112 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Jěště já. Že jsme...Touhu po kastraci maji i muzi z jinych zemi, a i tam se nechavaji z ruznych duvodu kastrovat. Pochybuji, ze Cesi maji v tomto smeru nejaky primat.
29. Únor 2012 - 22:06
Skoro čtvrt rok (anonym)
Jěště já. Že jsme...Se sraním na hlavu to nemá nic společnýho, ale co dělat, já je nevolil. A když už je špatně, proč si neudělat radost třeba právě kastrací. Asi mi to nebudete věřit, ale už jsem čtvrt roku jak v rauši. Snad se mi tou kastrací pročistila mysl či co protože koukám na věci nějak víc s nadhledem a cítím se celkově spokojenější. Asi se pořád opakuju, ale sahat si a prohmatávat ten prázdnej pytel je naprosto úžasnej pocit. Naprosto si to užívám když se v noci jakoby rukou blížím do rozkroku a teď tam necítím ty koule, jakoby je hledám a nenacházím... Mačkám se tam, plácám a nic nebolí, jen je to příjemný. Taky se mi přijde úžasná ta nevratnost toho kroku. Někdy se v noci probudím co jsem to udělal, ale pak mě to zase přejde a nakonec jsem hrozně rád, že už to nejde vzít zpátky. Těším se z toho, že si jdu za chvíli zaběhat do lesíka, ze slunka co je už za okny...
3. Březen 2012 - 8:44
M. (anonym)
Ahoj, jsem hodně submisivní kluk a často se cítím spíše ženou. Vím, že toto není seznamka, ale pokud by se tu našla dívka do 30 let, která by chtěla mít vztah s klukem, co by rád byl vykastrovaný a převychovávaný v holku, tak budu moc rád, když mi napíšeš. xxx1.8.88@seznam.cz
10. Duben 2012 - 11:21
Čtyři měsíce po (anonym)
Jen ve stručnosti. Hormony zatím neberu i když asi náznaky návalů jsem už zaznamenal. Snad to přejde. Jezdím teď do práce občas na kole. Včera jsem byl plavat, dnes opět do posilky. Cítím se sqěle, ať to vydrží!
29. Duben 2012 - 10:06
D (anonym)
Jen ve stručnosti. Hormony...Jaké náznaky návalů?
29. Duben 2012 - 13:23
Čtyři měsíce po (anonym)
Jaké náznaky návalů?Někdy jakoby návaly horka a pocení bez důvodu. Ale není to nic tragickýho. Možná je to tím horkem teď.
30. Duben 2012 - 19:35
petr (anonym)
Ahoj chci se zeptat na jednu vec a ted vážně, manželka by chtěla abych vyndat kulky měl prýzdný pytlíkpopřípadě ani ten nelibise ji rposte sourek s provedenim nebude problem je veterinarka takma vse co potrebuje jenom by mne zajimalo jestli se mi potom jeste postaví nebo ne, jestrasne sikovna delala mi a manzelovi kamarádkydoma obrizku a jemu jeste podvazovala kulky vasektomii a v pohode ale po mne by chtela abychsi je nechal dat pryc a zajima mne jestli se mi poto jeste postavi nebo bude uz porad viset jako obrezana vanocnio ozdoba :-D díky za odpoved je pak snadne koupit nejake hormony??
20. Červenec 2012 - 11:07
Michal (anonym)
Ahoj chci se zeptat na jednu...Nějakou dobu ti bdue fungovat i bez koulí, pak ti ale poklsne hladina hormonů a následky jsou individuální, někomu se nepostaví vůbec, jinému sem tam ano, ale už ne tak dobře jako dríve, nicméně styku schopný je. Je to případ od případu. Hormony se snadno dají sehnat přes internet ale jednodudšší je přiznat barvu a nechat si je pak napsat od urologa - protože u hormonů můžou být různá rizika při tabletách z netu to jako laik fakt neposoudíš. Každopádně počítej s poklesem apetitu, takže tě pak nebude ani moc trápit, jak moc ti stojí nebo enstojí nebo že v posteli má za eteb žena náhradu :) Vykastrovaný chlap je schopný manželku při sexu ovívat vějířem a jejímu milenci masírovat záda :-)
20. Červenec 2012 - 11:56
!!! (anonym)
Ale hlavně z tebe bude Vůl a budeš všem ostatním akorát za blbce a k posměchu!
21. Červenec 2012 - 8:31
Bez koulí (anonym)
je to super. Mám je vyndaný 3 roky a nejlepší je ten pocit prázdnýho pytle. Při onanii si ten pytel žmoulat nebo se do něj jen tak plácat. Nebo když mě do něj přítelka kouše zubama. A nebojte se pánové stojí mi pořád a stříkám taky. Ten pocit prázdnýho pytle bych za nic nevyměnil!
21. Červenec 2012 - 15:47
Jo a (anonym)
za blbce nikomu nebudete. Dokonce chodim na nuda a spíš registruju zvědavý pohledy než cokoli jinýho. To samý ve sprchách nebo v sauně je zábava sledovat reakce když mi někdo zírá na ten prázdnej pytel.
21. Červenec 2012 - 15:54
!! (anonym)
Vůl jsi a to ti už nikdo neodpáře!! Hodíš se tak jedině za vůz, aby hnůj nepadal! A ženským můžeš jen být pro srandu, jak se nechá mužský zblbnout! Každá žena která vybírá partnera pro život, tak chce chlapa který ji dokáže oplodnit a udělat dítě a rozhodně si nevezme nějakou atrapu!Můžeš akorát s tím prázdným pytlíkem chodit čistit okna jako s jelenicí!!
22. Červenec 2012 - 9:25
Ja (anonym)
bych to pochopil ze kulky musi pryc z duvodu zdravi,rakoviny a podobnych duvodu,nehoda aj.Jinak to beru kdo si je chce odstranit z jineho duvodu tak takovy jsou u me bezmozci jinak se to pojmenovat neda.
22. Červenec 2012 - 9:35
Sami (anonym)
Sami ste volové. Je spousta chlapů neplodnejch a maj ženský a děti.
23. Červenec 2012 - 10:06
nejsuSM (anonym)
Když už se tu tak píše o té kastraci. Existuje nějaká bezbolestní metoda kastrace muže? Já bych byl docela rád vykastrován, ale metody, co znám jsou hovadsky bolestivé a já vůbec nejsu na sadomaso. A vlastně, mohl by sem někdo hodit, jaké jsou všechny možné metody kastrace muže?
23. Červenec 2012 - 14:30
karel (anonym)
kastrace neboli staci mit znamyho zubare sezenes od nej par ampulek mesocain 1% aplikujes vpichem vo šourku, dále do chámovodu a cev k varleti po cca 5 minutach zacne pusibit muzes sourek rouriznout varlata vyndat podvázat cevy nebo zatavit zapalovacem a ustrihnes to je cele sourek sesijes a je tohotovy kdyz ti to udela pritelkyne tak za 20 minut je po vsem je to jednoduchy
10. Říjen 2012 - 12:25
D (anonym)
kastrace neboli staci mit...A svarecku bys pouzit nechtel?
10. Říjen 2012 - 20:52
medulienka (anonym)
D Pre tvoje info - sterilizácia muža sa normálne dá robiť, a niekde sa aj robí, tiež prepaľovaním semenovodov. Používa sa na to prípravok podobný pájkovačke.
16. Říjen 2012 - 13:05
medulienka (anonym)
Karel V podstate je to všetko správne. Lenže na reálnu kastráciu by to chcelo trošku podrobnejšie. Patrilo by sa napísať, napr. že priateľka rezačka by na podviazanie niečoho mala použiť hodváb a na iné zasa katgut, poradiť, ako vysoko rezať povrazec, či zašívať obalové blany spolu, alebo zvlášť a pod. Ak by to bolo také celkom jednoduché, "domavyrezaných" mužov by bolo určite viac, než ich je teraz.
16. Říjen 2012 - 13:15
Eunuch Bob (anonym)
Já se nechal vykastrovat loni v létě Turecku. Byl jsem tam na dovolené a zpátky už jel s prázdným pytlem. Dělali to jedním řezem přes šourek tak se to i dobře hojilo a nebyly vůbec komplikace. Zatím jsem bez hormonů a dá se to vydržet. Prsa mi zatím nerostou ani nepřibírám. Jezdím na kole a sportuju tak to snad tak zůstane. Snad jen se trochu snížil sexuální chtíč, ale to jsem ostatně chtěl takže maximální spokojenost.
16. Říjen 2012 - 14:48
x (anonym)
neboj, kozy ti narostou, ztloustneš a penis se ti zmenší na 3cm, chuť na sex zcela zmizí - a ty budeš PŘEŠŤASTNÝ!!! (přečti si diskuzi líbí se mi kastrovaní muži). Dobře, že se takoví debilové jako ty nebudou dál množit.
16. Říjen 2012 - 17:13
D (anonym)
D Pre tvoje info -...Co rozumis "sterilizaci"? Vasektomii?
16. Říjen 2012 - 19:12
Petr (anonym)
Vážení kastrovaní. nechápu, jak můžete žít bez pocitu, že už si v životě nevrznete? že už nikdy nepocítíte orgasmus? Vždyť je to nejkrásnější pocit v životě člověka. To já bych se s tím teda nesmířil. To než žít bez prožitku orgasmu, tak to bych si radši hodil mašli. - - Nechápu to! když se chlap podívá na hezkou holku tak aby mě to dráždilo, že už se mi ani nepostaví, to je teda utrpení. Nechápu. A když byste chtěli sex a potenci vrátit, tak dá se to nějak? To by mě zajímalo...
17. Říjen 2012 - 12:27
D (anonym)
Vážení kastrovaní....Kastrace vsak nezbytne nevylucuje ani erektibilitu penisu, ani schopnost ejakulace a orgasmu. Jedinym naprosto nutnym dusledkem kastrace je neplodnost (samozrejme za predpokladu, ze si muz pred kastraci nenecha svoje sperma zmrazit). Nekteri kastrati, kteri berou umely testosteron, zustanou jako muzi sexualne aktivni po radu let.
17. Říjen 2012 - 19:40
Emil (anonym)
Vážení kastrovaní....Samozřejmě,pokud máš dost peněz,můžeš sehnat dárce.Stačí jedno varle k dobré funkci.A nechat si udělat transplantaci.Je ale hloupost nechat se vykleštit a potom platit nákladnou transplantaci.
28. Únor 2013 - 15:02
D (anonym)
Samozřejmě,pokud máš dost...Kdo takovou transplantaci dela? A k cemu by takovy zakrok byl? Vzdyt prece: 1) Testosteron lze dodavat umele, varlata k tomu nejsou potrebna. 2) I kdyby ke transplantaci doslo, produkovane spermie z takoveho varlete by mely DNA darce, a nikoli nositele.
28. Únor 2013 - 18:46
Petr (anonym)
Nejbezpečnější kastrace doma bez chirurgického zásahu je pomocí obyčejné injekční stříkačky a jehly. Vše dostanete v prodejně zdravotních pomůcek. Stříkačku naplníte alkoholem 98% a vpíchnete do každého z varlat. Opakujte několik dní. Trošku to bolí, jakmile to po dni nebo dvou odezní, tak vpíchněte alkohol znovu. Varlata vám odumřou po pár dnech a začnou se scvrkávat. Poté můžete regulérně navštívit lékaře, požádat o vyšetření a odumřelá varlata si nechat odstranit, stejně vám tam budou už na nic.
28. Únor 2013 - 20:55
D (anonym)
Nejbezpečnější kastrace...Castecny souhlas, nicmene k bezpecne aplikaci takove injekce je treba jista znalost a zkusenost, a je tez prirozenejsi, kdyz injekci aplikuje druha osoba (napr. partnerka). A kdo do neceho takoveho jde, by mel tez dobre vedet, proc to dela, a jake nadeje a rizika s necim takovym realisticky muze spojovat.
28. Únor 2013 - 21:01
Nemo (anonym)
je to super. Mám je vyndaný...Tak to je blbý, že Vám pořád stojí a dokonce stříkáte! Tak k čemu ta kastrace byla? Platil jste si kastraci Vy nebo pojišťovna? Já ale potřebuji, aby se mně nepostavil, nestříkal, ale hlavně, abych neměl touhu po ženě! Jak by se to dalo zařídit? Když na tohle kastrace nestačí, tak co způsobí, abych neměl sexuální touhu?! Děkuji za případnou radu.... Nemo
1. Březen 2013 - 11:10
D (anonym)
Tak to je blbý, že Vám...Ono je tez treba rozlisit kratkodobe a dlouhodobe ucinky kastrace. Pokud kastrat nebere hormony, po par kvartalech mu to uz moc nestrika a nestoji.
1. Březen 2013 - 18:35

Stránky

Přidat komentář