8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

KBT docházková skupina

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahoj, víte někdo, kde se v Praze provádí kognitivně behaviorální terapie v Praze(úzkostné poruchy)? Vím, že je stacionář v Bohnicích, ale ten je denní. Chtěla bych chodit na terapie jednou až dvakrát týdně, abych zvládala práci. Poradíte?
5. Říjen 2009 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
Ahoj, víte někdo, kde se v...heled, zkus ten v bohnicích, budeš dostávat nemocenskou a myslim, že ti to hodně pomůže, byl jsem tam a to co mi to dalo je pro mě hodnotný. hlavně přátele. přijetí, otevřenost a zkušenosti a něco na co se dá navázat. michal.
28. Říjen 2009 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Ahoj, víte někdo, kde se v...Absolvoval jsem KBT v Bohnicích letos na jaře. Měl jsem to štěstí, že jsem tam byl hospitalizován. Tím, že jsem byl vytržen ze svého prostředí, mohl jsem se zcela soustředit na své problémy. Určitě to doporučuji každému kdo chce skutečně aktivně své psychické potíže řešit. Docházet do stacionáře 2x týdně není ideální protože nejste osvobozeni od svých každodeních starostí. Já osobně jsem měl z hospitalizace strach, ale dohnali mne tam až sebevražedné myšlenky. Za 7 týdnů se mi tam odtud nechtělo odejít. Získal jsem tam pár přátel před kterými se nemusím přetvařovat a dávat si pozor na slovo. Neříkám, že mi KBT vyřešlo všechny problémy, ale dnes mám pohled na živtot podstatně optimistečtější. Už vím, že nejsem v práci nepostradatelný, a že se život neskládá jen z práce a povinností. KBT je na plný úvazek! Jarda
18. Říjen 2010 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilka (anonym)
Já jsem absolvovala KBT v PCP loni v létě, docházela jsem tam sedm týdnů, na které strašně ráda vzpomínám. Určitě je nejlepší to absolvovat takhle intenzivně a poznáš tam fajn lidi.
18. Říjen 2010 - 17:06
Obrázek uživatele niknik
niknik
Ahoj, už jsem se ptal i jinde, ale nedostal jsem odpověď, co hledám, tak to zkusím znovu: hledám někoho, kdo chodil na KBT (třeba do PCP) a popsal by mně, jak konkrétně probíhaly expozice, potřeboval bych vědět hlavně expozice týkající se oslovování žen a seznamování se, jak to probíhalo atd. Moc díky.
5. Červenec 2011 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli někdo neznáte nějaký denní stacionář na Vysočině, popřípadě v Jihomoravském kraji? Mám panickou poruchu a slyšela jsem, že tyto stacionáře jsou velmi přínosné, takže bych to chtěla zkusit. Bohužel jsem na tato zařízení narazila pouze v Praze, kam nemám možnost denně dojíždět.
9. Únor 2013 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Pěkný den, jestli chcete ušetřit, tak koukněte na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=48ge7 Najdete tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě.Navíc můžete sbírat body, za které získáte poukázky na nákup. Vyzkoušejte to určitě také. Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=48ge7
9. Únor 2013 - 14:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama