112 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
,,Neumím to popsat,ale...Ten akt kdy byl ten hoch zbavován mužství mne opravdu silně vzrušil až tak jak jsem popsala.V žádném případě bych po žádném muži nepožadovala aby se podrobil kastraci pro moje vzrušení.Možná by tě zajímalo co by udělalo se mnou,kdyby při té kastraci do mne muž najel a udělal to do mne.Určitě by to se mnou pěkně zacvičilo,ale jak moc to neodhadnu.
7. Leden 2018 - 0:15
N (anonym)
Ten akt kdy byl ten hoch...ako silno by to na teba (smiem Vam tykat? ;-) zaposobilo sa da zistit jedine tak,ze sa to skusi ;-) a uprimne, bez rozumoveho rozoberania, cisto tvoja tuzba, chcela by si to realne zazit? ;-)
7. Leden 2018 - 13:38
luci (anonym)
ako silno by to na teba...Upřímně,ano.Je to však nereálné.
7. Leden 2018 - 20:39
N (anonym)
Upřímně,ano.Je to však...ten zazitok v Indii, polrok/rok pred nim, myslela si, ze by si to mohla zazit tak naozaj, alebo to bolo take nerealne? Kludne sa moze splnit aj toto ;-)
8. Leden 2018 - 11:25
luci (anonym)
ten zazitok v Indii,...Nikdy mne nenapadlo,že něco takového uvidím naživo.Byla to nabídka za dobročinný příspěvek.Vždycky jsem o tom jen slyšela,nebo četla,tam jsem i viděla.Nevěřím na zázraky,nedějí se.
8. Leden 2018 - 23:42
N (anonym)
Nikdy mne nenapadlo,že něco...a ked si o tom len pocula, citala, uz vtedy ta to vzrusovalo a chcela si to zazit? ak sa smiem spytat, slobodna? zadana?
10. Leden 2018 - 14:16
luci (anonym)
a ked si o tom len pocula,...Když jsem o tom slyšela,nebo četla,tak nic.Až ta scéna mne vzrušila.Pokud tě to zajímá,jsem zadaná,ale to s pocity přece nesouvisí.
10. Leden 2018 - 21:55
N (anonym)
Když jsem o tom...len som chcel vediet, ci priatel pozna aj tieto tvoje pocity, alebo o nich netusi. Stretnut zenu, ktora sa k nim prizna je vzacne, mna napriklad zena, ktora ma taketo pocity, moc pritahuje ;-)
11. Leden 2018 - 13:37
luci (anonym)
len som chcel vediet, ci...Přítel to samozřejmě ví,ale nechápu jak může někoho přitahovat žena která pociťuje vzrušení při sledování kastrace muže.
11. Leden 2018 - 16:34
sardanapal* (anonym)
Přítel to samozřejmě...Taky nechápu takovou bych nakopnul někam a pak bych ji předhodil Beduínům , nebo somálským pirátům ...
11. Leden 2018 - 16:48
N (anonym)
Přítel to samozřejmě...a co na to priatel hovori? to pritahovanie, neviem, cim to presne je, myslim, ze to bude mat nieco s D/s, ty vies presnejsie opisat, preco ta to vzrusuje? ;-)
11. Leden 2018 - 20:42
luci (anonym)
a co na to priatel hovori?...Co by říkal? Má také deviaci a já to snáším i když mi to vždycky příjemné není.
11. Leden 2018 - 23:07
Tony (anonym)
Taky nechápu takovou bych...mně je Luci sympatická.
11. Leden 2018 - 23:17
sardanapal* (anonym)
mně je Luci sympatická.No mě taky , ale třeba by mě to taky vzrušilo ...
11. Leden 2018 - 23:59
cvbnm (anonym)
vgbhnjm
12. Leden 2018 - 7:14
N (anonym)
Co by říkal? Má také...deviacia, to znie ako nieco nenormalne, myslim, ze zaklad je nikoho do nicoho nenutit, ak je to dobrovolne, je to normalne ;-)
12. Leden 2018 - 13:04
Tony (anonym)
Normální to není, ale pokud je to dobrovolné, tak je to naprosto každého věc.
12. Leden 2018 - 13:18
Martin (anonym)
Castecny souhlas, nicmene k...98% alkohol se myslí benzolíh prodávaný v lékarnách? Ďekuji.
5. Říjen 2018 - 11:16
Pavla (anonym)
Odpověď na ,,Neumím to popsat,ale...Ten
Luci, zdravím. A při jaké příležitosti jsi tento akt viděla? To je v Indii obvyklé?
31. Leden 2019 - 15:40
Lukáš (anonym)
Odpověď na Proč všichni chlapi co jsou..
By mě zajímalo jak a kam by jsi ho donutila jít se nechat vykleštit... A kdyby jo, tak pak by mě teda zajímal jeho výraz...
21. Listopad 2019 - 14:45
Otrok (anonym)
Moc toužím najít dominantní madam, které bych byl poslušným otrokem. Pokud jde o mne, jsem silně submisivní, svobodný, bez závazků, fajn pohledný muž 37/177/80 m 15/4. Jsem též silně masochisticky zaměřen, tedy možno mne modifikovat jak si budete přát včetně extrémních praktik. Rád se podvolím čemukoliv včetně cejchu či úpravy na eunucha a lízacího otroka. Když by jste mne chtěla blíže poznat, prosím napište mi na email: fajnmuz@email.cz
8. Prosinec 2019 - 8:47

Stránky

Přidat komentář