8253 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Odpověď na Jsi miláček Andy, to je
Taky tě zdravím. Pokakandu pořád nemáš? No třeba na tebe ještě stále nějaká čeká :) budu ti držet palce. Teď mě omluv musím jít zase ze sebe udělat slušnou a čistotnou holku. Já asi zase vypadám :)
16. Prosinec 2021 - 11:59
Standa (anonym)
Odpověď na Tak a trochu bych navázala na
Aha, já to asi nenapsal úplně jasně. Ona si nedošla v hospodě, kde jsme byli, s tím, že si dojde až budeme někde v přírodě. Když už nebylo zbytí, tak vzala za vděk právě přírodou. Jenže už to tam nedonesla. Vlastně donesla, ale rozmatlané v kalhotách. Místo, kde na ní přišel ten nápor, který už neustála, bylo ještě mezi domy. Tam nebylo kam. Nebo by možná v nouzi i bylo, ale ona byla pořád přesvědčená, že to zvládne. Když pak najednou zjistila, že začíná kadit a není schopná to zastavit, tak už bylo pozdě. Pokud jsi někdy měla skutečně nehodu, tak víš, že ve chvíli, kdy povolují svěrače a začíná se to valit ven, už neuděláš nic. Pokud jde o ty zdravotní komplikace, tak jsem myslel stav, kdy se to holce dostane i dovnitř. To že se zvládneš zřídit tak, že v té nadílce občas ani není poznat, kde máš píču, ještě neznamená, že to musíš mít i v pochvě. Z pohledu lékařského masivnější proniknutí fekálních bakterií do pochvy, typické právě pro situaci, kdy se žena pokadí tak, že se jí v tom matlá píča a dostane se to dovnitř, už komplikace způsobit může. Ale je to samozřejmě individuální. Tvoje pička už má asi trénink. :-)
16. Prosinec 2021 - 13:26
Standa (anonym)
Odpověď na Tak toto se může stát opravdu
Dobrá, lítost tedy ne, tím se nikomu fakt moc nepomůže, ale poklonu složit dovol. Musíš být hodně silná žena. Akorát nechápu, proč na cesty ven nepoužíváš plenky. Kamarádka je lékařka a zrovna tohle je situace, kdy by ti je napsala bez váhání. Pět minut může být sakra málo i pro zdravého. S tím mám z dřívějších dob taky své zkušenosti.
16. Prosinec 2021 - 13:54
Bedřich Šelsrát (anonym)
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda byste dovolili někomu druhému, aby byl přítomen při vašem sraní. A také by mne zajímalo, zda se vám někdy chtělo srát a blejt současně? A jak jste tuto situaci vyřešili? Předem děkuji za mnoho podrobných odpovědí.
16. Prosinec 2021 - 13:59
Lucina (anonym)
Už jsem zase tady. Měla jsem toho teď hodně se studiem a neměla čas. Navíc jsem se trochu bála, jaká bude reakce na mojí nehodu a hlavně to, co potom následovalo. Pavle, Stando, Vašku, díky moc za lidský a věcný přístup. Kluci jste moje záchrana. Už si nepřipadám tak out, že jsem to neudržela. Beru, že to někdy už nejde. Ale ještě zbývá to druhé. Že mě to nakonec po počátečním šoku a zhnusení začalo vzrušovat do té míry, že jsem se udělala. A navíc musím přiznat, že to celé bylo hrozně silné. Já se vzrušila tak silně, že jsem nad sebou vlastně ztratila kontrolu. Vůbec jsem nebyla schopná to ovládnout a uklidnit se. A i ten orgasmus byl, skoro se to stydím přiznat, ale budiž - kde jinde než tady, velice intenzívní a nádherný. Pořád se srovnávám s pro mne dost šokujícím faktem, že jeden ze svých možná nej orgasmů jsem zažila zamatlaná ve vlastních výkalech. A moc zrovna nevím, jak z toho ven.
16. Prosinec 2021 - 15:59
Lucina (anonym)
Přidávám se k těm, co ti skládají poklonu. Zírám, jak tohle dokážeš ustát. Já bych se asi zbláznila. Mě to stačilo i na cestě mezi poli, kde jsem byla jen já s mazlavou hromadou v kalhotách a notným smrádkem okolo, abych z toho byla vedle. Tvá situace je děs už jen na představu. Vědět, že je to ztraceno, že ses pokadila kousek od záchodu, že si do toho budeš muset sednout - brrr, ani si nechci představit, jak se to musí tím sednutím všude rozmašírovat - a pak v tom ještě strávit cestu domů nebo na hotel. Se mnou by to asi švihlo.
16. Prosinec 2021 - 16:00
Lucina (anonym)
Odpověď na Dlouho jsem nenapsala, ale
Andy, mohu být tak smělá a zeptat se, jak jsi se k tomu dostala? Podle toho, co píšeš, už je to asi hodně dlouhá historie. Bylo na počátku něco jako u mne? Jako, že se Ti stala nehoda. Že to byl nejdřív hrozný šok, ale nakonec se ti to začlo líbit a přišlo i vzrušení. Nebo to byla jiná cesta?
16. Prosinec 2021 - 16:03
Alena (anonym)
Odpověď na Jaké pak litování, naopak máš
Děkuju za takové milé přivítání. Jsem ráda že jste všichni v pohodě a jinak jak jste tu psali ano pracuji a jde to docela v pohodě. Jako ze začátku to pro mě bylo těžké ale postupem času jsem se s tím srovnala a beru se jako normální člověk. Jinak někdo se tu taky ptal proč nenosim plenky, samozřejmě je občas nosím ale není mi to moc příjemné. Jestli někdo bude chtít napsat nějaké moje starší nehody, tak klidně napíšu.
16. Prosinec 2021 - 21:37
Alena (anonym)
Jinak si tu s kýmkoliv budu ráda psát na e-mail zatím ne ale postupem času uvidíme jinak děkuji za nabídku.
16. Prosinec 2021 - 21:40
Petr (anonym)
Odpověď na Děkuju za takové milé
Určitě napiš i starší nehody budeme rádi. A kolik ti je let kočko.
16. Prosinec 2021 - 21:56
Scatter (anonym)
Odpověď na Jinak si tu s kýmkoliv budu
Super, tak třeba to vyjde, jinak určitě piš, spousta kluků tu na nic jiného nečeká :p
16. Prosinec 2021 - 22:25
Alena (anonym)
Odpověď na Určitě napiš i starší nehody
Takže je mně 22 let. Jinak napíšu tedy dvě nehody. Jinak jak jsem psala že je to tak 5 minut není to vždy někdy je to třeba i 10 minut ale to už je maximum co vydržím. Jela jsem autem, abych předešlá otázkám ano mám speciálně upravené auto a můžu řídit jak už jsem psala snažím se žít normální život i když to jde těžko. Takže jela jsem tím autem a začala jsem potřebovat viděla jsem že benzinka je kousek a v pohodě to vydržím no dojela jsem tam samozřejmě chvíli to trvá než vystoupíte ale času bylo dost no došla jsem dovnitř byla to taková starší benzinka viděla jsem jen pánské a dámské záchody, ale říkala jsem si že asi bude na těch dámských toaleta pro vozíčkáře s hrůzou jsem zjistila že není tak jsem se vrátila k autu, ale nebylo kam si zajít. Naštěstí v autě vozím pleny tak jsem si je s těží navlékla a už to do nich jelo, takže jsem seděla v autě celá pokakaná. Musela jsem v tom být tak půl hodiny smrad byl i přes plénu drsný ale alespoň to zůstalo v té pleně. A druhá nehoda byla taková která se normálním lidem nestane prostě jsem byla v restauraci a už jsem měla zaplaceno jen jsem dopíjela a měla jsem potřebu na záchod ale úplně minimální jenže jak mám špatně nervy tak ona ta potřeba už asi byla větší nebo nevím a najednou z ničeho nic se mi to začlo valit do kalhotek no hrůza hned jsem z restaurace vypadla v sedě jsem si to pěkně rozmatlala a potkala jsem dost lidí ale jak jsem psala asi tím že jsem na vozíčku jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí.
16. Prosinec 2021 - 22:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Takže je mně 22 let. Jinak
To je všechno hezký, ale pořád je to hrozně obecné...jelo do kalhotek, valilo se to...stále jen "to", můžeš ty potřeby psát konkrétně?
17. Prosinec 2021 - 0:01
Scatter (anonym)
Odpověď na Takže je mně 22 let. Jinak
A míváš nehody i úmyslné, vklidu doma třeba jako zdejší holky, které si to vlastně užívají? Takhle jsou to spíše ne zrovna situace po kterých by asi někdo zrovna toužil, ikdyž tvé pocity bych rád znal, kdyby si je více rozvedla. Abych řekl pravdu co bych dal za takovou kočičku a spoustu kluků tady jistě taky, hezky tě přebalovat a starat se :). To máš vlastně ještě dobrý oproti holkám co trpí inkontinencí, ty opravdu už nehrají o čas a když to přijde nemužou udělat nic, udělá se vše samo. Některé to berou jako nevýhodu, ale za mě, co bych za takovou holku dal.
17. Prosinec 2021 - 3:40
Návštěvník (anonym)
Kdyby nějaká chtěla mohu poskytnout prostory, v mém bytě mohou ženy čůrat a kakat naprosto kdekoli.
17. Prosinec 2021 - 4:01
nada.dvor (anonym)
taky budem tak srat odkut si
17. Prosinec 2021 - 4:05
M. (anonym)
tak ti přeju at se ti to podaří jak si přeješ? a máš v plánu se i počurat nebo jen pokakat po cestě z toho kroužku? jinak už budeš mít výhodu že pujdeš po tmě že to nebude tolik nápadné. tak fakt držím pěsti aby se ti to povedlo. zatím ahoj
17. Prosinec 2021 - 4:08
Pulec (anonym)
A co pak teď Wendy byla si čůrat nebo kakat a máš kalhotky a klidně napiš na jkkluci@seznam.cz nebo kometon8727@gmail.com rád ti o sobě povím vše a pošlu i foto jak vypadám
17. Prosinec 2021 - 4:25
Alena (anonym)
Odpověď na A míváš nehody i úmyslné,
Tak určitě to můžu popisovat konkrétněji, já na to úplně talent nemám ale zkusím to. A já vlastně nevím, braním se tomu pocitu že si to užívám ale už to tak asi bude. Ale naschvál doma jsem to ještě nepustila tak to můžu zkusit. Jenom u mě je problém že to sprchování jde fakt dost těžko.
17. Prosinec 2021 - 7:24
Standa (anonym)
Odpověď na To je všechno hezký, ale
A co bys chtěl aby tam psala? Ten termín, že to "jede ze zadku" je náhodou hodně trefný a vystihuje situaci, kdy se z tebe nekontrolovatelně hrne lepkavá řídká matlanina a během pár vteřin seš zesraný jak batole.
17. Prosinec 2021 - 9:59
Standa (anonym)
Odpověď na Tak určitě to můžu popisovat
Hele pokud sama nemáš potřebu se z toho vypsat jako třeba nedávno Lucka, tak se na to vykvajzni. Budeš hledat jak to napsat a výsledek bude, že si akorát někdo bude leštit cajk při představě, jak ses mazala v hovnech. A to mi zrovna v Tvém případě nepřipadá úplně OK. Ale je to na Tobě.
17. Prosinec 2021 - 10:05
Scatter (anonym)
Odpověď na Tak určitě to můžu popisovat
To věřím beruško a proto je tolik kluků co by s tou očistou holce rádi pomohli :))), ale to tě asi nepřekvapuje. Ono je to jako droga, většinou je nejtěžší překonat zábrany a udělat první krok, jak do toho už holka spadne tak z 99% si to zamiluje a už to jede :))
17. Prosinec 2021 - 10:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A co bys chtěl aby tam psala?
No to je snad jasné z toho předchozího příspěvku ne? Prostě jak to vypadalo...jede ze zadku nevystihuje nic, konkrétní je až to "lepkavá řídká matlanina", ale ne vždycky je samozřejmě takové. Stolice je vždy jiná a originální, někdy tuhá někdy říká, jednou je hovno světle příště tmavé, i tuhé je měkké nebo tvrdé malé nebo velké, i samotný počet se liší.
17. Prosinec 2021 - 12:47
Standa (anonym)
Odpověď na No to je snad jasné z toho
Sory, ale kdo se někdy doopravdy posral proti své vůli, tak si pod tím spojením "jede ze zadku" dovede docela dobře představit, že se nemluví o tuhé stolici. Tu zvládneš udržet.
17. Prosinec 2021 - 13:04
Návštěvník (anonym)
A co pak jak máš na tom teď plinecky
17. Prosinec 2021 - 13:36
Maťa (anonym)
Včera som sa konečne doriadila aj pred mamou. Už mi to chýbalo a náhodou sa mi naskytla príležitosť, tak som ju využila. V noci som sa vracala z cesty, jedla som na pumpe a po rokoch som mala ozajstnú hnačku. Neplánovala som doma vystrájať, lebo pred sestrou som sa nedávno pokakala a bolo by to divné, no sestra ráno musela odísť a chytilo ma to predpoludním, práve keď sme boli s mamou vonku. Tú príležitosť som musela využiť. Už som cítila, že to bude riadna hnačka a rozmýšľala som, že vydržím domov, ale ono je to ako droga, tak som neodolala a nechala som tomu voľný priebeh. V rámci prechádzky sme boli v obchode a domov sme to mali ešte asi 15 min. kľudnou chôdzou. Bublalo vo mne strašne a bolo mi jasné, že to bude poriadne veľká nehoda, no mamina je v pohode a už som potrebovala sa pred ňou hanbiť. Mama si všimla, že mám kŕče, a tak som jej podávala tašku, že si musím odskočiť do lesa. Vzápätí ma chytil kŕč, no nesnažila som sa to zadržať, čiže začalo zo mňa tiecť a rázom som bola pokakaná, dohnačkovaná od pása po päty. Samozrejme to presiaklo, čiže vyzerala som „úžasne“. Naša cesta domov je po turistickom chodníčku, a tak som si užila aj pohľady zopár turistov. Nestretli sme ich veľa a nevypočula som si žiadne blbé poznámky, no obzrel si ma každý. Myslím, že si to užili, bola som ako atrakcia, veď každodenne sa človeku nepodarí vidieť babu od pása po päty totálne posratú. Užívala som si to maximálne, lebo nehoda bola poriadne veľká a pred sebou sme mali ešte 15 min. cesty. Bola som šialene pokakaná, šialene vzrušená a bol to nádherný zážitok. S mojou mamou to má zvláštne čaro, lebo mamina je úžasný človiečik. Osud mi prihral vzrušujúci zážitok, no bol ku mne milostivý, lebo večer som už nemala žiadne problémy, a tak sme si s maminou užili krásny večer pri pohári vína a aby to bolo úplne dokonalé, tak mi vyrozprávala ako sa jej podarilo pokakať. Nikdy sa k tomu nepriznala a doteraz som bola presvedčená, že jej sa to nikdy nestalo, no mýlila som sa a ten zážitok som jej trochu závidela.
17. Prosinec 2021 - 16:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sory, ale kdo se někdy
Žádnou stolici neudržíš donekonečna, ikdyby byla ultra pevná, tak tělo má omezené možnosti a tím spíš, když ona uvádí slabé svalstvo. To, že pevné hovno z kalhotek šlo vyklopit tu v historii najdeš několikrát. A to hlavní je, že sice se jí stávají nehody, ale to neznamená, že kadí jen do kalhot.
17. Prosinec 2021 - 17:48
Petr (anonym)
Odpověď na Včera som sa konečne
No tak to je krása a nechceš napsat ten mámin zážitek?
17. Prosinec 2021 - 23:37
Maťa (anonym)
Odpověď na No tak to je krása a nechceš
Mamin sem nenapíšem, no inšpirovala ma a ak niečo podobné zažijem, možno sa s vami oň podelím. Ak budem mať zajtra čas, tak sem napíšem zážitok z minulotýždňovej služobky, na ktorej so mnou bola aj kamoška.
17. Prosinec 2021 - 23:53
Návštěvník (anonym)
Aleno vím že ti to bude asi nepříjemné na to odpovídat ale nedá mi to se zeptat já tvá nemoc léčitelná nebo ne?
18. Prosinec 2021 - 0:19

Stránky

Přidat komentář