6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

karmická medicina

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anj (anonym)
Dobrý den, po nalezení článků a tedy i jakési reklamy na tuto alternativní medicinu, by mne zajímalo, zda s tím někdo máte a pokud ano, tak jaké zkušenosti. Děkuji.
6. Únor 2005 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
O tomto p. doktorovi jsem neslyšela.Ale myslím, že naše karma, náš osud, souvisí s velkou částí našich nemocí, ne-li se všemi.Svými činy si tvoříme svůj osud, tedy i nemoci. Nemoci jsou takové upozornění, že něco neděláme (nedělali jsme) správně. Takže to najít a snažit se změnit. Na této cestě je mnoho pomocí - např. krásně vysvětlené příčiny nemocí jsou v knížkách p. Hrabici. Dále nám může pomáhat homeopatie, Bachovy či jiné rostlinné esence, léčitelé, ale chtít musíme my sami.
6. Únor 2005 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana M. Navrati (anonym)
Dobry den. Ja plne souhlasim s pravekym komentarem u druheho prispevku v teto diskusi. Rada bych doplnila, ze se svym pusobenim [energeticke a duchovni leceni] dotykam i karmickych urovni pricin zdravotniho problemu. Myslim, ze se o tom zminuji i v pokusu o vysvetleni sve prace na svych strankach www.navratilova.euweb.cz ale je pravda, ze toto tema laiky trochu odrazuje, tak v tom prilis 'nevrtam". V pripade zajmu o komunikaci o zdravotnim problemu prosim o kontakt na e/mailu Navratilova.leceni"seznam.cz. Vysledky mam dobre, tesim se na komunikaci. Odpovim obratem. J.M.M.
12. Listopad 2007 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Karmická léčba? Myslím, že je to dobrá volba k vyřešení spousty problémů. Nevím jestli bych to zařadil přímo do karmické léčby, ale myslím, že se jí to také trochu dotýká: Po celých půl roku jsem měl dost problémy s krkem (kašel, škrábání, bolesti apod.). Ať jsem zkoušel cokoli, tak to zabíralo jen slabě a po týdnu byli mé problémy zpět. Vyhledal jsem tedy mou známou léčitelku, která mi řekla, kde je problém a světe div se - od té doby jsem byl úplně v pořádku. Stálo samozřejmě trochu práce TO v sobě změnit, ale zabralo to. Doporučuji knihy alexandra Svijaše a pro pokročilejší třeba i Lazareva (je trochu složitější než Svijaš).
12. Listopad 2007 - 20:24

Přidat komentář