9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kde skladovat věci, když doma není místo?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Danica (anonym)
Ahoj, moje známá před nedávnem řešila problém, kde uskladnit nábytek po babičce, který se jí nevešel do bytu a vyhodit ho nechtěla. Nakonec ho rozdala, protože jí žádné řešení nenapadlo. Bohužel až s křížkem po funuse jsem objevila tyto stránky http://www.cityselfstorage.cz/# Soukromá úschovna, skladové prostory pro domácnost i firmy. Nemáte někdo zkušenosti? Díky
31. Říjen 2009 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirdas (anonym)
Ahoj, moje známá před...Ahoj Danico, diky za tip, vypada to ze je to presne to co hledam!!!!!!!!! Nevis jaka je cena?
31. Říjen 2009 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Danica (anonym)
Ahoj Danico, diky za tip,...Mirdasi, cena je na jejich stránkách, teď mají dokonce nějakou akci. Jestli jsi z Prahy, tak v Holešovicích 60m2 za 15.000 http://www.cityselfstorage.cz/skladovani/sklady-v-praze/sklady-holesovice/sleva-holesovice.html
31. Říjen 2009 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
To je lepší za tu cenu ten nábytek vyhodit a koupit nový.
1. Listopad 2009 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já bych to řešila prodejem nebo darovat za odvoz.. takhle jsme se zbavili dost věcí. I nábytek, který vypadal, že ho nikdo chtít nebude, si vždycky někdo odvezl.
1. Listopad 2009 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
anyka (anonym)
Dají se sehnat firmy, které nabízejí skladovací prostory k pronájmu - nejčastěji to mají stěhovací firmy. Já si takhle uskladňovala nábytek, když jsem odjela na rok do austrálie a pustila jsem tak svůj pronájem. Osobní věci šly k rodičům,ale na nábytek fakt prostor neměli takže jsem to vyřešila tady http://www.stehovani-tavocer.cz/skladovani/. Sklad je hlídaný, takže jsem neměla strach, že by se věci ztratily a cena byla taky v pohodě. Nechtěla jsem nábytek rozprodat a pak za rok zase shánět nový, takže pro mě byla tahle služba ideální.
12. Duben 2017 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
já bych to řešila prodejem...Zajímavý. Nábytek bejvá většinou natolik "kvalitní", že když ho přivezeš domu a chceš ho někam šoupnout, tak se rozpadne. To samý samozřejmě platí i v případě, že ten nábytek navopak doma naložíš, aby ho někdo vodvez. Tomu člověku se ten nábytek doma rozpadne taky. Bratranec je truhlář, a když se stěhoval do novýho kvartýru, tak si sehnal matroš a veškerej nábytek si vyrobil sám přímo v tom kvartýru - nejspíš právě proto, aby se nemohlo stát, že to poveze v celku z ňákýho kšeftu a ve vejtahu nebo na schodech se mu to rozpadne.
12. Duben 2017 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Co je to "ve vejtahu"?
13. Duben 2017 - 8:03

Přidat komentář

Reklama

Reklama