103 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdo je to ten Zkopaný?:-)))

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Bud je to genius nebo totalni magor. Nevite o nem nekdo neco?
3. Srpen 2005 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Woland (anonym)
A nebo kult a kolektivni entita.
3. Srpen 2005 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Tot (anonym)
Já jak hned na začátku zjistim že je text od něj tak ho celej přejedu a nikdy nečtu.Nikdo mu taky na ty jeho příspěvky neodpovídá. Tenhle člověk musí bejt ubožák. Akorát tu zabírá místo.
3. Srpen 2005 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Proc by to mel byt ubozak ? Ja se valela smichy, kdyz jsem tedka cetla jeho prispevek-nachazi se v diskusi o pestovani bonsaji atd...To je čistý dadaismus:-)On bude chytřejší, než si všichni myslí-třeba jen takový postřeh-nepíše s pravopisnými chybami-to už o něčem svědčí.
3. Srpen 2005 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
AAA (anonym)
Právě že píše s gramatickými chybami. Končí to vžda "šířily dál".
3. Srpen 2005 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jojo zkopany, tan uz tady ma svoje vlastni forum:)Par chybek v textu ma, ale to take muze byt jen takova ujetost treba schvane. Tesim se na dalsi pokracovani, uz dlouho nenapsal nic noveho. Kdo to necte, o hodne se pripravuje:))Mimochodem kdyz uz jsme u tech pestovani bonsaji, ten Mr.Green co tam napsal dva prispevky si se Zkopanym moc nezada:-)))Uz aby se Zkopany znovu ozval s necim novym, vzdycky mi tecou slzy smichem.
3. Srpen 2005 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
Já myslím, že bude zkopanej a to do kuličky
3. Srpen 2005 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
Zkopaný nemá chybu.Měl by se tomu věnovat profesionálně,je nenapodobitelný.
3. Srpen 2005 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ja jsem treba delala na VS literaturu a musim rict, ze je originalni a kam se na nej "sere" William Burroughs se svym Nahým obědem. Urcite by mu to nekdo vydal. Je to genius:-))!!A jak jsem tak koukala, on zacina dycky stejne a přispívá snad uplne do vsech diskusí na netu.Ale na druhou stranu je u takovych lidi nejlepsi, kdyz o tom, ze pisou skvele, neví, protoze to pak mohou zacít konit.
3. Srpen 2005 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Hlásím géniuv novy prispevek:-)) tema Vrba naopak,koho si radi prectete?
17. Srpen 2005 - 5:55
Obrázek uživatele Návštěvník
darina (anonym)
Mne se tak trochu zda: Zkopany = Dr. Green z "pestovani bonsaji", a na "Anti-Rara" ...??
19. Srpen 2005 - 2:29
Obrázek uživatele Návštěvník
ninanina11 (anonym)
vy vsetci asi vobec nechapete, ze ten pan schopany je chory, pravdepodobne trpi paranoidnou psychozou alebo schizofreniou.ma vsetky priznaky - bludy, halucinacie, perzekucne predstavy, megalomaniu.chudak, niet ho za co odsudzovat, musi strasne trpiet v tom svojom pekle.bodaj by som sa mylila a naozaj by bol nejaky dadaista, to by som bola velmi stastna
23. Srpen 2005 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
Fakt, my z neho nechápeme vůbec nic, ale zato se aspoň válíme smíchy, že?:)))))
23. Srpen 2005 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Prectete si nekolik prispeklu od Libora na foru "Líbí se mužům dlouhé vlasy?"Ten nema do Zkopaneho daleko. Zatimco Zkopany je mozna magor, ale taky mozna genius, tak ten Libor je fakt magor. Dobre se pobavite.
23. Srpen 2005 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
To se ale nedá číst, chce to tak půl roku na pochop. Je to fakt "výživný matroš":)))
23. Srpen 2005 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
darina (anonym)
Zkopany = Zhuleny
24. Srpen 2005 - 2:37
Obrázek uživatele Návštěvník
rara (anonym)
darino zase jako vždycky kecáš nesmysly. zkopaný má víc rozumu než ty
24. Srpen 2005 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
darina (anonym)
Lidi co koureji marjanku maji vzdycky vic rozumu. Tos nevedela?
24. Srpen 2005 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťan (anonym)
Já jsem dřív Zkopanýho přeskočil,že takové blbosti nebudu číst, ale jednou jsem si to pořádně přečetl a třískal jsem se smíchy.Jenom takový text sestavit,vymyslet,je to blbina ale to tu píšou někteří větší hovadiny a kritizují některá témata,nadávají ale nic podstadného neporadí.Jen piš Zkopaný jsi genius.Viděl jste někdo fotografie od pana Tichého?Jak vypadá?Hrůza,jeho fotky se prodávají ve světě za tisice Eur, a naši odborníci jej neuznávají??A takových "magorů" by se našlo.
9. Prosinec 2005 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Ktery z prispevku Zkopanyho se vam nejvic libi? Ma tady asi tri nrbo ctyri ruzny, me se libi ten jak ho vyprostovali z vytahu :))
9. Prosinec 2005 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Dej odkazy, ja cetla jen asi dva:-)))On je genius, ja to tvrdim porád. Ale myslim, ze uz nic dlouho nenapsal, teda nic noveho.
9. Prosinec 2005 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Četli jste někdo "SPOLČENÍ HLUPCŮ" od J.K.Toole (A confederacy of Dunces) ? Trochu mě ten p.Zkopaný připomíná Ignácia :o) Zkopaný je pašák !
10. Prosinec 2005 - 2:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ignacius je muj vzor!Vyborna kniha. Moje nejoblíbenější:-)))Tedka budu parafrázovat, ale mám tam jednu svoji oblíbenou pasáž:-)Kdyby jste se vy, umělkyně, podílely na výzdobě Sixtinské kaple, hřímal Ignácius, vypadala by dnes jako mimořádně vulgární nádražní hala.:-))
10. Prosinec 2005 - 2:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Andy, pokusim se vsechny ty jeho prispevky nekde najit a soupnu je sem.Jinak si myslim, ze Sixtinska kaple jim urcite jako ta mimoradne vulgarni (byt ne nadrazni) hala tenkrat pripadala take.
10. Prosinec 2005 - 4:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk z Ostrav (anonym)
Ignácius mrštil pokladní peníze a doslova vpadl do Orfea a kolébal se uličkou dolů k plátnu. Jeho příchod byl perfektně načasován. Právě začínal druhý film. Toho kluka s báječnými fotografiemi mu snad seslala sama nebesa. Ignácia napadlo, zda by ho nemohl vydíráním přimět, aby mu hlídal vozík každé odpoledne. Zmínka o příteli u policie na toho uličníka rozhodně zapůsobila.Při titulcích zlobně odfrkoval. Všichni, kdo se na filmu podíleli, byli naprosto nepřijatelní. Zvláště filmový architekt už Ignáciovi připravil v minulosti nejednu úděsnou chvíli. Hrdinka byla ještě strašnější než v tom cirkusovém muzikálu. V tomto filmu představovala chytrou mladou sekretářku, kterou chce svést obstarožní světák. Vzal ji svým soukromým tryskačem na Bermudy a zařídil jí přepychové apartmá. Když pak onen libertin o první společné noci otevřel dveře její ložnice, poděšeně před ním prchla."Svinstvo!" zarval Ignácius, skrápěje několik řad diváků oslintanou praženou kukuřicí. "Jak se opovažuje předstírat, že je panna? Podívejte na tu její zhýralou vizáž. Znásilni ji!""Že sem takovýhle nenormální lidi vůbec pouštěj," řekla jakási dáma s nákupní taškou své společnici. "No jen se na něj koukněte. Má v uchu náušnici."Následovala umělecky rozostřená milostná scéna a Ignácius začal ztrácet sebekontrolu. Cítil, jak ho unášejí vlny hysterie. Snažil se být zticha, ale zjistil, že to nejde."Filmují je přes několik vrstev síťky na cezení syrovátky," vypleskl. "Ach, bože. Umíte si představit, jak jsou ti dva ve skutečnosti zkrabatělí a šerední? Myslím, že budu zvracet. Nemůže někdo v promítací kabině vypnout elektřinu? Prosím vás!"Divoce křápal šavličkou o sedadlo před sebou. Stará uvaděčka prošla uličkou a pokusila se mu šavličku vytrhnout, ale Ignácius se s ní pustil do křížku a uvaděčka upadla na koberec. Vstala a odbelhala se.Hrdinka v domnění, že její čest je v sázce, propadala paranoid-ním fantaziím, v nichž se nacházela se svým vyžilým libertinem v posteli. Postel byla vláčena ulicemi a pohupovala se v bazénu přímořského hotelu."Můj ty smutku. Takovouhle prostopáš vydávají za komedii?" doptával se ve tmě Ignácius. "Ještě jsem se nezasmál. Můj zrak se brání uvěřit v tak bezostyšný kýč. Ta ženština zaslouží být ubičována. Podvrací naši civilizaci. Je to agentka komunistické Číny, kterakém byla vyslána, aby pracovala k naší záhubě. Prosím vás! Je-li tu někdo se špetkou mravnosti v těle, vyhoďte pojistky. Stovky diváků jsou zde vystavovány mravní úhoně. Stojí-li při nás štěstí, zapomněli majitelé Orfea zapravit účet za elektřinu."Když film skončil, Ignácius vykřikl: "Pod tou její americkou tvářičkou se skrývá špiónka známá coby Tokijská růže!"
10. Prosinec 2005 - 4:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk z Ostrav (anonym)
Masitý balón hlavy obepínala zelená lovecká čepice. Její zelené příklopky, vzduté velkýma ušima, nestříhanými vlasy a štětinami rašícími z hloubi uší, odstávaly jako směrovky ukazující do dvou stran současně. Zpod mohutného černého kníru vystupovaly plné, vakovité rty, v jejichž faldovatých koutcích hnízdil nesouhlas a drobky smažených brambůrků. Ze stínu zeleného štítku vyhlíže­ly povýšené modrožluté oči Ignácia J. Reillyho a pátraly po známkách nevkusu v ošacení ostatních, kdo spolu s ním postávali pod hodinami obchodního domu D. H. Holmese. Zaznamenal, že některé oděvy jsou natolik nové a natolik drahé, že je lze právem pokládat za urážku dobrého vkusu a mravnosti. Vlastnictví čehokoli nového a drahého jen odráží majitelův nedostatek smyslu pro teologii a geometrii; může dokonce o dotyčném vyvolat vážné pochybnosti.Ignácius sám byl oblečen pohodlně a rozumně. Lovecká čepice chránila hlavu před nastuzením. Plandavé tvídové kalhoty byly k neroztrhání a umožňovaly neobyčejně volnou lokomoci. Jejich záhyby a zákoutí vytvářely kapsy teplého zapařeného vzduchu, v jakém se Ignácius cítil nejlíp. Kostkovaná flanelová košile plně nahrazovala sako a odhalenou kůži mezi příklopkami na uši a límcem chránil teplý šál. Celé ošacení odpovídalo všem, byť sebezastřenějším teologickým a geometrickým měřítkům a napovídalo bohatý vnitřní život.
10. Prosinec 2005 - 4:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Velmi slaby odvar Zkopaneho :-)))))
10. Prosinec 2005 - 6:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jarine, na Ignacia mi nešahej! Je to muj idol!
10. Prosinec 2005 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
A se Zkopaným rychle sem!
10. Prosinec 2005 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorenzová (anonym)
Všem co nadávají Zkopanému,děláte chybu,ten má víc koleček pohromadě,než vy všichni dohromady.
10. Prosinec 2005 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ale my tady to víme,paní Lorenzova, je to tady takovy jeho Fan klub :-)
10. Prosinec 2005 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
ZVLASTNI VYDANI - Kompletni spisy Zkopaneho, poprve publikovane v ucelenem svazku!!!! ;))Moje teorie: prvni prispevek je nejcastejsi, ale rekl bych, ze je to jen zkracenina druheho, ktery je podle meho ten opravdu puvodni. Dale pak novejsi prispevky.1)Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!2)Neustale jiz tri roky tady do mne kopou neznami telepati proudem a snazi se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentalne miri do srdecni krajiny, patere, ledvin, hlavy, koncetin, genitalii). Olomouc v okruzich ulic Karafiatova 1, Komenskeho 9, Kosmonautu 29 a v obci Zeruvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodniho centra "Senimo" okradli! V patek 10. 1. 2003 jsem na Karafiatove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nici v obci Huzova u Stemberka na Morave. Mousi se na me domluvily! Pokazily mi opet oba domovni zvonky. Dnes mi prokoply schranku. Jeste ten den zastrel na nohy + ukajeni hlasu. Rikaji mi ze jsem omyl, buzerant, "uchyle", kurvousek, kurvila, neknuba, hajzl, debil, zmetek, "zhlopni", "de s tim pokoj", "prosim te odendi", "mas picu", "soun", "uhon si", "devko", "masturbuj", "ticho bud", "gumo", "sbohem", "chci tvou smrt", "nudis", "nebud", "uhoris", "prasata", "mizere", "cikane", "spatniste", "koncist", "nebud", "hovadiku", "silen", "zdechni", "smrdis", "pruso", "hovade", "mizero", "otevri se", "spadniz", "nech nas na pokoji", "nechod tady", "pubertaku", "jdi do hajzlu", "hajzliste", "smoliste", "zrudo", "chces dite", "nedele me takovy vece", "vyser si voko", "brecilku", "sulinkove", "lisk ho po tlame", "sbohem", "bez do pate", "maluj se", "sou oraze", "soustavne podvadime te", "odsoudime te k smrti", "zabijeme te", "picneme te", "zakroutim ti krkem", "obesime te", "slapnem te", "mame granat", "pichneme ti injekci", a v neposledni rade "muz Vas prejede" od urednice! Pri sepisovani zastrel na tyl, do ledvin a do hlavy. Neustale mi cuka prave oko v pravem koutku. Ko pou mi take stridave do obou usi. Skodna mi kazi pristup na sit! Posmivaji se mi, ze jsem teplous, homosexual a nechteji mi dat divky o ktere stojim, ackoli jsem heterosexual! Nektere servery mou zpravu mazou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou postu. Dne 15. 2. 2003 mi neznami telepate zlikvidovali vysavac! Kopou take do meho psa a do kocky, kterym se tvori podkozni nadorky a bradavice! Dne 27. 6. 2003 mi otravili pejska, ktery na hodinu zcela ochrnul! Pes se mi nakonec ztratil uplne! Dnes jiz vim, ze mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemz jsem si myslel, ze jde o nahodu. Prolevam se mineralni vodou "Magnesii", odvarem z medunky, cajem "Zeleny drak" spim v alobalove krychli, pojidam horcikove tablety, ale to vse mou situaci pouze zmirnuje... tel.: 7327880, ktery je vsak odposlouchavan, nebo e-mail: voracek"tiscali.cz, kde mi zadrzuji postu! Kazi mi take praci, nechavaji vracet me postovni zasilky k odesilateli, rozdrbavaji pocitace,nevyplaceji vyplaty a nechteji dat socialni podporu do vyse minimalniho prijmu! P. S.: Prosim vsechny, kteri se Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirily siti! Hledam fenku dlouhosrsteho jezevcika, je 16 let stara, hodna a neskodna, zluto, hnedo, cerne zbarvena, slysici na jmeno Laura, vybavena obojkem s napisy HANA DOG, s prosedivelym cumakem, tvoricim bilou masku, kolem cenichu a oci. Nalezci mrtveho psa, vyplatim 100 Kc, nalezci ziveho psa 2000 Kc (mozna i vice)! Zabehla se v prostoru kopce Mokreho hrbetu u Kralickeho Snezniku, byla videna v obcich blizkych Kralickemu Snezniku: Stribrnice, Novy Rumburk, Nova Seninka, Javorina, chata Olsanka, stanice Morava, Stare mesto, v uvedene mistopisne posloupnosti! Jakekoli informace podavejte na tel: 7278680, 58235633)Zkopaný UPDATE!!! Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!! 4)Zkopaný Aktualizace 2!!! ktualizace 2!!! Datum: 30.11. 2004 4:54:53Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku
10. Prosinec 2005 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Úryvek z článku: http://www.blisty.cz/2005/1/17/art21551.htmlPo dobu patnácti let před 11. zářím 2001 prováděl Travis průzkum na zdánlivě okrajové téma: zda sražené páry z tryskových motorů, vytvářející na obloze za letadlem "čáry" výrazněji ovlivňují podnebí.Po útoku z 11. září byly všechny lety amerických letadel zrušeny. Žádná letadla nelétala a Travis konečně měl možnost zjistit, jak to je: "Byla to výjimečná příležitost provést výzkum, která se už asi nikdy nebude opakovat."Travis se domníval, že to, že žádná letadla nelétají, vyvolá malou, avšak zaznamenatelnou podnebnou změnu. Avšak to, co zaznamenal, bylo okamžité a dramatické. Zjistil, že během oněch pouhých tří dnů, co nelétala americká letadla, se rozsah teplotních změn ve Spojených státech změnil o celý jeden stupeň Celsia. Z klimatologického hlediska je to obrovská změna.Podnebí se změnilo o jeden stupeň Celsia za pouhé tři dny. Nikdo dosud nikdy nezaznamenal tak velkou podnebnou změnu za tak krátkou dobu. Byla to úplně nová změna. Vědci ji nazývají "globální stmívání".Před dvěma lety o jevu "globálního stmívání" většina vědců vůbec nevěděla. Nyní jsou vědci přesvědčeni, že to může znamenat, že všechny předpovědi o budoucnosti podnebí na naší planetě mohou být chybné.Stopa, která měla vést k objevu globálního stmívání, začala před čtyřiceti lety v Israeli, s prací mladého židovského přistěhovalce jménem Gerry Stanhill.Stanhill byl profesí biolog a dostal zaměstnání, v jehož rámci měl konstruovat zavodňovací projekty. Jeho úkolem bylo měřit, jak silně slunce svítí nad Izraelem.Pro tuto práci bylo důležité měřit sluneční záření. To totiž v podstatě určuje, kolik vody potřebují plodiny na polích.Gerry shromažďoval informace ze sítě měřičů slunečního svitu po dobu jednoho roku. Výsledky byly podle očekávání a na jejich základě byl vybudován v Izraeli národní zavodňovací systém.O dvacet let později, v osmdesátých letech, se Gerry rozhodl zopakovat svá měření. Chtěl zjistit, zda jsou ještě platná. To, co zjistil, ho nesmírně překvapilo."Byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že došlo k velmi vážnému poklesu slunečního svitu v Izraeli. Od prvních měření v padesátých letech došlo o pokles slunečního záření o celých 22 procent."
10. Prosinec 2005 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Je mozne, ze si dnes sedim na vedeni, ale souvislost toho clanku s debatou o Zkopanem mi zcela unika:)
10. Prosinec 2005 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Zkopany se jmenuje David Dvořáček.www.beroun.cz/tema/forum-zemepis/Hledám fenku dlouhosrstého jezevcika...Je tam i telefon.Je to on, nebot pri dalsim hledani se mi tam uvedena e-mailova adresa ukazuje jako adresa Zkopaneho :-)
10. Prosinec 2005 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Jardo, dobrá práce. Zkopaný for premiér.
10. Prosinec 2005 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Zkopany se jmenuje David Dvořáček.www.beroun.cz/tema/forum-zemepis/Hledám fenku dlouhosrstého jezevcika...Je tam i telefon.Je to on, nebot pri dalsim hledani se mi tam uvedena e-mailova adresa ukazuje jako adresa Zkopaneho :-)Hledám fenku dlouhosrstého jezevčíka, je 16 let stará, hodná a neškodná, žluto, hnědo, černě zbarvená, slyšící na jméno Laura, vybavená obojkem s nápisy HANA DOG, s prošedivělým čumákem, tvořícím bílou masku, kolem čenichu a očí. Nálezci mrtvého psa, vyplatím 100 Kč, nálezci živého psa 2000 Kč! Zaběhla se v prostoru kopce Mokrého hřbetu u Kralického sněžníku, byla viděna v obcích blízkých Kralickému sněžníku: Stříbrnice, Nový Rumburk,Nová Seninka, Javořina, chata Olšanka, stanice Morava, Staré město, v uvedené místopisné posloupnosti! Jakékoli iformace podávejte na tel: 732788680, 585235063.| David d.dvoracek"tiscali.cz | 19.10. 2003 - 18:03 Andy, velmi zajimavy prispevek a kus detektivni prace, i kdyz mam plno otazek. Z inzeratu p. Dvoracka lze vycist jen to, ze nekdo uporne hleda sveho psa. Je to normalne napsany text a pravda je, ze mi tohle k zaveru prispevku Zkopaneho vubec nesedelo.Musim ted zkorigovat sve teorie. Je naprosto jasne, ze tento inzerat nekdo nahodne vyhmatnul a nalepil to na konec rozsirene zpravy Zkopaneho, te s cetnymi nadavkami. Mozna i ty nadavky byly jen vmontovane a ten jednodussi prispevek je preci jen ten puvodni.Zajimka me ale jedna vec: jak jsi vubec prisla na inzerat p.Dvoracka nekde na strankach mesta Berouna nebo co to je? A jak jsi z toho vyvodila, ze je to Zkopany? Neni mi jasne co pises o tech emailech ze je to on.Vysvetli, povidej... :)A take otazka - tak ktery ze Zkopaneho pribehu mate nejradeji?
11. Prosinec 2005 - 4:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
NALEZ!!! Dalsi verze, tentokrate z diskuze "sportujte levne" :))25. 8. 2004 (19:37) X O zkopany kopou do mne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zase tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mì paralyzovat èi dohnat k infarktu (momentálnì míøí do srdeèní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1 až 24, Komenského 9, Kosmonautù 29, Milady Horákové 45. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i køivì! Ale já to tak nenechám, budu se bránit všemi prostøedky!! nenechám po sobì plivat a špinit mé jméno!! výtržníci!! dusím se hnìvem!! tohle prudce horké poèasí mi vypaluje do mozku dvì slova!! hanba ! fuj! fuck off! scheiSe Hitze!! ScheiSe Wetter! Radnice mi nechce povolit výmìnu bytù. Dne 7. 6. 2003 mì v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! Sebrali mi vše vèetnì slipù a krátkých kalhot a pìnìz a dsokladù! V pátek 10. 6. 2003 jsem na Karafiátovì 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu. Mouši se na mì domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmovì 4 v Olomouci &;8211; obchod jménem Axxx..., o 500 Kè. Pokazily mi opìt oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za pøílišné hluèení z balkónu a to ještì v dobì kolem 19.oo. Policie samozøejmì byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pøi napomenutí mého hluèení s otevøeným balkónem! Ty policisty na mì zavolal páreèek žijící na Karafiátovì, se jménem jednoho slovenského umìlce. Ještì ten den zástøel na nohy + ukájení hlasù. Pøi sepisování zástøel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí pøístup na sí&;157;! V jedné restauraci na ulici Kosmonautù v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nìjakého blba. Nìkteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavaè! Kopou také do mého psa a do koèky, kterým se tvoøí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o èemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z meduòky, spím v alobalové krychli, pojídám hoøèíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmíròuje... Zakoupil jsem si meditaèní podložky a rušièky geopatogemnních zón. s jejich a jinou pomocí snad ty telepatické mimozemštany koneènì porazím. jsem na ten velký boj jen sám , ale bude nás brzo víc. my zvítìzíme. P. S.: Prosím všechny, kteøí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šíøily sítí!
11. Prosinec 2005 - 4:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Mam pocit, ze se zacinam nezdrave zaobirat Zkopanym :))))Jsu si lehnout, moc uz toho nenaspim...
11. Prosinec 2005 - 5:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Je to jednoduche. uz jsem po nem patrala pred par mesici. Zadala jsem si do vyhledavace na google Zkopany a mimo jine mi to vyjelo tady toto:www.olomouc.com/index.phtml/14155A tady u te Olomouce je to logicke, nebot Zkopany bude z Olomouce. Telefon na pevnou linku to dokazuje. Má tam ty svoje výplody a je v tom zakonponovan i telefon a jmeno. To jsem objevila před par mesici.Vcera jsem si jen vzpomnela, ze se jednalo o inzerat, ze se mu zabehl jezevcik, a vyhledavac na seznamu.cz mi vyhodil ten Beroun.Zadna detektivni prace, jen trochu posurfujes po netu a zjistis pomalu nezjistitelne:-)
11. Prosinec 2005 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ono je taky docela mozne, ze se Zkopany "fyzickY" na doktorce.cz nikdy neobjevil, pouze nekdo dotahl jeho veledílo až sem. Viz prosba o šíření zprávy :-)
11. Prosinec 2005 - 7:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Cauky Andy,no prave ale ze na tom Berounskym websitu byl jen tenhle uplne normalni inzerat ze nekdo hleda psa, ktery jsem minule okopiroval a se Zkopanym to nema nic spolecnyho.Furt mi ale nikdo neodpovida na otazku, kery z prispevku Zkopaneho se jim nejvice libi, pripadne je ten nejhorsi.
11. Prosinec 2005 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Tak tos teda moc nepospal, pokud to nebyl chrupec v práci :-). Mistrovy prispevky jsou vsechny skvele. Mi se asi nejvic libi ten druhy? Opravdu by mne zajimalo, kdo to je. A bude to ten Dvoracek z Olomouce. Na to vem jed :-).
11. Prosinec 2005 - 7:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
můj příspěvek vložený výše je reakcí na Zkopaného větu: >svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha.
11. Prosinec 2005 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojoba (anonym)
Zkopany ma co dohanet!!! Nasla se silna konkurence viz nove zalozene forum tady.Pekny denChcel by som Vas poprosit o pomoc Posielam Vam svoj zivotopis,tie najzakladnejsie veci co som prezil,ked si to precitate vsetko pochopite.Prosim precitajte si to pozorne a zistite aky zivot moze byt ku cloveku niekedy kruty a preco Vas ziadam o pomoc.Zacnem uplne od narodenia. Ked Moja mama bola v porodnici somnou,moj otec kaslal nato ze sa mu ma narodit syn.Bol to zlodej a alkoholik a ked som sa narodil akurat znasilnoval 12 rocne dievcatko.Samozrejme ho hned chytily a odsudily a zavreli.Narodil som sa v oktobry 1984.Mama ma priniesla domov,byvali sme na sidlisku podhradova,v Kosiciach .Mama chodila do prace,pila s kamaratkami a zabavala sa,omna sa staraly dedko a babka z otcovej strany.Ja ked som sa zobudil rano,tak mama uz nebola doma a vracala sa ked ja som uz spal.Mamu som asi do 3 alebo 4 rokov poznal len tolko ze ked prisla domov tak ked som este nespal tak mi dala facku so slovami PRECO ESTE NEZDYCHAS ? Uplne male dectvo som mal velmi pekne s babkou a s dedkom,su to velmi dobry ludia,najlepsi aky mozu byt.Neskvor mama prestala chodit do prace,zostala somnou,uz sa nemuseli omna starat babka a dedko.Mama vsak strasne pila,nechavala ma sameho doma,strasila ma so Satanom a ja som sa strasne bal a stale len v kute ticho plakal.Ked som jej povedal ze to poviem babke tak len povedala ze ona vie carovat a babku zabije,odkusne jej hlavu,polame ruky a taketo veci,ja som sa o babku strasne bal tak som bol radsej ticho a trpel som.Jeden cas si nosila domov aj milencov,raz ma zobrala medzi seba a svojho milenca,ja som bol v strede a oni cezomna trtkali.Potom kunej prestali chlapi chodit neskvor uplne a bola dlho sama.Asi ked som mal 5 alebo 6 rokov chodily sme ku maminej kamaratke,stale sa tam opijali a ja som mamu musel stale nosit domov.Raz ked sme prisli domov tak,ja som isiel spat a ona prisla hola do mojej izby,vyzliekla ma a zacala ma fajcit,opita ako prasa,bolo to odporne a stale pritom vravela len ze psssst psssst.Na druhy den povedala ze to nie je pravda,ze sa mi to len snivalo,na take odporne veci sa vsak nezabuda.Neskvor som zacal chodit do skoly,vtedy sa myslim trochu ukludnila s alkoholom,zase niekde pracovala.Ucil som sa na ciste jednicky,nemohol som vsak chodit nikde vonku medzi kamaratov,nemohol som ani televizor pozerat kym som sa nenaucil,lenze ja som sa nemal ucit len to co nam dali v skole ale musel som sa ucit dopredu,napriklad v skole sa nam dali naucit jednu stranu a ja som musel aj 3 az 4 strany dopredu sa naucit.Odmalicka mi hucala mama do hlavy ako si zomna spravy sluhu,ze vystudujem aj strednu aj vysoku ako jej budem davat peniaze,ze si kupim auto a ze ju budem vsade vozit ... atd.Neskvor zacala mama naplno chlastat znovu.Zacala ma mlatit s prakerom a s voditkom na psov.Dostaval som bytku napriklad len preto ze nieco nemali v obchode,povedala a teraz jak budem varit,zobrala praker a bim pras uz to islo.Takisto mi presne na minutu stopovala za kolko mam prist z obchodu,ked som prisiel len o minutu,fakt len o jednu minutu neskvor tak uz som dostal.Robila aj take veci ze hned za sebou ma poslala do obchodu aj desatkrat,robila si zomna sluhu.Takisto mi opakovala stale ako ma nenavidi,ze ja som sa z lasky nenarodil a ze keby som bol jej pes davno ma da utratit,keby som bol jej manzel tak sa davno somnou rozvedie ale ze som jej syn tak ma musi trpiet.Vonku ma nepustala,telku som nemohol a aj ked som sa ucil na jednicky stale ma mlatila a terororyzovala,ja som sa nakoniec vykaslal na dobre znamky a tak som si v piatom rocniku zacal uzivat v skole ze som trochu volny.Urcite sa pytate preco som sa ako starsi neobratil na babku a dedka.Chceli mi pomost,ale trebalo by ich poznat,boli to dobraci od kosti a sami od seba nevedeli spravit nic,spravily to co som im povedal a ja som sa mami strasne bal,strasila ma aj s deckym domovom a opisovala ho ze ked tam pridem budu ma deti aj sestricky mlatit,ze tam strkaju detom ihly pod nechty a take veci,takze som sa bal ked odydem od mami tak ma daju tam lebo dedko a babka su uz stari a kunim ma nedaju.Nakoniec som sa vsak uz uplne zrutil,ukradol mame tabletky na spanie a zobral ich plno aby som skoncil so svojim zivotom.Mal som jedno stastie ze som isiel vtedy do skoli a tam ucitelka zbadala ze nieco nieje v poriadku somnou a zavolala sanitku.Ja som sa potom prebral az v nemocnici,akurat ma fotily policajti aky som zbyty.Vsetko som porozpraval.Mojej mame hrozilo vezenie.Ona vsak hlupa nieje a zacala sa zrazu kumne milo spravat a ja som jej naletel.Policajti ked prisli zamnou az domov ja som povedal ze uz je vsetko v poriadku a zalobu som stiahol.Moja mama docielila to ze sa vyhla vezeniu,bolo asi pol roka super,mohol som chodit aj vonku aj pozerat televizor proste bolo fajn lenze to len kym vsetko utichne a potom nastalo znovu to iste peklo.My sme mali dvojizbovy byt,mama spala v tej istej izbe ako ja,stale skoro kazdy den sa vnoci vedla mna vyzliekla do hola a robila si dobre az kym sa neodbavila,tiahlo sa to takto par rokov co toto robila.Takisto som mal velke teroryzovanie ked som cistil koberce,mali sme psov a ja som cistil chlpy s koberca,ona sedela s voditkom na gauci nadomnou a az do krvy som zodral ruky,tak som perfektne musel vycistit koberce,za kazdy jeden chlp ktory zostal na zemi tak som dostal s voditkom,ved predsa poriadok nadovsetko.Ked som bol mali,stale mi bolo zle,bolel ma zaludok.Mama mi mixovala jedlo lebo som nemohol jest,stale som zvracal,ona mi vsak to vyzvracane davala naspet.Asi ked som mal 9 rokov,prisly doktory nato ze som chory a ze mam dodrziavat diety,bezlepkovu,bezmliecnu a este nejake.S mliekom sa mi to o par rokov upravilo ale bezlepkova mi zostalaMoja mama sa sa spravala normalne kumne len pred svojimi kamaratkami,lenze nasi susedia vedeli,poculi a videli co sa unas doma deje,zavolali nanu aj policajtov,lenze ona povedala len on uz spi a zabuchla im dvere pred nosom,policajti nespravily nic.Asi do desiatich rokov som darceky dostaval na narodeniny aj meniny aj Vianoce,odvtedy nic.Ja som svoje narodeniny neavidel,lebo mama sa opila a ked jej odysli kamaratky zacala ma mlatit,ked som sa jej spytal ze preco tak povedala len tolko ze len tak preventyvne.Ked som mal asi dvanast rokov,zomrela mi babka a dedko zostal sam.Mama sa chytila hned sance a zacala oblbovat dedka,on vymenil dvojizbovy byt za garsonku a mama zobrala 140 tisic odstupne.Dedko prepisal garsonku na svojho druheho syna s tym ze tu ma dozivotne pravo byvat,dedko to bral tak ze dal jeden strane rodiny garsonku a nam ako druhej strane odstupne,lenze nam este aj stale pomahal,daval peniaze,robil nakupy,poviberal s vkladnych kniziek ....atd,lebo moja mama mu slubovala hory doli,ked doniesol vkladnu knizku tak ze bude byvat unas.Byval unas asi dva dni jak doniesol vkladnu knizku,potom sa ho mama cim skorej chcela zbavit aby sa vratil domov,nech neoxiduje a to mal vraj prist byvat navzdy kunam.Stych dedkovych penazi sme akurat isly raz na dovolenku k moru,ja,mama a mamina kamaratka,to bolo vsetko.Tam v Spanielsku raz pila v bare a uz nevladala pit tak nieco sladke mi dala vipit,mal som 13 rokov,opil som sa a jej sa to zapacilo.Mama vravela ze sama nevie pit ze musi mat niekoho pri sebe a zacala mi odvtedy davat vino nech pijem snou,mne to nechutilo ale po case som si zvykol.Neskvor zacala mat take fanty ze chodil som do skoli a ona robila doma satanske omse a ja som musel sediet prinej o jednej rano ako satanov svedok ci nieco take,raz ma ani neposlala do skoli,lebo ma poslala rozbyt jednemu zakliate vajce pred dvere o stvrtej rano.Dectvo som mal hrozne.Ked som mal 15 rokov,konecne som sa mojej mame postavil na odpor,bolo to presne na moje narodeniny.Poslala ma poumivat za psami co sa pospinily,mne sa naraz zdvihol zaludok stoho,pritom som take zmyval za psami pravidelne a vravim jej,mamka prosim dnes mam narodeniny,pozmyvaj to prosim miesto mna.Ona opyta vzala palicu a buchla mi po chrbte,vtedy neviem co ale nieco mi prebleslo hlavou,vytrhol som jej tu palicu a trepol som jej aj ja jednu,vtedy len s opytimi ocami pozrela namna a tycho odysla do izby.Ten cas sa to trochu urovnalo,lebo sa dala do kopy s jednym byvalim frajerom,ciganom a on sa ma aspon zastal.Pit ma mama naucila tak som stym jej frajerom romanom chodil na pivo.Roman bol jej velka laska kedysi,potom sa rozisly a zase sa dali dokopy.Mal som aj bycikel,s ktorym som chodil povinne so psami nech sa vybehaju,hned ako sa dala s romanom dokopy,dala bycikel jemu.Bol to horsky bicikel,pouzival som ho ja,pedale sa vsak rozpadavali,musel som si ho sam opravit,nasruboval som ho a spevnil snurkami.Roman ked dostal moj bycikel tak sa nanom vyvratil,lebo ja som mal nastaveny bicikel pre seba.Nakoniec ja som bol najhorsi a zacala ma mlatit to este v mojich 14 rokoch bolo ze som chcel romana zabit.Roman ma ochranoval pred mojou mamou lenze on mal dve zeny,moju mamu a este jednu ciganku,takze raz bol unas raz prec a ked bol prec vtedy si mama vybijala zlost namne ze romanko je s druhou.Roman bol ten cas velmi zly clovek na jednej strane ma ochranoval aby ma mama nebyla,na druhej strane zase povedal kazdu jednu vec namna co vedel,robil to vsetko preto lebo vsetko mal pri mojej mame tak drzal jej stranu.Napriklad uz som bol nauceny pit tak mi to chybalo a skola ked skoncila skvor tak som isiel vypit medzi kamaratov a on ked bol vonku vsetko jej vyrozpraval,ked ma videl a pritom som mu dal vipit ked som ho videl.V mojich 15 rokoch som od mami utiekol ku dedkovy.Mesiac bol klud,pokoj,po mesiaci rano zazvonil zvoncek,otvoril som dvere a tam stala moja mama aj s romanom.Moja mama sa spravala velmi milo kumne,ahoj Petko jedna pani doktorka chce s tebou rozpravat pod somnou na chvilku,ja som jej uveril a tak som isi
14. Prosinec 2005 - 3:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
No teda, tak to je něco. jenže ja se obavam, že tento člověk opravdu zažil něco krutého. Může mít něco přimyšlené, ale obávám se, že většina z toho bude pravda. Asi má nějakou psychiatrickou poruchu. Překrucuje realitu. Já jsem se jen tak podívala na www.zoznam.sk , dala hledat jmeno Stefan Safko, o nem jako o psychiatrovi se dotycny zminuje. ten MUDr opravdu existuje, je psychiatrem ve FN Košice. Čili něco na tom bude.
14. Prosinec 2005 - 5:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondro (anonym)
Lenže to?ko vymeslenín, protirečení a blábolov zase ukazuje na podvrh a luhavosť. Netvrdím, že klame úplne vo všetkom, ale v mnohom, prípadne nerozoznáva pravdu od zmyšlienky.
14. Prosinec 2005 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondro (anonym)
Tak som pod inou témou našiel ešte tento dodatok, t.j. koniec povodného príspevku:.....nepomoze,musime si sami pomahat ale s cim si nevieme pomost a co nam chyba ku stastiu je mat konecne vlastny byt zalozit si konecne vlastny pekny domov,rodinku,lebo ak sa nedajboze dedkovy nieco stane tak skoncime na ulici a uz by sme si konecne zasluzily byt stastny.Chcem Vam podakovat ze ste si toto vsetko precitali.Takisto Vas chcem poprosit ci by ste nam nevedeli nejako pomost s vlastnym bytom.Prezily sme dost zleho v tomto zivote a chceli by sme byt uz s Katkou konecne stastny,mat vlastny domov a zalozit si rodinku.Prosim ak mozete pomozte nam nejako.Ak sa nedajboze nieco stane dedkovy tak skoncime na ulici a to by uz fakt bolo krute kunam.Prosim ozvyte sa mi a prosim pomozte moje cislo 0905960822 alebo cislo uctu 1727035356/0200 Vopred dakujeme,verim ze sa najdu ludia s dobrym srdieckom ktory nam pomozu S pozdravom PETER A KATKATým je to jasné - celé podvrh ako prasa!!!
14. Prosinec 2005 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopany (anonym)
Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!
12. Září 2006 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
sajma (anonym)
Tak jsem taky našla toho zkopaného, na google je ročník 1974 a bydlí v Karafiátové ulici 1 Olomouc. 5.9.06 mu přišel dopis ze sociálky,který si zatím nevyzvedl, takže aktuální.
12. Září 2006 - 12:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama