56 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdy ste naposledy pustli do kalhotek strachy

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
tana ch. (anonym)
Zdravim vas vsichni. minule jsem se vracela domu nesoro vecer. Chtelo se mi curat, ale myslela jsem si, ze to vydrzim domu. Omyl. Blizko parku na mne vyblafnul bezdomovec a chtel mne okrast. Kdyz jsem se chystala zdrhnou chytil mne za ruku a v tom sem se pocurala. Bylo to zvlastni. Jit domu s mokryma riflema a okradena - nepreju nikomu. Stalo se vam holky neco podobnyho? zdravi vas tana.
2. Listopad 2008 - 3:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Holden Caulfiel (anonym)
Hezky pokus o uspokojeni sveho fetise....:-))))Tano, ty kluku zlatej....:-))))
2. Listopad 2008 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zadna Tana Ch. - ale tenhle chlap to je: http://imb.lide.cz/big/490EC0C4E5E7F974A16A0000.jpg Starej prasak,dela na Krajskem urade.
3. Listopad 2008 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
já zařila něco podobnýho, jenže bylo to horší já se strachy posrala
3. Listopad 2008 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
V 16 jsem se strachy pokadila v kině :-(
10. Listopad 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Tak je to sice trapné, ale asi před měsícem, když jsem byla večer sama doma, koukala jsem na nějaký horor, u jedné scény jsem se hrozně lekla až jsem nadskočila, ale při dosednutí mě čekalo docela nepříjemné překvapení v podobě plných kalhot.
11. Listopad 2008 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Pavlo, tak to jsme na tom skoro stejně.
11. Listopad 2008 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Až na ten věk, ono je to v 18ti přeci jen ještě větši ostuda.
13. Listopad 2008 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Já jsem to zažila v devatenácti. Začala jsem jezdit autem, dostala jsem se do pekelné situace, otec na mne zařval a do toho ještě nějaké auto zatroubilo a já se lekla tak moc, až jsem se podělala. Jak jsme dojeli domů a já se vysprchovala musela jsem jít ještě čistit sedadlo. Tak v devatenácti mi to přišlo taky jako strašná ostuda.
9. Prosinec 2008 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Sfaticata (anonym)
Chudinko...:-) Jinak me se to stalo, kdyz mi bylo asi 12 a mama me krute serezala...ale vazne krute.
14. Prosinec 2008 - 5:21
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
já dneska když těsně předemnou zastavilo aouto a přechodu byla jsem durch jak děcko pochcaná
3. Srpen 2010 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kratochvíle (anonym)
Právě teď, když si čtu tuhle stránku..:-//
4. Srpen 2010 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Anděla, (anonym)
já se posrala do slipů.
4. Srpen 2010 - 3:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Maturantka (anonym)
Tak můj zážitek je docela čerstvý, dodneska nechápu, jak se mi to mohlo stát, ale ráno před maturitou jsem to prostě pustila do kahotek a pyžama strachy.
6. Září 2011 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
jareknu (anonym)
já se posrala do slipů.Adelko od kdy nosej devčata slipy, a ne kalhotky.Ja si myslel, že se to muže stát jenom mne ráno, když nedobehnu a vono i tobe se stáva?!Proto si na noc dávam plínku, pak je to v pohode!
6. Září 2011 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
dej správu, ja odepíšu hned jak si ji přečtu!
6. Září 2011 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
já jsem taky měla podobnou zkušenost... ještě když sem byla v loni na oslavě mí kamarádky vždyt to znáte chlastáme kouříme pohoda nic se nestalo všechno šlo ok dělali sme cirkus, ale po cirkuse v noci když to už všechno skončilo šlo se domú a já kráva sem akorát neměla auto tak sem šla domú pěšky v tý noci a prázdný uličky byli a já kráva sem si v pohodě kráčela opilá sem naštěstí nebyla jenom tak trošku nálada... a najednou v takoví tmavý uličce byl jeden chlap jako hora protože já mam do 180 cm a ten chlap o dobrý kus více v černém pevný a jel ke mě zastala sem koukala sem na něho a najednou vytáhl núž zdrapil mě a chtěl peníze! :( vyhrožoval se mi tak sem mu je raději dala protože v tom momentu sem se strachy posrala do kalhotek :( já sem nic nedělala a šla sem rychle s posranou prdelí domú. doma sem se zvlíkla naštěstí sem byla sama protože přítel byl u svých rodičú a zjistila sem že sem si i džíny posrala :( ale lidi kdyby ste viděli jako sem se já do kalhotek tak tomu sem naložila ale až moc :( minule sem se taky posrala do kalhotek a to bylo když sem koukala sama paranormální rekce co i film nebo co je o tom tak sem se strachy posrala a byla sem v tom dvě a púl hodiny a to sem měla tak čokoládovou prdel :( a určitě nejsem sama já zažila tolik zážitkú co se holky posrali nebo lidi prostě byl za tim alkohol strach nebo že nevydrželi nebo se mi stává a to až moc když se bojim to sem skončila školu tak sem se strachy posrala když mě chtěl spolužák vyprcat :(
18. Září 2011 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Tak nevím, koukám, že si tady z toho dost lidí dělá legraci, ale snad to někteří berou vážně, protože bych se ráda svěřila se svým problémem. Nikdy bych neřekla, že se někdo může pokadit strachy, myslela jsem, že se to jen tak říká, ale omyl.Jednou jsme se s přítelem vraceli večer od našich společných kamarádů a přepadl nás nějaký chlap s nožem, přítel duchapřítomně zareagoval, ale já to prostě nezvládla. Chlap nás nechal být, přítel mě chtěl rychle odvést a bylo mu divné proč pořád nejdu a docela trvalo než ze mě dostal důvod toho, proč pořád stojím. Já jsem se prostě opravdu strachy pokadila ani jsem nevěděla jak, nedokázala jsem to ovládnout a jen jsem cítila, jak se mi plní gaťky i rifle. Samozřejmě, jakmile jsem to sdělila příteli, rozbrečela jsem se hanbou z toho, jak před ním vypadám, ale zachoval se moc hezky a utěšoval mě celou cestu domů. Problém byl, že jsme šli k němu domů, kde bydlel se svou mamkou, která mě neměla ráda a pořád svého syna přemlouvala, aby se se mnou rozešel (což se jí naštěstí nepovedlo, už jsem dva roky svoji) a ten největší problém byl, že jeho mamka byla zrovna doma. No, co dodat, nastalo největší ponížení v mém životě, když jsem stála před budoucí tchýní podělaná jako mimino. Nešlo to ani nijak ututlat, protože už jsem byla hrozně cítit a flek na gatích nešel přehlédnout. Tchýni jsem tak nechtěne nahrála pořádně do karet a dá se říct, že si tu chvíli pořádně vychutnala, ale to tu raději popisovat nebudu. Nakonec mi díky této příhodě udělala všude pořádnou ostudu a je to její oblíbená příhoda pro vyprávění a já už se teď děsím, až to jednou bude "hodná babička" vykládat mým dětem.
22. Září 2011 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
wettron (anonym)
http://pocuravanieapokakavanie.blogspot.com/
31. Květen 2012 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačer (anonym)
Tak nevím, koukám, že si...měli jste všichni velkýho klikoše,že jste se neposrali při hororu v kině a nemohli se odrhnout od sedadla,to by byl mazec... :-(
31. Květen 2012 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
PRO JAREKNU (anonym)
Tak to je ommyl,já sama nosím slipy taky a znám dost holek které je také nosí či nosili stejně jako kluci co nosili v dětství i dnes modré dívčí trenýrky.Nc nového to není a je to věcí každého jedince.Je to jen názor,nic víc.Zdravím všechny a holky co prefurují slipy mohou sami napsat svůj příspěvek ohlsdně jako uživatelek slipů a zkušeností s jejich nošením.Sabina Loudová
2. Duben 2013 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
zdena (anonym)
Tak to jsou moje slova,slipy jsou moc super a dobře se mi nosí
4. Duben 2013 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
dwan (anonym)
Slipy už téměř nenosím,raději kalhotky třeba od Bellindy nebo Gina bamboo atd.Zatím jsem si do nich nic nepustil.
4. Duben 2013 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
pro dwana (anonym)
sháním dívčí-dámské modré trenýrky jak nové,tak obnošené.Světle,tyrkysově modré vel.46-48.Máte-li nebo můžete se poptat,tak rád koupím pro sebe i družku.Kalhotky jsem taky kdysi nosil,teď už jen pod hodně světlé trenýrky,jinak nosím v létě opalovačky i modré trenýrky od děttvíMíla
4. Duben 2013 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Natalie (anonym)
Me se to stalo když jsem byla u kamosky a my si pustili video který bylo srandovní a my se nasmali.To se mi chtělo trošku na WC,ale rozhodla jsem se to vydržet.CHYBA.Pak kamoska řekla něco vtipného a já se tak smála až jsem se zttoho pochcala.Strasnej trapas to byl.
9. Červenec 2013 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Dávám plně za pravdu Zdeně,že pánské slipy jsou super a mně se dobře nosí i ty jejich boxerky.Kámoška si ty pánské nemůže vynachválit.
31. Červenec 2013 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Judita (anonym)
Já to naposledy pustila nedávno do opalovaček když jsem se vracela od rybníka. nesedlo mi jídlo z tamní restaurace a nedošla jsem bohužel domů spolu s kamarádkou která si navíc vymkla kotník a musela jí pomoci.cesta nám šla pomaleji a já jí říkám že si budu muset akutně odskočit.Než jsem došla do nejbližšího porostu,tak se mi to začalo valit do opalovaček a teplo jsem cítila úpo stehnech jak mi to po nich klouzalo. byly navíc oranžové a boule i flek byl velký a viditelný.Krátká letní sukénka moc neschovala a kamarádka se smíchy neudržela a pro změnu se počůrala a tak jsme se ploužili já podělaná a ona pomočená domů.ostuda veliká a doma ,darmo mluvit když nás doma viděli.Bydlí vedle nás a tak nás naše matky viděli v plné parádě a pochvala se logicky nekonala.
8. Srpen 2013 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Zvědavá (anonym)
Opravdu je možné se počůrat nebo pokakat strachy? Vážně by mě to zajímalo, jsem totiž hrozný ale opravdu hrozný strašpytel a od doby, kdy bydlím sama, bych se nepodívala na žádný horor ani napínavější film, i než jdu spát, musím všude svítit a než jdu na záchod, tak taky všude rozsvěcím nebo se snažím to vydržet do rána. Docela bych i vyzkoušela, jestli zrovna já mám tak slabé nervy, že to neudržím a pustím si do kalhot.
31. Srpen 2013 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Tak to je fakt možné,mám známou které se to již několikrát stalo i když to nejmíń čekala.Byla v takových situacích že si nadělala do kalhot i při písemce jak byla vystresovaná a má s tím potíže dodnes a zkouší ledacos aby se toho zbavila.Ono nadělat si do kalhot v dospělosti je asi horší než jako malému děcku a dost tím proto trpí.Já sice tyhle lapálie jako ona nemám,ale taky jsem to měla už několikrát v kalhotech a je to trapas a ostuda když na Vás na ulici na pracovišti,v dopravním prostředku koukají a mají z toho nechutnou a trapnou legraci jak vypadáte a zrovna nevoníte.To musí každý zažít na vlastní kůži co jsou lidi zač
3. Září 2013 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Možné je úplně všechno ať už ve strachu nebo stresu ap.kdo to zažil,tak ví co to je a navíc pak ten stres a okolí kolem mně,to je dost kdo je citlivější.Sama jsem tomu nemohla taky kdysi uvěřit,ale ze stresu jsem měla řádně plné kalhoty a to šlo jen o zkoužku a já 3h v tom musela být než jsem došla pěšky domů.A co bylo doma raději ani nepopisovat,nestalo semi o poprvé a podařilo se mi to i za normálních okolností se pokadit fest a ostuda též velká
20. Listopad 2013 - 14:39

Stránky

Přidat komentář