17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

KARLOVARSKÁ NEMOCNICE

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
iša (anonym)
Prosím Vás,máte někdo nějaké informace,nebo zážitky z Karlovarské nemocnice,přímo z gynekologie?Brzy tam mám nastoupi a moc chváli jsem na nemocnici neslišela.Žiji tady krátce.Byla bych ráda,kdyby ste se mi ozvali a pověděli,jak to tam chodí.Byla jsem se tam objednat na zákrok a působílo to tam namě strašně studeně.Děkuji
25. Říjen 2006 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prosím Vás,máte někdo nějaké informace,nebo zážitky z Karlovarské nemocnice,přímo z gynekologie?Brzy tam mám nastoupi a moc chváli jsem na nemocnici neslišela.Žiji tady krátce.Byla bych ráda,kdyby ste se mi ozvali a pověděli,jak to tam chodí.Byla jsem se tam objednat na zákrok a působílo to tam namě strašně studeně.Děkuji odpovědět >> Přidejte příspěvek do diskuze k tomuto článku
27. Říjen 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ferda (anonym)
milá Išo, myslím,že Tvůj strach je zbytečný.Nemocnice je prozatím velmi kvalitní,stejně jako její personál,ale brzy se to může výrazně zhoršit díky politice zdejšího krajského vedení.Přeji hodně štěstí.
27. Říjen 2006 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Také by mě zajímalo,jaký máte názor.
30. Říjen 2006 - 6:25
Obrázek uživatele Návštěvník
iša (anonym)
Snad máš pravdu Ferdo. Nikdo nemáte,žadné zkušenosti ztouto nemocnicí?
30. Říjen 2006 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také by mě zajímalo,jaký máte názor?
1. Listopad 2006 - 6:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Také by mě zajímalo,jaký máte názor????????
6. Listopad 2006 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Moje maminka byla v Karlovarské nemocnici na operaci štítné žlázy, odstranění na chirurgickém oddělení, působí zde pan profesor Dvořák, který je předním odborníkem na štítnou žlázu - chirurg. Personál byl naprosto fantastický, oddělení velmi pěkně vybavené, nově zařízení, barevné stěny. Maminka měla nadstandartní pokoj, velmi pěkný s krásným výhledem a balkónem. Byli jsme za ní na návštěvě, vůbec jsem si nepřipadala jako v nemocnici. Sestřičky byly velmi vstřícné a v době návštěv si nikdo z personálu nedovolí vcházet na pokoj. Můžu vřele doporučit. Vybrali jsme si tuto nemocnici ačkoliv jsme ze sousedního Ústeckého kraje.
13. Květen 2007 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Milá Míšo, Vaše obavy jsou naprosto zbytečné.Gynekologie a neurologie, jsou jediná oddělení, která jsou na velmi vysoké úrovni. Mohu to posoudit z vlastní zkušenosti.Kdybych to mohla tvrdit o celé nemocnici,byla bych ráda. Nejhorší oddělení je plicní.Uvidíte sama,že budete překvapená a moc spokojená s péčí a vysokou úrovní personalu. Zejména primář, mojí mamince prodloužil život o 5 let a mě i sestře zachránil včasným a správným zákrokem.Přeji hodně zdraví D.
19. Listopad 2008 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hary75 (anonym)
Prosim vás,nevíte náhodou někdo,kdy se má zavírat dětská JIPka ve varské porodnice???Předem dík za odpověď...
23. Listopad 2008 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
HONZA (anonym)
JA MAM VELICE SPATNE SKUSENOSTI S KRAJSKOU NEMOCNICI V KARLOVYCH VARACH. BUDTE VELICE OPATRNA A ZJISTETE SI VSE PORADNE PREDEM. JA OSOBNE VAM NEDOPORUCUJI KARLOVARSKOU NEMOCNICI. TA NEMOCNICE MA HROZNE MOC NEDOSTATKU A NAVIC DELAJI UMYSLNE A NEUMYSLNE CHYBY V LECBE. JAKO NESPRAVNE ODHADNUTI DIAGNOZE A DAVKOVANI LEKU. TAKY NEMOCNICE NEMA DOSTATEK PERSONALU,TAK UTLIMUJI LIDI ABY PORAD SPALI A NEOBTEZOVALI DOCTORY A SESTRY. BUDTE VELICE OPATRNA.
25. Květen 2009 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
HONZA (anonym)
NEVIM JESTLI JE TO VEVSECH NEMOCNICICH V REPUBLICE,ALE JE TO BEZNA VEC V KARLOVARSKY KRAJSKY NEMOCNICI UTLUMOVAT LIDI SILNYMA DEPRESIVNIMA LEKY. VETSINOU JE TO NAORDINOVANY SESTRAMA BEZ VETSIHO LEKARKEHO DOHLEDU. DELA SE TO Z TOHO DUVODU ABY NEMOCNICE NEMUSELY ZAMESTNAVAT VICE ZDRAVOTNIHO PERSONALU. JE TO VSECHNO RIZENE ZISKY JAK PRO NEMOCNICI TAK POJISTKY. TOTIZ KDYZ JE COVEK UTLUMENY TAK PORAD SPI A NEOBTEZUJE DOCTORY A SESTRY. PROBLEM JE TEN ZE U STARYCH LIDI TO MUZE BYT SMRTELNE KDYZ DAVKA TECH TO LEKU JE PREKROCENA NESPRAVNE ODHADNUTA. BOHUZEL JE TO BEZNA VEC A DEJE SE TO BEZ SOUHLASU PACIENTA A NEBO RODINY. NIKDO NEUDELAL VYSKUM A PROSETRENI CELE VECI JAK TO OVLIVNUJE LIDI ZDRAVOTNE A PSICHYCKY. JE TO VELICE SMUTNE ZE ZISKY V DNESNI DOBE ROZHODUJI O ZIVOTECH NEMOCNYCH LIDI. NE KAZDY CESKY OBCAN MA MOZNOST JEZDIT SE LECIT DO CIZINY JAKO NASI SLAVNY POLITICI A DOCTORI. MYSLIM SI ZE NASTAL CAS KDY OBCAN BY MEL PLNE PRAVO SOUDIT DOCTORY A NEMOCNICI ZA CHYBNE LECENI, KTERE ZAVINILO SMRT A NEBO DLOUHODOBE ZDRAVOTNI POTIZE. JE U NAS HROZNE MOC LEKARU KTERI NEJSOU POSTIHOVANY ZA TYHLE UMYSLNE A NEUMYSLENE ZDRAVOTNI CHYBY. PROTO UPOZORNUJI KAZDEHO NA KARLOVASKOU KRAJSKOU NEMOCNICI. POKUD MATE MOZNOST SE LECIT V JINE NEMOCNICI TAK O TOM VUBEC NEVAHEJTE.
25. Květen 2009 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
dnes jsem byla v KKN se synem 2007 poslána na vyšetření do ambulance ORL. Po asi45 minutách čekání mi oznámili, že syna neošetří, protože toho mají moc. Ať to zkusím na poliklinice na nám.Milady Horákové na ušním. Syna tam naštěstí vzali a ucho mu píchli.
22. Říjen 2010 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Ahoj,já co se týče karlovarské nemocnice absolutně nedoporučuji!Pokud má někdo možnost jít do jiné nemocnice neváhejte Moje rodina ma dvě zkušenosti a ani jedna nedopadla dobře ba nejhůř jak mohla, vše proběhlo s velice špatnou informovaností,a za nevyjasněnych podminek.Myslím že tato nemocnice neodpovídá té základní urovni,je to samozřejmě na každém jaké nakonec bude rozhodnuti ale dobře rozmýšlejte některé věci jsou nevratné a nikdy se pravdy už nedovoláte,popravdě kdo z nás má sílu tahat se po soudech a s jakým výsledkem to je každému jasné,navíc v tak těžkém období pro rodinu zesnuleho kdy je člověk rád že to nějak překoná.Co na to říct když doufáte že Vám tam daj dotyčneho dohromady a dva dny po propuštění doma umře ve věku ve kterém to absolutně nečekáte,nebo když Vám doktor po operaci řekne že vše proběhlo v pořadku a když po 4 dnech po operaci umře ve Varské nemocnici a druhý doktor Vám řekne pravý opak že to bylo špatné atd.Ale že to bylo tak špatné a přesto ho přendali na nehlidany pokoj i po krvaceni,ve kterém nebyl vubec pod dohledem co na to říct .Je na každém aby si svuj nazor udělal sám ,podle mého nemocnice ano ale tak na běžné věci a že je tam nové kardio:-)na to ani nebudu odpovidat Doufám že nazor naší rodiny někoho zaujme a třeba se nad tím pozastaví a popřemýšlí Kačka
13. Prosinec 2010 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
NEVIM JESTLI JE TO VEVSECH...Naprosto souhlasím s Honzou a to beru s odstupem času ,věřte bylo to daleko horší takže mé emoce už na 90%ustoupili Karlovarská nemocnice néééééé!
13. Prosinec 2010 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Varská nemocnice mi zabyla maminku a schromila otce. Mohu jen doporučit vyhýbejte se varům i varskému kraji. Zdravotní péče rovná se hazardu.
2. Únor 2017 - 18:24

Přidat komentář