123 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsou kulturisti pritazlivi?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Me se pritazlivi nezdaji ani nahodou? A vam?
17. Květen 2008 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
veleke vyhonene svalstvo v mnoha pripadech vyhonene chemii me nikdy nepritahovalo, velke svalstvo,maly mozek,nefunkcni prirozeni!
18. Květen 2008 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaja (anonym)
Neeeee!!!! Bleee!!! Ja sice pracuju ve fitku a jsem tim obklopena, ale osobne se mi libi stihli az hubeni kluci, takove jemnejsi klucici typy, kulturisti jsou strasni, odpuzuji me odjakziva.
18. Květen 2008 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Orco (anonym)
Vy všichni co odsuzujete kulturisty - neříkejte, že se vám nelíbí He-Man!
19. Květen 2008 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky nechápu co by se mi mělo líbit na tom, když se někdo kvůli šíři ramen a hranatosti postavy pohybuje ze strany na stranu jako hliněnej golem a v podpaží si nese imaginární melouny. A když si ještě takovej týpek vyholí hlavu až na plech, tak to je fakt odporný. Takovej maník se pak hodí akorát na to aby chodil dokolečka a poháněl žentour, nebo točil rumpálem. Síly na to má dost, a jeho dinosauří mozeček s IQ houpacího koně, stejně složitější úkony nezvládne.
19. Květen 2008 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
Mně se teda kulturisti líbí, od vždycky pro ně mám slabost. Pár jich znám a blbí určitě nejsou!
19. Květen 2008 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale chytri taky zrovna ne!
19. Květen 2008 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
Záleží na člověku, mezi vychrtloušema se taky najdou blbí tak i chytří!!
19. Květen 2008 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale bejt kulturista a hubenej (pokud teda nema anorexii) je neco uplne jinyho! U kulturisty je totiz to jak vypada vysledkem nadmerneho posilovani,uzivani proteinu atd.
19. Květen 2008 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
mam kulturistu šváru,nebere nic,neni vypatlanej a když neni rozcvičenej tak to jeho postava vypadá moc dobře.nikdo by neřekl do něj že je kulturista.
19. Květen 2008 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Petruško to nemá cenu obhajovat. Napsal jsem to jednou a nebudu se opakovat. Jak souvisí výběr sportu s inteligencí? Každej dělá něco jinýho a někdo holt tohle. Bohužel tady na tom fóru se sešli samý rádobyinteligentní odborníci, který uměj jen blbě urážet. To taky můžem založit forum : Proč jsou fotbalisti jen primitivní alkoholici? A takovejch by bylo . . . V každým sportu jsou lidi různý, tak jako v celý společnosti. Tohle vaše plácání a urážení je úplně o ničem, ubohost. Petruška jednohon z nich (nás) zná aspoň osobně a je podle ní úplně normální kluk. Ale co vy ostatní? Podle čeho soudíte???
20. Květen 2008 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
jeny (anonym)
Chodim pravidelně do fitka a musim říct,že mě ty jejich svaly docela vzrušujou:)vím že většina kulturistů berou podpůrný prostředky,ale pročby ne,na tom neni nic špatného.Podle mě je to pořád lepší brát podpůrný prostředky,cvičit a vypadat k světu než nic nedělat.Kulturisti na sobě hodně makaji,jsou cílevědomí a vytrvalí a kdo tohle o sobě může říct?
20. Květen 2008 - 0:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jeny-změna jmén (anonym)
koukala jsem se ještě pod jednu diskuzi a tam už s nějaká holina taky jmenuje jeny,ale má jiné názory a hlavne to nejsem já,tak já se radši přejmenuju na Jenifer pa
20. Květen 2008 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ale když se rozcvičí, je z něj kreatura (stačí se po ránu pohnouta je hotovo)
20. Květen 2008 - 1:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
Ale proteiny neovlivňujou negativně činnost mozku, to sis možná spletl se steroidy. A navíc když to ten člověk "umí" brát, tak mu ani steroidy nemusí ublížit. Kulturisti jsou uplně normální, pohodoví a krásní chlapi!:) Tak je vy chytráci, kteří nemůžete překousnout, že vypadají fakt dobře laskavě neurážejte!
20. Květen 2008 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Klasická kulturistika se mi nelíbí. Jsou v tom drogy, protože normální cestou takové postavy nikdy nedocílíte. Líbí se mi naturální kulturistika. Tam je naprostý zákaz steroidů. Taky ti chlapi a ženy nemají tak obří rozměry. Vypadají prostě jako svalnatí sportovci. Jen před soutěží drží diety, které je zbaví podkožního tuku, aby svaly vynikly. Jinak stravu mají zdravou plnou proteinů. Je to ale velká dřina. Občas trénují ve fitku v Zásmukách. Je to tam super na úrovni.
20. Květen 2008 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Jenifer a Janinka :-)) Konečně někdo normální! Díky za vaše názory, už mě to neba obhajovat to sám . . .
20. Květen 2008 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
f, ten kdo o tom nic neví, tak to bude kritizovat pořád, málo kdo z těch rejpálků totiž ví, že svaly nenarostou samy, ale, že i ti, kteří užívají steroidy na sobě musí hodně makat...
20. Květen 2008 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
jenifer (anonym)
Ahoj po ránu,kritiků kulturistů se najde vždycky hodně.I já dřív kulturistky zavrhovala,ale pak jsem začala sama cvičit a ted je prostě obdivuju.je mi jedno jestli si pomáhají nějakýma proteinama nebo čím vším,prostě i tak na sobě museji makat a dřít se,musí dodržovat jdelníčky a hlavně nepřestávat, a takovou pevnou vůli má málokdo. Mně připadá,že na těch příspěvků od "nekulturistů" je docela dobře vidět lidská závist a musim říct, že mi to je i trochu k smíchu, jak jsou někdy ty lidi průhlední,žejo?Já chodim cvičit do Letňan a kulturistů tam chodí dost.Ze začátku,kdy jsem nevěděla,jak pořádně zacházet s přístrojema,mi jediní, kdo mi byli schopni poradit,byli kulturisti.Nikdo jinej.Musim říct,že pro mě prostě určitou přitažlivost mají a to,že na sobě dřou,je pro ně plus,pořád je to lepší než se někde poflakovat nebo nic nedělat.Já se vždycky těšim když jdu cvičit,protože ty kluky vždycky pozoruju a nemůžu se ubránit představě,že si jednoho třeba jednou přivedu domu:))) a to se pak na to cvičení soustředit moc nemůžu.Jinak pro odpůrce kulturistů,NIKDY NEŘÍKEJT NIKDY, protože jsem dřív měla přítele a ten jimi celou dobu hrozně moc opovrhoval, řikal jak jsou ty kluci hnusní a že jsou určitě děsně tupí atd....No a ted jsme se asi po roce znovu sešli a ouha,je z něho taky kulturista a to docela velkej a po jeho dřívější kritice kulturistů ani památky.:))))))
20. Květen 2008 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Tak dřina je to i se steroidy, to je jasný, ale ty výsledky jsou mnohem viditelnější. Určitě jste četli, nebo viděli v televizi, kam vede dlouhodobé užívání steroidů. Neplodnost, rakovina.... Proto se mi líbí naturálové. To je ještě větší dřina. A Jenifer proteiny jsou bílkoviny, možná si to pleteš se steroidy. Proteiny potřebuje k životu každý, jen sportovci jich musí mít vyšší příjem, aby svaly regenerovaly. Tohle je naturální kulturista Marek Vomáčka. Na to se dá koukat, ne? :-) http://marky-vom.blog.cz/
20. Květen 2008 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
http://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=3357_73 A co tohle? Bez drog je to hezčí, ne?
20. Květen 2008 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Julie, sice dobrý, ale prosím nepřirovnánej a nepouštěj se do diskuze o steroidech. Moc o tom nevíš,bez urážky. Tím spíš se neopírej o televizi a noviny, kde jsou ještě větší "odborníci". Novináři jen hledají senzace, nic o tom nevědí! Jak může být odborník člověk, který píše jednou o šachách,někdy o politice, hokeji, Iráku atd. Pravda o škodlivosti je velmi přifouknutá! Jsou to jen léky a ty užívá každý běžný člověk a mnoho z nich má větší vedlejší účinky než fabulované steroidy. Taky nebudeš brát 10aspirinů denně celej rok . . . Asi tak se s tím musí zacházet. A ta dřina? Řekl bych pro všechny stejná, makat se musí tak jako tak. Ti co berou, jak to, že některý je lepší než jiný? Bere víc? Trenuje víc? Ne, pouze dělá oboje chytřeji, trenuje velmi tvrdě a velkou roli hraje genetika! At si dělá každý co chce,ale bez treninku nejde nic :-)
20. Květen 2008 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
f, naprosto s Tebou souhlasim!
20. Květen 2008 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Tak to máš pravdu, to co vím je hlavně z televize. Tenkrát běžel dokument, myslím že se to jmenovalo "podivuhodné životy" a jeden díl byl o kulturistice. Mluvil tam nějaký trenér vrcholových kulturistů, co soutěží na mistr Olimpia, nebo tak něco a právě varoval před riziky anabolických steoridů a bylo to dost děsný! Jinak mě osobně je naprosto jedno ať si každý dělá co chce a ničí si dobrovolně zdraví. Jenom se chtěla napsat svůj názor, že se mi normální kulturisti prostě nelíbí. Toť vše. :-)
20. Květen 2008 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Je to hnus,navíc do sebe ty blbečkové cpou děsný svinstvo a ženským se to v drtivé většině stejně hnusí.
20. Květen 2008 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jenifer (anonym)
V drtivé většině?To mi přijde trochu zcestný.To neni pravda.Podle mě kulturisti vědí co dělaji a pokud berou nějaký steroidy, je to jen na nich, mně přijde teda mnohem horší kuřáci,kteří do sebe vědomě vtahujou kouř, který je může zabít, nebo ty, kteří jsou závislý na alkoholu, tak to si myslim je teda fakt mnohem horší tak ty kluky kulturisty tady neodsuzujte. Někdo tady napsal, ž je prokázáno, že steroidy způsobují rakovinu.já do toho sice moc nevidim, ale co v dnešní době nezpůsobuje rakovinu? Éčka v potravinách, uzeniny,umělá sladidla............. a to všichni do sebe cpou každý den a nikdo za toho nikho neodsuzuje. Proste mě přijde, že fakt vy, kteří je tady hrozěn kritizujete, jim spíš jen závidíte. Mně kdkyž se kulturisti nělíbili,tak jsem je i tak brala a nikdy jsem o nich neřekla že jsou to vypatlanci nebo tak podobně.Neviděla jsem důvod, každý má svůj vlastní cíl a pokud je to zrovna dobrá postava a svaly, tak proč ne.
20. Květen 2008 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Julie. To je právě ono. Mám dojem, že jsem to viděl taky, asi před rokem. Jeden díl byl jakžtakž, bývalý dobrý závodník varoval řed riziky. Jistěže nějaká jsou. Ale jeden díl byly jen výmysly a konspirace na základě výpovědí jednoho člověka. Záměrně nepíšu kulturisty,protože ten člověk nikdy nezávodil, je jen známý tím, jaký je idiot. V kulturistických kruzích je pouze k smíchu. Bohužel byl v pořadu nazván kulturistou,reportáž natočena naprosto jednostranně a všichni kulturisté hozeni s ním do jednoho pytle:-( Velmi to uškodilo pověsti našeho sportu, slýchal jsem to každý den. Protože prostě když je to v televizi, tak je to přece pracda, že . . . Nebudte tak slepí a nevěřte všem novinářským senzacím! Ano, berou se tady steroidy, ale v kterém vrcholovém sportu se dnes nedopuje?? Nebudte naivní, že když někdo projde testem, nic nebral! Prostě tak to je a nejde to obrátit zpět. Kulturistika je sport jako každý jiný,akorát ty výsledky nosíš všude s sebou. A daleko náročnější na výživu a znalosti o vlastním těle, zdravém způsobu života. O tom spousta hokejistů a fotbalistů nemá ani páru. Ač jsou v novinách bohové a kulturisti dopující špína. Kolik už se prominulo dopingových prohřešků fotbalistům?!?! Na nás se jen naplive. Už končím, mohl bych psát ještě dlouho. Vždy budu kulturistiku ctít a bránit!!! Trošku jsem se rozepsal, hlavně cvičte dál :-)
20. Květen 2008 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Jenifer, super :-))
20. Květen 2008 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
f (anonym)
Danielo, jsi ubohá a zdá se velmi primitivní, zakomplexovaná.
20. Květen 2008 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Tak zakomlexovaný jsou právě ty chudáci co do sebe cpou ten sajrajt,jinak by si vystačili s přirozeným stavem těla.A kouření je proti tomu svinstvu co oddělává skoro celý tělo prd. Cvičit ano ale ne do sebe cpát nějaký sajrajt jenom proto aby někdo zvednul pár kil navíc a měl pak játra,ledviny,srdce v prdeli.
20. Květen 2008 - 13:08

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama