0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavkol - už mi ... (anonym)
ti kdo se za mě a za ostatní vydávají by se měli dát na léčení posledních cca 5 stránek je nebaví nic jiného než dehonestovat tuto stránku a ty co toto téma podoporují
1. Červen 2020 - 17:16
marek (anonym)
Odpověď na ti kdo se za mě a za ostatní
Můžeš si za to sám :)
3. Červen 2020 - 15:09
Informace (anonym)
Odpověď na ti kdo se za mě a za ostatní
milý Pavkole už se nemusíš stresovat dotyční byli zabanováni a vyhozeni ze serverů téma kakání partnerky i když mi to trvalo déle nyní můžeme zase komunikovat normálně bez narážek a držet se daného tématu
3. Červen 2020 - 15:24
Pavkol (anonym)
Odpověď na Můžeš si za to sám :)
asi máš pravdu ale myslím že už jsem poučen a informace děkuju za psychickou podporu
4. Červen 2020 - 12:54
Informace (anonym)
Není zač :) Blbeček totiž nadal i mě nechápu kde vzal můj email ale napsal že mi strčí špinavýho kára do hubi s měkým i takže jsem tak trošku nepochopil a v emailu bylo jeho jméně kabajaF@seznam.cz takže mi bylo jasné který blázen to zas je asi byl naštván že se zde už dlouho neobjeví a když se tady oběví další zrůda tak půjde na dovolenou do dupky :) Takže hodně štěstí Pavkole
4. Červen 2020 - 16:15
Informace (anonym)
a ještě vám řeknu poslední poděkovaní těmto osobám které zde mohli být Pavkol, iva, Honza, tik tak, marek, Veronika, Kikina, mauricius, SHD, antonín řemelka, milda, Pavla J., Blanka Š., Karel pouler, speciální poděkování je samozřejmě tik takovi ivě pavkolovy a honzovy kteří zde byli opravdu dlouhou dobu
4. Červen 2020 - 16:18
tajnej (anonym)
Ahoj Informace jsem zde zase zpět děkuji za poděkování :D a je šílené že můj příspěvek je tohle : 10. Září 2018 - 0:03 ani mi to nepřipadalo dva roky :D
4. Červen 2020 - 16:19
Informace (anonym)
Ano milý tajnej asi si na tohle zapomněl že tvůj příspěvek tu je i z roku 2004 = 15. Leden 2004 - 10:24 je to šílené že tvůj příspěvek která tu byl první je starý už 16 let
4. Červen 2020 - 16:21
tajnej (anonym)
Wow vlastně ano na to bych úplně zapomněl 16 let no tak to jsem ale staroch :D to mi bylo 25 let! a teď jsem starý lenívý čtyřicátník
4. Červen 2020 - 16:22
martina kurvová (anonym)
staří kokoti
5. Červen 2020 - 21:50
Pavkol (anonym)
Odpověď na staří kokoti
kdo je u tebe v 45 letech starej? :) mladej už nejsem ale do starého železa se také necítím a tobě ještě teče mléko po bradě že nám tak říkáš Martino?
6. Červen 2020 - 7:36
pavkol (anonym)
Odpověď na staří kokoti
k*k*ti možná jsme ale rozhodně né staří :)
7. Červen 2020 - 11:42
martina kurvová (anonym)
Odpověď na k*k*ti možná jsme ale
jste staří kokoti protože už máte 40 já mít chlapa kterému je 40 tak ho opustím a jestli někdy někoho budu mít řekněme že mu bude 20 let a až mu bude 40 tak ho vyhodím zmrda cha cha
7. Červen 2020 - 17:37
Pavkol (anonym)
Odpověď na jste staří kokoti protože už
takže každejch dvacet let jinýho chlapa to máš dobře vymyšlený jen aby tě v 60ti a v 80ti někdo chtěl chi chi
8. Červen 2020 - 7:38
Informace (anonym)
Martino jen mě překvapuje tvé příjmení ...
8. Červen 2020 - 12:34
martina kurvová (anonym)
Zítra ve 20:20 mám domluvený sex s mím partnerem je mu 21 takže ho za 19 let opustím z důvodu toho že už bude starý kokot a až mi bude 80 tak si vezmu rachatýho dědka a až scípne takk všechno bohatství co měl děděk např barák auto veterán vybrátory šukací pomůcky chatička v píčově budu mít já a tak mu jen ráda nakopu do rakve a naseru mu do držky. Jinak tady ten co mám má jenom mercedes a menší domeček v Ratiboři je to kretén nikomu to neříkejte jinak by mě vyhodil ale chystám překvápko podpálím mu barák a rychle odjedu a zapalovač hodím k sousedům takže policie to dá na sousedy a nakonec dostaneme víc prachů než si myslí domek je tak za 3M a my dostanem 7M haha a ty kurvy sousedske budou ve vazbě a tak to pujde dál až dostanu všech 20M a odjedu do Píčova na kokotem kde si vyprstím píču zlatým tampónem a všichni mi budou závidět haha vy kundy kundske kurvy kurvske omlouvám se ale tedka si jdu vyprstit píču a pak osahat sousedovy čúraka :) snad mi přítel vyholí čerta
8. Červen 2020 - 12:40
yebal vylishpeach (anonym)
Odpověď na Zítra ve 20:20 mám domluvený
tak abys věděla loni mi bylo 44 a holka která si ode mně nechala líbih hlazení zad prdelky dráždění bradavek i hlazení chlupů na peache tak byla dokonce o 4 roky starší (48) takže věk vůbec není rozhodoující
8. Červen 2020 - 13:23
yebal vylishpeach (anonym)
Odpověď na Zítra ve 20:20 mám domluvený
tak abys věděla loni mi bylo 44 a holka která si ode mně nechala líbih hlazení zad prdelky dráždění bradavek i hlazení chlupů na peache tak byla dokonce o 4 roky starší (48) takže věk vůbec není rozhodoující
8. Červen 2020 - 13:23
Pavkol (anonym)
Odpověď na Martino jen mě překvapuje tvé
to víš že to asi bude nějaká brzdička kakacího tématu které to chce ohnout jiným směrem jako např. já ten yebal vylishpeach jsem byl taky já ale jen proto abych si udělal právě legraci z toho jejího příjmení ale ten zážitek je pravda akorát že ho nezažil yebal vylishpeach ale já Pavkol kde Pav znamená pavel ale kol (přijmení) zatím budu kvůli GDPR tajit aby si na mě někdo neshladil žáhu
9. Červen 2020 - 7:53
Pavkol (anonym)
Odpověď na to víš že to asi bude nějaká
a hlavně doufám že se tu časem takových holek které tu psaly takové zážitky jako třeba iva nebo ta co psala že kadila když sjížděla na lyžích najde víc
9. Červen 2020 - 9:16
Informace (anonym)
Uklidněte se prosím hlavně paní Martina K. doporučuji vyhledat nejlepšího psychologa co bude nejblíže do tvého domova
9. Červen 2020 - 9:52
Informace (anonym)
Odpověď na a hlavně doufám že se tu
Jo Pavkole můžeš mi jenom říct na jaké straně je o tom kakání na lyžích?
9. Červen 2020 - 9:53
martina kurvová (anonym)
oh omlouvám se majstro vy jste vlastně starý jsem slyšela že vám je 40 vy starý dědku cochot schurveny
9. Červen 2020 - 11:43
Pavkol (anonym)
Odpověď na Jo Pavkole můžeš mi jenom
to už je dýl takže asi někde kolem 200 ale určitě jsem si to nevycucal z prstu
9. Červen 2020 - 11:52
Pavkol (anonym)
Odpověď na Jo Pavkole můžeš mi jenom
je to tady na str. 210 a asi to psala jiná iva než ta kterou známe protože se tam zdrobňuje na Ivušku ale je to super (mimozáchodový zážitek) možná se to jmenuje jinak ale v tom textu píše jak kadila když sjížděla hory
9. Červen 2020 - 11:55
Informace (anonym)
Děkuji Pavkole podívám se na to
9. Červen 2020 - 14:32
Návštěvník (anonym)
chci jenom řict žše se nudim a unnjvf njvf ne ne j ja ne ne ne ene ene ene ene ene eenenenenenene
9. Červen 2020 - 14:35
Návštěvník (anonym)
Kunda Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání Kunda může být: synonymum pro slovo píča, resp. vulva v geografii Kunda (město v Estonsku) – město v Estonsku Kunda (vesnice v Estonsku) – vesnice v Estonsku Kunda (řeka) – estonská řeka Kundský záliv (estonsky Kunda laht) – záliv na estonském pobřeží Finského zálivu v Baltském moři Kunda (Indie) – město v Indii, ve státě Uttarpradéš (25°43′ s. š., 81°31′ v. d.) Kunda (Myanmar) – vesnice v Myanmaru Khunda – vesnice v Pákistánu Kunda (etnikum) – etnikum žijící na hranicích Zimbabwe Kalai Kunda nebo též Kalaikunda – letiště v indickém státě Západní Bengálsko (22°21′ s. š., 87°13′ v. d.) Kunda – čínské letiště u Šanghaje; za čínsko-japonské války (1937–1945) bylo jedním z hlavních japonských letišť v oblasti. PA-61 Kunda – soukromé letiště v Pensylvánii
9. Červen 2020 - 14:36
Informace (anonym)
Tento článek je nedávný je o defekaci tak jinak o kakání Defekace (přesměrováno z Kakání) Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání Defekující muž na novověkém vyobrazení Defekace je vyměšování tuhého nebo polotuhého odpadního materiálu z trávicí soustavy. Jeho frekvence u člověka je vysoká při průjmu, za běžných okolností 3× denně až 3× za týden.[1] Jak často člověk chodí na velkou stranu je individuální. Vlny svalových kontrakcí ve stěnách tlustého střeva, které se nazývají peristaltika, posouvají výkaly zažívacím traktem ke konečníku.
9. Červen 2020 - 14:38
iva (anonym)
Ale to jsem nepsala já
9. Červen 2020 - 14:39

Stránky

Přidat komentář