4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kalibrace močové trubice

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zdravim, asi mesic mam mensi problemy s mocenim. Kdyz "spustim" tak mocit zacnu az o nekolik sekund pozdej.. jako by moc v trubici narazil na nejakou prekazku a pak se az spustil. Navic kdyz uz mocim, tak se moc roztrekuje do vice stran, netece jenom jednim proudem. Zadne bolesti pritom nemam. Predpokladam, ze zanet taky ne. Muzete mi prosim rict jake vysetreni mne cekaji? Pry lekar v takovych pripadech dela kalibraci uretry, ale moc nevim jak to probiha. Mate nekdo informace o tomhle zakroku? Je to bolestive? Dela se to i ambulantne bez nutnosti objednani na dalsi termin? Mockrat dekuji.
20. Červenec 2010 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Zdravim, asi mesic mam mensi...Petře kalibrace močové trubice je poměrně rychlé vyšetření, při kterém se zjišťují zúžená místa trubice. Když je trubice zdravá, tak je to nebolestivé. Zavede se taková tyčinka, která je na několika místech rozšířená a tím jak ji zavádí, tak zjistí jestli neni trubice moc úzká a nevyžaduje-li dilataci (rozšíření). Čímž se dosáhne toho, že v šiřší trubici lépe proudí moč a neusazují se v ní tolik bakterie :)
30. Červenec 2010 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa1 (anonym)
Zdravim, asi mesic mam mensi...Já bych řekl, že to je zcela normální. Točení produ někdy dělá predkožka. Ahoj, můj známý měl s prostatou problémy až k bolesti. Poradil jsem mu jeden preparát. Za 45 dnů mi volal, že má po problémech. To co je v lékárnách aby skutečně zabralo tak by ho stálo 13.000-22.000Kč za 3 měsíce. Těžko jaký by byl účinek. Radu podám zdarma. Pepa1 disc@wo.cz
3. Květen 2011 - 18:49

Přidat komentář

Reklama

Reklama