300 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsou krátké vlasy sexy?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Beruska (anonym)
Pánové, chtěla bych se zeptat na Váš upřímný názor. Jsou krátké vlasy na dívkách OK, sexy nebo tak trochu odpuzující? Jsou dlouhé vlasy automatický krásnější než krátké? Díky za Vaše názory.
13. Září 2003 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
W (anonym)
Mne osobne se nejvic libi dlouhe vlasy... tak po pas ci delsi, cili extremne dlouhe :) Skoda, ze asi tak od 19. stoleti to uz neni v mode. Pouze v komixech a pohadkach.....Ale nekomu kazdopadne slusi vic hodne kratke.
14. Září 2003 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
sexualperpetual (anonym)
no, mne se proste libej kratsi vlasky, ne zrovna jezour, ale kratky
17. Září 2003 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
No já myslím, že to je případ od případu jiné. Každý má jiný vkus a každému něco jiného sluší. Já osobně mám rád vlasy delší, ale dovedu si představit nádhernou holku s krátkými vlasy. Slyšel jsem, že dívky nakrátko hledjí známosti na krátko :-)))) A tak házím do placu otázku, jestli je to tak.
19. Září 2003 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman(20) (anonym)
...kratší, načechrané vlasy...hmmm...krásné, přitažlivé? zbytečná otázka! R
11. Říjen 2003 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mě se hrizně líbí pěkně oholená hlavička - strojkem vzadu úplně doztracena a boky a nahoře tak max 5 mm. Je to nesmírně vzrušující. Svoji holku jsem takhle na její přání taky oholil a parádně ji to vzrušovalo při tom holení a pak taky.
18. Říjen 2003 - 3:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Nosila jsem delší vlasy,jen proto,že se to líbilo mému choti.Ale já jsem se osobně v delších vlasech necítila.Dnes jsem se nechala ostříhat tak jak mě to vyhovuje,cítím se skvěle, ale mužíček se na mě zřejmě trošku naštval.Prej vypadám jako kluk,ale naše okolí si to nemyslí,oni tvrdí,že mi sluší krátké vlasy. J.
4. Listopad 2003 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Jo krátké vlasy jsou sexy, ale pouze na pěkných chlapech.
31. Prosinec 2003 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Bierhanzel (anonym)
My, kdož prodáváme šampony na vlasy a masti na jejich vzrůst, máme na celou věc shodný názor.Netřeba snad rozebírat...továrník Bierhanzel v.r.
31. Prosinec 2003 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Majda (anonym)
No nevím jak je to s těma přípravkama na růst vlasů apod., ale vyzkoušela jsem za svých 29 let toho již dosti a dle reklam bych musela mít háro jak lvice ...a prd... už jsem to vzdala a nosím vlasy nakrátko a méně sexy si nepřipadám ... dle mého okolí mi krátké vlasy víc sluší a na sexuální výkonnosti mi to taky neubralo. Roků prý ale ano ... občas mě někam pozve i mladičký puberťák .. kdyby chudák viděl mou občanku.
4. Březen 2004 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Ano,http://pribehy.tripod.com
28. Březen 2004 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
rikik (anonym)
Jasně že jsou sexy jak na ježka nebo i kratší.
8. Duben 2004 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Irma (anonym)
Jedna holka mně kdysi říkala, že chodila s klukem, kterému se prý dlouhé vlasy nelíbily a chtěl, aby se dala ostříhat. Vyhověla mu. Po měsíci se s ním rozešla, protože byl prý divnej. Po nějaký době ho pak potkala, jak se vede s jiným klukem za ruku....Slyšela jsem, že se někteří homosexuálové nedokáží ke své orientaci přiznat. Najdou si ženskou, se kterou dokáží i žít a mít děti. Protože ale většinou nesnášejí dlouhé vlasy, tak jejich žena musí být stále nakrátko, protože takto je alespoň trochu pro ně přijatelná. Když jsem si přečetla některé zdejší příspěvky, tak jsem si na to vzpomněla a uvědomila si, že vlastně nikdo neví, jak sexuálně orientovaný každý pisatel je. Dokonce i většina kadeřníků a vizážistů jsou homosexuálové, tak holky pozor na různé názory!!!
11. Duben 2004 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
rikik (anonym)
Někteří jsou možná homosexuálové ale někteří ne.Např. mě se holky s krátkým účesem líbí a nejsem homosexuál na 100%
16. Duben 2004 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Když člověku jeho účes sluší, tak mu zkrátka sluší a hotovo!Pokud vidím holku s krátkými vlasy a je pěkná, zajímavá a přitažlivá, tak se mi prostě líbí. Kdybych to hodnotil podle délky vlasů, musel bych si říct toto: hmmm, ta je krásná, ale počkat, ona má krátké vlasy, hmm tak to si musím nechat zajít chuť.... Takhle to přece v životě nechodí lidi! Je to úplně jinak, každému sekne něco jiného, tak to tak neřešte, jste šílenci!
19. Duben 2004 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
No jasně!Sexy je všechno, v čem se člověk líbí, takže když se mi někdo líbí s krátkejma - bude sexy..kdyby mu slušely dlouhý, bude sexy v dlouhejch..kukněte na Halle Berry, jakej je to kus ženský a většinou na uplnýho ježoura..
20. Duben 2004 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Irma (anonym)
Kdybych to teda měla takhle hodnotit já, tak bych podle této logiky měla říct toto: hmmm, ten je krásnej, ale počkat, on má vlasy po zadek, tak to si musím nechat zajít chuť....Máš pravdu, že to takhle v životě nechodí, protože je rozdíl, jestli to někomu sluší, nebo jestli někdo někomu připadá sexy. A tohle fórum není na téma sympatií. Mému dědečkovi to totiž taky sluší, ale sexy mně rozhodně nepřipadá! Když se chlap - transvestita, přestrojí za ženskou, tak i jemu mu to většinou sluší, je zajímavej a pro někoho i přitažlivej. Nezlob se Milane na mě, ale takovej chlap mně teda rozhodně sexy nepřipadá, protože nejsem šílenec!Kačko: Jestli ti připadaj ženský na ježoura sexy, tak to bude tím, že jsou podobné chlapům. A jinak považuju za normální, když se o sexuální přitažlivosti lidé vyjadřují v souvislosti s opačným pohlavím, protože jinak mají poruchu sexuální preference.
21. Duben 2004 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
rikik (anonym)
Irma neví vůbec co mluví, protože ji prostě nikdo nepřesvědčí že holka může vypadat sexy i s krátkými vlasy.Dlouhé vlasy krátký rozum...
24. Duben 2004 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Irma (anonym)
Irma ví, že zdravému člověku rostou vlasy a jesliže tomu tak není, tak je dotyčný jedinec nemocný! Pleš je tedy známkou chorobného procesu. Jestli se holohlavá žena někomu líbí, nebo ho dokonce vzrušuje, tak není dle mého názoru normální. Je to podobné, jako kdyby ho vzrušovalo jakékoliv jiné tělesné postižení! Z krátkovlasých lidí rozum přetéká - to je občas vidět ve zprávách v TV na "holých lebkách" ......
25. Duben 2004 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Mám pocit, že krátké vlasy na mužích jsou natolik běžnou záležitostí, že není třeba něco v podobných fórech řešit. Připadá mi snad jen prapodivný agresivní přístup některých zdejších četařů k jakékoli zmínce o ženské přitažlivosti pokud má krátké vlasy. Copak je skutečně holka s krátkým sestřihem co se týče sex- apealu totálně odepsaná? Dyť to může někomu vyloženě podtrhnout image nebo zdůraznit tvář nebo tak nějak.Tak třeba v superstár vizážistka ošmikala kde koho a vyloženě prokoukli!
26. Duben 2004 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
PS: Irmo! O ženské přitažlivosti se budu naprosto svobodně vyjadřovat nadále, protože se mi hezký holky líběj a nemám důvod se jen kvůli své (řekněme obojaké-rozšířené)orientaci nevyjadřovat v podobných diskuzích :)Máme tady už patnáct let demokracii a agresivní osočovaní z homosexuality (zvláště, když dotyčný očekává, jak to budu hystericky popírat) mě skutečně nedojímá :)
26. Duben 2004 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
ayam (anonym)
Ja jsem temer cely zivot kratkovlasa blondynka. Vzdycky jsem zavidela dlouhe vlasy a na nalehani meho pritele jsem jednou zkusila nechat dorust vlas. Protoze mam na blondynu vlasu hodne, a to navic poradne pevnych a tvrdych, tak jsem vypadala jako hastros. Pritel si oddychl, kdyz jsem se vratila ke svemu uzasne pohodlnemu kratkemu sestrihu. S timhle muzskym uz davno nejsem a problem se seznamenim jsem nikdy nemela. Ac jsem trosku zakrslik, tak pritazliva pry jsem a chlapi se stale otaceji. :o) Rozhodne si nemyslim, ze kratky vlas by mel znamenat nejaky handicap, u me to plati spis naopak.
26. Duben 2004 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Vždy jsem toužila po dlouhých vlasech, ale když jsem se o ně pokoušela, výsledek byl katastrofální, mám vlasy jemné a ne příliš husté. takže jsem se smířila s kratším (nikoli na 2 cm) účesem. Když jsem se ptala svého bývalého přítele, jestli by se mu nelíbily raději dlouhé vlasy, odpověděl k mému velkému úžasu, že dlouhovlasé holky mu připadají, jako by za těmi vlasy něco skrývaly, proto ho víc přitahují vlasy krátké. A homosexuál stoprocentně nebyl:) Tolik má zkušenost. Dle mého názoru záleží hlavně na osobnosti člověka, ne na délce jeho vlasů.
27. Duben 2004 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
kev (anonym)
Měla jsem vlasy krátké i dlouhé, ale vždycky jsem měla pocit , že větší úspěch jsem měla s dlouhými. Jako školačka jsem byla blondýnka - dlouhé vlasy s ofinou a prý jsem byla nejhezčí holka ze třídy. Potom jsem se nechala ostříhat a vlasy mi ztmavly. Od té doby šla přitažlivost prudce dolů, dokonce mi bylo řečeno, že jsem holka, za kterou se chlap na ulici neotočí. Ale s krátkým účesem jsem se vdala! Na svatbě to bylo dost hrozný, měla jsem aspoň vzadu závoj , abych tam měla vůbec něco. Potom jsem si splnila sen: dlouhé vlasy bez ofiny, ale vypadala jsem jako divoženka. Teď mám vlasy nakrátko a chválí mě. Ženský, ne chlapi !! Takže jsem se přesvědčila: pro muže jsou jednoznačně přitažlivější dlouhé vlasy.Blonďaté a s ofinou. To je účes č. 1.
27. Duben 2004 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Gizmi (anonym)
A víš Kev, proč se ženám krátký účes na ženách líbí? Protože se takto podobají mužům, které je více přitahují. Mně (muži)se také více líbí muži s dlouhými vlasy, protože se tím stávají ženštějšími. Není lepšího důkazu, že dlouhé vlasy jsou ženským sexuálním znakem. Podle mého názoru dlouhé vlasy k ženě prostě patří!
27. Duben 2004 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
rikik (anonym)
To je pěkná blbost že se ženám líbí ženy s krátký účesem, protože se takto podobají mužům, které je více přitahují.Ženy které mají dlouhé vlasy jsou pěkné. Ale klidně může být holka ostříhaná na 1cm a může jí to slušet stejně jako té co má vlasy až po pás. Hlavně záleží jak jí to celkově sluší. Škoda jen že holek s krátkým účesem je málo.
6. Květen 2004 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
No jeste do minuleho tydne jsem mela vlasy po pas dlouhe ale protoze jsem delala talentove zkousky na vysokou skolu tak mi strasne prekazely vypadaly sice nadherne ale vsude se pletly a tak jsem vyrazila do kadernictvi s tim ze si je necham trosku skratit myslela jsem tak do pulky zad nebo na ramena ale kadernice me zacala premluvat at si je necham dlouhe ze to stejne neni rozdil jestli po pas nebo po lopatky a tak dlouho do me hucela az jsem se nastvala a rekla ji at to veme uplne vsechno do hladka udelala to a je to vazne super vsem zenskejm doporucuju aby si to taky skusily akorat doma se to s pochopenim moc nesetkalo
7. Červen 2004 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
aldrin (anonym)
gratuluji Misko !!!
7. Červen 2004 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Nejprve gratulace a muj obdiv pro Michaelu za odvahu, asi to nebylo jednoduche. Mne se kratke nebo zadne vlasy na zenach libi. Myslim, ze to je mnohem vic sexy. Pokud ma zena vlasy moc jemne, ze ji zadny uces nedrzi, tak je rozhodnuti jit dohola urcite spravne. Skoda, ze neni k tomu moc velka tolerance ve spolecnosti, takze krasnych holych hlav na zenach moc nevidime. Ale i to se v poslednich letech meni.
9. Červen 2004 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Normální hetero (anonym)
Jestlipak víš ty kretene, díky čemu jsi se narodil? Stalo se tak proto, že se tvůj fotr neštílil na tvoji mámu vylízt! Jak je ale vidět, tak se mu ,,dílo" zrovna moc nepovedlo, protože zplodil úchyla a jak se tady tak rozhlížím, tak asi nebyl jedinej, komu se jeho spratek nepoved! Myslím si, že by se měli v zájmu zachování naší civilizace úchyláci jako jste vy minimálně izolovat!
20. Červen 2004 - 16:13

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama