22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

JSTE TO, CO JÍTE - tonoucí se stébla chytá??

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
Zdravím všechny dámy i pány, kteří jsou více či méně pravidelnými diváky zmíněného pořadu. Co si o tom myslíte? Pokud jde o mě,nadváhou netrpím,ale je fakt, že pořad někdy zhlédnu, bývají tam některé zajímavé tipy,tak proč ne. Na jednu stranu si říkám,že nechat "obdivovat" své tělisko celým národem ze všech stran je nechutné, ale na druhou stranu i klobouk dolů před touto odvahou, protože většina těchto lidí asi nemá dostatečně velkou vůli zhubnout sami, tak využívají tuto možnost své prezentace. Když to nezvládají sami, volí tuto poslední (?) možnost...Každopádně je bezva, když se jím to povede a zhubnou a nenaberou to brzy zpět. Hm, co vy na to?Šli by jste do toho?
7. Červen 2007 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
V porovnání s obvyklými aktéry této reality show jsem skoro anorektička, ale že bych měla úplně ideální váhu, to se taky říct nedá (153/57). Ráda bych shodila aspoň na 51 kg, nejlépe na 48 kg, ale chybí mi pevná vůle. Před pár měsíci jsem sice vážila kolem 60 kg, jsem ráda, že jsem shodila aspoň trochu, ale nestačí mi to. Myslím si, že s mým přístupem k jídlu a životu vůbec mi anorexie nehrozí, naopak si myslím, že kdybych se v jídle úplně přestala kontrolovat a úplně vypustila pohyb, časem bych se dostala tak na 80 kg, což by při mé výšce už bylo poměrně závažné stádium obezity. Když připravovali jarní sérii Jste to, co jíte, napsala jsem na Primu e-mail, jestli si myslí, že bych se svým typem postavy taky mohla účinkovat, ale neodpověděli. Možná by mi to trochu pomohlo, ale asi je to téměř jenom o pevné vůli, což za nás nikdo jiný než my sami neudělá :-)
8. Červen 2007 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Mně se stává to, že po každém sledování tohoto pořadu si ve čtvrtek nechystám zeleninku a jím lehce, ale toť vše. V pátek jsem ve starých kolejích. Taky mi naštěstí zatím obezita nehrozí,jsem dost vysoká, tak se mi váha tak nějak rozloží, ale sem tam nějakou změnu mám :)
8. Červen 2007 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
takakorát (anonym)
Nechápu, ale i obdivuji, že se ti tlouštíci svlečou do plavek před celým národem. Jen ať jim to pomůže a hlavně ať vydrží, protože obezita je dnešní metla, od ní jsou veškeré nemoci.
8. Červen 2007 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
H ha my si vzdycky navarime sileny hody:-)/s pritelem/ a cpeme se u toho jak zjednani:-))Pravda jsme stihly..Ovsem kdyz pisu hody tak vazne tuny jidla.-)
9. Červen 2007 - 2:50
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
neni tu nekdo kdo tam byl a nebo toho nekoho zna?myslim v tom poradu,dik
10. Listopad 2008 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
olina (anonym)
Mě poslala moje lékařka do kursu na hubnutí Stob a když sleduju tento pořad musím říct,že všechno co se tam děje a povídá se koná i ve zmíněném kursu akorát to má výhodu,že vás netočí kamera pro celý národ a je tam s Vámi více takto postižených cca 30 dalších a vzájemně si radíte a podporujete a je to fajn.
10. Listopad 2008 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Já mám dojem, že informací, jak zhubnout má každý kolik chce. Obecně to ví každý. Horší je to s realizací. Kdo nezmění stravovací návyky celoživotně, nemůže trvale zhubnout. Musí se výhýbka "přecvaknout" v hlavě, vjet na jinou kolej, a z ní už nesjet zpátky.
10. Listopad 2008 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Marja (anonym)
Když je člověk prase,neudrží se ani toho stébla. Nezlobte se,ale tohle dokáže každé hovado,přežírat se a mlžit tím nějaké životní trable a hroucení,v Čechách se každý kuřák,feťák,alkoholik,chlasták považuje za oběť a vynakládají se nemalé prostředky na léčbu následků jejich veselého a nezodpovědného života,lidi musí cítit bič na zádech,aby se chovali zodpovědně.Taky bych se dovedla denně 4 přežrat,ale copak jsem hovado,abych se nedovalila ani 20 km v nitro lesa?
10. Listopad 2008 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Marjo, no, nevím, já bych se asi tak přežírat nedokázala, ani by mi to snad žaludek nedovolil. Já v tom fakt vidím především psychický problém. Obalování tukem je podvědomá potřeba ochrany.
10. Listopad 2008 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Natura 21:27-presne tak,je to o zmene stravovani a to trvale zmene-napsalas to krasne.Ja jsem vzdy hubla proto,abych se pak mohla nazrat a teprve ve 30 letech mi doslo,ze to bylo blbe.
10. Listopad 2008 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Víte, u řady lidí je to o psychickém problému. Já vždy říkám, že kromě dietologa potřebují psychologa. Případně k tomu nějaká genetika a je neštěstí hotové. Sám nevím, jak je možné, že někdo přijde domů z práce a je schopen vyrazit někam do tělocvičny a někdo je tak utahaný, že si tak uvaří kafe a je rád, že je rád.
10. Listopad 2008 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
www.kgdolu.estranky.cz
11. Listopad 2008 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
To ja taky nevim,Tome.Ja jsem pracovala v lekarne od 9:00-18:00 hodin,domu jsem dorazila v 19:00 a pri pomysleni na telocvicnu se mi delalo zle.
11. Listopad 2008 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Jinak kolikrat to byla rovnou postel bez vecerni kavy...
11. Listopad 2008 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
lida (anonym)
neznate nekdo nekoho kdo tam byl nebo vy osobne?rada bych nake rady,informace,a tak,dekuji
4. Prosinec 2008 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Snoopík (anonym)
taky se dívám, ale podle mě to není spásnej pořad, kde by paní doktorka každýmu "naordinovala" úžasnou, doposud neznámou dietu, kerá jako jediná může pomoc. vždyť dává rady, který když člověk chce, tak si umí najít a řídit se podle nich i sám (nejíst tučný smažený jídla a hromadu sladkostí, nepřehánět to s alkoholem, pít převážně obyč. vodu, nehladovět celej den a po večerech to nedohánět, jíst zeleninu, ovoce a hlavně najet na sportování). ve veliký míře to jsou ty věční dietáři, kterým nedochází, že i když by začali najednou jíst jak vrabci, tak bez pohybu nic dolu nedaj a naopak si ublížej. co jsem viděla já, tak psychologa potřebovala jenom jedna holčina, ta která když si u mekáče objednávala jídlo, tak dělala že s někým volá a že to kupuje jemu a ne sobě a která měla blok v tom, jíst cokoliv na veřejnosti. těm takovej pořad asi vážně pomůže, protože normální obvoďák by se tímhle takhle nikdy nezabýval a ještě by se každýmu vysmál
4. Prosinec 2008 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dejte svým blízkým pod stromeček dárkový poukaz na odborné poradenství ohledně zdravé výživy, případně i odběr produktů podle vlastního výběru. Můžete si vybrat obsah a cenu podle přání. Z toho důvodu vždy uveďte do objednávky svůj telefon. Konzultace je zdarma, vánoční sleva na produkty 15%. Poukazy budou slosovány 24.1.2009 a 10 vylosovaných obdrží zajímavý dárek. Poukaz zasíláme na dobírku. Objednávat můžete na tel. 606 276 315 nebo na pas.sun"seznam.cz
10. Prosinec 2008 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jkhn (anonym)
uz zase nakej diler
10. Prosinec 2008 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Paní doktorka Kateřina se nám taky nějak zakulatila a to dává takové rady ...
11. Prosinec 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ox (anonym)
Taky si to myslím :-) Je to jako by nabízela kosmetiku dáma s ekzémem nebo děsným akné na obličeji.
11. Prosinec 2008 - 16:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama