8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdy jít k doktorovi?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek W. (anonym)
Zdravím, mám pocit, že jsem hypochonder. Už je mi divné chodit k doktoru třeba s bolestí břicha, kterou mám +/- půl roku; jenže je vždy jinde. Už jsem byl u doktora asi 2x - poprvé to byla nějaká bakterie, pak že prý chronický zánět slepého střeva (týden se bolest ustálila v pravém podbřišku). Už v podstatě nevím, co mám dělat; byl jsem na ultrazvuku břicha atd. Navíc jsem byl už před rokem na CT mozku, ultrazvuku srdce a nikdy se nic nenašlo. Má cenu ještě chodit k doktoru? Myslím, že si o mně musí můj doktor myslet své, jenže já nevím. Prostě to bolí. Prostě mám zácpu. Prostě mě píchá v mozku, a u srdce.
14. Únor 2007 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarku W (anonym)
Přečti si fórum Panická porucha a leccos pochopíš...
15. Únor 2007 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lussy (anonym)
uz ctwrt roku mam obcas neskutecny krece do zaludku ze nemuzu ani stat,sedet..nic,nic jinyho se nedeje,mam zimnici a krece..co to znamena?kdy jit k lekari a co to vubec znamena tento staw??
25. Červen 2007 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
emm (anonym)
potřebovala bych poradit, jestli mmám jít k doktorovi, mám takové tukové vřídky na intimních místech už asi 10 let, ale nikdy se jako v poslední době nezvětšovaly a nebolely...poradte prosím
4. Leden 2009 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
člověk (anonym)
Přečti si články Na zdraví a Jde o informace na www.apostol.webnode.cz/O-zdravi. Můžeš se přesvědčit o jejich pravdivosti a ušetřit čas i peníze za neefektivní návštěvy doktorů a jejich experimenty s "léčbou".
29. Listopad 2010 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Su-jok,či arjuvéda,apod.alternativní léčení může hodně napovědět.
30. Listopad 2010 - 6:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Přečti si články Na...Ćlověče, ty jsi uhodil hlavičkou o hřebíček!!:-)) Teda vlastně hřebíček na hlavičku!! To je přesně ono! Dík za příspěvek.
30. Listopad 2010 - 18:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama