5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsme asi blazni

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
BH (anonym)
Jsem rozvedená.Rozvedla jsem se kuli manželovím nevěrám které jsem mu tolerovala ale nakonec jsme na ně dojely.Mam přítele a je moc hodný ale také mu nevěřím aniž by mne sklamal.Co s tím? Přítel má také problém jeho bývalá manželka mu vše zakazovala a komandovala ho, naučil se lhat. Mame se radi ale nevíme jak jeden na druhého. Porad.
1. Září 2006 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
No to jste, ale dvojka, poradit, ale neumím, lhaní nenávidím a nevěru rovněž. Je mi vás líto, musíte se snažit sami sobě začít věřit a důvěřovat si.
4. Září 2006 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Marienka (anonym)
Jenom upřímnost váš může zachránit, láska potlačí vaše předsudky.
5. Září 2006 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Babička (anonym)
odpuštění a tolerance je začátek štěstí,zapomenout co bylo,důvěřovat si,být k sobě laskavý,pomáhat si,být parťáci,nebude to rychle,ale trpělovost a čas udělá všechno.Nepřipustit,aby žádná třetí osoba se mezi vás dostala!!Všechno spolu,od sexu až po běžné starosti.Vyhnout se nedorozumnění,není to ideální nikde v manželství,ale dá se hodně vybudovat.Kamarádky neradit do vztahů,kamarádi to stejné!!Když jste nemocní,tak čaj vám neuvaří žádný rádce!!Přeju hodně lásky a všechno nové,aby vypudilo staré.Nikdy nesrovnávat partnera s tím předešlým,to je nesmysl a z toho na roky dopředu bývá zbytečné nepochopení a odcizení
25. Září 2006 - 14:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama