vanessa.Omlouvám se,že to tak komplikuju,ale nějak se bojím,že mě někdo pozná..Granvin,díky za reakci,ale Plzeň mám opravdu dost z ruky,spíš Praha...nevíš o někom?
2. Únor 2009 - 13:48
Granvin (anonym)
Vanessa Ono v podstatě nic není daleko, sestra k němu jezdí z anglie, ale chápu té. Bohužel v praze zatím žádného kineziologa neznám, ale zkus to a uvidíš. Případně by asi bylo možný zkusit zavolat panu Rackovi, jestli o někom neví. Ale i jiní kineziologové ti určitě dokážou pomoct:)
2. Únor 2009 - 18:18
Luboš (anonym)
Dostal se díky kineziologii někdo z deprese, spíš těžšího kalibru? díky
2. Únor 2009 - 23:19
Petr (anonym)
Já se díky kineziologii naopak do deprese dostal. Moje žena tomu úplně propadla, absolvuje jeden kineziologický kurz za druhým (celkem je jich 11), každý stojí skoro 6 tisíc. Její "kolegyně" z kurzu, to je dokonalá sbírka narušených hysterických osobností, a vyučující je v tom vysoko převyšuje. Hodně štěstí při "léčení" :-)
26. Únor 2009 - 15:32
Anna Jančová (anonym)
Mám silnou a dobrou zkušenost s paní Hrdličkovou z Liberce, snad bude více informací na http://www.kineziologie-liberec.ic.cz/ Anna J.
1. Březen 2009 - 8:19
Květa Anová (anonym)
Dobrý den, je velmi mnoho důvodů proč kineziologi odmítat, ale daleko více důvodů je proč ji používat. Pro mě je hrála důležitou roli hrála paní Hrdličková z Liberce. Na jejích stránkách http://www.kineziologie-liberec.ic.cz ,lze zjistit podrobnosti. Květa Anová
1. Březen 2009 - 8:46

Stránky

Přidat komentář