Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kataplexie a halucinace.

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Několikrát po probuzení i v noci, jsem si chtěla ještě zdřímnout, nemohla jsem vůbec pohnout tělem i oční víčka byla těžká. Vnímala jsem ale vše kolem sebe. Navíc nevím jestli jsou to halucinace nebo se o mě pokouší nadpřirozeno ale vidím věci které tam asi nejsou. Vidím vždy postavu, cítím jako by vál jemný větřík.Při posledním záchvatu na mě i promluvila. Říkala jsem si pro sebe. To není doopravdy! Nesmím se bát!Přece to není duch a najednou jsem slyšela jak ta postava řekla duch. Pak to vše skončilo. Do zaměstnání jsem šla unavená a hrůzou bez sebe. Moc se bojím. Co se to se mnou děje? Nemůže to vyvolávat hormonální antikoncepce? Zažila jste to některá z vás? Co mám dělat? Jít za psychologem,psychiatrem nebo nebo nějakým senzibilem?
27. Červenec 2011 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Znám. Jedná se o tzv. spánkovou paralýzu. Odkaz třeba http://radoslavbanga.blog.idnes.cz/c/163450/Spankova-paralyza-psychiatrie-vs-poltergeist.html
27. Červenec 2011 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Díky!! Už jsem si početla. Jsem klidnější.
27. Červenec 2011 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
To jsem rád. Mně se to už dlouho nestalo, ale v mládí jsem si dost užíval ... :-(
27. Červenec 2011 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Martine, to ti to přestalo samo od sebe? Spolupracovnice mě objednali léčitelce co prý mluví s mrtvými. Že tohle dělají zbloudilé duše. Nevím co si o tom myslet. Máma zase chce abych se svěřila lékařce, že by předepsala něco na spaní.
29. Červenec 2011 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
V: Zbloudilé duše :-). No, nějak se dotyčná živit musí. Jinak je to tak, přestalo to časem samo od sebe. Všiml jsem si tehdy také, že četnost těchto "ataků" přímo souvisela s mým duševním stavem. Čím jsem byl psychicky rozrušenšjší, tím to bylo horší. Dnes je to ale jedno, můžu se cítit sebehůře a už se to nestane. Jsem pro radu Tvé mámy!
29. Červenec 2011 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Atapik (anonym)
Nevím, jak u Vás, u mne to byla zbloudilá duše, nebylo to jen ve spánku, i za bílého dne, když jsem se s NÍ po pár dnech naučil komunikovat, šlo to lehce dokázat ilidem z mého okolí. Našel jsem pak její rodinu a dokázal i jí, že tu paní poznám dokonale, ač jsem v kraji, kde bydlela před smrtí nikdy nebyl. Dokázala fantastické věci. To pak asi dělala i prostřednictvím tvoření halucinací v mém mozku, nicméně se mi dařilo lehce odlišit skutečnost od halucinací, Žila "ve mne" několik měsíců. Během té doby jsem se zázračně uzdravil, ač mi lékaři nedávali sebemenší šanci. Povedlo se mi ji odvést za bránu světla. Aspoň doufám. Nicméně mám neustále pocit, že z některých situací, které mě ohrožují na životě se dostávám jakoby zázrakem. Začátky s ní byly vyčerpávající, protože se neustále nudila a vyžadovala činnost, ráda se učila a chtěla stále nové informace (např. internet ji fascinoval), také hrála neustále nějaké hry s mým životem, málo jsem spal, pořád mě nutila přemýšlet. Znala kompletně moji minulost, i věci, které jsem nevěděl a já přišel na to, co jsem kdysi zavinil a mohl jsem to dnes tedy odčinit. Důkaz za důkazem. Až je mi po ní někdy smutno.
25. Únor 2013 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Atapik, tohle vypadá na schizofrenii. Navštiv lékaře, dá se to léčit.
25. Únor 2013 - 9:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama