55 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kamarádku šmíruje syn

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
oleandra (anonym)
Mám trochu neobvyklý dotaz.Má kamarádka se mi svěřila, že přistihla svého syna kterému je 15 let jak jí pozoruje škvírou na trubky při koupely. Ona šla otevřít dveře a viděla jak si už natahuje kraťasy a chce utéct. Jistě si prý všimla, že měl ztopořený penis a je tedy dost možné že onanoval. Když se ho potom zeptala, vymlouval se že chtěl jít na záchod. I na pozdější otázky se vymlouval. Je možné zjistit jestli má nějakou úchylku a jak to bude v dospělosti? Můj manžel má názor že ho to přejde po pubertě. Mám taky syna i když má zatím jen 6 let tak by mě to také zajímalo. A ještě otázka:Neměla by s ním jít k psychologovi? Případně má někdo zkoušenost s něčím podobným a kdyby ano jak se to vyřešilo? Předem děkujiOleandra
2. Srpen 2005 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ježíšikriste, baby neblbněte s psychologem. Víc to komentovat nemíním.
2. Srpen 2005 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Když mi bylo tak 13 nebo 14, můj tehdejší sexuální život se skládal z pozorování matky při převlékání, koupání když se dívala na televizi jen tak v košili a následné masturbaci při představách co bych s ní mohl všechno dělat. Myslím že jsem se za to dost styděl ale nemohl jsem si pomoct. teď už mám sám rodinu, mé intimní myšlenky jsou naprosto obyčejné a když si vzpomenu a svoje tehdejší myšlenky běhá mi mráz po zádech. Oleandro:Podle odpovědi tvého manžela se spíš zeptej jeho jesti neměl taky takové představy, vzhledem k tomu jak ti odpověděl? Ať si stím kámoška nedělá hlavu a hlavně ať ho nikam nevodí nebo naprosto zničí jeho důvěru.zdravím Já
2. Srpen 2005 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona 28 (anonym)
Já bych také ještě počkala, a s psychologem určitě.Myslím, že v jeho věku je to normální. Prostě je to puberták, a začínají ho zajímat ženské. Jestli nechce aby "šmíroval" matku, tak at mu koupí nějaký pornolehký časopis a je to... A lepší by bylo kdyby to spíš probral s tátou.
3. Srpen 2005 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tamara (anonym)
Nebojte, nebude to tak horké. Před lety jsem přišla nečekaně domů a z ložnice jsem slyšela to typické vzdychání.Zvědavost mi nedala a šla jsem se co nejtišeji podívat. To, co jsem viděla bylo naprosto šokující.Můj tehdy šestnáctiletý syn byl nahý, v puse měl moje kalhotky, pod sebou moje letní šaty o které se třel přirozením a nad šaty moje zarámovaná fotografie hlavy z předsíně. Občas tu fotku políbil a sténal "mami".Nevěděla jsem co dělat.Nejprve jsem vyšla ven z baráku, několikrát přemýšlela že se vrátím a poprvé dostane rákoskou a nakonec jsem se rozhodla vrátit až za hodinu a dělat jakoby nic. Napsala jsem tehdy do časopisu sexuoložce Fifkové a ta mi odpověděla, že dost chlapců v mladém věku vzrušuje jejich matka než jim budou dostupné jiná děvčata. Dnes je syn na vysoké, má dívku, domů jezdí jen občas a snad je vše v pořádku.Dnes jsem i díky internetu o něco chytřejší a vím že nereagovat bylo to nejlepší. Hlavně žádné hysterické scény nebu mu ublížíte!
3. Srpen 2005 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
Já bych mu klidně koupil klasický hardcore magazín. Myslím, že v mládí každého muže je jeho matka první sexuální symbol. Nedělal bych z toho vědu...
3. Srpen 2005 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jsou problémy a "problémy". Tohle ale žádný problem není. Věř mi, přejde ho to.
3. Srpen 2005 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Uniqat (anonym)
Je mi dvacet a podobné představy mě provázely po celou pubertu. A i dneska si při onanii pomůžu nečím podobným. V pubertě jsem si ptřeba představoval že nevim jak na první sex tak se mamka domluví se svojí ségrou, my to spolu děláme a ona nám radí a pomáhá a já se před ní stydím. Dneska si čtu třeba incestpovídky na netu i když většina znich je hodně blbá, takový vulgární bez nápadu kdy jdou hned na to, není tam to svádění, pocit zakázaného ovoce který je nejvíc vzrušivý. Taky se vám trochu líbí tyhle věci? Aspo? trošku?
3. Srpen 2005 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Psychiatra potřebuje Unigat.Tohle teda není normální.Dobře,v pubertě ok,ale ve dvaceti?!
4. Srpen 2005 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Vy si snad delate prdel! Ze to je normalni? Kdyz ma kluk sexualni predstavy se svou matkou? Fuj, vzdyt bych se poblil!!! To je uchylka, sexualni deviace, ktera se musi lecit. Incest neni normalni!
4. Srpen 2005 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Napa (anonym)
Nebylo by normální, kdyby si se svojí matkou skutečně začal, ale pokud ji jen pozoruje a masturbuje u toho, je to v jeho věku O.K. Pokud na to budete nějak reagovat, ten kluk bude chudák. Tohle období prostě musí matka nějak přežít.
4. Srpen 2005 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Pečlivě jsem si dvakrát přečetla vše co tady kdo napsal.Chápu to co tady napsal Mirek - prostě to pavažuje za úchylku. Lenka si dost dobře nepřečetla co Uniqat napsal, tedy že dnes ve dvaceti si čte na internetu Incestní povídky a vzrušuje ho to. Povím Vám že já čtu také incestní povídky a nepůjdu se lečit, protože zkrátka nikomu neubližuju!! žiji ve vztahu s partnerem devět let a náš sex se stal trošku nudou. Okoukali jsme se. Když jsem na tyto povídky narazila poprvé hnusili se mi - vždyť incest je tak odporný že. Jenže když jsem si jeden přečetla (banální příběh o ženě, která se vzruší při pohledu na ztopořený penis spícího syna kdesi na v autokempu a má dilema mezi morálku a vzrušením. Nakonec ani nic nebylo.)byla jsem velice vzrušená a tak jsem dále vyhledávala podobné věci. Uniqat má pravdu v tom že většina z nich má opravdu hroznou kvalitu. Ano přiznávám, že manželovi dokážu říct Vzrušuje mě lehký SM, ale o incestu bych mu nikdy neřekla. Neřekla bych to ani své nejlepší kamarádce, ale zároveň také vím, že nikdy nezneužiju své dítě! V mých představách jsou ti lidé přece imaginární, smyšlení a těm nemohu ublížit. Dost mě sere když se dozvím o jakémkoliv zneužívání dětí nebo o čemkoliv co naruší základy lidskosti(např. můj souded kradl a nechal si při tom pomáhat svým desetiletým synem.)Kdo je horší?? Za chyby se omlouvám.
4. Srpen 2005 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
tope962 (anonym)
Žiji 23 let ve spokojeném manželství. Vychoval jsem dvě velmi pracovité a slušné děti. Alespoň zatím se to tak zdá a a žiji spořádaně podle zákonů. Ani v pubertě jsem si nepředstavoval žádný krvesmilný vztah a nikdy jsem neměl fantasie o svých dětech. Ostatně moji již téměř dospělou dceru jsem neviděl nahou od jejích deseti let. Ve společnosti se při mluvení o sexu spíše cítím nesvůj. Ale poslední čtyři roky co mám doma internet si čtu tyhle povídky. Před lety jsem nevěděl, že vůbec existují. Velice mě vzrušují ale v mém případě platí co tady napsala Marie. Vždyď to ve skutečnosti neexistuje - jen v mé hlavě! Možná se ti mirku ve tvém životě (dospívání) stalo něco velmi zlého nebo zkrátka patříš mezi lidi, kteří když nepochopí jiné, tak je hned musí nenávidět. Možná si myslíš "je to hnusný uchyl!" ale kdyby jsme se potkali zítra a ty bys nevěděl kdo jsem, taky bys mě hned poslal na Psychiatrii. tope962
4. Srpen 2005 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
oleandra (anonym)
Díky za všechny odpovědi. Z kamarádkou jsme si je přečetly a rozhodli že to chvíli necháme plavat a pak uvidíme. Ještě jednou díky za odpovědi.
5. Srpen 2005 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Já jsem si to přečetla velmi dobře.Já právě reaguju na to čtení těch povídek.To prostě není normální!
6. Srpen 2005 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Cháron (anonym)
Co je normální a co né. Dnes se za morálně neškodné považuje kde co a před 80 lety tomu bylo jinak. Ve fantaziích si můžete představovat co chcete a vždy to bude normální, protože jste lidé představivostí obdaření. Před několika lety proběhl poměrně velký výzkum sex. chování ve španělsku /pozor, relativně silně katolická země/ Nejvíce překvapivé bylo, že pro mnoho lidí středního věku byl incest vzrušivou záležitostí. Abych nekecal, myslím že to bylo 4-6 procent v populaci, A výrazně více mužskou záležitostí asi 3:1 pro muže jako ve všech úchylkách. Takže proti gustu .....Nicméně já jsem spíše pro konzervativnější sex. život.
6. Srpen 2005 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
alka (anonym)
V šesnácti jsem získala první sexuální zkušenosti s o dva roky mladším bratrem. Bylo to ošahávání, hlazení pozorování reakcí druhého. Vydrželo nám to dva roky než jsem si našla prvního chlapce. Před třemi roky po sedmnácti letech od poslední mladické zkušenosti jsme spolu náhodně skončili znovu v posteli po rodinné oslavě oba dva lehce opilí a občasně se scházíme doposud. Zažívám nejlepší milování svého života, beru to jako projev lásky který v mém partnerském vztahu vzal po několika letech za své. Možná jsem ve vašich očích nenemorálnější děvka světa, ale na rozdíl od jiných já se se svým bratrem nesoudím o majetek ani ho nepomlouvám jako v "normálních rodinách".Prostě ho mám ráda a nemusím ničit rodiny jako lidé kteří jsou nevěrní tak jak je běžné.VŠICHNI MĚ TEĎ ODSUĎTE!!!!!!
6. Srpen 2005 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana P. (anonym)
Viděli jste včera zprávy na Nově?Hlavně ty Alko? Holka přistihla matku jak píchá se svým bráchou, vyplynulo z toho že to dělají už léta, nechala si udělat testy a zjistila že není dítětem oficiílního otce ale právě bratra, tedy svého strýce, své matky a teď se bojí že bude mít dementní potomstvo. Víš alko, ským máš děti/jestli je máš/když chrápeš s bráchou?
7. Srpen 2005 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
*Jana P.* Nesuďme, neboť budeme sami souzeni...Alka nikomu neubližuje, je to dobrovolné,tak si nech tyhle přisprostlé reakce (ostatně, jsi divačka TV Nova,tak co se vůbec divíme).Kdo ví, co máš sama na svědomí > jak známo, takoví "moralisté" jako TY bývají největší svoloč.
7. Srpen 2005 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Mám také pár otázek okolo mého syna. Jednou, když mu bylo 16 jsem nalezla v jeho pokoji moje fotografie, punčochy a spodní prádlo a jeho fantazie které si psal do sešitu.Bylo tam např. že mám lesbický sex s jeho učitelkou a podobné. Původně jsem si myslela že ho to přejde, ale teď tady čtu, že to mnoho mužů vzrušuje i v dospělosti. Jaká je šance, že mu to zůstane? Je mu teď 21 let a nemá dívku a myslím že ji ani nehledá.Nic dalšího už jsem ale u něj nenašla. Nevíte kolik chlapců v tomto věku to může asi tak vzrušovat? předem děkuji Helena
8. Srpen 2005 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Radím ti rozdej si to s ním,alespoň poznáš co ho vzrušuje!
9. Srpen 2005 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Víš chlape, co se vydává za Lindu, Jám mám opravdovou otázku na opravdový problém, alespoň z mého pohledu a tvoje rádoby vtipná sprostá narážka je projev ubohého dementa!
9. Srpen 2005 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
To, co tady napíšu, nemyslím ze srandy, ale naprosto vážně- přečtěte si Bibli. Tam je perverze (tam nazývaná jako smilstvo) jasně zakázaná. Incest, sex se zvířaty, s provdanými, osobami stejného pohlaví... Uý myšlenka je šatná. Osobně kdybych věděl, že moje mamka má sexuální fantazie o mě, tak se zbleju a budu napříště vědět, že to, co ke mě cítí, není čistá mateřská láska. Můžete se tady všichni utvrzovat v tom, že fantazie nejsou špatné, ale já jsem hluboce přesvědčený, že ano. To, oleandro, co dělal váš syn, bych mu rázně a bez okolků zatrhl, aby si to do smrti pamatoval.
16. Prosinec 2005 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Milý Dotek (anonym)
Heleno, napiš mi na mejla, proberem to v klidu.
17. Prosinec 2005 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
fatamorgana (anonym)
možno to nic neznamena a možno sa z toho uchylka vyvinie,netreba hned panikarit ked si najde dievca malo by sa to zmenit, každopádne chcem radsej dieťa dievča, tie majú menej bujné predstavy, lebo pri pomyslení žeby syn nado mnou masturboval mi behá mráz po chrbte je to ako z hororu psycho
17. Prosinec 2005 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Já bych ho dala léčit.To není normální.
17. Prosinec 2005 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Vatikánská hlíd (anonym)
TAk to začíná a vraždami z vilnost to končí! Léčit úchyla a nejlépe zavřít až zčerná, pachlek perverzní!!!
19. Prosinec 2005 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Ja suhlasim s Lenkou, ved to je uchylne si citat taketo poviedky. Teraz sa vam to zda v pohodke, ked si to citate, je to vo vasej hlave, ale ked v tom budete pokracovat, ostane to stale tam?????? A to vazne! Co sa stane o takych par rokov? Ostanete len pri citani tych poviedok? Ved aj tie poviedky sa vam zo zaciatku zdali byt uchylne a teraz ich citate, ako by to bola normalna vec. Budete to v buducnosti tak isto praktizovat, ako toto? Zamyslite sa nad tym......
19. Prosinec 2005 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Nechť vilný syn bere vlažné sedací koupele a pije Mattoniho kysibelku. Rovněž se doporučuje tichá modlitba + těžká fyzická práce :-) Halelujááááh!
19. Prosinec 2005 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
vYKLEŠTIT TOHO ZMETKA, JE NEBEZPEČNÝ SVÉMU OKOLÍ!!!!
20. Prosinec 2005 - 9:46

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama