354 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Tak já jsem jich absolvovala několik desítek (v průběhu 8 let) u své kamarádky,ZDARMA,takže úspěch nebude jen o financích.Na různé potíže,rozdílné výsledky,někdy je třeba více opakování,např.kůže se řeší déle,aj.Ale stojí to za vyzkoušení,u opak.infekcí moč.cest jsem měla 100% klid po první terapii a je to již 7 let a nic.Důležité je pro mne max.důvěřovat terapeutovi.Hodně úspěchů všem!
10. Červenec 2007 - 23:31
Petr (anonym)
No dobře, jak tedy poznat dobrého kineziologa?
11. Červenec 2007 - 9:22
Lidka (anonym)
ONE BRAIN je jedinenčná metóda, pracujúca s inteligenciou ?udského tela, obchádzajúca vedomú úroveň. Svalový test, ktorý pôvodne používa kineziológia, je spôsob komunikácie s ?udským telom, ktoré jediné vie kde a ako vznikli akéko?vek ťažkosti ktoré jedinec má. Žiadna iná autorita akoko?vek vzdelaná nevie viac o konkrétnom probléme klienta, ako jeho telo. Na akýko?vek problém klienta sa môžeme spýtať jeho tela, či je to bolesť kolena, či je to rakovina, či je to problém s komunikáciou alebo vzťahmi. Korekcie, ktoré potrebuje telo ako celok signalizuje ono, niekedy sú to jednoduché cvičenia, farby, jemné dotyky, alebo texty, ktoré majú klientovi niečo povedať a dekódovať jeho hlbokú pravdu, pretože každý problém je zložitý a nie je to len jedna príčina v jednom veku, ale prvotný zážitok naba?uje na seba ďalšie emócie. Odblokováva problém na mentálnej úrovni, fyzickej a energetickej úrovni (život je predovšetkým energia), špeciálnymi cvičeniami uvo?nuje vnímanie zrakové alebo sluchové,vestibulárne a to prostredníctvom ktorých sme stresujúcu situáciu vnímali. Signaliyuje bloky v prúdení energií v tele, bez oh?adu na to, či veríme alebo či hovoríme o meridiánoch a čakrách a pod.?udské telo nediferencuje východnú a západnú medicínu, integruje všetko užitočné aj z jednej aj z druhej a a to bez oh?adu na to, či tomu veríme alebo nie, potrebuje to ono. Vzyžíva okolo 90 korekcií rôznej zložitosti. Svojim prístupom OB je komplexná využívajúca ?udskému telu prirodzené spôsoby korigovania a uvo?ňovania stresujúcich zážitkov, na ktoré sme zabudli používa vekový regres, jedinečný barometer správania, ktorým ?udské telo presne definije prežité správanie. Metód využivajúch kineziologický test je ve?a, ONE BRAIN - ThreeIn One connects je jedna z nich zapadá do systému holistického prístupu k človeku a denno denne žasnem čo dokážeme, keď s pokorou a úctou sa nechám viesť niečím čo je mimo môjho systému presvedčenia, ktorému ma psychológia naučila. Pri tejto práci musité všetko čo viete nechať bokom a rešpektovať vnútornú autoritu klienta. Svalové testovanie je umenie a nie každý sa to naučí, ten kto k tomu pristupuje kriticky aby dokázal neúčinnosť metódy, nedostane žiadnu odpoveď. komunikácia je na iných úrovniach a ?udské telo si nenechá ublížiť a a cíti všetko čo v sebe potláčame, ono sa nedá oklamať naším úsmevom.
11. Červenec 2007 - 22:25
Ema (anonym)
nemáte někdo zkušenost s paní Lautnerovou z Prahy? Díky
25. Červenec 2007 - 15:52
Ivana (anonym)
Asi není žádný konkrétní návod jak poznat dobrého kineziologa. Rozhodně, když vám někdo nesedí, tak se zvedněte a běžte pryč, budou to jen vyhozený peníze. Pokud ale na vás zapůsobí, zůstaňte a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.Je možné si 2-3 cviky o¨věřit funkčnost metody již při sezení.To by vás mělo přesvědčit, že opravdu se změny dějí.Pokud nenastanou, bežte radeji jinam.
23. Říjen 2007 - 12:00
Wat (anonym)
Při hledání kineziologa doporučuju, aby měl vystudovanou celou základní řadu kurzů a dál se vzdělávám - minimálně jednou za dva roky UP daty. Přece jen to tu není ještě dobře ošetřeno a poradnu si může zřídit každej šílenec po pár kurzech. Seznam Updatovaných kineziologů můžete najít na www.amikus.cz popřípadě Vám tam rádi doporučí někoho ve Vašem okolí, kdo splňuje požadavky pro práci s klienty.
25. Listopad 2007 - 16:20
Granvin (anonym)
Pro hledání kinezologa doporučuju vyhledat pana Racka či jeho ženu z plzně - to jsou lidi, kteří učí ostatní kineziology a veškeré informace jdou do čech přes ně. Pan Racek 603213166
30. Listopad 2007 - 12:10
remeš (anonym)
^ty máš ale dlouhé jméno ;-) One Brain je zázračná metoda, ovšem tato doba potřebuje zázraky, nic jiného ji nezachrání. Klasická psychiatrie je zralá na zrušení, v některých směrech je zcela neúčinná.
13. Prosinec 2007 - 23:38
Grass (anonym)
O kineziologii jsem zatím jen slyšel. Sám nemám praktickou zkušenost. Od několika lidí, kteří na kineziologii byli, byla jen jedna známá spokojená, zbytek (asi 4 lidé) říkal, že to bylo jen vykecávání se a tahání peněz z jejich kapes. Tuto metodu mi i ta spokojená známá doporučila, ale zatím jsem tam nebyl. V poslední době je tu těchto "duchovně-energetických metod" či jak to nazvat opravdu plno. Namátkou: kineziologie, One Brain, reiki (několik směrů), SRT, rodinné konstelace, holotropní dýchání, shambala atd. atd. Jak se v tom pak má laik vyznat? Jak mám poznat, když (pokud) mám nějaký problém jaká metoda mi pomůže? Mě to přijde, že každý říká, že pomáhá nejvíc právě ta jeho metoda a ty ostatní jsou málo účinné. Já jsem třeba od mládí nebyl nikdy společenský člověk, mě prostě takzvaně společenské akce nebavily a nic mi to dodnes něříká. Když už se občas vyskytnu někde kde je hodně cizích lidí a kde se mluví jeden přes druhého, nevím co tam mám dělat. Prostě mě to nic neříká. Je to paradox, ale mnohem líp se cítím, když můžu hrabat listí na zahradě nebo štípat dřevo než někde sedět a popíjet pivo. A ostatní si pak myslí, že mám nějaký blok a jeden mi doporučí kineziologii, druhý zase SRT, třetí PRD a čtvrtý si třeba myslí, že jsem hňup. Ale je to pro život skutečně tak důležité? Má cenu abych přišel za kineziologem a řekl mu ať se mnou něco udělá, abych lidem ve společnosti nepřipadal divný / zablokovaný / nespolečenský? Já nevím jestli je to víc problém těch lidí (co takto hodnotí člověka) nebo můj.
14. Prosinec 2007 - 7:54
remeš (anonym)
Pokud ti to nevadí, tak to opravdu nemá smysl řešit, důležité je být spokojený a dát svému životu smysl. Co se týká různých metod, člověk musí hledat, číst a ptát se. Doporučení přes známého je asi to nejlepší.
14. Prosinec 2007 - 10:18
chrusta (anonym)
nevite nekdo zda pomuze kineziologie pri zadrhavani?
29. Leden 2008 - 16:58
Gábina (anonym)
Dobrý den, nikdy jsem kineziologa nenavštívila, ale rády bych. Nevím ale kam zajít, je jich moc:)...Nemáte někdo dobré reference na nějakého kineziloga (kinezioložku) v Praze? Díky
2. Únor 2008 - 21:20
Gábina (anonym)
Dobrý den, nikdy jsem kineziologa nenavštívila, ale rády bych. Nevím ale kam zajít, je jich moc:)...Nemáte někdo dobré reference na nějakého kineziloga (kinezioložku) v Praze? Díky
2. Únor 2008 - 21:21
Lukáš (anonym)
Také bych rád informaci o nějakém dobrém kineziologovi.Budto na Pelhřimovsku,nebo v Praze.
23. Únor 2008 - 10:02
Dasa (anonym)
kineziologicke centrum v Praze AMICUS 555550274
29. Únor 2008 - 19:41
Hana (anonym)
Jen blbec setrvává v situaci která mu nevyhovuje. Všichni ostatní se snaží o změny a jednou z možností jak se začít dívat na život, situaci, vztah.... jinak, je One Brain.Některým z nás to pomohlo, protože jsme chtěli a bez toho bychom se nehnuli z místa. Mějte se paní Drápalová....
4. Březen 2008 - 12:56
Irena (anonym)
Souhlasim s pani Hanou. One Brain je uzasna metoda. Kdo nechce neco v zivote zmenit, tak at ani nesoudi.Pomaha to spouste lidem. Ja mam s One Brainem a kineziologii celkove jen vyborne zkusenosti jiz 7 let,ale musim priznat, ze je to i diky vynikajici terapeutce z Brna a diky tomu,ze chci sama neco pro sebe udelat.
8. Duben 2008 - 22:00
Kačka (anonym)
Ireno, k jaké paní kineziolžce chodíte a kolik stojí 1 hodina? Děkuji
9. Duben 2008 - 14:50
Granvin (anonym)
Kamarádka byla na One Brain u jedné paní, která to prezentovala na esoterice. konstatovala, že brát 500Kč za to, že si člověk popovídá je poněkud smutné. Nicméně kineziologii nezatracuji a určitě vřele doporučuji. Já bych každopádně dojel do Plzně za panem Rackem (603213166), protože on je v podstatě školitel českých kineziologů a veškeré nové metody jdou první přes něj. Nemůžu si dovolit utrácet a 400Kč jsou pro mě dost velké peníze na to, abych si rozmyslel do čeho je investuju. Takže toť můj názor...
9. Duben 2008 - 18:47
Jana (anonym)
počula som že je dobra pri poruchach učenia ,može niekto poradit?
20. Duben 2008 - 22:14
inna (anonym)
Ireno, pokud se zde objevíš, napiš kontakt na tu paní z Brna, není to paní z Oblé ulice?
14. Říjen 2008 - 14:25
Pavla (anonym)
neznate nekoho dobreho v Ostrave? kineziologa nebo dobreho homeopata?
14. Říjen 2008 - 14:37
Granvin (anonym)
Z moravy znám leda akupunkturistu Dušana Tomka (stačí zadat do googlu). který je z Brna a je dobrý.
15. Říjen 2008 - 0:11
Kristýna (anonym)
Četla jsem si mnoho článků o kineziologii a nějak jsem se nedočetla jaký je tam postup,když jde o regresi tak vím,že se člověk dostane do stavu,že vydí své zážitky s minulosti,ale jaký je to u kineziologie,leží se u toho či se u toho sedí,musí být zavřený oči a nebo naopak atd....,prostě mě zajímá postup a co je potom až je člověk ve stavu kineziologie,co se sním děje,ví o sobě atd...,
17. Říjen 2008 - 2:29
Granvin (anonym)
Krystýna Při kineziologii je člověk plně při vědomí, většinou se sedí. Jestli máš oči zavřené nebo ne je řekl bych individuální. V podstatě jde o to, že kineziolok pomocí svalových stahů, které pozná kýváním s rukama, pozná kde máš problém a začne s tvým podvědomím pracovat. Vzhledem k tomu, že se pracuje s podvědomím, tak na rozdíl od regrese by si měl kvalitní terapeut poradit i s tím, když klientovi samotná spolupráce a představa nejdou - někteří kineziologové ti za to jsou schopný i vynadat, ale nejedná se o chybu pacienta, ale o kineziologovu neschopnost. Úspěch a efekt kineziologie je přímo závislý na kvalitě terapeuta.
17. Říjen 2008 - 7:35
Kristýna (anonym)
Jsem tedy ráda,že to konečně vím,protože moje sestra má zdravotní problémy a chtěla jsem jí doporučit vhodného Kineziologa, doslechla jsem se,že to velmi pomáhá.Sestra měla s Kineziologie strach.Díky Vašemu vysvětlení jí můžu uklidnit,že se bát nemusí.Děkuji Vám za důkladné vysvětlení.
18. Říjen 2008 - 15:09
Karel (anonym)
Před dvěma lety jsem se poprvé začal o kinez. zajímat a terapeut nám tenkrát příliš nepomohl. Nedávno jsem byl se synem u jiného terapeta ( E.Kielarové z Prahy, www.kineziologie.name ) a výsledek je velmi dobrý. Takže potvrzuji co tady už někdo říkal - hodně záleží na zkušenostech terapeuta.
6. Listopad 2008 - 11:10
Andrea (anonym)
Karle, díky za kontakt. Zajímalo by mě, kolik stojí jedno sezení u paní Kielarové.
6. Listopad 2008 - 12:22
Milena (anonym)
Již několik let mám problémy s tím, že se bojím nemocí, mám panický strach z nakažení nějakou smrtelnou nemocí. Vše důkladně prohlížím, bojím se, abych se ve společnosti něčím nenakazila. Myslíte, že je na mé problémy vhodná kineziologie? Nemám představu, kolik odblokování přibližně stojí. Měl jste někdo podobné problémy a pomohla Vám kineziologie?
6. Listopad 2008 - 18:14
Granvin (anonym)
Milena Určitě doporučuju to zkusit. Jedno sezení většinou stojí 400Kč. Kolik sezení bude třeba je otázka. Taky bude potřeba tvoje práce na sobě, někteří kineziologové také doporučují cvičení, které můžeš provádět doma. A nech si doporučit terapeuta, oprvadu ne každý je skutečný odborník.
6. Listopad 2008 - 20:28

Stránky

Přidat komentář