6926 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Axus (anonym)
Našla by sa žena ktorá sa nehanbí a chcela by skúsiť nejaké tie veci ohľadom kakania? Ak áno napíš mi na email: sutazee@seznam.cz (email som vytvoril kvôli zasielaním noviniek preto má taký blbý názov) Okolie: Trnava
27. Duben 2018 - 16:14
Honza (anonym)
Ten příspěvek 18.3.2018...Ahoj Ivo Tak bych se ti po delší době rád svěřil se svojí další novou kadící story. To jsem před několika dny se pozdě večer odkudsi vracel domů, vzal jsem to přes jeden velký park nacházející ve v blízkosti mého bydliště a tam mne přepadlo nutkání na velkou. Byl bych to asi v pohodě vydržel až domů, ale je známá věc, že kadění v přírodě je často mnohem efektivnější a hlavně romantičtější než doma na záchodě a tak jsem si zašel pod jeden rozlehlý tis s větvema u země, kde jsem to u jeho kmene v pohodě vypustil. A náhoda tomu chtěla, že když už jsem sáhnul po papírových kapesnících, abych se utřel, tak se tam pod ten samej tis šly vyčůrat asi tři holky z jedné party, která tam na trávníku vedle klábosila a popíjela. Ani jsem nějak neměl v plánu je při tom šmírovat, tím spíš že jsem se ještě musel sem tam soustředit na poslední odchozivší zbytky stolice ze mě, ale přiznávám, že jsem i tak neodolal a trochu se na ně díval, i když jsem z toho moc neměl, protože byly poměrně daleko ode mne a s výjimkou jedné byly při čůrání otočeny čelem naproti mne. Podstatné zde ale bylo, že i tak pocítily pach mé stolice (tím spíš, že zpočátku to u mne sice bylo tuhé, ale pak už jen spíše řídkého průjmového charakteru) a začaly si mezi sebou o tom trochu povídat. Naštěstí to očividně ani jedné z nich moc nevadilo, říkaly si to mezi sebou spíše jen tak pro zajímavost a ani jednu tam nenapadlo po mne pátrat. S takovou si teď docela barvitě představuju, jak by asi tak dopadlo, kdybysme se všichni takhle navzájem odhalili (ony při čůrání a já při kadění). No, předpokládám, že v prvý řadě by mne s takovou vůbec nepodezíraly z nějakého šmírování, notabene když to jsem tehdy skutečně v úmyslu neměl, nýbrž že s takovou by se nikdo z nás ani trochu nepohoršil a nejenže bysme se v pohodě shodli nejen na tom, že jsme prostě stále jenom lidé, nýbrž i na tom, že je přece jen pravda, že zadek máme - bez rozdílu jestli chlap nebo ženská - přece jenom de facto úplně stejnej, tudíž o to větší důvod se při takovémto náhodném odhalení kvůli tomu nijak nestydět a nepohoršovat. Avšak jelikož i já jsem pochopitelně nemohl na sto procent vědět, zda by tyhle holky v případě takovéhoto náhodného vzájemného odhalení skutečně takto pozitivně reagovaly, radši jsem byl celou dobu tiše jako pěna, počkal, až dočůraly a následně v pohodě odešly a teprv pak jsem se utřel a pečlivě svůj výtvor zaházel a i já pak nenápadně zmizel ve směru domů. Co o téhle story bys soudila ty? Předpokládám, že i ty asi budeš s výše uvedeným souhlasit... A taky mne ještě napadlo, že by se lidi neměli zas až tolik stydět v případě, pokud by se někomu chtělo někomu z důvěrných přátel či známých, s nimiž by nebyl problém si aspoň čas od času popovídat o velké potřebě, že když byli nedávno na velký, že si to i užili. Pokud by tedy už na to i z té druhé strany přišla řeč. Myslím, že sama mi z vlastní zkušenosti potvrdíš, že užít si kakání je vedle samotné bezproblémové defekace to nejdůležitější a nejvíc prioritní. Což mi mj. připomnělo, když v jedné svého času velmi známé knížce pro děti o lidském těle "Co ještě nevím" (předpokládám, že i ty jsi tuhle knížku v dětství dobře znala) mluvili o jedení a psali tam, že najíst se není jen nezbytnost, neboť na dobrém jídle si i pochutnáme. No a že stejně tak - dle mého názoru - by se někde jinde mohlo psát, v souvislosti s vykonáváním velké potřeby, že chodit na velkou není jen nezbytná tělesná potřeba, která po fialkách nevoní nikomu, nýbrž že dobře vykonanou velkou potřebu, doprovázenou pěkně tuhou a objemnou stolicí, si i užijeme. Fakt že jo. S tím nejspíš rovněž budeš souhlasit, Ivo. I když na druhou stranu uznávám, že i dnes v 21. století přece jen ještě není mluvit na veřejnosti o velké potřebě tak samozřejmá věc, aby se něco takového mohlo v pohodě a bez ostychu psát v nějaké veřejné knižní publikaci, zvlášť pokud by byla určena hlavně pro děti. Ale ať už tak či onak, nikdo mi nevymluví, že pokud jsme zrovna v kolektivu svých nejbližších přátel, se kterými není problém o velké potřebě mluvit, se čas od času i pochlubit, že zrovna dneska jsme si to i jaksepatří užili a příliš se za to nestydět, když už bysme se s něčím takovým chtěli podělit. však jak už jsem taky výše zmínil...co myslíš Ivo?
1. Květen 2018 - 19:59
Iva (anonym)
Ahoj Ivo Tak bych se ti po...Honzíku,zdravím tě po dlouhe době a gratuluju k pohodovemu a romantickemu kakáníčku v přírodě.Kluku,ty máš poslední dobou štěstí na čůrajíci holky.Pokud jde o to jaká by byla jejich reakce kdyby tě odhalily,myslím že by to vzaly normálně,v te chvíli by si byl pro ně kluk ktery si potřebuje akutně ulevit a myšlenka na nějake šmírování by pro ně byla vzdálena.A kdyby přece...,myslím že by jim to ani moc nevadilo,i když každy jsme jiný a znám některe holky ktere by z toho dělaly vědu,že je někdo cizí šmíruje.Knižku "Co ještě nevím "moc dobře znám,a co se týče jídla,na tom se shodne většina lidi,že to není jen nezbytnost pro přežití,ale taky si tu pochoutku dokonale vychutnat.A máš pravdu,s kakáním by to mělo být podobně,nejen stolici mít,protože je to nutnost se vyprazdnit,ale taky si kakáníčko dokonale užít a vychutnat pocit jak mi to leze ze zadečku,jak pracuje bříško při vyprazdnování atd.A co se týče knižní publikace,existuje knížka pro děti,tedy pro ty nejmenší,je to typ leporela s obrazky a jmenuje se "Podívej se pod okenko co je to hovínko"a je to krásně psaná knížka a nazorně vysvětluje jak se kaká,proč se kaká jak kakají zvířátka.Chlapeček moji kamaradky teď prochází nočníkovou fázi sveho dětství, tedy se učí kakat do nočníku a jeho maminka s ním probíra tuhle knížku.Snaží se,je moc šikovny,i když jsou situace,kdy mu to ulítne vedle,ale tím si prošel každý z nás.Moc mě to potěšilo když jsem si tu knížku prohlídla a měla jsemradost že to vůbec někdo napsal.To si každopadně jednou od ní vypujčím,protože i já chci vést sve děti nejen ke správnemu kakání,ale taky k pozitívnemu vztahu ke kakání,aby přistupovaly ke sve stolici s laskou jako já,ty a lidi na tehle strance...
1. Květen 2018 - 21:33
Honza (anonym)
Honzíku,zdravím tě po...No, Ivo, já kdybych byl v tomhle směru jen trochu více drzej a vlezlej a podle toho taky s o to větší vervou holky šmíroval, tak by se mi holky k něčemu takovému přímo nabízely, žádný takový, že bych na čůrající holky měl štěstí, jak jsi mi psala. Bydlím hned vedle jednoho velkýho městskýho parku (tím spíš, že je to v Praze), který má hodně výše i níže položených míst, co chvíli tam jsou pořádná křoviska, pak zase i miniaturní lesíky z tisů i smrků a všechno tohle je vedle rozlehlých trávníků, které tam jsou víceméně všude. A pochopitelně, že teď, když už je teplo, se tam všude večer co večer scházej party mladých kluků a holek, co ostošest debatujou, popíjej a samozřejmě i ostošest choděj do nejbližšího okolí čůrat. A hlavně, když už je tma, tak bych tam takových příležitostí měl hafo. Ale jak jsem už v dřívějších příspěvcích zmiňoval, v tomto směru jsem přece jenom spíše galantní. Jeden příklad za všechny - zrovna před pár dny jsem si jednou večer při takové vycházce potřeboval do jednoho takového křoviska odskočit se vyčůrat a než jsem si pro to tam stačil vybrat nějaké trochu více kryté místo, zamířila tam shodou okolností čůrat i jedna pěkná holka a zamířila přímo ke mně. Sice se nejdřív mojí přítomností trochu vylekala, ale když jsem jí popravdě řekl, že tady čůrám já (ani jsem s tím ještě nezačal), tak už to bylo všechno v pohodě. Dokonce se nabídla, že klidně počká, že si tam dojde až pak, ale já hned vzápětí pocítil, že i pak, až budu hotov, bych měl tendenci ji tam šmírovat, tak jsem řekl, že nic takového, že dáma má přece přednost a tak podobně a vyšel jsem pryč odtud a stačilo mi pak, když jsem jí tam jenom slyšel, jak čůrá. A i to mne v tu chvíli nijak moc nevzrušilo. A když jsem tam pak šel zpátky, akorát byla hotova a odcházela ven zpátky za svou partou. A i když mi nic k tomu při odchodu už neřekla, skoro bych se vsadil, jak byla za tohle moje chování ráda, že to, že jsem jí dal v tomhle přednost, jsem nezneužil k tomu, abych ji následně odněkud šmíroval. Kdepak, já fakt nejsem jako jedni moji kamarádi, kteří z tohohle mají přímo loveckou sezónu, jak mi jednou sami říkali. Že od května do září, kdykoliv večer nevědí, co s volným časem a netáhne je to zrovna do hospody či za jinou zábavou, tak se takhle večer v tomhle parku sejdou, popřejou si šťastný lov a následně si jde každý na své vytipované místo šmírovat holky při čůrání...inu kluci, no. Bohužel.
9. Květen 2018 - 20:09
Iva (anonym)
No, Ivo, já kdybych byl v...Zdravím tě Honzíku.Sorry,nemyslela jsem to tak,jen se mi jeví,že poslední dobou zažívaš víc takovych situací,kde se objevují čůrající holky.Ale teď už chápu,když bydlíš na takovem místě.Ale líbí se mi že ses zachoval jako pravy gentleman.To si tedy piš že byla ráda za tvoje chování.Sama za sebe můžu říct že jsem ráda když se kluci a mužskí ke mě chovají gentlemansky a galantně.
9. Květen 2018 - 20:47
Honza (anonym)
Zdravím tě...Tak tak, Ivo, co dodat. A taky by mne ještě zajímalo, jestli už jsi nějak dál postoupila ve své snaze přimět tvého drahého, aby tě aspoň čas od času okukoval při tvém ranním kakání doma na papír za účelem pravidelného a preventivního posilování jeho sexuálního libida. Předpokládám ale, že je to stále takříkajíc na mrtvém bodě. Pokud je tomu skutečně tak, napadá mne, zda by nebylo lepší to udělat trochu jinak, přesněji, že by ses ho k tomuhle pokusila přimět svým čůráním. Konkrétně mne napadá, až vám někdy tohle dobou umožní volný čas se spolu vydat minimálně nějaký půldenní výlet do přírody, chtělo by se ti tam někde čůrat a až byste někde byli zrovna chvíli více jakoby v divočině a zrovna by nablízku nikdo jiný nebyl, že by ses bez jakéholi upozornění před ním vyčůrala a považoval jsi to vůči němu za naprostou samozřejmost? Podobně jako kdysi před dávnými lety moje starší sestřenice, když mi bylo nějakých pět let? No a kdyby se nad tím jakkoliv podivoval nebo nedejbože pohoršoval, tak že bys poté, co bys byla hotova a opět sis natáhla kalhoty či sukni, ho objala a významně bys mu řekla: "Co já bych pro svého miláčka neudělala, aby mne při milování vždycky jaksepatří uspokojil, jak to u ženy má vždycky být?" Možná, že by tenhle tvůj argument v pohodě uznal no a později by s takovou už pro něho neměl být problém se na tebe takto podívat i při ranním kakání. I když to je pochopitelně na tobě, zda bys ses o tohle ze začátku pokusila takto...při čůrání. Ale myslím, že zkusit bys to určitě takhle mohla...s tím, že za pokus nic nedáš. Co myslíš?
10. Květen 2018 - 18:55
Iva (anonym)
Tak tak, Ivo, co dodat. A...Zdravím tě Honzíku.No,co se týče čůrání,myslím že jsme se posunuli o krok dále.Stalo se vlastně ne tak davno,v březnu měla moje kamaradka svátek a byli jsme u ní na oslavě.Já jsem se vlastně celý en necítila ve sve kůži,trochu mě bolela hlava,takovy migrenozní stav.Ale myslela jsem že mezi partou lidi kteří jsou nam blízci,užijeme si v pohodičce kopec srandy a že mě to aspoň trochu přejde.Něco jsme snědli ,něco vypili.A mě se po nějakem čase chtělo zvracet,a nejen zvracet,bylo na omdlení.Tak mě můj drahý doprovodil na toaletu.Po celý čas co jsem blila,držel mě za ruku a hladil po zádech,zkrátka sdílel moji nevolnost společně se mnou,a když mi bylo blbě,cítila jsem se mnohem líp už tím že tam byl se mnou.Pak jsem mu řekla že se musím ještě vyčůrat,ať zůstane,protože není jistě zda neomdlím.A najednou,on sam mi pomohl rozepnout kalhoty,kalhotky jsem si stáhla já sama a valil se ze mě proud,můj drahy měl zvláštní vyraz ve tváři,jakoby něco noveho objevil,nebo snad ho to vzrušovalo,nevím...A jinak,vždycky říka že u porodu chce být se mnou.Takže snad i s kakáníčkem se posuneme o kousíček dál...
10. Květen 2018 - 20:46
hm (anonym)
se neposer
13. Květen 2018 - 19:39
Pavkol (anonym)
ivo moc ti přeju ať změna o ktewré píšeš v jednom z přšdchozích článků tvé kakání neovlivní k horšímu
2. Červen 2018 - 18:41
Iva (anonym)
ivo moc ti přeju ať změna...Pavkole,myslím že nic nemůže ovlivnit moje kakání k horšímu,stravuju se tak aby moje stolice byla v pořádku,cvičím,pečuju o sebe,moje zdraví mi není lhostejne.Krásne a pravidelne bezproblemove kakáníčko přeju i tobě a všem ostatním.Krásnou neděli.Méjte se všichni krásně.
3. Červen 2018 - 8:02
scatmart (anonym)
Lunyku,ty jíš hovna?Mě to...Chci se seznámit konečně s nějakou holkou, kterou taky vzrušuje rozmazávání hoven po těle atp... Jestli tady jsi, napiš - scatmart@seznam.cz 21y.o. Brno, není problém dojet :)
7. Červen 2018 - 9:28
To máš smolíka (anonym)
Chci se seznámit konečně s...Takové holky neexistujou, možná se před tebou vysere, ale to bude tak všechno. A to budeš mít velké štěstí. Zato teploušů, milujících hnědý šáteček, těch si užiješ dost. A tady se o scatu jenom mluví. Reál není na pořadu dne.
7. Červen 2018 - 18:11
Kikina (anonym)
Samozřejmě, že takové holky existují. Na internetu se dá najít dost videí s touto tématikou, ale souhlasím s tím, že to je extrém. Já osobně mám fetiš na kakání do oblečení, ale do scatu ve formě rozmazávání hovínek po celém těle nebo nedej bože jejich ochutnávání bych nikdy nešla.
7. Červen 2018 - 18:25
Taky tu píše in (anonym)
Zase blbosti šílené kukuse svými, zejména táborovými příhodami, které se vlečou po mnoho let.
7. Červen 2018 - 19:09
Obrázek uživatele rarasek830
rarasek830
Kikina: u tech holek ale nevis jestli jim za to nekdo nezaplatil a ony to nedelaji jen kvuli tem penezum pripadne se touzi proslavit nejak nebvykle na internetu a tak natoci takove video, ale nikdy by nechteli mit nekoho podobneho doma. Je to pro ne neco jako prace, ale ne zabava pro rodinne radovanky :)
8. Červen 2018 - 20:24
Pavkol (anonym)
Samozřejmě, že takové...mě by stačila pří dívčím resp ženském kakání voyeurovat jestli to nazývám správně :)
8. Červen 2018 - 20:24
Pavkol (anonym)
jo a samozřejmě myslím do záchodu nebo v přírodě žádnej extrém prostě žena by kadila a já bych se koukal jak to z ní leze a žbluňká do mísy
8. Červen 2018 - 20:47
EZO TVX (anonym)
Znám i případ, že mladík po bouřlivé diskusi se schoval pod WC mísu a během 3 hodin byl ve špitále se 40 teplotama. Ezoterikové mu poradili, ať tam už zůstane, že si jeho organismus poradí sám. A měli pravdu! Sice přišel o zuby, ale z ezoterického hlediska měl už pokoj.
8. Červen 2018 - 21:48
Pavkile (anonym)
jo a samozřejmě myslím do...ty jsi známý blázen posedlý ženským kaděním a prděním
8. Červen 2018 - 22:37
Honzík (anonym)
ty jsi známý blázen...je zas posedlý seděním na táborových kadibudkách. Je to u prdele.
8. Červen 2018 - 23:12
Pavkol (anonym)
já vím že to spíš nevyjde ale když existujuou diskze kde si o tom lidé píší a doména kde si posílají vývory tak proč bych se o své tajné zvláštní přání nepodělil a ž bude doména o šmírování při sprchování napíšu totéž o sprše
9. Červen 2018 - 9:36
Pavkol (anonym)
anebo nemusím když je vidět že nejsem chápán bude lépe se této diskuzi na příší vyhnou a nedělat ze sebe něco co nejsem tak sbohem diskutéři
9. Červen 2018 - 10:04
rarasek830
Pavkol: proc by ses mel starat o to, ze jini tva prani nechapou? A jeste kvuli tomu prestat chodit sem na diskuzi? Vzdy tu budou lide, kteri nebudou mit pochopeni a budou nadavat. Tak se kvuli tomu nenech rozhodit.
10. Červen 2018 - 9:43
rarasek830
Kazdy bychom chteli neco jineho. Ja bych zase rad s divkou/zenou chodil rad kakat do prirody, aby me nechala koukat a pak mi treba i dovolila, abych ji utrel zadecek. A pak treba i obracene, pokud by ona chtela. Asi nekoho jako tu byla Kikina. Protoze nejake rozmazavani hovinek po celem tele me nelaka a ochutnavat je urcite take nechci. Potkat nekoho jako je Kikina a byl bych stastny a tahle diskuze dava alespon malou nadeji, ze takove zeny existuji :)
10. Červen 2018 - 9:47
Pavkol (anonym)
díky rarášku za pochopení ano přece se nenechám odradit těma kterým na hovno.sk vadí že se mi líbí zejména iviny šišky máš pravdu
10. Červen 2018 - 15:47
Kikina (anonym)
Ahoj rarášku já pochopitelně nejsem naivní a je mi jasné že většina těch holek na internetu točí profesionální scat za který si nechají platit ale některé z nich to evidentně baví na to jsem dost zkušená abych to poznala. Myslím si že někdo kdo k tomu má vyložený odpor by to nedělal ani za peníze ne. Jinak najde se hodně boháčů co chtějí vidět jak se mladá pěkná holka pokaka a jsou ochotni za to i zaplatit nemalé peníze. Kdyby mi za pokakavani někdo platil to by byla bomba spojit příjemné s užitečným :0) ale asi spíš ne. Je to můj soukromý fetiš a nikoho k tomu nepotřebuju natož aby na mě někdo koukal ale pokecu se nebráním. Jsem holt trochu jiná než ostatní holky :0)
10. Červen 2018 - 17:02
Pavkol - dotaz (anonym)
Kikino když se teda nebráníš pokecu byla si dneska kadit? a kolik toho bylo? a bylo i čůrání a prdění?
10. Červen 2018 - 17:55
Kikina (anonym)
Dneska jsem ještě nebyla teprve se na svůj výkon chystám. Jinak některé holky jsou v tomhle dost prudérní a tváří se jako by nic jako kakání neexistovalo přitom nechápu proč. Fandím Ivě která musela čelit poměrně nechutným útokům na svou osobu. Nebojte stránku hovno.sk mám taky zmaknutou ale já tam své výtvory nedávám jsem spíš ujeta na to kakání do prádla v tom se od vás na této diskuzi odlišuji. Vy to máte rádi do záchoda eventuálně v přírodě já do kalhotek ale jinak si myslím že se moc nelišíme. Hlavně když nás to baví. Já jsem tu doma na příbuzné diskuzi, ale řekla jsem si proč nezavitat i sem a na nazory puritánů co sem pořád hází své rádoby vtipné odjeby se můžeme z vysoka vykakat :0)
10. Červen 2018 - 18:12
Pavkol (anonym)
ale stejně až půjdeš tak bych byl rád aby si mi o tom počtu šišek a o čůrání a prdění popsala abych si to mohl přečíst udělalo by mi to moc velkou radost teda pokud ti doufám nevadí že bych si o tom chtěl aspoň psát
10. Červen 2018 - 18:24
Pavkol (anonym)
a iva by mi meopopsala některý ze svých procesů až sem zas příště příjde teda ne procesů ale výkkonů?
11. Červen 2018 - 7:22

Stránky

Přidat komentář