5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

každodenní únava...řešení?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Hezký den, jsem poslední dobou pořád hrozně unavená, spím caa9-13h denně ,z toho v noci caa7h a pak jakmile se vrátím z práce tak bych si nejraději lehla a spala což většínou dělám, ale už mě to nebaví zaspavat celý den bo z toho dne nic nemám.Prosím poradte jak se únavy zbavit. Kdysi má kamarádka měla ten samý problém a doktor ji na to řekl že to je tím že nejí maso(což já také) a na únavu ji předepsal potravinový doplněk ,ale jeho název už kamarádka zapoměla. Nevíte třeba o co šlo?Děkuji moc za odpověd.Lenka(21)
13. Prosinec 2010 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Lenko bez masa můžeš mít nedostatek železa a toho když je v krvi málo tak to únavu vyvolává tak si ho zkus koupit a uvidíš jestli se to zlepší.
14. Prosinec 2010 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
vojtuschka@sezn (anonym)
Na problém s únavou.... i chronickou doporučuji OK Omega-3 Complete...je to potravinový doplněk... čisté bylinky-žádná chemie, který tento problém pomůže velmi zmírnit, navíc ještě upravuje vysoký cholesterol, problémy s pletí a má mnoho dalších skvělých účinků.... více info najdete i zde www.okg-fit.cz/nase-zdravi ... FAQ
14. Prosinec 2010 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Na problém s únavou.... i...Omega 3 kyseliny mají pozitivní účinek na klouby, srdce, cévy, působí proti zánětům, ale na únavu nemají žádný prokazatelný účinek. Navíc OK omega mi přijdou silně předražené, ale nevím, přesné složení jsem se nedočetla. Na únavu se obecně doporučují ženšeny, koenzym Q 10, guarana či železo, pokud je příčina únavy v jeho nedostatku. Samozřejmě je vhodné zapátrat, co je konkrétní příčinou únavy zrovna u Lenky. Zkoušet jen tak naslepo potravinové doplńky, které doporučují rozliční dealeři není nejideálnější, i když omega 3 jsou zrovna prospěšné na hodně věcí.
14. Prosinec 2010 - 16:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama