28773 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kartářky,jasnovidci a spol.

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.
24. Srpen 2002 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!
26. Srpen 2002 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.
26. Srpen 2002 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ahoj Dito a Martino,mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.díky Tereza
26. Srpen 2002 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.
27. Srpen 2002 - 6:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Vážení a hlavně Heleno,žádná správná kartářka ti podle mého názoru neřekne,že přesně v tu a tu dobu se stane to a to bez toho aby si sama něco dělala.spíše ti poradí,jak jednat,aby se ti vedlo lépe, nebo nastíní situaci,že je třeba možnost změny v zaměstnání,možnost najít lásku, ale vždycky a za každých okolností musíš ty sama něco pro to udělat.Sedět doma se založenýma rukama a čekat,až se vyplní předpověď je nesmysl,pak se nevyplní.S kartami se radím v běžných okamžicích i těžších situacích,ne vždy jsem spokojena.Vykládám sobě i kamarádkám,začala jsem s tím v době,kdy mi má kamarádka vyložila karty a sdělila mi věci o mně samotné,které jsem si nebyla ochotna připustit.I na to jsou karty dobré,osobně se domnívám,že jejich prostřednictvím se dostáváme hlouběji k svému podvědomí,kde jsou různé odpovědi na naše otázky.Jinak každopádně bych taky brala kontakt na zkušenější dobrou kartářku,pokud možno v Českém Krumlově.Takže za případné sdělení předem děkuji.
27. Srpen 2002 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra M. (anonym)
Ahoj Dito,mohla by jsi mi dat kontakt na zminenou kartarku. Navstivit ji me laka, uz dost dlouho, zvlast ted, kdyz se mi nic nedari a nevim, jak z toho ven.Moc diky.
2. Září 2002 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Prosim Ditu,take bych mela zajem o kontakt na dobrou kartarku,dekuji.
16. Září 2002 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Záleží na vás, co od té kartářky chcete slyšet. Pravda je ta, že ona vám neřekne nic určitého. Neřekne přesně...toho dne potkáte toho chlapa a budete s ním šťastná až do smrti...To je blbost. Ale pomůže vám najít samu sebe.Tato zmiňovaná kartářka bydlí v Českých Budějovicích a jmenuje se Goldová, telefon na ní mám jen starý, který už neplatí. Není to žádná známá kartářka, je to starší paní, která si na nic nehraje. Je těžké psát něco konkrétního, protože na každého takové věci působí jinak.
17. Září 2002 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Moje zkušenosti jsou takovýhle: čím negativnější předpovědi, tím věrnějc se to vyplnilo.Na ty pozitivní předpovědi čekám dodnes(cca 7 let). Rozumíte tomu někdo? Renata
28. Září 2002 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lina (anonym)
Řekla bych,že největší schopnost je ta naše vlastní a největší síla je také naše vlastní v nás.Je to o moci podvědomí.Někdy mi připadne,se vší úctou ke kartářkám,že jen naprogramují naše podvědomí a my sami už pak zařídíme,aby se přepovězené vyplnilo.To špatné snáze,protože tomu věříme více.Cenila bych si u těchto lidí,když by v člověku nastartovali víru v dobré do budoucna.
11. Říjen 2002 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Prosim, prosím podkud víte o nějaké dobré kartářce nebo jasnovidce v okolí Olomouce napište mi na ní nějaký kontakt. Děkuji Lucka
31. Říjen 2002 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Zdravím všechny. Ráda bych též nakoukla do své budoucnosti, jelikož mám několik dost zásadních problémů. Nevíte o dobré kartářce či astrologovi v Hradci Králové (event. Praze?).
6. Leden 2003 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanna (anonym)
Vždy jsem odmítala kartářky,spíš ze strachu co se dozvím.Problémy které mě potkaly,mě nakonec dovedly k tomu,že nic horšího se už dovědět nemohu,a tak jsem to zkusila.Vychází mi vše.Je pravda,že někdy se osudu musí trochu pomoci,a špatné předpovědi se dá vyhnout.Nejde sedět s rukama v klíně.Nevím,snad záleží i na důvěře chtít se něco dovědět,má kamarádka kdyby jí prědpověděly nevím co,tak jí vyjde jen to špatné.Rozvod syna,jeho úraz,fin.problém.Ale klady ve vztahu ne-ale je pravda že pro to ani nic nedělá.Docházím ke kartářce skoro rok a půl,už semi budou smát že bez ní krok neudělám,ale mě to psychicky velmi pomáhá.A je to zkušená starší paní,má dobré výsledky,vykládá pčesně,nic všeobecného na co se dá nabalit cokoli.A sama o sobě z nikoho rozumy netahá.
16. Leden 2003 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Ahoj holky, nevíte některá o dobré kartářce v Praze? Díky za poslání kontaktu.
18. Leden 2003 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
A co kartářky či kartáři v Plzni? Byla bych vděčná za nějakou informaci. Díky.
22. Leden 2003 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Holky, byla jsem taky párkrát u kartářky. Věděla toho o mně dost.Teď jsem tam byla zase a řekla mi takový blbosti! Teď se bojím, že se to vyplní. Měla jsem názor, jak jsou kartářky skvělé, ale teď už si to nemyslím. Osud máte ve svých rukou a jak s ním naložíte je pouze vaše věc. Berte to s rezervou!
24. Leden 2003 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Ví někdo, která ruka je rozhodující pro čtení z ruky?
2. Únor 2003 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Ví někdo, jak se chránit před magickými útoky, různými bytostmi, přivtělenci ap.?
2. Únor 2003 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Rozhodující ruka je levá, čte se vždy z levé ruky! Chránit se lze pozitivním myšlením, aspoň mně to pomáhá.
5. Únor 2003 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
Zalezi na tom,co te presne trapi.Pomahaji kameny,existuje spousta knizek,kde najdes ty,ktere se hodi na tve trable.Od energezujiciho kristalu,lasku vysilajiciho ruzeninu..Ja ted kamosim s chryzoprasem/svetle zeleny/-pomaha drzet energii na srdecni cakre..na cakru pupku citrin.Pokud neholdujes kamenum,tak si porid amulet-vyber si kulturu,ktera je ti blizka..od Egyptskych amuletu po symboly z "Východu".Chtelo by to ale nejakeho zasvecence,ktery ti da rady.Badej po nekom,kdo ma cistou dusi a poskytne ti ty prave informace,protoze je dobre,kdyz clovek nejake zasady a pravdy o energii zna,aby ses vedome dokazala nabit.Nemyslim zabit:).Kdyz je clovek silny a nepripousti si strach,tak ty upirske vecicky k nemu tak dobre nemohou.Raduj se a hledej.Papa/dobre je Celestinske proroctvi od Redfielda/
6. Únor 2003 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Diky! Mam podobnou zkusenost - proste si uvedomit: Ty jsi nic, ja jsem ten, ktery tady stoji a rozhoduje o sobe (no mozna to az tak pravda byt nemusi :-)), ale pomaha to eliminovat strach). Spis me napadlo, ze proste z jakehokoliv duvodu muzu mit blizko sebe nezvaneho hosta, nevitaneho spolecnika, ktery se ke mne pridal jen tak, nebo vyuzil slabe chvilky a zacal mne zneuzivat, co ja vim. Je mozne, ze mne pak brzdi ve vyvoji, bere mi energii ap. Ne, ze bych mel takove tuseni, ale napadlo mne: Co kdyz? Byla by to skoda. (mozna uz jen to, ze mne tohle tema zacalo nejak niterne zajimat, by mohlo neco znamenat...)Dik za zajimave reakce. Jestli vas zas neco napadne, zas napiste.Jo a nezapominejte na silu modlitby! Verim, ze je svetlo vzdycky nablizku... :-)(Jeste k predchozimu dotazu: Jaky vyznam ma pak prava ruka? Ted jsem v televizi videl pani, ktera cetla z prave ruky. Nekde jsem slysel, ze cary na leve ruce znamenaji veci, ktere ma clovek vrozene (predurcene) a linie na ruce prave veci, ktere muze clovek ovlivnit svou vuli...nedokazu si vysvetlit nepomer mezi carou zivota na me prave a leve dlani. Dik za nazor.)
7. Únor 2003 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
Zajimalo by me,jestli to,zes zacal uvazovat o tom,ze muzes mi u sebe nevitaneho hosta,napadlo tebe,proste ti na mysl prisla tahle myslenka nebo jsi o tom nekde slysel a zacal se zkoumat.Ono je to vskutnu putna,ale kdyby to vyplynulo ciste z tebe bez vnejsich vlivu,tak na tom mejbi neco je.Ja sama jsem byla na prednasce,kde se mluvilo o tomhle tematu a myslim,ze vim o par lidech,na kterych se nekdo ocividne zivi.Jojo,je toliko veci,o kterych nemame ani paru-tim ale nechci delat bububu.Jasne,ze ne.Jde o ruzne bytosti,slysela jsem treba o pripadech silne materialistickych a hamiznych lidi,kteri se ani pi smrti neumi vzdat svych movitych statku.To je pak straseni v domech atd....Dneska byl skvely den a ted je u nas spoustu snehu.Pred chvili jsem se prochazela a vsude bylo uzasne ticho a pocukrovane kopecky me vitaly.Jojo,uz jdu bezkarit!mejte se a vyrazte ven!
8. Únor 2003 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Také jsem dříve navštěvovala různé kartářky.Měla jsem asi smůlu,vždy jsem natrefila na dost příšerný baby,přestože byly "doporučovaný" a jednu z nich jsem dokonce jednou zahlédla v televizi.Pak jsem navštívila astroložku a musim říct,že to je prostě o třídu výše.Ono je to i logické - astrologie,to už je věda.Od té doby k ní chodím na začátku každého roku.Fígl je v tom,že ona nepředpovídá,pouze říká,co se může stát,ale vy to můžete ovlivnit(např.ve 12 domě je nějaký muž - záleží na Vás,bude-li Váš milenec či pouze přítel) atd.Astroložky jsou sice dražší,ale mnohem,mnohem kvalitnější.Teď bych už ke kartářce nešla,ani k samotné Kludské.A ještě něco: navštívila jsem kromě jiných i sestru Dagmar Kludské,Alici.K té tedy opravdu nechoďte.Ta těží pouze ze svého jména a co je doma,to se počítá.
11. Únor 2003 - 7:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
No, pořád jsou její předpovědi věrnější, než od p. Dagmar Kludské. L.
14. Březen 2003 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Simča (anonym)
V Řeži u Prahy bydlí paní Volfová, je to taková skvělá hodná babička, a od tý se mi toho vyplnilo asi nejvíc. Doporučuju. Simona
14. Březen 2003 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj mohl by mi někdo napsat jak se můžu naučit číst z karet?které karty jsou na to potřeba?co jednotlivé karty znamenají?nebo mi aspon napište jestli znate nějakou webovku kde je na tyto otázky odpověd.pište na hutinka"seznam.cz DIK
1. Květen 2003 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
To je pravda, mně se od p. Kludský nevyplnilo nic, ani mým známým, přestože jsem ve všech bulvárech četla, jak to všem celebritám přesně vycházelo, i tu ,, prezidentskou svatbu prý předpověděla. Tak nevím...
5. Srpen 2003 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jak je možné, že "karty" znají mou minulost, předpoví budoucnost? Jsou to jen obrázky na kousku papíru. Kdo je původcem té informace, karty, nebo ten, kdo je vykládá? Jestli ani jeden, jaká síla tedy míchá s těmi papírky? Nehrajeme si tady s něčím, co je mimo nás? Proč některé staré knihy důrazně varují před tím, aby člověk šel ke kartářce? Proč se nemluví o lidech, kteří se z toho po čase zbláznili? Nechci "znát svou budoucnost". Vím, že některé věci ovlivním sám, některé jsou v rukou vyšší moci. A s tou duchovní silou, která "míchá karty" kartářce, nechci mít nic společného! Když chce někoho zaujmout, dává mu zpočátku jen dobré věci do života. Dokud si ho nezíská. Pro některé už nebyla cesta zpět.P.S. Když nevíš, s čím si zahráváš, utíkej od toho, dokud je čas!
10. Srpen 2003 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
To je pravda, navštívila jsem obě sestry Kludský, vypadalo to jako na běžícím pásu a byly to neskutečný kraviny...
11. Srpen 2003 - 21:37

Stránky

Přidat komentář