Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
288 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

KAVITACE - BEZBOLESTNÁ ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Johana (anonym)
Dobrý den, byla jsem 3x na kavitaci s lymfatickou masáží a jsem moc spokojená, mám za měsíc přes boky 5 cm dole, ale chtěla jsem se zeptat, zdali nemáte někdo zkušenosti s kombinací s myostimulátorem. Může se to vůbec kombinovat?
31. Květen 2010 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj devcata, neinvazni liposukce je pekny podvod! Byla jsem 5x na bricho, protoze jsem si zaplatila "Vyhodny balicek". Slecny v salonu mi vzdy namerily 1-2 cm ubytek, ale mne bylo hned jasne, ze se s timhle da lehce svindlovat, metr se posune o kousek niz a nebo vys, tak jsem se vzdy pred odchodem z domu a pak po prichodu zmerila a ubytky zadne!!! Dle jejich instrukci jsem pila vodu jako o zavod, uplne jsem vynechala sladke a snazila se jist mene. Cvicit chodim tak 2x tydne, kdyz jsem damam rekla, ze je to blbost a ze nehubnu, tak mi rekly, ze malo cvicim. Jo, kdybych ale cvicila 5x tydne, spasala jen travu pred barakem jako koza tak nemusim chodit na zadnou kavitaci, protoze zhubnu touhle drezurou! Nevyhazujte penize a radeji si za ne poridte premici do fitka, na nejake cviceni, plavani, pripadne masaz. Kavitaci rozhodne nezhubnete!!! Verte mi!
8. Srpen 2010 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Taky sem byla na kavitaci a slova Lenky můžu jen potvrdit. Pěknej podvod. Příště už na takovýhle hovadiny neskočím, za ty prachy sem si mohla koupit něco lepšího. Navíc mě pak z toho pískání "zázračného" přístroje bolela půl dne hlava. Úbytek vůbec žádný, teda podle té ženské v salonu 3 cm, ale samozřejmě to tam jen nastavila, protože sem se před tím než sem tam šla měřila a když sem přišla domů tak to bylo stejný. Už nikdy víc takovouhle kravinu.
10. Srpen 2010 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
vera (anonym)
to je pekna praxe, to je potom tezky, jit - nejit, jist - nejsit, byt nedbo nebyt :)
10. Srpen 2010 - 1:41
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Bohužel, kavitací nezhubnete. Měřitelný momentální úbytek může zajistit lymfodrenáž - která vytlačí vodu z ošetřované partie a někdy se opravdu naměří o nějaký ten mm méně, ale stejný efekt bude když vynecháte kavitaci a podstoupíte pouze lymfodrenáž. Voda do těla se zase po chvilce vrátí...tuk takto mizet nemůže, to je reklamní tah. Stejně funguje i levný vibrační masážní přístroj v kombinaci s kofeinovými gely...za desetinové náklady. Všiměte si, že jednou z nejdůležitějších informací ke kavitaci je dostatek tekutin před výkonem...ten totiž zajistí, že tělo vodu alespoň trochu v těle zadrží a tak budete mít při měření nějaký cenťák navíc, lymfodrenáží se voda zase vytlačí a efekt "hubnutí" je hned :-). Byla jsem na kavitaci brzo po ránu a vodu mi tělo nějak nezadrželo, taikže se mi stalo dokonce že před jsem meřila méně než po kavitaci a následné lymfodrenáži...takhle vyděšenou odbornici na kavitaci jen tak neuvidíte....nevěděla co říct...a pak to svedla na mě, že jsme málo asi pila....Bylo mi jí líto, nezlobila jsem se na ní....ale vím definitivně, že tohle je opravdu nesmysl.
10. Srpen 2010 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Tak já tedy s váma nesouhlasím. Záleží, kde jste byly a za kolik a kolik partií přitom ošetřovali. Já jsem byla třikrát. Poprvé a podruhé na vnější stehna a potřetí na zadečku s vnějšími stehny. Výsledek- nahoře na stehnech úbytek 5 cm , nad koleny o 2 cm, zadek o 2 cm méně. Měří to ve stejných místech, přeměřuju si to sama a souhlasí to. Navíc je to opravdu viditelný úbytek a oznám to i na oblečení! Je to opravdu ale salôn od salônu. Pokud někdo chodí tam, kde nabízejí ošetření 4 partií najednou, celková doba cca 30 minut, je to opravdu o ničem. Moje procedúra zadek plus vnější stehna trvala 2 hodiny. Taky nechápu, pískavý přístroj? U mě v salônu tedy naprosto nic nepíská :). ...a taky celulitida je téměř pryč :). Takže já jednoznačně doporučji a párkrát tam ještě zajdu. Jsou to velice dobře investované peníze....Ale pozor na výběr salónu.
10. Srpen 2010 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Zlatá rybka (anonym)
A kde jsi byla?
11. Srpen 2010 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
byla jsem v Brně- přimo u zastávky Náměstí Svobody
12. Srpen 2010 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
pavlik (anonym)
Tak já tedy s váma...Zdravím,musim konstatovat,že je to vec individualni.Ja zhubla 2cm za jedno sezeni za 4 celkem 8cm,poznam to i na kalhotach a meri mne tak, ze oznací cely obvod brich tuzkou pak prilozi metr na teze mista a sedi to po dodrzeni pitne kury mi sel 1,5 jeste za dalsi 3dny dolu,Napsota senzace Opava
15. Srpen 2010 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
Zdravím,musim...Pridavam se k Vam. Cítím se skvěle a na podzim kuru zopakuji.Chodim za akcni cenu, nekdo peníze propije, prohýří a prokouří.
15. Srpen 2010 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Jak dlouho ty výsledky vydrží? Díky.
15. Srpen 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Slyšela jsem, že jsou i různé přístroje a každý má jiné účinky a jiné pořizovací ceny. Možná někde mají ty, na které musíte vícekrát, abyste rozdíla poznali.
17. Srpen 2010 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzikorka (anonym)
Dobrý den všem, tak jsem si to tu měla přečíst dřív, než jsem nastoupila na 3x bříško do plavek..... je to 4 dny, piju o závod a nějak žádné výsledky... teda je fakt, že při kavitaci jsem dostala žízeň a tentýž den jsem musela vypít víc než 6 l vody a to nepočítám ty 2l pře kavitací..... takže žížu ano, ale tuky taky ano.... tak nevím, nechám se překvapit za týden, kdy jdu na druhou kav.
22. Srpen 2010 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Domina (anonym)
Jak to tady tak čtu, tak se milé dámy dopouštíte dost zásadních chyb, jednak, že na každého to opravdu nemusí působit a podruhé, že na další kavitaci můžete jít nejdřív za 14 dní, nejlépe však až za 3 týdny od poslední kavitace a mezi tím chodit na lymfu a tedy tak postupně tuk odchází lymfatickým systémem z těla ven, takže to je dlouhodobější proces...
2. Září 2010 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Bohužel mohu potvrdit slova uživatelek. Na mě rozhodně kavitace nepůsobí. Absolvovala jsem jí 3x včetně lymfodrenáže a bohužel neúspěšně, naprosto žádný úbytek (cílená oblast byly zadní strany stehen a zadeček).
13. Září 2010 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Tak já tedy s váma...Lindo, chápu, že bojujete za svou živnost :-)....mě ošetřovali pouze jedinou oblast, vnitřní stehna a protože jsem takový dobrodruh, vyzkoušela jsem salonů několik po čase - všude je to to samé, hodně pít předem....což logicky téměř u každé ženy má efekt zadržení vody- tím se před výkonem naměří více. Pak kavitace, pak lymfodrenáž a další měření. Lymfodrenáž vodu vytlačí a tak se nameří méně. Proto si některé salony dovolí inzerovat vrácení peněz pokud se nenaměří úbytek. Zkusila jsem pak to samé - ovšem s vynecháním kavitace a pouze s lymfodrenáží. Efekt byl stejný....Všimla jsme si, že modelky nyní dělají reklamu některým kavitačním salonům a už jen názvy článků jsou zábavné....vyhublé modelky po neinvazivní liposukci...atd....vyhublé jsou, je to jejich byznys, ale rozhodně ne po tomto zákroku, ale reklama je reklama a jistě to nedělají zadarmo. Reálně neznám nikoho,kdo by mi potvrdil skutečně úbytek tuku na ošetřené partii - kromě zde a v reklamách básnících "uživatelů"...de facto bránících si zde svůj způsob obživy.
15. Září 2010 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
..ještě mě osobně velmi mrzí, že to nefunguje, bylo by to opravdu super, řešit takto jednoduše něteré "zlobivé" partie. Snad někdy někdo vyvine opravdu fungující neinvazivní proceduru (zatím funguje pouze ta invazvní).
15. Září 2010 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Lindo, chápu, že bojujete...Jsem z zdravotní sestra a mohu vás ujistit, že zvýšení pitnéhop režimu nezpůsobí zadržování vody v těle, ale přesný opak. Tedy pokud vypijete před kavitací 1,5 vody, tak v organismu zadržíte víe vody, než když vypijete 4 litry. A kavitaci neprovádím, takže opravdu nebojuji za svoji živnost :-)
17. Září 2010 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Jsem z zdravotní sestra a...:-) i já jsem zdravotní sestra a to na tom nemění nic - prostě ženy vodu zadržují a že na tom celém je to založené dokazují výsledky, tedy spíš absence výsledků reálných a dostatek výsledků dočasných :-). Vážně je mi líto, že to nefunguje, docela dost jsem do toho investovala a zbytečně.
17. Září 2010 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
babu (anonym)
Je mi líto,že některé z vás nejsou spokojené a považují to za podvod,já mám za sebou šest kavitací s lymfodrenáží a jsem nadmíru spokojená-centimetry a celulitída jsou pryč. Musíte se informovat s jakými přístroji v salónech pracují,některé opravdu nejsou kvalitní.
29. Září 2010 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Je mi líto,že některé z...Naprosto souhlasím s Babu,já mám za sebou zatím 2 procedury v rozmezí 1 měsíce a centimetry jsou pryč.Měřili mě speciálním metrem,žádným krejčovským,ale doma jsem se samozřejmě přeměřila.Už se těším na další kavitaci.Jediné čeho lituji je,že jsem s tím nezačala už před létem. Myslím, že na přístrojích opravdu hodně záleží.
1. Říjen 2010 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Bohužel celá ta procedura je opravdu jen o vodě. To že sem píší majitelé a zaměstnanci těchto "atrakcí" se nenechte vyvést z míry. Peníze investujte raději do něčeho jiného.
4. Říjen 2010 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Luisa (anonym)
Ahoj devcata, neinvazni...Souhlasím, je to obrovksá hloupost a tahání peněz z důvěřivých dam. Pokud člověk necvičí a nehlídá si stravu, tak má smůlu!!! Škoda peněz!
5. Říjen 2010 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Zdravím všechny. Chtěla bych Vás, které se chystáte na ošetření kavitací, stejně tak, jako jsem se chystala já, upozornit na fakt, že v sousedním Německu byl kvůli kavitacím upraven zákon, který je řadí až na samotný okraj zákona, mnoho kavitačních přístrojů tak zakazuje. Před několika dny se mi dostal do rukou článek německého doktora Klause Hoffmana z Univerzity v Bochumi, který ve svém článku poměrně snadno rozcupoval všechny tzv. "kavitační přístroje". Uvádí zde, že kavitace existují 2, pravá a nepravá. Pravá by mohla mít takové účinky, jaké proklamují výrobci kavitačních přístrojů, ale je natolik nebezpečná, že by vytvořila nekrotickou tkáň a vážně by mohla poškodit pokožku pacienta. Kavitace nepravá, kterou používají všechny "kavitační" přístroje, nemá v důsledku nízké frekvence žádný vliv na tukové buňky, takže pokud tu nějaká píšete, že ano, pak vězte, že je to jen Vaše vlastní snažení, ne výsledek ošetření:) Snad Vám moje informace pomůže vybrat si nějakou metodu, na kterou byly vypracovány vědecké studie a která má prokázaný účinek. PS: Za mě hlasuji pro radiofrekvenci, byla jsem na ní a výsledky jsou opravdu vidět hned po prvním ošetření, navíc nic nebolí a je to i příjemné
8. Říjen 2010 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Krásný pokus propagovat radiofrekvenci. Není náhodou tzv. radiofrekvence stejně tak, jako kavitace ultrazvuk pouze o vyšších frekvencích? Zajímal by mě názor toho doktora na radiofrekvenci. A co ti čeští lékaři, kteří ve své praxi právě kavitaci používají? To jsou také podvodníci? Proč by tedy nevolili také radiofrekvenci do své praxe? Nejsem zastánce žádné metody, není nad správnou výživu, ale překvapuje mě, jak se snaží některé salony manipulovat...
9. Říjen 2010 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lobelka (anonym)
Děvčata, s kavitací zkušenost nemám, ale byla jsem na klasické liposukci a nemůžu si ji vynachválit. Hned jak našetřím dvacku, zase si ji zopakuju, nějak jsem totiž neuhlídala váhu, ale na břichu se mi tuk už prakticky neusazuje, jen boky bych chtěla zase ošetřit. Hubnutí zdar!
9. Říjen 2010 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Nejspíš jsem výjimkou. Kavitaci jsem podstoupila 2x cca před třemi měsíci a pokaždé jsem měla -2 cm. Míra se mi udržela a mé bochánky jsou menší! Jsem spokojená!
12. Říjen 2010 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Adinka (anonym)
Kavitace je podvod a pokud se někdo ptá zda jsou podvodníci i ti lékaři a kosmetičky, kteří ji používají, tak říkám že ANO! Také chtějí vydělat, že?:-)))Dnes byl mimo jiné článek v lidových novinách o tom, že kavitace je nesmysl. Zkoušela jsem najít něco odborného o této metodě i na zahraničních serverech a bohužel bez úspěchu.
16. Říjen 2010 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Kavitace je podvod a pokud se...Tak kontaktuj českou lékařskou komoru...
17. Říjen 2010 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Margaret (anonym)
Takže asi takto: http://www.beautyinfo.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=424%3Avelka-kavitacni-lez&catid=11%3Akosmetika&Itemid=9&lang=sk
26. Říjen 2010 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Táňa (anonym)
Dobrý den, byla jsem 3x na...Kombinovat se to může. Jsou vítány veškeré kroky k zapojení svalů (ať už se jedná o pohyb, spinning nebo již zmiňovaný myostimulátor - osobně doporučuji plavání). Nutné je vždy podstoupit lymfodrenáž. Tukové buňky jsou jako houba a buněčný obsah, který byl kavitací vypuštěn, mohou opět příjmout. Přeji hlavně spokojenost!
4. Listopad 2010 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Ahoj devcata, neinvazni...J8 jsem byla na Kavitaci zatím jen jednou a mám 3 cm dole hned druhý den, celý týden se měřím a úbytek je trvalý a to jsem jen trochu víc pila a rozhodně jsem necvičila. Tak třeba je to studiem nebo tím, že moc cvičíš. Na kancelářské krysy to totiž prý působí nejlíp.
8. Listopad 2010 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Byla jsem na kavitaci jen jednou před čtyřmi dny a po jednom sezení mám úbytek tuku na břiše 3 cm. chystám se ještě 2x a těším se, že to dohromady bude 3x3 cm... Nevím proč to na vás nepůsobilo, ale já jsem teda spokojená...
8. Listopad 2010 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
lobel (anonym)
Ahoj Všem prošla jsem několik zařízení na liposukci-nic moc a dosti peněz pryč.Píši to sem protože konečně nyní se něco děje.Na doporučení kamarádky jsem se dostala k lékaři /firma Jindřich Varga/-je na netu- Tento čtvrtek jdu na 5 procedůru a kolem bříška je 12cm méně.Jsem nadčená!!!!!!!!!!!
9. Listopad 2010 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Lobel - děláš si zde reklamu ? Jak hloupé.
9. Listopad 2010 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Lobel - děláš si zde...Nechápu Jano, proč by měla být lobel hloupá, chce jen poradit, kam na kavitaci zajít, aby se dostavil výsledek, sama jsem pár tisícovek vyhodila v různých studiích, takže bych za takovou radu před pár měsíci byla ráda. Zajímala jsem se o to a dozvěděla jsem se, že existuje spousta přístrojů na kavitaci, slabé i silné a právě na typu přístroje pak závisí výsledek. Taky jsem se dočkala a ráda to tu napíšu, Ostravačky, vyzkoušejte Fyzioterapii v Ostravě Zábřehu, hotelový dům DMH, Petr Bystroň, měsíc po druhé návštěvě mám stále 7cm přes boky dolů, navíc má super cenu, takže můžu doporučit, nejen za sebe, ale už jsem tam nahnala další dvě kámošky, které jsou taky moc spokojené. Takže přeju hodně zdaru a neházejte flintu do žita!
12. Listopad 2010 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Majolka (anonym)
Ahoj devcata, neinvazni...Ahojky,tak jsem dnes byla na 1.kavitaci,břicho a boky,úbytek 4cm v pase,a 2cm na bocích,vzala jsem si ale hned ráno šílený antioxidant karnitin, a taky beru už týden guaranu,takže jsem jak vystřelená z praku, žádná únava, za den toho stihnu co jinak nestihnu za týden, a únava nikde, guarana je taky na spalování tuků, dokonce ani hlad nemám, a ještě jdu na hydrocolon, skvělá věcička, tam chodím pravidelně, jde o to, že jsem si tak perfektně vyléčila exém, nikdo mi nevěří, že jsem 30let nějakým exémem trpěla, a to po celém těle, no takže tady se taky doporučuje pravidelnost. Mám to i lékařsky potvrzené, že hydrocolon mi vyléčil exém. Jinak píšu to proto, že z gelu na kavitaci jsem se osypala po břichu, ale pupínky pak zmizely, jak sem se namazala mlékem s kofeinem. Lymfodrenáž je bomba, je to super, a hned vás přestanou bolet nohy, kámoška říkala,že chodí pravidelně na lymfodrenáž, a má asi díky tomu 15kg dole. Vypadá perfektně. Na 2.kavitaci jsem objednaná za 2-3týdny, mezitím další očistná kúra, několikrát sauna, takže uvidím, jaké budou váhové úbytky. Dietu se dávám lehčí, chroupám mrkev
13. Listopad 2010 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Anča (anonym)
Nechápu Jano, proč by měla...Dobrý den ,nemáte někdo zkušenosti s kavitací v nějakém salonu v Hradci Králové ?? Děkuji za radu.
14. Listopad 2010 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Bez změny životního stylu to budete mít stejně hned zpátky. Existuje jediná cest, které se snažíte všechny vyhnout NEŽRAT A CVIČIT
15. Listopad 2010 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Bez změny životního stylu...Tady jde právě o to, ty inteligente, že cvičíme a nepřežíráme se, jenže se přes veškerou snahu nemůžeme zbavit tukových vrstev na určitých partiích, což těžko chlap s tvým inteligenčním kvocientem může pochopit, tak buď tak velice laskav a starej se o sebe, děkuji.
16. Listopad 2010 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Nechápu Jano, proč by měla...Můžu se zeptat od kolika se pohybuje kavitace.
18. Listopad 2010 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Můžu se zeptat od kolika se...Já jsem platila 750Kč za jednu partii ve studiu, které jsem zmínila výše.
19. Listopad 2010 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie B. (anonym)
Já mám kavitační přístroj doma a hubnu jako o závod, samozřejmě cvičím, nejím atd a opravdu už se těším na léto do plavek! A jeho pořizovací cena nebyla ani drahá, nato kolik necháte v těch salonech!! Podívejte se sem: www.kavitace doma.freepage.cz
21. Listopad 2010 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie B. (anonym)
Já mám kavitační...Omlouvám se, bez mezery: www.kavitacedoma.freepage.cz
21. Listopad 2010 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Maxa (anonym)
Moje zkušenosti, plus zkušenosti z pročetlých diskuzí na netu jsou tyto: v každém salonu dělají kavitaci jinak, mají jiné postupy, ceny, způsoby a provedení, jakož i samotné přístroje. Má se použít nižší frekvence u tlustších pacientek, a vyšší frekvence (nad 40Hz) u hubenějších. Někde dělají napřed lymfodrenáž, a to přístrojem, jinde ji dělají ručně, taky před, někde jinde zas až po kavitaci, někde používají i zábaly, naprosto se různí druhy použitých masážních pomůcek, jako jsou gely(někde vám dají certifikovaný lékařský, jinde zas speciální s tropickou rostlinou, která je dost agresívní, a hned se po ní osypete)Prostě moje zkušenosti, a poznatky, co čtu na netu v diskuzích, mě vedou k závěru, že jde vlastně o dobře propracovaný marketing, protože neexistuje sofistikovaný a osvědčený, jakož i garantovaný způsob, jak postupovat přesně při kavitaci: čili 1. lymfodrenáž ruční 2.lymfodrenáž přístrojová 3.kavitace 4.lymfodrenáž 5.čistící čaj na lymfatické cesty. V každém salonu vám nabídnou přesně opačný postup. Takže kde je vlastně pravda? A hlavně - kolik by vás měla stát jedna kavitace? Jeden tisíc korun, nebo pěttisíc korun? Umíte si vybrat kvalitní a přitom levný salon? Nebo dáte na "značku" a připlatíte si třeba 5tisíc korun?Se stejným výsledkem jako o 3km někde jinde, kde to znáte, ale nějak jste si nebyli jistí,protože tam nepoužívají vakuovou pumpu, ale výsledek je nakonec stejný? Stojí to za to? Jak si změřit skutečný(ne jen odhadovaný)úbytek na objemu? Trpíte jako zvíře u vakuového rozbíjení buněk, a nevíte, jestli to má efekt? Zkuste jiný přístroj, jiné studio, pokud nejsou výsledky měřitelné, reklamujte, žádejte opravnou kavitaci zdarma. Osvědčené studio vám vyjde vstříc. Jestli jsou metody kavitace účinné či nikoli, vám nikdo neřekne. U každého je to jiné. Samozřejmě,že 40-ti kilová anorektička od pohledu, posedlá vidinou "krásy", skončí po kavitaci na jednotce intenzívní péče, a vymizí jí menstruace. Chcete taky tak riskovat? A vy ostatní, se zdravým rozumem, vyplatí se dávat desetitisíce za kúru, která není třeba účinná? Já nevím.....
23. Listopad 2010 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Kokotnice (anonym)
Poznámka: bohužel se mi vůbec nelíbí, že tu alibisticky mažou příspěvky, kde jsou poznatky uživatelek zvláště o kvalitě a ceně, a zejména ty příspěvky, kde se píše, kde nejlevněji jde podstoupit kavitaci. Jde totiž zrovna o můj příspěvek. Ale myslím si, že i ostatní uživatelky si najdou salony, kde jim kavitaci na dobré úrovni i s lymfodrenáží dají za dobrou cenu, za 1000Kč, a nemusí platit třeba 5 x více za jednu kúru, jako je tomu již mnou jmenovaném salonu pro zbohatlíky, který má působnost v Praze, Brně a Ostravě. Holky, neplaťte zbytečně co nemusíte, a taky tam je dost odtažitý personál, a působí to tam nekomorně, chladně, a vy tam přece ztrávíte 2hodiny času, a chcete příjemné ošetření, ne? Tak si rozhodně nevybírejte salon s trochu francouzským názvem:)))budete zklamaní, že to jde jindě za 20procent této ceny:))
23. Listopad 2010 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Je o propracova (anonym)
Mám za sebou 2kavitace, a dvě před sebou, a obešla jsem si předtím asi 3-4pracoviště, abych se informovala o cenách, a způsobech práce, a abych věděla, jak se tam budu cítit, musím tam prostě zajít. Prostě brouzdat na netu nestačí! A udělala jsem správně. V Yes Visage je to dost snobárna, odosobněný odtažitý přístup, příliš vysoké ceny. Upozorňuji na salon Yes Visage, jsou tam totálně předražení, dáte tam 5.400Kč za jednu kavitaci!!!! Já jsem zatím za žádnou nezaplatila více než 1.000Kč za jednu kúru včetně lymfodrenáže. Taky někde zaplatíte kolem 3.000Kč, a bude to v nějaké slevové akci, ale to je pořád drahé. Já myslím, že během roka ceny v těchto salonech klesnou až na 500kč za jednu kavitaci, protože jim prostě díky nepřesvědčivým výsledkům přestanou chodit klientky a klienti. Chodí tam i muži, u těch jsou ale výsledky ještě horší než u žen, protože mají jinou skladbu tuků. Jinak výsledky zatím nic moc, zhubla jsem jen 2kg
23. Listopad 2010 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Janička (anonym)
Ještě píšu příspěvek ke kavitaci, na které jsem byla včera, hrozne me boli bricho,je to dost drasticke,pouziti vakuove pumpy dost stipe,tak se mazu rakytnikovym olejem,ktery ma uzasne regeneracni ucinky. Nejlepší ze všeho je opravdu až 50-minutová lymfodrenáž, i když včera jsem mluvila se známou, a ta se divila, že mě před lymfodrenáží masérka nepřipraví nějakou ruční masáží na lymfodrenáž strojovou, a že na Stodolní to tak dělají. Já chodím do jiného studia, a v rámci neuspokojivých úbytků mám jednu opravnou kavitaci ZDARMA, i s lymfodrenáží, ale jen strojovou, ne ruční. Někde dávají i skořicový zábal, ale ten je pro někoho dost agresívní, spousta lidí má citlivou pokožku. V každém případě, než budete kritizovat ty co to zkusili, tak si to zkuste na vlastní kůži, ty úbytky na objemu nejsou tak přesvědčivé ihned po kavitaci, k úbytku tuků a ke zhubnutí dochází až v průběhu dalšího týdne, nebo dvou. No, protože jsem si nastudovala dost informací,a vím, že ty přístroje mají být certifikované pro lékařské použití, nejen pro kosmetické, aby bylo zaručeno, že jsou opravdu ve věci likvidace tuků účinné, moc tomu nevěřím, ale něco jsem už "sundala", myslím asi 4kg váhy, stejně je to ale většinou voda, a tuk jen z menší části. Ale čím jste mladší, tím je ten účinek větší. Nejhorší je, že na kavitaci chodí anorektické holky, které mají vymytý mozek reklamou, která jim vnucuje dennodenně kult štíhlosti, ale to není už štíhlost, to je chorobná anorektická vyhublost, zralá na hospitalizaci. Kavitace je pro ženy, které mají 5-25kg navíc, a chtějí s tím něco dělat, a přitom se jim nedaří zhubnout běžnými prostředky. S muži nemá smysl o tomto diskutovat, většinou to nechápou, a nechtějí ženám na tuto kúru přispět, takže ani nemusí vědět, že tam chodíme, že ano. Prostě jim o tom nemluvte. A nechejte za sebe mluvit výsledky-tedy, pokud nějaké jsou. Přeji vám příjemnou kavitaci, a netrapte se tak jak jsem se musela trápit já, je to fakt bolestivé!
23. Listopad 2010 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Optimistka (anonym)
Tak jsem byla dnes na 2kavitaci,podotýkám, že ve 40letech mám pleť jak 20-ti letá, chodím pravidelně do sauny, a sportuji, ale prostě věkem nějak ty kila samy přibudou. No takže na kavitaci jsem dnes měla jen 2cm úbytek,a to jsme dělali jen břicho,i s tou odpornou vakuovou pumpou,která mě štípala,až jsem měla červené břicho, no a paní majitelka mi nabídla zdarma ještě jednu kavitaci, protože jsem nebyla spokojená. Takže zatím jsem nedala za kavitaci víc než 1000Kč za jednu kúru, a je k tomu 50minut lymfodrenáž, až po břicho v kalhotách, stlačuje to i břicho, tak uvidím, jak budu mít po 4kavitacích přeměřím se, mám hodně pít,stejně si myslím, že to jsou lži, o zázračných váhových úbytcích, jestli některá z vás šla o dvě konfekční velikosti dolů, tak mi to teda napište
23. Listopad 2010 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Zdravým všechny. Nějak mě překvapuje jak negativně reagujete na Kavitaci. Je mi 59 let , byla jsem na kavitaci dvakrát v pase mám dole 8 cm. Na pupíku 11 cm a pod pupíkem 12 cm. Vejdu s do menší konfekční velikosti. Jsem maximálně spokojená. Pískání se dá vydržet člověk si na to zvykne. A podtlaková kavitace je příjemné promasírování. To jestli Vám to někde neuměli nastavit, nebo používali přístroj někde z dálného východu tak je to jiná. Chodím v Hradci Králové do salonu Buď krásná. Ten je prověřený
23. Listopad 2010 - 12:31

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama