6943 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavkol (anonym)
Odpověď na moje žena včera srala v lese
díky pepo konečně to tu někdo oživil
22. Září 2020 - 7:42
Sepán župan (anonym)
Moje žena (49) let měla včera srajdu a posrala cely hajzl a uklouzla a požádala mě o záchranu když jsem ji z těch hoven dal ruku a zvedl ji řela o ty muj rytíři sáhla si do prdele a hovno mi zrozmastila po tváři
16. Říjen 2020 - 17:48
Sovětský svaz (anonym)
Odpověď na správně adolfe heil hitla
Ať žije Sovětský svaz a Stalin
18. Říjen 2020 - 10:31
Sovětský svaz (anonym)
Odpověď na ať žijou koncetráky!
Jdi pracovat na Sibiř ty zmrde. By tě rusáci umrdali k smrti.
18. Říjen 2020 - 10:32
Roman (anonym)
Hladám babu kto mi bude cikať a kakať do ust
18. Říjen 2020 - 10:36
Myslím si (anonym)
Odpověď na Hladám babu kto mi bude cikať
že to je o to akorát chytit nějakou chorobu lepší je jen voyeurismus (sledovat sprchování čůrání a kakání)
20. Říjen 2020 - 10:34
LÍZÍN SEUSEP (anonym)
Zdravím dnes jsem měl velice zajimavý prodejný užitek mam obchod s pedikurou a panikurou v Ostravě ale jeden přišla paní a chytla ji srajda a ptala se jestli se nemuže vykakat tak jsem řekl tudy následujte mě a už jsem slyšel bomby na hajzlu paní jsem špehoval přes klíční dírkua viděl jsem jak olízla posraný prst smrad tam byl jak na jatkách lidské močky ale mam zažitek na celyy život!
22. Říjen 2020 - 17:29
Návštěvník (anonym)
:D hovíno
1. Listopad 2020 - 10:32
Kubí (anonym)
Ahoooooooooj, koupym hovno v sačku, pyšte my sem a já vam dám můj ímejl
2. Listopad 2020 - 13:02
Michaela (anonym)
Zdravím, vidím že tento příspěvek je starý, ale my s přítelem na sebe čuráme a kadíme často bereme to oba jako očistu.Myslím si že by lidi neměli být tak nudní a měli by sem tam vyzkoušet něco i za hranicemi nemožného... ten poniřujicí pocit když partner leží na obalu a já si na něj ulevím nepředstavitelný pocit až orgasmický, hlavně to jak se tvaří ponížen miluju to
2. Listopad 2020 - 21:55
Paní K. (anonym)
Dobrý den chtěla jsem jenom vzkázat pavlovi ať jde do píče a políbí mi mou zmakeupovanou prdel děkuji.
6. Listopad 2020 - 13:45
Pavkol (anonym)
Odpověď na Dobrý den chtěla jsem jenom
to ti klidně můžu splnit já jen byl rád že po té co to tu o prázdninách někdo zabrzdil že to tu zas někdo oživil takže jo muck :) (v 38 letech jsem jedné holce skutečně zkoušel políbit prdel a nebylo to tak špatný :)
7. Listopad 2020 - 18:26

Stránky

Přidat komentář