0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Informace (anonym)
Tak se uklidníme! Martino zavři hubu a tik tak tobě přeji všechno nejlepší
7. Červenec 2020 - 17:35
Pavkol (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny chci jen říci
také ti přeju vše nejlepší ty a informace jste v poslední době jediný kdo tady má rozum holky tady blbnou a já se nechám strhnout a pak vypadám jako blbec taky hodně zdraví štěstí lásky a splněných přání a vzhledem k tomu čeho se tahle stránka týká tak bezproblémové kakání (ani zácpa ani průjem)
7. Červenec 2020 - 18:14
Informace (anonym)
Děkujeme a chci říct že dnes si připiji ať tento server i přes jeblou martinu vydrží nadále!
7. Červenec 2020 - 21:43
Čarodějnice z l... (anonym)
Ovládání koštěte Základem letu je koště očarovat a tím umožnit aby létalo. Čarodějnice to dělají tak, že do koštěte klepnou. Pak je možno koštěti poroučet. Koště se tedy ovládá tak, že mu čarodějnice ústně zadává pokyny ("vznášej se", "leť nahoru", "leť doleva" atd.) a koště podle nich létá, jsou to jakási jednoduchá zaklínadla. V tomto stavu je dokonce možno i s koštětem "komunikovat", to znamená že čarodějnice může říct koštěti dlouhý sled pokynů a koště se pak podle nich bude chovat. Nicméně, tento způsob létání je dosti triviální, důležitější je ovládání koštěte "vlastní vůlí", tedy beze slov. Je to trochu těžší, některé čarodějnice (Mildred) to zpočátku nezvládají, ale ovládání vlastní vůlí je základem a je třeba to umět. Co se týče způsobu sezení a létání na koštěti, čarodějnice létají spíše kvůli cestování, nelétají příliš rychle a dávají přednost sezení na koštěti "z boku". Mohou však také létat i rychle a potom si sednou na koště klasicky rovně (př.: druhá ukázka). Takto se létá i při famfrpálu
8. Červenec 2020 - 11:26
Čaroděj lízipíč (anonym)
Kouzlo jak vykouřit a vyprstit piču: Vemte lektvar análních smradů k tomu mouky 5 gramů vem si tam 3 kondomy nahoň píčusa a nacákej pět gramů spermií pak si vem píču z pštrosa vyprstěnou 0,2 litrů kurvymrdky s píči africké černé skurvené vyjebané domrdané děvko pičo kurvo! a prones proslov o šukání : mrdko kurvo mrdej mrdej prcej až ti vycáká plíce píčo kundo děvko ludro bum bum píčo kurva děvko
8. Červenec 2020 - 11:29
martina kurvová (anonym)
Co se děje vy kurvy křesťanské
8. Červenec 2020 - 11:29
Informace (anonym)
Odpověď na Kouzlo jak vykouřit a
Prosím vás řekl jsem jen že to jsou čarodějnické procesy to ano ale ne že mi tu budete dělat nějaké satanistické zaklínadla
8. Červenec 2020 - 11:30
Adolf Hitler (anonym)
ať žijou koncetráky!
8. Červenec 2020 - 11:31
martina kurvová (anonym)
správně adolfe heil hitla
8. Červenec 2020 - 11:32
Ilja (anonym)
Informace oni jsou labilní že?
8. Červenec 2020 - 11:33
Informace (anonym)
Ahoj Iljo tak taky jsi zde strávila 8 let psaním na kakani partnerky byla by jsi dobrá psycholožka a mohla vyléčit tyto labilní no to je slabé slovo tyto magory co maji v hlavě poo
8. Červenec 2020 - 11:35
Pavkol (anonym)
Ivo omlouvám se ale jsi píča!
8. Červenec 2020 - 12:28
Honza (anonym)
No Pavle možná máš pravdu že je iva píča ale zamysli se nad sebou!
8. Červenec 2020 - 12:29
Pavkol (anonym)
Odpověď na No Pavle možná máš pravdu že
ty se zamysli nad sebou myslíš že bych o jediné holce která pochoopila mé touhy takové věci psal? nevidíš že nás dva i ivu někdo jak ona říká nebo píše hejtuje ? ten dotyčnej je přirození (podle toho jestli chlap nebo ženská - proto to nespecifikuju ale já iva a ty jsme snad dál v pohodě nedávno jsem se tě ptal na to muzeum záchodů a neodpověděl si takže je j asný že i jeden z tvých posledních příspěvků nepsal pravý honza protože pravý honza by mi určitě odpověděl
8. Červenec 2020 - 12:49
Pavkol (anonym)
už jsem si to zjistil sám je to v Michalské ulici
8. Červenec 2020 - 12:51
kðnðað (anonym)
ðo ðo ðo je ga kú ví hel no kůrvá děvkó ððð mrdkó šlápkó bič boží bič boží bič boží je vyžene! zolfar ðaka kasa morka kes kečup smrdí jako pavel pavel vo píču mi vyjel první mládata kreestani maji krysy všude papaj korbačiky kurvy jedne zasrané posrané jesnostejně v prachu lehnou! a červy nás rozlezou! permafrost nás zažene! červy nas jilou šlapkeM! šípek zažene špiona! fuchsi rakaus! satan" satane! vyžen nás zpět do psychiatrie ježíš nás zažene péro nam prožene! pavel ma už zase jablíčko co na to katíčko moje zlazíčko barenschutz nás pojebe všichni zemřou na jedu" až zase stampka popojí vypojí si vlastní cestu štěrkovou maj tam ještěra zahnizhelové maj tam bič to rampí píčí ježíší mojžíší zajděte! zpět do kaple! červy se tam rozlezou boží bránu otevřou mír nebude nastávat satan nesmí vylésti paranom přílestí svůj vlastní makožen makožen je vyženěn vymítín kristusa vymití ðomokůakuildir ðáítokůnisgazdalsquivírkundui to mame všchno co nam da kardiačnost to nas rozleze než se znovuzrodíme mi to víme co je pak že ideme znovu na cestu! až začne tát permafrost vyžene kristusa do helvegenu tam bude mítit starou hulínu anál nám vypálí červy roháčsatví nas zanese prachem mrtvých nickyjdn baby příjde démon on tě žahene jak červítko včelího jedu ten nás zarodí snažíme se pchopit vchozí výchozí vychozí středisko co nás vyžene! ježíš nebyl boží vzali na něj bič jen bůh mohl pravdívít jako starý sič to co bxlo ðaða islandská kusá co měla stát za stánkem s čajíčkem kde se červy rozlezou jednostejně v prachu lehnou a ačervy nás rozlezou knedlík fifa klíče idou do píče vymetat! sýr a džus to jen nám muže streess sprovodit heil macaron hitla hibster ty nas maš u svého žilíná krivaň se nám otáčí kříže se protáčí démon už vylézá a až bude rok 2025 tak sprovodí konec světa! a červy nás dolezou bič boží! nás vyžen krista zpátky dožene a iva s pavlem vylížou si navzájem svuj kacíř svatý ten co nám dává svaté bohnictví kde deémoni budou osvětimi! oni budou rádi zar sy srádí nicky jencde bany vylez už mame tgě radi jednnou si nam poohla vylez červe vynes nás tam do nebe kde nic není galaxie končí hořčík se nám protáčííí protože! jednostejně pravoslavní nemají hříchí své tuby jedné z helvegenu mají totiž prodistvé koccúrov kocúrov je vyžene to co zemže pravoslavní modlit budou satani nevylezou červy nás rozlezou a co zasložíme si cubuli do očí až se nám naše servítky obočí oni maj oči červené jak banány není svět jakýá byl bobo je už v nebi encefalitozonoza byla nejhorší! čapka laudah jendé láta alla deyja úr kransæðavírusi og aðeins ég mun fæðast með fjölskyldunni minni aftur to je naše smečka z á céčka červy už skončily svou prohru hroutily a vydra nas zase vynádí mají svoje vlsatní hadraplán to cos styler s amálií jebé í tokuné láta alla deyja úr kransæðavírusi og aðeins ég mun fæðast með fjölskyldunni minni aftur
8. Červenec 2020 - 17:54
kðnðað (anonym)
vaří se na nás čaj! čaj svatý hadraplán jen kacíř ví o čem má diabetické chyby ten kdo zemře se nemusí vrátit všechno skončí zhasne světlo mají kacíři svoje kðnðað protože úkóní mají kristusa navádi je do hnisa! maji totiž bobana! ten je jeden nejlepší v nebi svátí na loukách bůh je tyčí prohání dudis Í TOKÚNI ten nás vyžene protože červ má svuj anix co nám dá mormo
8. Červenec 2020 - 17:59
iva (anonym)
Pavle vzpamatuj se ty si neumíš přeměnit jméno debile
8. Červenec 2020 - 18:34
Vysvětlení (anonym)
to bych sice mohl ale když jsem to udělal na té adrese kterou na doporučení informac nesmím jmenovat tak si ho heater který si tam říká Bc tom změnil taky takže jedinou záchranou by bylo přestat reagovat a cokoliv psát jenže to bych sice měl asi pokoj ale lidem kteří mě tu nechtěj bych tím udělal radost a takovou radost jim zas udělat nechci
8. Červenec 2020 - 19:33
tik tak (anonym)
držte huby flundry
8. Červenec 2020 - 20:39
Kristus (anonym)
Jste zmrdi a já ukřižován byl jak Pavel ožralec
8. Červenec 2020 - 20:45
Pavkol (anonym)
Odpověď na Jste zmrdi a já ukřižován byl
s návykových nápojů piju pouze pepsi colu alkohol žádnej a když tak nealko pivo
8. Červenec 2020 - 21:22
dr.chocholoušek (anonym)
stále kvoká stále kvoká
9. Červenec 2020 - 6:20
Psychologická f... (anonym)
Dobrý den volal jste mne někdo že je zde nějaký problém rád bych pomohl a proto poprosím prvně 100,- kč a po té léčbě 5000,- kč protože léčba retardovaných nemocných lidí trvá myslím že mi psal pan Petr - tik tak který mi řekl že pry zde jsou nemocní lidé myslím že martina a Pavel to byli jo napíšu si na papírek tak a teď se zeptám na jednoduchou otázku Pavle a Martino co vidíte? na druhém komentářu
9. Červenec 2020 - 9:34
/*/*/*/*/ ¨¨¨¨ /*/*/*/*/
9. Červenec 2020 - 9:35
Co vám ten obrázek připomíná?
9. Červenec 2020 - 9:35
Prstiližpíč (anonym)
chce někdo vylízat píču? rád si posnídám olíuznu levou píční stěnu kde si také u toho nahoním mého píčusa kterej má jenom 15 cm
9. Červenec 2020 - 10:15
Vzkaz pro ivu (anonym)
Ivo vyliž mi prdel jsem lepší jak ty tak di do píče
9. Červenec 2020 - 11:35
iva (anonym)
Pavle vím že jsi to ty a jak říkám řekni mi co chceš já se nenechám vyprovokovat nějakým mamlasem
9. Červenec 2020 - 11:35
Návod na použití WC (anonym)
kdo se v tato místa béře nechť za sebou zavře dveře i v případě břichabolu prkénko se sklopí dolu ať si můž a nebo žena stáhni gatě pod kolena vyhrň košili i svetry a vypouštěj zatím větry usedni si hezky rovno zatlač jako litý rek když po tobě zbyde hovno, je to správný výsledek. Z kadibudky papír tahni a potom se mírně nahni v klidu pokoji a míru utři na prdeli díru po držadle rukou máchni vše po sobě řádně spláchni a v případě velké hnačky, setři štětkou všechny sračky. Co ti ještě říci mohu? Poděkuj teď Pánubohu co při tobě věrně stál za to že ses NEPOSRAL
9. Červenec 2020 - 11:56

Stránky

Přidat komentář