19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kameny a znamení

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jelka (anonym)
Jsem ve znamení Štíra a ráda bych nosila nějaký kámen, který se k mému znamení hodí. MOC se mi líbí jantar, je to náááádhera, ale nemám ho ve znamení :o( Myslíte, že se tyto kameny (opál, jaspis, rubín, jantar atd.) mají nosit jen podle svého znamení? Mně se tak strašně líbí jantar..
7. Leden 2005 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
mia (anonym)
Já nedávno doma hledala taky kameny a našla jsem jen jantar a ještě nějaký šutr, co ani nevím, co je. Jsem Váhy a nemám jasno v tom, co by mi vlastně šiklo. Jedno na nervy, druhé na lásku, harmonie, štěstí...Kdo se má v tom vyznat?
8. Leden 2005 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
I (anonym)
To je zajímavé:)) jske taky štírka a taky mám ráda jantar a ještě české granáty.
8. Leden 2005 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
I (anonym)
opravuji - jsem
8. Leden 2005 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jelka (anonym)
mrkněte na:http://www.relaxia.cz/krystal_jednotlive.htm
9. Leden 2005 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Račice (anonym)
A mně se moc líbí karneol, ten by měl být snad pro berany?
16. Listopad 2005 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Barvy pro znamení: BerančernáfialováKamenyrubínkarneolgranátdiamantjaspis
16. Listopad 2005 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Dračice (anonym)
KARNEOL Symbolizuje teplou a živoucí energii Země. Jeho elektromagnetické vlastnosti posilují náš pocit vyrovnanosti a přírodní sounáležitosti. Takto jsou v duchovní rovině naše myšlenky prohřáty ohledem, pochopením a spoluúčastí k našemu okolí. Učí nás každý přítomný okamžik plně prožít a pomocí vitality a koncepce splnit naše poslání na Zemi. Nechává volně proudit naši vitalitu, probouzí naše tvůrčí schopnosti. Povzbudivá a zároveň uklidňující síla karneolu působí blahodárně při nedostatku motivace. Byl odedávna pokládán za kámen krve, zastavuje krvácení, snižuje horečku, tiší rozbouřenou krev, uklidňuje, odstraňuje trému. Ve starém Egyptě byl někdy karneol, podobně jako červený jaspis, nazýván krví Isidinou. Je také prastarým magickým prostředkem Mongolů. Sibiřští šamanové jej používají k vědomému vymísťování do astrálu. Přiřazení: Druhá čakra* ASTROLOGICKÉ PŘIŘAZENÍ: Beran, Blíženci, Panna, Rak
16. Listopad 2005 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivi (anonym)
Muj nazor je,a mam to vyzkousene na sobe,ze ke kazdemu patri takovy kamen,ktery zaujme na prvni pohled.Proste kdyz citis,ze te ten ktery kamen pritahuje,tak ti patri.Ja mam nekolik kamenu,jeden na krcni pater,druhy na bolesti hlavy,dalsi na jine.Ani jeden k memu znameni nepatri a vsechny mi pomahaji.
16. Listopad 2005 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Že lidi z města mají roupy, se pozná jednoduše - zájem o všelijaké nesmysly. Milí zlatí, zajděte si do přírody, pohlaďte strom, najděte si kamínek. Ale vy raději do obchodu s marnostmi a tam si koupit berličku - kamínek pro to a to. Je to zoufalé, ale holt realita dnešních dnů - samé berličky, pomůcky, prázdnota, nejistota, a k tomu nerozeznáte smrk od borovice...
16. Červenec 2006 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jelka (anonym)
Tondo, co to plácáš? Já jsem v přírodě vždycky, když mám volnou chvíli. Borovici od smrku rozeznám a kameny pro to a to si rozhodně nekupuju, ale nevím, proč bych si nemohla koupit jantarové naušnice, když se mi líbí.
16. Červenec 2006 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Moc vás prosím jaké kameny jsou pro štíra, zajímalo by mě to a všude to píšou jinak. Děkuji
28. Listopad 2006 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilwen (anonym)
Tondo, ty si asi z přírody moc klidu neodnášíš, když potřebuješ kritizovat to, v co jiní věří. Mimochodem, v léčivou sílu kaménů věří lidé odnepaměti, takže to není žádný výmysl "městských lidí". Hezký den.
16. Prosinec 2006 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
mona (anonym)
Nie je to nezmysel. Kamene sú ako generátory- vyžarujú elektromagnetické vibrácie, ktoré, ked sa dostanú do styku s ludským biopo?om, tak ovplyvnujú cez impulzy chod organizmu a tým aj psychiku. Pomáhajú (ale len ako doplnková liečba) ale môžu aj škodiť. Každý šutrík má totiž špecifickú vibráciu, ktorá musí byť pre organizmus v dobe jeho používania optimálna. Organizmus sa zvykne ozvat, ked sa mu nieco nepáčí- to aj v prípade kamenov. Ja som napr. kedysi mala z citrínu závraty a z hematitu bývam apatická a "vycucaná". Ale zato mi dobre robí momentálne fluorit a amazonit. Exituje aj liečba kamenmi - litoterapia. Robí sa tak, že sa kamene prikladajú na jednotlivé čakry (energetické centrá tela) a stimulujú ich . Sama si to skoro každý večer pred spaním robím-preventívne. Odkedy sa tomu venujem, bývam minimálne chorá. Ale samoška, že kamenmi sa nedá v žiadnom prípade nahradiť nevhodný životný štýl a negatívne myslenie už vôbec nie. Sú ako vitamíny- iba pomôcky. A čo sa týka psychiky- rozhodne, myslím si, nedokážu zmeniť povahu človeka. Len naznačiť správnu cestu.
24. Leden 2008 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Barulis (anonym)
Ahoj, mě se kameny taky líbí. Někde jsem četla, že se nemusí vůbec hledět na to, jaký kámen máte ve znamení. Noste takový kámen, jaký se ti líbí. Právě podle toho se to tak prý vybírá. Jako by ho byralo tvoje podvědomí a to je dobře. Pokud chápete:Dnedokážu to vysvětlit
4. Prosinec 2008 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Alenka (anonym)
Kameny podle znamení - úplný přehled: https://www.sperkyprozeny.cz/Kameny-podle-znameni/
13. Říjen 2015 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ahoj, mě se kameny taky...Předefším, pokud má takový kámen mít nějaký skutečný vliv a skutečřně nám pomáígat, pak jej nestačí nosit. Je potřeba do něj takříkajíc "vložit" své přání = využít t.zv. meditaci. V opačném případě je pouze jako ozdoba.
14. Říjen 2015 - 4:50
Obrázek uživatele merry39
merry39
Sem v panně a v kapse nosím dlažební kostku ???
14. Říjen 2015 - 6:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama