0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

když tělo odmítá HA

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den,začala jsem brát hormonální antikoncepci(belara)ale při užívání druhého plata jsem začala krvácet, od té doby mám měsíčky obráceně, týden ne a tři týdny krvácím. Gynekolog mi prášky změnil na gracial ale nezlepšilo se to, zkusil nějaké vitamíny a kapky na srážení krve myslím ať prej počkám jestli se to neustálí, ale po dvou platech je to pořád stejné. Je mi 18, co mi doporučujete?jinou antikoncepci, nebo musíme používat kondomy?
18. Září 2008 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
Pokud se tělo vyloženě bouří HA, vybodla bych se na ni, nepřemlouvala bych své tělo.Většinou se zkouší vždy 3 balení, zda se tělo vyrovná nebo ne. Pak se změní HA. Já bych zkoušela max. 3 druhy HA.
22. Září 2008 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, mela jsem ty samé problémy, vyzkoušela jsem čtyři různé druhy prášků a nelepšilo se to, pak doktor začal mluvit něco o kyretáži... tak jsem se na to vykašlala. Takže HA neberu a je to bohužel i s tím, že milování musí být s kondomem a nebo jako "coitus interruptus".Třeba se to u Tebe zlepší. Pokud ne, tak si aspoň můžeš říkat, že do sebe nerveš žádnou chemii a navíc taky zjistíš, jestli Tvůj přítel je ok, tedy není sobeček, který vyžaduje jedině milování bez kondomu.Na milování s kondomem si člověk zvykne, když to holt jinak nejde...
22. Září 2008 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Petro,Tvé tělo má recht. Ví co je pro něj dobré...:o)
22. Září 2008 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
vilda (anonym)
My to provozujeme s kondomem již 30 let a také je to pěkné.
22. Září 2008 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
radka (anonym)
Ať se o antikoncepci starají taky chlapi, ne? Já jí neberu už pomalu rok, ten můj se teď musí starat, nebudu si tím ničit tělo do nekonečna.
22. Září 2008 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vyzkoušej Pharmatex - viz debata zde
22. Září 2008 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Jsem na tom stejně...8 let bez problémů a teď bum...vyměnila jsem kvůli tomu i gynekologa, protože přístup toho bývalého byl otřesný. Tento mi na rovinu řekl, že je možné, že už prostě HAK mít nebudu moct, ale že to prozatím nemám vzdávat a že budeme trpělivě zkoušet, co mi sedne. Napsal mi teď třífázovku, tu jsem ještě neměla, tak uvidíme. Je to těžkej opruz...partner to snáší úžasně, ale já si přijdu děsně, nejradši bych s ním nevylezla z postele a řeším tohle... :o( Pevné nervy všem podobně postiženým!Diskuze o Pharmatexu je vážně zajímavá...furt lepší než kondomy.
23. Září 2008 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Mám velký strach z otěhotnění a navíc jsem childfree, proto jsem se vždycky radši chránila dvojitě: HA + kondom (metoda šlí a opasku nebo taky double dutch). Teď nic neberu, připadá mi to zbytečné, když nemám partnera, ale až ho zase mít budu, uvažuju, že se k práškům už nevrátím. Kdekdo tvrdí, že to organismu škodí, myslím, že na tom něco bude. Do budoucna uvažuju o kombinaci Pharmatex + kondom. Nejsem si ale jistá, jak moc je to bezpečné, určitě ne tolik jako kšandy + opasek. Máte s tím někdo zkušenosti? Hlavně mi, prosím, neříkejte, že stačí jen Pharmatex nebo jen samotný kondom. Asi jsou i samy o sobě hodně spolehlivé, ale já bych ráda pravděpodobnost nechtěného otěhotnění co nejvíc minimalizovala, i když samozřejmě vím, že úplně stoprocentní je jen abstinence a lesbický sex.
23. Září 2008 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
child (anonym)
Proč nepodstoupíš sterilizaci, pochopitelně se zachováním vaječníků ?
23. Září 2008 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Child, proč do sebe nechat řezat? Au!Navíc podmínky pro sterilizaci byly vždycky aspoň 3 děti. Nevím jak dnes.
23. Září 2008 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
VIKTORIE,myslim ze pharmatex a kondom upne staci,a nezapomen ceho se nejvic bojime to pritahujeme.fakt myslim ze pharma a kondom je dostacujici.
23. Září 2008 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Child: Svatá prostoto, kdyby to bylo tak jednoduché, dávno jsem sterilizovaná! Bohužel v ČR stále platí zastaralý zákon, myslím, že podmínkou jsou buď aspoň čtyři děti nebo věk na 40 let plus tři děti. Každopádně pro bezdětnou ženu je tato metoda v našem státě nepoužitelná.
24. Září 2008 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
S (anonym)
Viktorie, s jedním dítětem se dá zákon obejít, ale bez to pro tebe asi žádný gynekolog neudělá. A já bych do toho bez dítěte ani nešla.
24. Září 2008 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
S: Mně by to možná mohli udělat ze zdravotních důvodů, psychických. Ale zase nemám až takový strach, abych sex vůbec nemohla mít, takže si myslím, že spíš ne. Ale tento středověký zákon vnímám jako silné omezování osobní svobody. Je nás docela dost, co děti nikdy nechceme, tak proč bychom se nemohly nechat sterilizovat? Já bych to povolila všem ženám od určitého věku, možná i úplně všem. Proč by z nás měli dělat nesvéprávné bytosti, které nevědí, co chtějí?
24. Září 2008 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
S (anonym)
Viktorie, já bych taky byla pro povolení každé, která to chce. Na vlastní náklady určitě. Nevidím důvod, proč někomu bránit.
24. Září 2008 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
mike (anonym)
to je jasné znamení od boha , že máš složit slib čistoty a odati se asketickému způsobu života plnému odříkání ( ironický smajl)
24. Září 2008 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Klos (anonym)
Victorie,jsi psychicky nemocná a kdoví, jestli nebudeš zbavena svéprávnosti. Právě z toho důvodu je zákon tak přísný. Až se (třeba) uzdravíš, mohla bys stát žalovat, a se šikovným advokátem úspěšně. Tak používej Pharmatex, kondom a coitus interruptus a zkus popřemýšlet o tom, jak lze zneužívat psychiatrie - těch příkladů bylo v historii už hodně.
24. Září 2008 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Aňa (anonym)
Aspoň vidíme, že zákon má smysl, zvlášť v tomto případě, být všichni jako ty, tak polovina 18letých by byla po zákroku. Ten zákon právě s tímto počítá, že třeba teď nechceš, užíváš si života, večírky, pařby, ale počkej za pár let, to by takové vykastrované holčiny začaly plakat nad každým kočárkem, proto zcela souhlasím se zákonem v takové podobě jaký je, jen u mužu by měl vypadat podobně.
10. Březen 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marina (anonym)
Aňa: no nevim. Kdo si sakra dneska pořizuje 4 děti? Většině rodin stačí 2, po dvou dětech má snad ženská už jasno, jestli další chtít bude nebo ne. Takže místo toho, aby si třicetiletá matka dvou dětí došla v klidu na sterilizaci, bude do sebe dalších 10 let ládovat HA a pak na tu sterilizaci půjde stejně. Takže jakej má ten zákon sakra smysl? Možná tak pro farmaceutický firmy. Když už ne sterilizaci pro všechny, tak aspoň posunout tu hranici ze 4 dětí na 2 a ze 40 let na 30 (třicetiletá si snad už neužívá večírky a pařby a bude mít pro zákrok vážnější důvod)
10. Březen 2009 - 19:43

Přidat komentář

Reklama

Reklama