5677 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Tak jsem se dneska opravdu cestou od té kamarádky pokadila. Chtěla jsem o tom napsat až zítra, ale pořád mi ten zážitek šrotuje v hlavě, a nedaří se mi usnout. Tak se z toho vypíšu teď a snad se mi uleví. U kámošky to bylo ještě v pohodě, daly jsme si tu kofolu. K večeru už jsem cítila, že mi začíná škrundat ve střevech, ale ještě jsem to ustála. Jak jsem, ale od té kamarádky vypadla, tak už se mi chtělo docela dost. Chtěla jsem dojít až k nám před dům, ale v půlce cesty jsem dostala docela silné křeče. Myslela jsem si, že si ulevím, když si uprdnu, ale to byla chyba, zadek mi povolila během pár vteřin se mi to začalo valit do kalhot. To už s tím nešlo nic dělat. Vydatně jsem se pokadila a domů jsem to měla ještě asi dvacet minut. Naštěstí jsem nikoho známého nepotkala, a přes ty tmavé džíny, to snad nebylo vidět. Cítit asi jo, protože chvíli po tom, co jsem rychle zapadla k nám do bytu (Bydlíme naštěstí v přízemí) mě vítala mamka a asi jí hned zavanul pod nos ten zápach, a viděla, že jsem nesvá, a tak se mě zeptala rovnou, jestli jsem se nepokadila. V tu chvíli mi to opravdu bylo trochu trapný. Jenom jsem přikývla, a řekla jsem, že se mi cestou od kamarádky domů stala nehoda. Mamka byla, ale úplně v pohodě. Dokonce se mě ptala, jestli jsem nesnědla něco špatného, a jestli mi není blbě, když jsem to takhle nevydržela, až mi to bylo trapné, že hraju takové divadlo. Dokonce se nabídla, že mi pomůže se i očistit, ale to už jsem se fakt docela styděla, tak jsem jí řekla, že to už zvládnu sama. Nakonec mi aspoň vyprala ty pokaděné džíny. Kalhotky a silonky se musely vyhodit. Takže nakonec to vesměs vyšlo, jak jsem si to naplánovala, ale mám z toho smíšené pocity. Zajímavý úlet, ale zároveň docela ostuda pro mně být v mém věku takhle podělaná před svou mámou. Doufám, že ségra, která se zítra vrací se o tom nedozví. Spoléhám na mamku, že tenhle můj trapas zůstane jen mezi námi. Každopádně jednou mi tohle stačilo. Znovu už to neudělám.
14. Únor 2020 - 22:39
Jolana (anonym)
Odpověď na Tak jsem se dneska opravdu
Ahoj, přemýšlím o tom od 24. ledna, kdy se moje spolužačka podělala cestou z kina do školy. Upoutala mě hnědá skvrna přes její pozadí a hodně nafouklé džínsy. Chtěla bych to o jarákách vyzkoušet jaké to je. Plánovala jsem to potají, ale teď nevím, jestli to nemám zahrát jako nehodu, jak píše Kristýna. Mamča by to snad také pochopila.
15. Únor 2020 - 17:59
Kikina (anonym)
Teda Kristýno ty jsi tomu dala. Takhle se zkakat na svatého Valentýna měla by ses stydět ty ostudo jedna! :0) dobrá akce i před mámou jsi to celkem ustála a je fajn že to vzala takhle v pohodě. To já jsem si svoje pokakaný kalhoty musela vždycky prát sama co plánuješ dál? Jinak já teď zrovna kakám na záchodě. Já vím je to nuda já slibuji že se příští týden polepším ale teď musím být hodná. Jolano napíšeš víc o nehodě spolužačky cestou z kina? Mě tyhle situace hodně berou :0) předem díky. Kiki.
16. Únor 2020 - 10:18
Jolana (anonym)
Odpověď na Teda Kristýno ty jsi tomu
Kiki, k Tvému dotazu: Zpětně mi přišlo, že jí to muselo asi trochu ujet už v kině, protože mně po vstupu do školy praštil do nosu stejný smrad, který byl i v kině. Všimli jsme si její nehody až po cestě do školy. Trochu zpomalila a přitom z ní vylítla ta hlavní várka. Venku to nebylo ani cítit. Učitelka řešila něco z druhou učitelkou, jen nás okřikly ať se ztišíme. Jak jsme vlezli do budovy, tak naše třídní říkala, že tu něco smrdí jako výkaly. Někdo to na to na Gábinu práskl. Učitelka ji vynadala a zeptala, jestli je normální, když se v tomto věku pose.e a přikázala jí ať si vezme svoje věci a jde se domů dát do normálního stavu. Nemám odvahu se jí nic kolem toho zeptat. V skrytu duše se těším, jak si toho užiji o jarákách. Pořád ale nevím, jestli to mám udělat doma nebo přijít zvenku a zahrát skutečnou nehodu.
16. Únor 2020 - 12:27
Kristýna (anonym)
Odpověď na Teda Kristýno ty jsi tomu
Kiki, já jsem si to uvědomila až dodatečně, co bylo v pátek za datum. Já zatím nikoho nemám. Máma je věčně v práci, a ségra je líná, tak musím doma zastat spoustu práce a nemám čas randit. Snad později. Dál zatím neplánuji nic. Tohle prošlo, mamka to vzala, a ségře o tom neřekla. Taky budeme mít jarní prázdniny, ale nevím, jestli se mi poštěstí, být sama doma. Nechci to taky dělat nějak pravidelně, protože se za to pořád stydím. I když musím uznat, že to má něco do sebe :)
16. Únor 2020 - 18:41
Kristýna (anonym)
Odpověď na Kiki, k Tvému dotazu: Zpětně
Ahoj Jolano. U nás ve třídě to taky Tereza měla těžké. Podobně jako u vás na Gábinu, tak i u nás na Terezu učitelka docela vyjela, jak kdyby to udělala schválně. Já si přitom myslím, že nic zas tak hroznýho se nestalo. Jak u vás ve škole teď Gábinu berou? Posmívá se jí ještě někdo? U nás už se na to začíná zapomínat. Jinak jestli máš v pohodě mámu, tak to můžeš zkusit jako já, ale připrav se na to, že pak až budeš před ní stát, a budeš mít v kalhotách, tak se budeš opravdu cítit trapně. Já jsem to nakonec přežila a nelituji, že jsem do toho šla, ale znova bych už to zažít nechtěla. Jestli máš možnost, udělat to potají, tak bych volila spíš tu. Já těch možností bohužel moc nemám. Každopádně jsem ráda, že nejsem jediná, koho něco takového napadlo. Připadala jsem si po té nehodě Terezy divná, ale vidím, že se to opravdu stává častěji, než by někdo řekl.
16. Únor 2020 - 18:53

Stránky

Přidat komentář