0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Natálie (anonym)
Pokakaná jsem asi 5 minut.
27. Květen 2019 - 18:29
Milovnik (anonym)
Odpověď na Pokakaná jsem asi 5 minut.
Nádhera Natálko, miluji tě a chci tě!
2. Červen 2019 - 8:50
Scatlover (anonym)
Odpověď na Chtěla bych s tebou kakat a
Ozvy se prosím Niki na scatgirllover@seznam.cz, slibuji že nebudeš litovat, toužím po tom aby si mi naplnila dlaně svojí čokoládou a rád ti splním veškeré touhy.
2. Červen 2019 - 8:59
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Kdopak se dnes dobrovolně posere?
2. Červen 2019 - 12:00
Kikina (anonym)
Odpověď na Kdopak se dnes dobrovolně
Já už jsem v tom víc jak dvanáct hodin a zrovna píšu hnědou povídku :0)
2. Červen 2019 - 12:24
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Já už jsem v tom víc jak
Máš výdrž si prosťe nejlepší asi to už bude zaschlé to se budeš muset dlouho máčet ve vaňe . Má stoho ňeco i tvoje pipinka myslím jak se uspokojuješ z nkakanička asi orgasmus nemáš a nebo se mýlím?
2. Červen 2019 - 13:21
Kikina (anonym)
Odpověď na Máš výdrž si prosťe nejlepší
Já vanu ve svém bytě nemám jenom sprchový kout a je fakt že ta očista je někdy hustá to jo ale už jsem zkušená a umím se dostatečně očistit nahrubo před tím samotným sprchováním aktem. No a nevím z jakých důvodu to dělají ostatní ale mě kromě toho že ten pocit mít v gatích se mi líbí jde i o to sexuální vzrušení. Dneska jsem měla dva orgazmy někdy se mi povedou i tři :0) ano vím je to v mém případě asi porucha sexuální preference ale co už nadělám tohle mám prostě v sobě a léčit se to nedá. Navíc moje plné kalhotky nikoho neohrožují nikomu tím neškodím tak co. Jsem to co jsem a s tím už jsem se dávno smířila tak proč se kvůli tomu trápit.
2. Červen 2019 - 16:23
haha (anonym)
Odpověď na Já vanu ve svém bytě nemám
Prostě dobytek, který se nechce léčit. No, však uvidíš
2. Červen 2019 - 16:31
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Já vanu ve svém bytě nemám
Máš pravdu je to tvé tajemství a co je hlavní nikomu tím neubližuješ každý máme něco moc si ty tvé orgasmy neumím představit používáš vibrátor nebo si vystačiš prstama ?
2. Červen 2019 - 16:35
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Prostě dobytek, který se
Hahiku máš nějakou úchylku či jen honíš brko?
2. Červen 2019 - 16:39
Hahik (anonym)
Odpověď na Hahiku máš nějakou úchylku či
Zatím ne, ale nevylučuju, že se tady něčím nakazím
2. Červen 2019 - 16:47
Kikina (anonym)
Odpověď na Máš pravdu je to tvé
Já vibrátor a podobné nesmysly nepotřebuji. Většinou když se pořádně zkakam tak jsem z toho tak vzrušená že prstíky mi na uspokojení mojí pipinky úplně stačí :0)
3. Červen 2019 - 18:57
pavel (anonym)
Ahoj Kiki , já to mám tak , že mi to kakání působí na obnažený penis a to tak , že kolem dokola a tím to ,,třením" mi způsobí orgazmus , ruku ani prsty nepotřebuju , je to prostě jedna velká paráda i když to umývání je dost nechutný , ale už jsem si asi zvykl a jak píšeš ty , nikomu tím neubližuju ani k tomu nikoho nepřemlouvám , prostě jsem to JÁ .
4. Červen 2019 - 4:07
Kikina (anonym)
Odpověď na Ahoj Kiki , já to mám tak ,
to není nic odlišnýho od normálu, když ti to vyhovuje. Já to mám taky ráda a po pravdě jsem to zkoušela je jednou a ten chlap se udělal za sebou několikrát během krátké doby, Přiznám se ,že jsem byla u toho velmi vzrušená také a dosáhla jsem nekontrolovaného opakovaného orgasmu
4. Červen 2019 - 18:34
Kikina v legínách (anonym)
Odpověď na to není nic odlišnýho od
Hmm, dobrý pokus, ale pořád to nevypadá jako napsané ode mě. Ale budu k tobě shovívavá kurvinicku dneska na tebe nekakam páč nemám munici :0)
4. Červen 2019 - 19:07
Host (anonym)
BUM !
4. Červen 2019 - 19:08
copak (anonym)
Kdepak úchylný Kikina je jen jeden
4. Červen 2019 - 20:33
Kikina (anonym)
Já prostě když se poseru a někdy i v kině, tak to musí vědět všechny internety.
4. Červen 2019 - 20:39
Seru (anonym)
Seru
4. Červen 2019 - 21:24
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Seru na to du spát doufám že se do rána nepokaďim?
4. Červen 2019 - 22:53
Hahik (anonym)
Odpověď na Seru na to du spát doufám že
Neboj, bud na tebe myslet, Bobriku.
4. Červen 2019 - 23:05
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Neboj, bud na tebe myslet,
Máš babu.
4. Červen 2019 - 23:19
Obrázek uživatele RadekPK258
RadekPK258
Zdravím, já jsem se pokakal dneska odpodledne. Už jsem ale dlouho umytý :o) Jinak když se tu nakouslo, jakou rozkoš to pokakání přináší, tak i já se připojím. U mne je to potěšení z toho, že cítím nádherné uvolnění, když to pustím do kalhot. A stejně tak je v tom i to sexuální potěšení - ten pocit, že mám v kalhotech něco měkkého a hřejivého, co mě tam tak příjemně tlačí, je vzrušující (možná je trochu i vzrušující ten pocit, že dělám něco zakázaného) a s trochou ruční práce je tu i další potěšení :o) Kolikrát už jenom příprava na to, že se pokakám, mi přináší vzrušení a to mám v kalhotech zatím čisto. Tak se mějte a vesele se pokakávejte :o)
5. Červen 2019 - 19:55
Marika (anonym)
Někdo si z toho zde dělá legraci a asi si neuvědomí, že se mu to může v reálu opravdu stát kdekoliv a kdykoliv. Během mého života se mi to stalo asi třikrát a nejhorší to bylo v učilišti a když se ještě nacvičovalo na spartakiádu. Pamětníci si na tohle jistě pamatují a stát se to před lidmi, tak to je hodně velký malér i trapas, ale stát se může cokoliv. Nikdy neříkat ne, mě se to netýká a nemůže stát.
16. Červen 2019 - 9:40
Návštěvník (anonym)
Já se pokakala když jsem byla s klukem venku. Měla jsem průjem a než jsme šli tak jsem se zapomněla vykakat. Zacalo se mi chtít na velkou asi v půlce cesty. Já se styděla si říct a taky nebylo kde. Držela jsem to asi 5 minut ale pak jsem se chytla za půlky a cupitala. Pak jsem si rychlá stáhla kalhoty a pustila to
22. Červen 2019 - 16:12
Zvědavec (anonym)
Odpověď na Já se pokakala když jsem byla
A pokadila sis kalhotky, nebo jsi je stihla včas sundat? a co na to tvůj přítel?
22. Červen 2019 - 18:20
pavel (anonym)
Ahojte všichni !! Tak už jsem vzhůru a pořádně pokakanej , ale měl bych napsat posranej , protože to co ze mě v noci vylezlo se ani jinak nazvat nedá , Prostě jsem v tom pořádně podělanej až po uši . je to bezva , byl i orgazmus , no ještě v tom chvilku zústanu , asi tak do sedmi hodin , potom musím jít . Tak všem bezva den se vším všudy
23. Červen 2019 - 3:49
Bobrik (anonym)
Odpověď na Ahojte všichni !! Tak už jsem
Heskyýýýýý neděl ráno a máme prvního kakanka kdo pak bude další ,(když se ráno pokakam naladu hned lepší mám tak ať vám to moc nesmrdí.
23. Červen 2019 - 4:16
Pavla (anonym)
Odpověď na Ahojte všichni !! Tak už jsem
Taky patrim mezi pokakanky, nebyla jsem tri dny a abych to udrzela, strcila jsem si do analu poradny spunt.kdyz to pak pustim,chci aby to bylo poradne videt.dneska rano mi bylo jasne, ze to uz dele neudrzim.vyndala jsem spunt a oblekla se do bileho - bile silonky, bile leginy, bile tesne triko a bile kozacky. Rada si k tomu poustim nejakou inspiraci.Rozvalila jsem se do kresla a nohy jsem vyhodila na stul a nechala vsemu volny prubeh.kreslo mam nastaveny proti zrcadlu abych o nic neprisla. Brzy se dostavil ten slastny pocit kdy kakani chce ven. Roztahla a pokrcila jsem nohy abych v zrcadle videla prdelku i picku a jen lehce jsem zatlacila.okamzite jsem mela silonky plne az se mi na prdelce udelala boule.a tlacila jsem dal az jsem se totalne posrala.leginy krasne zhnedly a rukou jsem si hovno rozpatlala od prdelky az na picku.neodolala jsem a posrane ruce jsem si obtiskla na kozicky.jsem v tom od rana a uzivam si to.chci vydrzet do vecera a treba jeste neco pridam.byt posrana me moc bavi, skoda ze tak nemuzu ven.fandim vsem pakakankam a pokakankum.
27. Červen 2019 - 13:18
Bobrik (anonym)
Odpověď na Taky patrim mezi pokakanky,
Už se ti někdy stalo že místo očekávané kašičky vylezl tvrdý špunt a co pak řediš to vodou ne nebo co dál?
27. Červen 2019 - 15:03

Stránky

Přidat komentář