6667 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
Odpověď na Holky moje zdravím vás. Já
No teda Roxy, vždyť ty jsi řešila vždy jen pár kg? A kolik vlastně měříš? ....Já se v létě dostala na šílených 74kg/161cm, pak jsem s proteinovou pytlíčkovou dietou zhubla na 65. Pak už jsem ten protein přestala dávat, a samozřejmě hned 3kg přibrala. Navíc mám nějaký neřešitelný zdravotní problém a problémy v rodině, tak psychika blbne.
15. Říjen 2020 - 11:45
Viana (anonym)
Ahoj Laro,řešila jsem vždy tak pět kg dolů a to řeším i teď když jsem přibrala. Mívala jsem kolem 85-87kg a to mě holky strašily že POZOR brzy nastane devadesátka a to už je strašné. Tak toto se zrovna stalo a já moc dobře vím že strašné to je. Měřím 165 cm,což bych měla vážit nějakých 67 max. kg. No ale je mi 58 let ,což si říkám , že nějaké to kilo navíc bude,ale ne tolik. Sice mi nikdo nevěří když řeknu kolik vážím , nejsem nějaký velký na pohled baček,ale zdravé to není. Už i klouby by potřebovaly snížit váhu. No ty jsi hubeňourek a divím se co tu na této diskuzi děláš? Máš váho dobrou. Kolik jsi celkem u té dietě dala dolů a co děláš teď?
17. Říjen 2020 - 17:18
Lara (anonym)
Odpověď na Ahoj Laro,řešila jsem vždy
Ahoj Vianko, mně je ještě o pár let víc než tobě :), celý problém je, že jsem musela změnit životní styl, celý život jsem fungovala jak "trysko myš", spousta fyzické i duševní aktivity, a nyní pohybu minimum a cvičení nula. Takže postava se celkově bortí. Každý má tu hranici jinde, u mně je to 70kg, všechno nad je problém se vzhledem, oblečením a vůbec celkově. Jsem typ jablko, takže vše v pase. Kdysi jsme si tady s "holkami" psaly...Jinak ta proteinová neb keto dieta funguje nejlépe právě z vyšší váhy, u mně to bylo jen těch 8kg a nyní 3kg zpátky, musí se do toho zase dát, jen teď jak je blbá doba, tak je to odhodlání nějak složitější.
18. Říjen 2020 - 7:04
Viana (anonym)
Ahoj Laro, já jsem jednou držela takovou dietu,jak že jsem nejedla sladké a žádné pečivo jako bílou mouku a kila šla taky pěkně dolů. Ovšem to mi dost chybělo si třeba nevzít krajíček chleba,ten mám ráda. Já mám taky dost pohybu,teda je takový nárazový. Jsem zdravotník tudíž ve službě lítám jak urvaný papír a druhý den když mám volno,tak nakoupit,uvařit a pak něco kolem domácnosti a pak si sednu a nedělám krom třeba pletení nic. Odpočívám. Nechodím na procházky,manžel sice ano,ale on chodí tu rychlo chůzi a já mu nestačím. Ke všemu jsem revmatik,takže jím tbl. co zadržují vodu,ale na to se nechci vymlouvat. Napiš mi co na tebe účinkuje,nějaký tvůj způsob hubnutí. Co se týče jídla,že bych jedla nějaké větší porce ani náhodou. Když vidím v práci ty hubeńoury co toho snědí,tak to ani náhodou,ale jak říkám to pečivo a i někdy sladké. Nikdy jsem tolik nevážila a nejsem se sebou spokojená.. Jo ještě chci napsat že moje jmého Viana je vlastně Roxy, jsem na jedné diskuzi jako Viana a občas si to pletu,tak ahoj..))
18. Říjen 2020 - 16:20
Viana (anonym)
Odpověď na Ahoj Laro, já jsem jednou
olcůkjů
18. Říjen 2020 - 18:46
Viana (anonym)
Ajajaj někdo se na mě napích i na jiné diskuzi. No když tě to baví,tak si posluž)))
18. Říjen 2020 - 18:51

Stránky

Přidat komentář