30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Když chlap nosí paruku

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Arnold (anonym)
Je mně 28 let a po vypadání vlasů jsem začal nosit paruku. Zajímalo by mě, co si o tom ostatní myslí. Moje osobní zkušenost je, že když jsem chodil s holou hlavou, tak mi dávaly ženské košem jak na běžícím pásu, ale když si vezmu paruku, tak pro mě ní problém se seznámit. To je taky důvod, proč jsem se k tomuhle kontroverznímu řešení uchýlil. Zkrátka jednoduše řečeno, jako plešatý jsem pro ženy přestal úplně existovat, přitom s parukou jsem učiněný Casanova.
8. Únor 2007 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Romca (anonym)
Pokud ti ta paruka slusi tak proc ne?Znam,ale spousty chlapu,kteri nosi na hlave takovej kyc,ze bych jim ho nejradeji sundala.Takovi vypadaj lepe bez paruky.Kdyz mas,ale zkusenost s parukou pozitivni,tak to neres a nos ji.A jestli te zajima,co bych na to rekla,az by to zjistila,ze mas paruku,tak nic.Tyhle veci neresim a beru tak jak jsou.
8. Únor 2007 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
taky si myslim, ze pokud vypada prirozene, proc ne? muj muz ma teda hlavu holou jak koleno a mne osobne to nikdy nevadilo, libi se mi tak, ale kdyby chtel nosit paruku, neresila bych to, at si nosi, co je mu prijemny
8. Únor 2007 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Rozhodně je lepší chlap s parukou, než chlap s holu hlavou bez paruky. Z plešatých chlapů se mi totiž zvedá žaludek. Já bych si o plešatého chlapa ani kolo neopřela.
14. Únor 2007 - 7:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Marto, o Tebe by si možná kolo taky nikdo neopřel...
14. Únor 2007 - 7:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
těžko říct,klameš sám sebe a okolí,stejně pokud tě žena natolik zaujme tak tě uvidí bez paruky.Je to podobné,když se ženy namalují,pravou tvář uvidíš hezky po ránu.
14. Únor 2007 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Len aby si nedopadol ako Sam Howkins v poklade na striebornom jazere...
14. Únor 2007 - 8:21
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=22592180 (anonym)
:-)))))trefné Petře
14. Únor 2007 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
To jsou ženy skutečně takový povrchní gumy, že jen ten malý rozdíl, že si vezmeš paruku je pro ně tak rozhodující a staneš se přitažlivý? A to se tvrdí, že používají obě půlky mozku. Já bych řek, že možná jednu a ještě ne celou :-)
14. Únor 2007 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
myslím si,že se nejedná o to na čem nám ženám záleží.Není podstatné holá hlava nebo paruka.Jde o to,že ten muž získá sebevědomí,cítí se líp,no a když se pak najde ta pravá,tak té by to rozhodně nemělo vadit,zda se pod parukou skrývá holá hlava.Záleží přeci na něčem úplně jiném,kdo to nechápe tak je sobec,hlavní je jaký ten člověk je.A to s parukou nebo bez ní.Já osobně bych to vůbec neřešila,jsou daleko horší věci na tomto světě.Pro nás je taky běžné se ráno nalíčit pro ten pocit že nám to sluší a jsme kočky,tak proč by si chlap nemohl vzít ráno paruku?
14. Únor 2007 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
ajaj (anonym)
Chlap je chlapem právě proto, jaký skutečně je. Paruka na chlapovi je naprostý úlet a hrůza, stejně jako "přehazovačka. Jak je to směšné můžeš vidět aktuálně na hokejovém trenérovi Výborném.A to je kus chlapa!Kdo by si všiml Kojaka kdyby měl vlasy? Jestli ulovíš ženu s parukou, co se stane až se ti při sexu sešoupne? Můj muž zamlada zabral na krásnou holku. Než šli spolu do sprchy sundala si dlouhou blond paruku a odlepila umělé řasy - jak myslíš, že to dopadlo? Paruka letěla z okna a děvče ze dveří!Buď svůj a respektuj svou pleš tak jako budeš repektovat každou svou novou vrásku. Pak tě bude i respektovat ta pravá žena pro tebe.A jiné ti můžou být ukradené.
22. Červen 2007 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Franz (anonym)
Marto, nech si prosim prosim zmerit IQ, at se tady vsichni společne zasmejeme!
20. Červenec 2007 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já nesnáším tkzv.přehazovačky.Když na jedné straně má vlasy krátký a na druhé je má po lopatky.Tu dlouhou stranu si uplácá na hlavu a když fouká větr tak se mu to točí kolem hlavy.Pár takových chlapů znám a rozhodně by vypadali líp s holou hlavou.
21. Červen 2009 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
ja si myslim,ze je jedno co ma chlap na hlave,ale zalezi co ma v hlave.Taky sem si rikala ze bych plesatyho nikdy nechtela a ted ho mam nasel si me na inzerat a nikdy bych ho nevymenila je super.Sice sem s nim jen mesic ale lepsiho sem nepoznala.
24. Září 2013 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Děd Vševěd (anonym)
Já jsem také míval vlasy, takže vím, co to je, když o ně člověk přijde. Mně je vyrvala matka. Teď nemám nic a je pokoj.
24. Září 2013 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Pan Osmany Laffita rád nosí paruky. On sice tvrdí, že podstoupil klonování vlasů, ale vzhledem k tomu, že v lednu měl holou hlavu a teď v únoru má 20 cm dlouhé vlasy, je to jasná paruka.
28. Únor 2014 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Někteří lidé mají tři ruce - pravou ruku, levou ruku a paruku.
28. Únor 2014 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Rozhodně je lepší chlap s...Tady musím prudce oponovat. Opravdu si myslíte, že je lepší přetvářka a jakési náhražky na lebce, které mimochodem svědí, způsobují smrad a podobně? Každý to vidí, že se jedná o paruku...je to hrozné a svědčí to o velice nízkém sebevědomí muže. Já sám jsem plešatý, ano mám s tím určité potíže, ale rozhodně se nesnažím svou pleš- znak mužnosti, maskovat zženštilostí jako je paruka
12. Prosinec 2014 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ještě malý dodatek. Plešatých přibývá a zdá se, že v budoucnu bude lidstvo bez vlasů. Jsou totiž biologicky spíše překážkou. Jinak řečeno, pleš je praktičtější..lépe se ochlazuje, je hygieničtější atd...je velmi pravděpodobné, že za cca 500 let již budou bezvlasé i ženy...to je genetika, to je evoluce...viděli jste snad někdy vlasatého ufona? Nikoliv. Vždy byli naši předci bezvlasí. A my jednou budeme také...
12. Prosinec 2014 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Dotaz (anonym)
Martine, a ty jsi viděl plešatého ufona? Kolik jsi toho vyhulil?
12. Prosinec 2014 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
Ještě malý dodatek....No..........s tím plešatým ufounem jsi mě sice pobavil ale jinak máš pravdu.Taky mám málo vlasů,jsem ostříhaný nakrátko a nikdy jsem s tím problém neměl.Mám spoustu kamarádek,se kterými jsme se o tom jen tak bavili a zatím každá mi řekla,že vypadám přirozeně a že je to lepší než to jakkoliv maskovat.I mé bývalé přítelkyni se to líbilo.Nikdy mě ani nenapadlo s tím cokoliv dělat(paruka atd.).Jsem to prostě já.Někdo je tlustý,někdo má celulitidu,někdo odstáté uši,někdo akné či křivé zuby a já mám málo vlasů.Neřeším to.
13. Prosinec 2014 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
jarouseek (anonym)
Těžce se mi to nelíbí, na nikom, tedy na žádném muži, nemluvím o ženách po nemoci atd., samozřejmě.
13. Prosinec 2014 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
To si může vzít leda buzna nebo nějaký chudák co se nedokázal smířit s tím že vypelichal.Já když vidím hokejového trenéra Výborného tak se směju a brečím zároveň.To samé ten houslista Šporcl,ten si nechal ty pačesy nastřelit a vypadá jak idiot.Kdyby se nechal za ty peníze pravidelně a dobře sestřihnout tak má na dva životy s kadeřníkem vystaráno.Já jsem vypelichal tak po 30 a jediný co mi vadí je zima protože nejsem čepicový typ a v zimě ji nosit musim bo mi jinak mrzne lebeda.A divim se co tady psal ten první příspěvek,je už ten řádně vousatý,ale co vím tak ženské rozhodně vlasy u chlapů neřeší.Já měl dokonce jako plešatý daleko víc ženských než jako vlasatý.Chce to chodit zastřižený či vyholený úplně a je to v pohodě.Nenechal bych si vlasy nastřelit a to že bych na to peníze našel.
27. Prosinec 2014 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
To si může vzít leda buzna...Tak sem asi nějaká jiná.Já u kluků miluju krátký trochu vlnitý vlasy.Třeba účes jako byla skupina A-ha tak ten jak hraje na varhany a nebo cikánský kluci mívaj krásný vlasy.Nelíbil by se mi plešatej.
27. Prosinec 2014 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mehmet (anonym)
Kdyby češi a slováci nebyli tak nechutně omezení, nosily by se tady i levné paruky. Jenže to by nebyli češi a slováci, podle kterých je valná většina věcí hřích. Je mi dvacet a také mi neskutečně padají vlasy. Ten, kdo to neprožívá, nepochopí. Tak buďte aspoň tak obezřetní a nenavážejte se do nás bezvlasých a radši si dřepněte k telce, žerte párky a lemtejte pivo, jako jste to dělali odjakživa. A je každého věc, co si kdo nosí na hlavě. Tisíckrát lepší je mít na hlavě pěknou paruku než chodit vyholený jako fašounskej vrah. Už mám téhle nenávistné mentality dost.
4. Březen 2015 - 0:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
To si může vzít leda buzna...Vyholenej chlap vypada divne.Kdyz je vyholenej pubertak a nejakakej nad 20 tak vypada vylepane,kdyz je vyholenej chlap nad 30 tak uz tak nejak dedkovati.Takze za me urcite plesatci ne.Leda tak 50tnici,na nich uz je to jedno.
4. Březen 2015 - 6:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Kdyby češi a slováci...Naprosty souhlas,moc pekne napsany.
4. Březen 2015 - 6:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Kastelánka (anonym)
Vyholenej chlap vypada...Souhlasím, že lepší je chlap v paruce, než chlap s holou lesklou pleší. Nevidím jediný důvod, proč by chlapi nemohli nosit paruky.
28. Únor 2018 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Abc (anonym)
V tejto dobe su uzasne moznosti co sa tyka tupe. Prechadzaju okolo Vas vlasati muzi a vy ani len netusite, ze maju vlasove nahrady. To je uplne ina liga ako lacne parochne. Staci dat do youtube hair replacement a clovek zira aki sa hovori.
28. Únor 2018 - 15:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama