6843 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
že jsi úchylJedinej úchyl seš tady stejně jenom ty...! Tak nemachruj
17. Červenec 2018 - 21:15
Kikina (anonym)
Nenechte se rozhodit. To bude ten stejný idiot co se do nás naváží i na naší diskuzi. Prostě klasika odpuzuje ho toto úchylné téma všichni tu jsou uchýlove a přesto ho pořád cosi neodolatelně přitahuje tyto diskuze navštěvovat...
17. Červenec 2018 - 21:51
Svou úchylku (anonym)
Jedinej úchyl seš tady...bys měl řešit opravdu se svou partnerkou. Řekni jí, že jsi ujetý na sraní a schválně, co ti na to řekne.
17. Červenec 2018 - 21:54
Hovnivál (anonym)
Tak co jak vám kapají bojlery Hovniválové?Koukám,že ujetí na sraní jste tady všichni nejen Honzík tak nevím proč se do něho pořád navážíte?...Honzíku nic si t z toho nedělej to píše zakomlexovaný člověk,který asi životě neměl stolici tak závidí a užírá se tím.že má pořád zácpu..Ale až se jednou pořádně vysere tak mu to urve prdel i z hovnama neboj Honzíku.Boží hovna melou pomalu,ale melou...
18. Červenec 2018 - 12:00
Eduard Nud (anonym)
Partnerku bohužel nemám a bohudíky už ji neplánuji, ale kdybych ji měl, tak ji kakat pochopitelně dovolím. Protože kdyby nekakala, tak by u mřela. Ale dobrým příkladem bych jí jít nemohl.
18. Červenec 2018 - 14:08
Eduard Nud (anonym)
Á ó! Chybička se vloudila.
18. Červenec 2018 - 14:10
neznámý (anonym)
Nenechte se rozhodit. To bude...jinak také Pavkol Kikino u mě to není úchylka ale touha zažít něco "zakázaného"samozřejmě s osobou opačného pohlaví protože kluk už přede mnou tento pomáhal jsem jednommu vozíčkářovi
19. Červenec 2018 - 9:53
Svou úchylku (anonym)
Honzíku, bys měl řešit opravdu se svou partnerkou. Řekni jí, že jsi ujetý na sraní a schválně, co ti na to řekne.
19. Červenec 2018 - 10:41
Hovno=hovno (anonym)
Hovno.sk se vám zaseklo, hovnoúchyláci !!
25. Červenec 2018 - 17:58
Dav (anonym)
No Tvl nikdy bych neřekl že fekál džorno může mít tolik respondentů...a eště baby..vypadají na ulici uvědoměle,a jak nedostižně a doma kaďí panackovi do krku..ne ne pro mě to není.tady je vidět ze vztah mezi mužem a ženou je jen a jen o sexu.pokud není sex není nikdy nic.prostě s ženskou se seznamují jen proto,aby dělali uchylarny.a čím líp to funguje,tím pevnější je vztah.kecy o společných zájmech jsou druhotné..
26. Červenec 2018 - 18:04
Nový hovna (anonym)
fakt nejdou nahrát. Ať žije Ivuška na Mallorce !!!!
26. Červenec 2018 - 20:00
HOVNO (anonym)
fakt nejdou nahrát. Ať...Hovno.sk dostalo silnou zácpu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. Červenec 2018 - 17:00
Jak (anonym)
Málo stačí k radosti...
27. Červenec 2018 - 17:32
Iva (anonym)
Zdravím vás,přátelé.Už jsem zpět po dovolené.Bylo báječně,zkrátka neda se to popsat slovy.Ale teď jak jsem přišla na net, zarazila mě věc kterou jsem popravdě vůbec nečekala,nedají se přidat fotky na hovno.sk,jakoby celou stranku chtěli zrušit nebo co.Snad je jen dočasne,nevím,ale mám fotky svych vytvorů z dovolene a taky dnes ráno jsem se krásně vykakala,takže až to bude fungovat,přidam to všechno na hovno.sk.Honzíku,kakáníčko jsem si skvěle užila,chodila jsem kakat bez problemu každy den,bylo to k nezaplacení.Víš,strava,žadny stres,víc pohybu,plávání,procházky,a to všechno se podepsalo na mém travení a kakání.Můj drahy byl se mnou při kakání,nechal se "ukecat".Dávno ví že je to moje přání a na příští rok se budeme brát,a teď na dovolene měl víc času a byl v psychicke a fyzicke pohodě,tak se rozhodl,seděla jsem na prkýnku,on mi hladil vlasy,nejdřív jsem spustila čůrací vodopad,malinko jsem uprdla a začala jsem slastně tlačit,říkal že tak krásně kakám,byla to rychlovka,za 20 vteřin jsem byla vykakaná,vytvor jsem mu ukázala,byly to 2 velke krásne šišky,říkal že nadhera,utřela jsem zadeček,byl čistý.Celkem 3krát za dobu pobytu byl se mnou když jsem kakala na hotelove toaletě.Měla jsem pocit že se mu to docela líbí.Uvidíme jestli tomu tak bude i doma...Takvšempřeju krásnou neděli,krásne leto a krásne kakáníčko.Méjte se krásně.
29. Červenec 2018 - 8:22
pavkol (anonym)
ivo kdyby se to hovno.sk nerozběhlo poslala bys mi výtvory z dovolené na mail až bych ti ho dal? nebo mám dokud se hovno.sk nerozběhne smůlu?
29. Červenec 2018 - 9:15
To už tu psal k (anonym)
Zdravím vás,přátelé.Už...Že stránky dostaly zácpu, hned, jak jsi odjela. On je někdo hacknul, tak snad to má Admin zálohované a nahraje to tam dodatečně. Hlavně, že ses měla dobře a pěkně se ti kakalo !
29. Červenec 2018 - 14:39
pavkol (anonym)
Zdravím vás,přátelé.Už...také bych chtěl mít takové štěstí jako má tvůj partner také bych se chtěl dívat na kakání své partnerky pokud by mi to ona dovolila
29. Červenec 2018 - 16:16
Iva (anonym)
ivo kdyby se to hovno.sk...Zdravím tě Pavkole,můžeš napsat svůj mail,zkusím ti poslat pokud se povede všechny najednou,ale až nazítři,protože mobil se dobíjí.To je zvláštní že se to stalo hned po mem odchodu,nevím proč to zatím takhle stagnuje a za jak dlouho se to dá do pořádku.Každopadně děkuju všem kteří mi přáli a taky vám přeju jen to nejlepší, krásne léto a krásne pohodove kakáníčko.
30. Červenec 2018 - 19:55
pavkol (anonym)
Kolarjunior@seznam.cz děkuju za pochopení a budu se těšit. nevím jestli je všechno malé nebo jestli to K není velké ale adresa je určitě správně
31. Červenec 2018 - 8:01
Pavkole (anonym)
Kolarjunior@seznam.cz děkuju...Ty jsi taky inteligent, mailovky jsou vždy s malými ! Ale bere to i s velkými, jen to někde vadí při nějakých registracích.
31. Červenec 2018 - 9:41
Iva (anonym)
Zdravím vás přátelé,stranka hovno.sk se už rozjela,přidala jsem tam několik fotek.Snad se budou líbít.Mějte se krásně a ať se všem krásně kaká.
2. Srpen 2018 - 20:10
Radek (anonym)
Zdravím vás...Prostudoval jsem tvé kakáníčko z Mallorky a bylo vidět, že se ti tam dařilo. Je to nádhera.
2. Srpen 2018 - 20:20
Iva (anonym)
Prostudoval jsem tvé...Radku,díky.To víš,dovolená,slunce,moře,vzduch,člověk se cítí uvolněny,nic ho nestresuje,jiná strava,víc pohybu,plavání,to všechno má pozitívní vliv na kakání.
4. Srpen 2018 - 7:52
Pavkol (anonym)
Zdravím tě Pavkole,můžeš...každopádně ti děkuji za tvé dosavadní pochopení
15. Srpen 2018 - 11:44
Obrázek uživatele rarasek830
rarasek830
Iva: Ahoj Ivo. Tak jsem to tu pročetl, co se dělo, od mé poslední návštěvy a vidím, že se nám tu budeš vdávat :) Tak to gratuluji a ať se vám oběma daří. Jinak, abych se zase vrátil k tématu diskuze a zkusím si trochu postěžovat... ty vedra jsou tak hrozný, že ani kakání netěší tak jako dřív, ale snad se to poačaí už umoudří. PS: Pošleš mi nějaké svatební koláčky? Přes USB to určitě projde ;)
23. Srpen 2018 - 21:05
Iva (anonym)
Iva: Ahoj Ivo. Tak jsem to tu...Zdravím tě,Rarasku.Díky za gratulaci.Jee,jak si milej,kluku můj zlaty.Jen se ještě do toho dne příští rok v červnu musíme ve zdraví dožít.Jasně že se svatebními kolačky by to šlo,aspoň virtualně.Co se týče meho kakání v tomhle počasí,je to jedna baseň a to jsem překvapena,ale hodně piju tekutiny,v tomhle vedru to jinak ani nejde.Papám hlavně melouny,ne moc tak přiměřeně a ovoce,jabka,hrušky,švestky a u babči je toto léto bohate na krasne chutne broskvičky.Takže kombinace tekutiny a vlaknina,vitaminy,probiotika a vysledek- krásna vydatna stolice.Můžeš se podívat na hovno.sk,já sama se divím svym nejnovějším vytvorům.O víkendu hlásí ochlazení,takže se ti jistě vrátí náláda na kakání a budeš si ho užívat.Zatím ti přeju ještě krásne léto a kakáníčko,a aby se ti co nejdřív zadařilo vykakat se v přírodě.
24. Srpen 2018 - 20:13
Obrázek uživatele rarasek830
rarasek830
Iva: Děkuji za ty milé lichotky :) Jsi mě potěšila. Ale ten příští červen už je tu za chvilku.. uvidíš, jak to rychle uteče. A na nějaké černé myšlenky nemysli... užívej si užívej si titulu slečna a těš se na to, až budeš mladá paní :) Možná jsem to špatně napsal. Kakání mám pravidelné i pěkně šiškovité :) Ale jde o to, že v tom vedru spíše sednu, zatlačím, utřu, aby to bylo rychlé a už myslím na to, abych se zase někde něčím ochladil. Prostě to není taková klidná a pohodová akce jako jindy. Ale dnes je už to počasí lepší. Tady od rána s malými přestávkami poprchává a je chladněji. Tak to bude konečně brzy i na tu vycházku do přírody a zanechání tam mého malého hovínka :)))) Meloun mám taky rád, ale spíše než ke kakání mě to po něm nutí k čůrání :) Já se ale divím, že se letos nějaké ovoce urodilo, když to němělo skoro žádnou dešťovou vodu. I tady u nás to docela jde... sladká jablíčka a švestičky přímo ze zahrádky :) Tvoji pozvánku na hovno.sk s poděkováním spíše odmítnu. Já to tam nesleduji.
25. Srpen 2018 - 14:52
Tak sleduj (anonym)
Iva: Děkuji za ty milé...Tak sleduj a něco uvidíš, případně můžeš i nějaký ten výtvor přidat !!
25. Srpen 2018 - 14:55
Iva (anonym)
Iva: Děkuji za ty milé...Zdravím tě,Rarasku.Vím že čas děsně letí,tak si zatím ještě užívam svobody,pak nás čeká ještě kopec zařizování ohledně svatby,ale těším se.To je skvěle že máš krásne pravidelne kakáníčko.Vím ,ty vedra dokážou potrápit ,že člověk ztrácí i radost z věci ktere ma rád.Co se týče melounu,jen ho papej dál,pročistí ti ledvinky a močovy cesty vůbec,je taky prevenci proti ledvinovym kamenům a je dobre občas pořádně se vyčůrat a kromě toho působí na střevní peristaltiku a proti zacpě.Tak ti přeju ať se ti brzy povede vykakat v přírodě a ať máš vždycky takove krasne kakáníčko jako doteďka.
25. Srpen 2018 - 20:52
Olga (anonym)
ten gay se vydává za holku a chlapi ho žerou.To sem si všimla já .Tuším že Kokina je kluk.
27. Srpen 2018 - 20:18

Stránky

Přidat komentář