5107 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už jsem to tady tuším psala,
Nechceš si raději koupit plenky, než si ničit oblečení?? Zkusila jsi je někdy?
7. Srpen 2019 - 16:46
Scatter (anonym)
Holky nechcete se nějaká pokakat? Jsem opilej sjetej a nadrženej!
9. Srpen 2019 - 7:47
Eliška (anonym)
Ahoj včera jsem na jiný diskuzy ptala kdo kde schání plenky nakonec jsem musela hledat sama ... žiju sama ale mam kamaráda kterej u mě občas přespí ... máme se rádi ale bojím se mu svěřit že se v noci počůrávám nechci ho ztratit a tak se tady chci zeptat o nějakej námět na nehodu protože si myslim že když bude mít nehodu bude chápavější i když se asi strachuju zbytečně ale chci mít jistotu ... Tady jste odborníci na plné kalhoty tak prosím o radu nechci mu ublížit takže nějaké silné projímadla asi ne
13. Srpen 2019 - 14:19
pavel (anonym)
Ahoj všichni pokakánci !! Konečně mám dovolenou , můžu kadit jak chci !! Už mám velkou zásobu plen a jedna z nich je už skoro plná , tak všem příjemný a naplněný den .
14. Srpen 2019 - 7:31
Katka (anonym)
Odpověď na Nechceš si raději koupit
Plinky jsou na tohle nahodou super. Ja dnes cele odpoledne ucuravala po troskach do plinky. Vecer se mi pak chtelo i na velkou a tak jsem se do ty plinky i vykadila a super pocit. Hlavni je, ze vsechno zustane v ni. Do obleceni jsem se zkusila pokadit jenom jednou a mela jsem to uplne vsude a to se mi moc nelibilo. Plenka je praktictejsi a je i pravda, ze se krasne nosi a poskytuje ten prijemny pocit bezpeci, ale at si to kazdej dela jak uzna za vhodny to uz je kazdyho vec.
19. Srpen 2019 - 20:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Plinky jsou na tohle nahodou
Hezký příspěvek od holky, těch je tu bohužel málo a to zejména těch plenkových. Mohu se zeptat jakou máš oblíbenou polohu při kakání do plínky?
21. Srpen 2019 - 20:22

Stránky

Přidat komentář