6232 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka D (anonym)
Odpověď na Co na to říct, na 99% jen
Hele, diskusi na téma pokakání u chlapa jsme tu už před časem vedli a nemá asi cenu to znovu otevírat. Tam se neshodneme. U mne má větší sympatie chlapi, který to pro svou dívku udělá, když vidí, že by se jí to líbilo.
22. Květen 2020 - 11:57
Obrázek uživatele Scatter
Scatter
V životě jsem nenapsal, že bych to neudělal pro holku kdyby chtěla, napsal jsem že to nedělám sám, protože mi to nic neříká a připadal bych si jako idiot. Prostě se mi tžo nelíbí a tečka jsem kurva někdo tak si nebudu dělat do trenek :D, ale rád pohoním u scat videí a posraných holek, to je něco diametrálně odlišného, jsem heterosexuál a zbožňuju pokakaný holky, jen se neposrávám sám, nechápu co je na tom tak těžké pochopit :) partnerce splním klidně cokoli a jsem kurva dobrej milenec.
22. Květen 2020 - 14:03
Scatter
Dávno pradávno jsem natočil pár videí a udělal pár fotek pokakanej pro holku který se to líbilo, ale to je tak jedna holka z milionu, osobně neznám teď už žádnou, kterou by rajcovali posraní kluci, proto ani nemám teoreticky pro koho to případně dělat, píšu si jen s holkama co se pokakávají samy všemožně, ale že by toužili po posraným klukovi to si fakt nemyslím. I pro ně je chlap hlavně tím chlapem a neměl by být asi posránek :). Žena je více přirozená ve svých submisivních rolích a tak je víc než v pořádku když je z ní roztomilá pokakanda, alfasamec i s lehce dominantními sklony asi nebude mít zrovna předpoklady proto se pokakat. Ale co se třeba týče praktiky piss tak tam to neřeším vůbec, ona na mě, já na ni, pohoda, Zkrátka a dobře nepokakávám se sám, ale kdybych znal holku co by to ráda neměl bych žádný problém jí vyhovět třeba formou něco za něco, ale ani neznám žádnou co by si ujížděla přímo na pokakaných klukách.
22. Květen 2020 - 14:12
Kikina (anonym)
Odpověď na Ahoj Kiki, když mi to bude
V klidu no stres. Já mám teď stejně jiný aktivity. Momentálně jsme s přítelem na návštěvě jedné mojí kámošky která slaví narozky. Říkala jsem si že sem jenom nakouknu jestli si nenapsala. Scatik souhlasí jenom ho trochu urazilo jak sis dělala obavy aby ti nedělal nějaké návrhy ale on takový opravdu není takže v klidu. Kačko tobě bych toho chtěla napsat víc ale momentálně mám lepší zábavu než tu tvořit další lingvistické exhibice :0) v pondělí ti napíšu. Snad do té doby neuděláš nějakou blbost která by pokakala tvůj vztah se ségrou jak už tě ostatně varovala Jitka. Tak hezký víkend všem! Kiki.
22. Květen 2020 - 20:31
Obrázek uživatele Kačka_j
Kačka_j
Odpověď na Páni, začínám mít o tu tvou
Promiň ale to doufám že ne. To už by bylo na mně fakt moc.
23. Květen 2020 - 2:17
Kačka_j
Odpověď na Ahoj Kiki, když mi to bude
Tak my jsme se rozhádali už tolikrát, že jsem připravená na všechno
23. Květen 2020 - 2:20
Kačka_j
Odpověď na V klidu no stres. Já mám teď
Ne zatím ještě žádný blbosti neplánuju...
23. Květen 2020 - 2:22
Scatter
Tak co děvčata, je víkend, myslím, že by se slušelo se pořádně pokakat, tak která princezna bude první?
24. Květen 2020 - 4:58
pavel (anonym)
Věř mi , že nejsem princezna , ale už to na mě pomalu jde , už jenom chvilka .......áááááá
24. Květen 2020 - 6:54
Milan (anonym)
Odpověď na Věř mi , že nejsem princezna
Ha ha :D Já šel včera domů z těžký kalby a po cestě už jsem se připosral. Řekl jsem si proč ne a pustil do slipů úplně všechno, protože se mi nechtělo sprchovat, tak jsem v tom šel spát. Ještě tak mít u sebe v posteli pokaděnou holku která by to teplo a smrádek sdílela se mnou. No co už, druhou takovou už nenajdu. Půjdu se radši vysprchovat a vystřízlivět. Už v tom zase jedu. Co mi zbývá, když se nenajde žádná holka která by to pro mě udělala...
24. Květen 2020 - 8:12
Milan (anonym)
Odpověď na Moc hezky jsi to napsal.
No byli jsme v tomhle opravdu sehraní. Hrajete někdy se svým přítelem taky tyhle scénáře? Pro nás to bylo koření těhlech akcí, aneb proč to jenom vyprdnout do kalhot, když se u toho člověk může ještě pobavit. Mám těch zážitků tohoto druhu hodně, ale to radši soukromě, jestli se ti povede navázat ten kontakt s Kikinou a budeš mít zájem, tak si můžeme taky psát. Jak už jsem uvedl tohle je pořád veřejná diskuze a může si to přečíst úplně každej. Proto se tu o tom nechci úplně do detailů rozepisovat. Už jenom kvůli ní, nebylo by to úplně košer.
24. Květen 2020 - 8:20
Obrázek uživatele Iva2000
Iva2000
koukám že existuje i tahle diskuze tak jí projíždim a nestačim se divit co se všechno nedozvim
24. Květen 2020 - 9:06
pavel (anonym)
Odpověď na koukám že existuje i tahle
A co ses dozvěděla ?? Že se i dospělý občas poserou , no já to mám jako koníčka a docela dost mě to baví .
24. Květen 2020 - 9:19
Milan (anonym)
Odpověď na koukám že existuje i tahle
Ano existuje. Díky tomu kdo to tady kdysi založil a taky díky Kikině, která to tady předloni neskutečně nakopla a další holky se přidaly. A co ty? Pochlubíš se nám kdy ses naposledy pokadila?
24. Květen 2020 - 9:21
Iva2000
no právě ... respektuju každýho komu se to stane nechtěně bez ohledu na věk sama mam problem s inkontinencí ale o tom na vedlejší diskuzi ale překvapilo mě že to děláte sami od sebe a líbí se vám to ... ale já za to nikoho nesoudim že si kakaj do spoďárů furt lepší než kdyby ste brali drogy... mě se to stalo v 17 nemocnici když jsem to nestihla na záchod ta očista byla šílená
24. Květen 2020 - 9:27
Scatter
Chtěl bych mít dívku, když už se pro mě nebude pokakávat, tak alespoň inkontinentní, pořád lepší než nic.
24. Květen 2020 - 11:00
H. M. (anonym)
Odpověď na Chtěl bych mít dívku, když už
Jsem 29 z Mělnicka .172cm. Pokakávám se víc než 2 roky. Chtěla bych to posunout do prožitku s holkou nebo klukem nejlépe s vlastními zkušenostmi.
24. Květen 2020 - 11:18
Milan (anonym)
Odpověď na Jsem 29 z Mělnicka .172cm.
No do Mělníka to mám z Prahy co by kamenem dohodil. Pokud je to míněno vážně, tak bych do podobnýho dobrodružství klidně šel, ale chtělo by to se napřed trochu blíž poznat. Určitě nejsem jako Scatter, kterej tu skočí po každý imaginární holce, co se tu objeví. V tomhle jsem dost opatrnej. Jenom by ti nesmělo vadit, že jsem o osm let starší než ty a nejsem zrovna sex symbol :D A jak by sis to představovala?
24. Květen 2020 - 11:45
H. M. (anonym)
Odpověď na No do Mělníka to mám z Prahy
Cítím ,že s tebou ne. Na rovinu,sorry.
24. Květen 2020 - 11:56
Milan (anonym)
Odpověď na Cítím ,že s tebou ne. Na
Ok respektuji to. Jenom jsem to zkusil. Jsem realista a na rozdíl od Scattera jsem nezasvětil svůj život honbě za přeludem. Holt už mi bude muset do konce života stačit moje ruka, co nadělám :) Tak nic. Fajn den a dík za upřímnost.
24. Květen 2020 - 12:07
Iva2000
Scattre nevim jestli si myslel mě ale já už jsem zadaná a mám ho ráda a jsem ráda že i on mě takovou jaká jsem jen je ted na 2 roky pryč kvůli hokeji
24. Květen 2020 - 14:31
Scatter
Odpověď na Cítím ,že s tebou ne. Na
Mohu nabídnout své zkušenosti a porozumění i nadšení pro věc, jsem trochu starší, sice až z Moravy, ale to bych neřešil. Jsem připraven splnit ti všechna přání :) přijet můžeš kdykoli, mám dlouhou dovolenou.
24. Květen 2020 - 16:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Po dvou týdnech kdy jsem
Ahoj Kačko, už jsem ti jednou psal, ale nyní mám obdobný návrh - zkus jí do skříně dát balík plen (její velikosti) a tvářit se před ní jako že nic... Schválně jak by na to reagovala...
24. Květen 2020 - 22:31
Kikina (anonym)
Odpověď na Ne zatím ještě žádný blbosti
Tak konečně mám na tebe čas. Nenapíšu ale asi už nic novýho co by se tu už neobjevilo protože už si s tebou nevím rady. Věř mi že ten ples si dokážu představit. Na podobných akcích se toho hodně sní a vypije tanečky pak rozhýbou střeva a počet WC na počet osob je tam omezený a tak se holt občas stávají nehody. Ber to z té lepší stránky už jenom to že se ti to povedlo utajit je malý zázrak tak proč se tím trápit? No mohlo to tvojí ségru inspirovat k tomu aby to zkusila protože holt pokakaná dospělá osoba je vždycky velká atrakce a kdo v sobě má sklony k pokakáváni tak obvykle potřebuje nějaký spouštěč ale tím se netrap dřív nebo později by to asi stejně zkusila. Ať už máte vztah jakýkoli ber to tak že ona tě tenkrát přikryla tak teď by jsi měla ty přikrýt ji a na to investigativní vyšetřování se vybodnout. Tak máš ségru pokakandu no bože to je toho. Jsou i horší věci v životě. Navíc tím nikomu neubližuje. Až tvoje ségra vyhodí z okna plný kalhotky který dopadnou na nějakýho kolemjdoucího tak se dá mluvit o tom že svoji zálibou uškodila někomu dalšímu. Rozumíš kam tím směřuji? Je to prostě její soukromí a její intimita a nikomu do toho nic není ani tobě ne. Mluvit s ní o tom asi opravdu není dobrý nápad ve světle toho plesu by se mohla naštvat a rozhlásit o tobě že jsi to byla ty kdo se tam pokakala a to bys asi nechtěla. A i když by ti to přiznala že se pokakává a pak se uspokojuje v plných kalhotkách tak co s tím uděláš? Má nějakého přítele nebo nějaký vztah za sebou? To může napovědět. My pokakandy jsme často single protože záliba moc nejde dohromady s nějakými vztahy. Třeba Jitka a Andrea mají kluky kteří jim to tolerují nebo je v tom dokonce podporují ale aby dva lidi mezi sebou takhle souzněli to musí být opravdu velké štěstí narazit na někoho takového. Já si nestěžuju mám nejlepšího kluka na světě a tohle zůstane moje privátní záležitost. Proč riskovat že si rozbiju vztah když to mám možnost čas od času provést v soukromí a nikdo o tom nemusí vědět? Takže podobným rozhovorem toho můžeš dost zkazit a proč a pro co? Jestli chceš přesvědčit ségru aby toho nechala tak to nepadne na úrodnou půdu protože s tímhle jak jednou začneš a zalíbí se ti to tak už toho nenecháš. To vím z vlastní zkušenosti a myslím si že i ostatní holky a kluci tady co v tom jedou ti to potvrdí. Takže znova opakuji nech to být. Víc už opravdu nevím co ti k tomu mám napsat.
25. Květen 2020 - 9:08
Kikina (anonym)
Odpověď na no právě ... respektuju
Tak vítej mezi nemocniční pokakandy. Taky se mi to povedlo nechtěně v nemocnici v patnácti letech a navíc jsem byla imobilní takže jsem se nemohla dát sama dohromady takže ponížení docela slušný ale zase jsem holt zjistila že se mi to líbí. Každopádně jsem ráda že k tomu máš takový rozumný postoj i vzhledem k tvým problémům. Četla jsem i tvoje příspěvky na vedlejším vláknu a jenom se zeptám. Jak jsi to nestihla na ten záchod tak si měla na sobě plínku nebo ty inko kalhotky? Jestli jo tak to musely pobrat a rozsah té nehody nemusel být tak hrozný. No pokud to bylo natvrdo do pyžama nebo noční košile tak chápu že to byl asi mazec. Jinak v pohodě 99% lidí taková nehoda zhnusi nebo jim to nic neřekne a pak je tu holt to jedno procento jako já a ostatní na této diskuzi :0)
25. Květen 2020 - 9:57
Iva2000
ahoj kiki v tý nemocnici jsem byla když mi bylo 13 a to jsem ještě plenky nenosila tenkrát mi nesedla večeře a v noci jsem se probudila s bubláním v břiše a šílenou potřebu jít na záchod jenže jsem se sotva obula boty tak to ze mmě vyšlo a já tam stála a rozklepala se ... bylo tak řidký že jsem cítila že mi to teče z kalhotek na nohy a šla do koupelny já měla to štěstí že jsem byla na dvoulůžáku kde byla koupelna a záchod a když jsem se podívala do zrcadla tak jsem se rozbrečela když jsem viděla takovej flek přes půlku pyžyma jenže já neměla nic na převlíknutí tak jsem musela s brekem za sestrou která naštěstí neměla řeči že jsem měla záchod 5 metrů od postele a dostala jsem aspoň čistý oblečení na noc ráno jsem volala mamce ať mi něco přinese a byla jsem moc ráda že se nezlobila jinak já tam byla s angínou tak jsem byla schopna se sama dat do pořádku když nepočítám to že sestra šla vyhodit pokakaný prádlo a co stalo tobě že ty si tu možnost neměla ... jinak po roce a asi po 4 letech jsem tam měla přítele který měl roztržený prsní sval a taky se nemoh moc hýbat ale ptát se ho nechci jestli musel mít tehdy pleny
25. Květen 2020 - 19:11
Iva2000
jinak se omlouvám za vyčerpávající příspěvek ale jsem ráda že jsem tady potkala někoho komu se můžu svěřit
25. Květen 2020 - 19:13
Kikina (anonym)
Odpověď na jinak se omlouvám za
V pohodě. Od toho tady ta diskuze je. Já už se tu o tom rozsáhle rozepsala. Někde to tady bude zkusím to najít.
25. Květen 2020 - 20:20
Kikina (anonym)
Tak dalo to zabrat ale našla jsem to. Ten příspěvek je více než dva roky starý. Strana 102. Takto výživně bych to už znova nenapsala :0)
25. Květen 2020 - 20:31
Iva2000
OU kiki to je mi líto ale já když v nemocnici zvonila na sestru když mi nebylo dobře tak přišla prakticky ihned tak nevím a proč se na tebe tak zlobila když věděla že za to nemůžeš já jinak nechápu ty lidi nebo i rodiče který začnou být pěkně zlý nebo posměvačný když se někomu stane nehoda jinak všem pusu na dobrou noc
25. Květen 2020 - 22:06

Stránky

Přidat komentář