3418 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Piss.ol (anonym)
Odpověď na vim ze to tu asi nepatr, ale
cauky to nevadi me zase by vzrusilo kdyby se baba pocurala do kalhotek jsme divnej?? piss.ol@email.cz napis pokecame prosim...
19. Leden 2020 - 14:32
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Ahojky muj přítel se pocural
cauky ses husta chci si s tebou povidat napis mi piss.ol@email.cz
19. Leden 2020 - 14:35
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Ivano, četla jsem, co tady..
cauky Elisko myslim si ze tvyho pritele by to vzrusilo kdyby ses pocurala vis jak se to da poznat poradim ti pisni piss@email.cz
19. Leden 2020 - 14:37
Piss.ol (anonym)
Odpověď na To já tady už psala,že mik je
wau si husta znam vic stranek s timhle tematem chces nejaky poslat napis piss.ol@email.cz
19. Leden 2020 - 14:52
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Od 17 si ráda učůrávám do
to je sexy uplne te chapu amm rad takovy holky nechces si o tom neco napsat prosim,? piss.ol@email.cz pokud se to priteli libi klidne mu neco poslu chces??
19. Leden 2020 - 15:01
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Já se počůrávám schválně,
cauky mohl bych se zeptat odkud si je to husty ale zajimalo by me co te tak bere to ponizeni nebo to ze nekoho vzrusis hodne chlapu to vzrusuje ze-.-?? napises mi?? piss.ol@email.cz
19. Leden 2020 - 15:03
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Včera jsem se doslova ne
muzu se zeptat jaky to je ta uleva jak citis ze curas sice do kalhotek je to prijemny nebo i vzrusujici odpovis mi prosim,? piss.ol@email.cz
19. Leden 2020 - 15:08
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Takhle po cestě taky blbnem,
wau vy jste hrali kdo dyl udrzi a t si byla pocurana jo do ceho,? piss.ol@email.cz a to si pustila do sedacky??
19. Leden 2020 - 15:20
Piss.ol (anonym)
Odpověď na To znám. Můj přítel je na to
ses husta luci ty se nestydis nebo naopak te vzrusi to ze drazdis pritele tak se pocuras i pred nekmy jo,? napis porsim piss.ol@email.cz taky bych chtel takovou babu ale spis intimne v soukromi ehmmm
19. Leden 2020 - 15:22
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Včera se ségra pochcala ráno.
a tobe se to libilo ze?,
19. Leden 2020 - 15:26
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Zajímavá diskuze. Já se teda
cauky prijde ti rajcovni mit vlhkoa trosku si cvrnkat do kalhotek je to sexy ne? piss.ol@email.cz napis prosim .-)
19. Leden 2020 - 15:27
Piss.ol (anonym)
Odpověď na Už se těším na léto a na
wau ja chci s tebou na festak ty to klidne pustis do rifli ale nekdy vecer ne?? piss.ol@email.cz napis
19. Leden 2020 - 15:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na wau vy jste hrali kdo dyl
Normálně do sedačky a nebo si sednu někomu z kluků na klín. Ten je potom pěkně vzrušený. Moc neřešíme, kdo s kým je a nemám problém, když ten můj řídí si zadovádět na zadní sedačce s jiným se vším všudy. Stejně by to nevydržel a musel se dodělat.
21. Leden 2020 - 11:44
Katka (anonym)
Ja rada nosím plienkové nohavičky téna lady
21. Leden 2020 - 20:13
Katka (anonym)
Odpověď na A když už jsem tady tak o tom
Ahoj Pavla ja som Katka a tiež sa schválne pocikavam do nohavičiek
21. Leden 2020 - 20:18
Katka (anonym)
Práve som sa prebudila snívalo sa mi ze cikam do nocnika, cítim teplučko v plienkovych nohavičkách počurala som sa.
22. Leden 2020 - 0:42
Dropsi (anonym)
Odpověď na Práve som sa prebudila
Ahoj Katka. Ja toto milujem, ked dievca cika do nohaviciek. Si skutocna? Lebo chodi tu vela “prezlecentch” chlapov za baby :)
22. Leden 2020 - 23:17
Katka (anonym)
Odpověď na Ahoj Katka. Ja toto milujem,
Skutočná ale lesbická.
23. Leden 2020 - 21:09
Dropsi (anonym)
Inak toto som si presne vsimol aj na chatoch ako www.thepool2.com alebo aj na pokeci, ze velka cast dievcat/zien, ktore maju rady pocikavanie, su take ako ty, Katka. A nechapem tu suvislost, preco to je tak. Akoby pocikat sa pred chlapom alebo robit spolu piss bola pre hetero zenu hanba.
23. Leden 2020 - 22:36
Katka (anonym)
Odpověď na Inak toto som si presne
Doma sa potajomky sama pocikavam naschvál už od mala mam aj priateľku ani ona nevie o tom. A najradšej si to robím prstami sama. Staršia segra vie iba o tom má dcérku ktorá nosí ešte pampers ký rada u nej prespavam lebo mi dovolí nosiť pampers ku keď sa po cikam prebrali ma.
24. Leden 2020 - 0:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Doma sa potajomky sama
Pissing
24. Leden 2020 - 0:38
Katka (anonym)
Doma sa potajomky sama pocikavam naschvál už od mala mam aj priateľku ani ona nevie o tom. A najradšej si to robím prstami sama. Staršia segra vie iba o tom má dcérku ktorá nosí ešte pampers ký rada u nej prespavam lebo mi dovolí nosiť pampers ku keď sa po cikam prebrali ma.
24. Leden 2020 - 0:39
Janina (anonym)
Já dnes ráno v posteli. Zdálo se mi,že čurámna záchodě a přitom to šlo do spoďár a do postele.
24. Leden 2020 - 8:22
Mik (anonym)
Kolik ti je?
24. Leden 2020 - 8:30
Jenda (anonym)
Přidejte se do FB skupiny milovníků smáčení a nejen toho: https://www.facebook.com/groups/wetlookcz/
25. Leden 2020 - 1:52
Janina (anonym)
Odpověď na Kolik ti je?
Devatenáct
25. Leden 2020 - 12:27
mik (anonym)
U lesbicek a a pokud je to schvalne je to asi trochu nahrada vystriku ,ale taky jsem premyslel proc maji takto orientovane holky k tomu lepsi pristup ,nastesti jsou i hetero nebo treba bi hanba to je asi tak nejak vseobecne vzdycky a pokud to neni schvalne nebo treba napul ( schvalne zadrzovani ) tak stud je prek co podporuje vzruseni
30. Leden 2020 - 4:54
mik (anonym)
Odpověď na Devatenáct
Obcas takove sny byvaji a probudilo te to hned jak to teklo ,nebo az kdyz uz bylo vsude mokro ? Stydela jsi se ? nebo te to i vzrusilo a vlastne tak nejak i libilo ?
30. Leden 2020 - 4:57
mik (anonym)
Odpověď na Jsem menší ale chčiju spíše
Nejde o elasticnost ,ale pred porodem deloha zabira vic mista a mechyr se nema kam roztahnou ,ale nemusi to platit vzdycky poznal jsem zenu co se v 34 pocurala pri necelych 450 ml a znam jinou 30 letou co zacne curat az pri tech asi 1450 ml ,o vysce to taky neni ,zpis zalezi na stihlosti ,jinak to je taky o treningu ,samozrejme podle tech fyziologickych predpokladu
30. Leden 2020 - 5:19
Simona (anonym)
Dnes v práci jsem se po... nebylo mi moc dobře,dostala jsem horečku a jsem šla na poslední chvíli,na záchodě obsazeno a začalo to nekontrolovaně jít ven. Ani ruka mezi nohama nepomohla. Obrečela jsem to. Jsem tady týden a takové ponížení.
30. Leden 2020 - 16:40

Stránky

Přidat komentář