6653 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlastička (anonym)
Ahoj jsem silnější postavy a ráda bych shodila tak 25kg.Nevím jak na to.Budu ráda za nějaké rady.
6. Únor 2018 - 18:55
. (anonym)
Ahoj jsem silnější postavy...Pohyb pohyb pohybJen se nedej nachytat na nějaké zázračné diety. Vždy se kila navrátí. Omez tuky cukry a jez hodně zeleniny a ovoce.
6. Únor 2018 - 18:58
není potřeba za (anonym)
Pohyb pohyb pohybJen se...zdůrazňovat pohyb, byť je potřebný. Ale je jen podpůrný, všechno je o jídle a psychice.
7. Únor 2018 - 8:38
Karel (anonym)
Mě hodně pomohlo, když jsem zašel do www.svet-zdravi.cz a sundal jsem krásných 30kg.Trvalo to sice nějakou dobu,ale jsem rád,že jsem to vydržel a sundal ty kila.Je to krásný pocit
10. Únor 2018 - 23:03
j jo Karlíku (anonym)
Mě hodně pomohlo, když...dobrý pokus o reklamu.
11. Únor 2018 - 21:31
Čárifuk (anonym)
Také jsem tam chodil a hodně mi pomohli.
20. Únor 2018 - 21:38
Katka (anonym)
Já byla s nimi také moc spokojená.
24. Únor 2018 - 9:27
sdfg (anonym)
Co takhle v létě kolo s dobrým posezem vzpřímeným a speciálním sedlem a v zimě plavání minimálně hodinu v kuse?
24. Únor 2018 - 9:41
Roxy (anonym)
Holky kde jste?
22. Říjen 2018 - 18:58
Lucie S. (anonym)
a co vyzkoušet nějakou poradnu ? samo se začíná vždy těžce
30. Prosinec 2018 - 14:20
sash. (anonym)
Zdravím, nevím, jestli jsi na sport, ale mně nejvíce pomohl právě ten. Fitko mně nikdy nebralo, ale zkusila jsem tanec a miluju to. Doporučuju tohle studio v Praze- www.cooldance.cz jsou tam fajn lidi a ceny nejsou zas tak zlé na Prahu :)
28. Březen 2019 - 20:29
aha (anonym)
nejsou lidi, že?
28. Březen 2019 - 20:48
a. (anonym)
Zdravá strava, žádny stres a pohyb je základ. Nemú si to být hned fitko, já osobně nedám dopustit na tanec :) Začala jsem chodit na taneční kurzy v škole Cool Dance. Učí mně profesionál a je to opravdu fajn :) Doporučuji- www.cooldance.cz
1. Červenec 2019 - 14:43
Roxy (anonym)
Zdravím spolubojovnice))) Holky co jste tu byly dříve kde jste? Napište jak se máte. Teď je ta doktorka(diskuze) zase jiná,stojí za starou Belu. Proč to pořád mění? )) U mě nic nového snad jen to že zase chce zhubnout jako vždy,tak najíždím na dělenou stravu ,,Mačingové", jí se zde skoro všechno jen se to jí samostatně. Už jsem podle ní zhubla,ovšem nejsem důsledná,tak to mám zase nahoře. Chci zhubnout 10 kg do vánoc. Kdo se přidá?))))
4. Srpen 2019 - 16:14
Dana (anonym)
Poradil by mi tu prosím někdo, jak co nejrychleji hubnout? ale zdravě?
2. Říjen 2019 - 10:10
Jo (anonym)
Žer zeleninu.
2. Říjen 2019 - 15:54
Pavel (anonym)
Hlavně ne další reklamy na podvodníky ze Světa zdraví, nebo na fitko před krachem zone4you...
3. Říjen 2019 - 6:48
Lenka (anonym)
Pokud chcete hubnout zdravě, tak si nechte sestavit jídelníček, a dodržujte ho. Jestli teda nechcete chodit do fitka....
4. Říjen 2019 - 10:18
Dana (anonym)
Co by tak ten jídelníček měl obsahovat prosím? kde bych si ho mohla nechat sestavit?
7. Říjen 2019 - 17:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co by tak ten jídelníček měl
V české firmě, už krachuje, tak si zadává reklamy.
7. Říjen 2019 - 18:10
Hanka (anonym)
Odpověď na Co by tak ten jídelníček měl
Jídelníček by měl být především pestrý, z čerstvých kvalitních nejlépe lokálních surovin, s minimem polotovarů. Omezte bílou mouku, cukr, uzeniny, alkohol.
8. Říjen 2019 - 8:45
Lenka (anonym)
Hele já jsem si objednávala přímo jídla pro hubnutí od ketofit .cz, mají tam balíček za 6 tisíc na měsíc, když si vezmete, že to normálně projíte také za měsíc, a máte tady hubnutí bez dřiny, tak za mě to je opravdu super. Navíc jsou to jídla, která se dají jíst, protože jsou chuťově velice dobrá.
10. Říjen 2019 - 20:50

Stránky

Přidat komentář