7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdy zvolit psychiatra?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele rafaelo111
rafaelo111
Od dětství jsem náladový.Posledních 4-6 let většinou převládá ta špatná.Podle Psycholožky jsem v pořádku a nemám žádný důvod si stěžovat.Přemýšlím, že bych zašel k psychiatrovi na léky proti špatné náladě (léky jsou ale legální drogy a tak bych se zase nechtěl stát závislák, abych se jednou nepředávkoval).Dříve jsem zastával názoru, že léky jsou krátkodobým řešením(tumí bolest ale neléčí),teď jsem v rozpacích. Proto se chci zeptat, jestli si psychiatr dělá nějakou dohledatelnou evidenci pacientů, aby mě někdo omylem nepokládal za někoho kdo nejsem (výpitek, pako, blázen atd...) Děkuji za odpovědi
25. Říjen 2014 - 21:03
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Někdy není vyhnutí. Ale pokud se nejedná o skutečnou bibolární poruchu, dříve zvanou maniodepresivní psychoza, tak je v každém případě lepší, se cvokařovi vyhnout.
1. Listopad 2014 - 8:35
Obrázek uživatele Steve
Steve
gine, zase radíš opak a špatně! Problém se MUSÍ řešit s odborníkem.
2. Listopad 2014 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Legální drogy? To bys musel považovat i mléko za drogu pro děti. Psychiatr pozna co ti je a jak tě má léčit. Je to divné jak si hodně lidí myslí, že mozek funguje bez poruch a to jen my ( ale co je to my) si myslíme, že nad tím vyzrajeme sami. Myslíš že člověk který si léči štítnou žlázu je kretén? Vzpamatuj se a mazej k odborníkovi a neotravuj život sobe a své rodině. Až se zalécíš, tak léky potŕebovat nebudeš.
2. Listopad 2014 - 17:20
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
gine, zase radíš opak a...On je odborník jako odborník. Já jednoho při čtrnáctidenní exkurzi zažil a řekl jsem si už nikdy více. Někteří lítaj za samým odborníkem a je jim kuluvý a ti, co ho skutečně potřebujou, tam nedostaneš.
2. Listopad 2014 - 18:24
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Legální drogy? To bys musel...Já mám problém, že jsem poněkud navyklejší na chlast než je zdrávo, i když nepiju denně, ale jen příležitostně (to pak když přijdu domů sotva vidím na klávesnici), to poslední co by mě mohlo potkat je navyknout si na patáky, kerý vůbec nepotřebuju.
2. Listopad 2014 - 18:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama