Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jsem zoufalý, nechci a neumím žít

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jaro jaro (anonym)
chci umřít, žena mi odešla
2. Listopad 2010 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Žena ti odešla, tím myslíš, že zemřela? Pokud ano, tak upřímnou soustrast a pokud tě jen opustila, tak pro jedno kvítí slunce nesvítí, můžeš si najít jinou.
6. Listopad 2010 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
jouda (anonym)
Ale nechceš. To bys tady o tom neblábolil ale rovnou se odpravil.
6. Listopad 2010 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
umřela mi maminka i bratr,dva sourozenc mám ty nezajimám,nejvic mě bolí že se na mě vykašlali moje děti jsou pro mě vším,ani nemam žádné kamarady ,nic mě nebaví netěší už tu nechci být nic mě tu nedrží
18. Březen 2012 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jarko (anonym)
Věnuj se koníčkům, nebo si nějaké najdi. Mně z něčeho podobného vytáhly břišní tance.
18. Březen 2012 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ahoj (anonym)
pocit beznaděje je hrozný, ale většinou v našem životě přijde i něco hezkého, občas pomůže návštěva psychiatra, který napíše antidepresiva, není to nic špatného, málokterý člověk si poradí s tak hroznýma věcma v životě, možná jen tak bezcitný člověk, jako jouda. No někdy pomůže se vypovídat, určitě všechno bude dobrý, jen toho prostě je na Tebe moc
28. Duben 2012 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Nejhorší je, když člověk nedokáže odhadnout chování lidí kolem sebe, když se v lidech soustavně plete, to člověka totálně vyčerpává.
28. Duben 2012 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
marwell (anonym)
Taky nemám proč žít, cítím se špatně protože přestávám rozumět tomuto světu, chování lidí, té agresivitě všude kolem, přátelé co by za to stáli nemám, ty jež jsem měla mě jen využívali, pro rodiče jsem k ničemu (i když to není pravda a to vím), mám koníčky, ale již mě nenaplňují, nevzdávám to ještě úplně, i když co mě drží, je myšlenka, že kdykoliv to bude již zcela neúnosné, o svém životě rozhodnu sama. A pro ty, jež věří, že psychiatr je všespásný, bohužel není. Chodím k němu a je to jen mistrný "psač prášků", ale nic jiného s vámi neřeší. Psycholog je lepší, také mi pomohl, ale na něj již nemám peníze (1000,-/h).Jsem unavená ze vší té zloby lidí kolem, nejistot, stresu a strachu z dalších a dalších zklamání.
9. Březen 2015 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
alien (anonym)
Taky nemám proč žít,...Zkus vypustit to, co se děje kolem, a soustřeď se na tebe. Je mi jasný, že pokud se zrovna cítíš špatně, tak ti to asi nepřipadá jako nejlepší nápad, ale jiná cesta není. To s tím definitivním odchodem jako poslední možností znám, taky jsem to zažila. A taky jsem zažila spoustu psychologů a psychiatrů, kteří mi nebyli k ničemu. Musíš se spoléhat jen sama na sebe, najít si cestu sama v sobě a sama vědět, proč chceč přežít. V tomhle ti nikdo nepomůže. Přeju hodně, opravdu hodně sil :) Jo, a ničeho se neboj. Život není vůbec tak nespravedlivej, jak se může zdát. Jen se na něj začni dívat jinýma očima :)
9. Březen 2015 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Každý (anonym)
Taky nemám proč žít,...z nás má někdy takové pocity.Jednomu pomůže to,druhému ono.Držím pěstičky,bude zase dobře.
9. Březen 2015 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče.
9. Březen 2015 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
magda (anonym)
Taky nemám proč žít,...Zemrel mi manzel..nedovedu bez neho zit..zavrela jsem se doma a chci jit za nim..nevim jak..neumim zit sama..je mi hodne zle..mam fenku malou a hodnou jsem stale s ni..je to proste tezke..chodit mezi lidi kvuli psovi nemuzu..a sama doma je to na zblazneni..nedokazu si pomoci..
18. Duben 2015 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Zemrel mi manzel..nedovedu...Magdi, to je mi hrozně líto. Moc. Každý se může ocitnout ve Tvé situaci. Mnozí z nás se v ní také ocitnou. Umím si představit, že mě tohle taky třeba čeká. Nikdo nevíme, který z partnerů odejde dříve. Je to velká zátěž, velký stres. A truchlení prostě musí proběhnout. Někdo chce být na to sám, někoho samota ubíjí. Je důležité říct si o to, co potřebuješ. I venku s pejskem na procházce potkáváš lidi, bavíš se s nimi (pejskaři se většinou potkávají, venčí ve stejnou dobu), ale můžeš chodit i mezi lidi bez pejska přece. Až budeš mít chuť a sílu. Věřím ti, jak je to hrozně těžké, smutné, a tíživé. Pokud nechceš zůstávat sama, nezůstávej. Vyhledej lidi. Piš a čti, ale i plakej, pokud to potřebuješ. Držím pěsti, a cítím s tebou...
18. Duben 2015 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Nemáš (anonym)
Zemrel mi manzel..nedovedu...ráda samotu a ted jsi.Protojsi na tom ještě hůř,přemož se a aspon pro začátek s tím hafanem.
18. Duben 2015 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Vaclav (anonym)
Zemrel mi manzel..nedovedu...Ahoj Magdo! je to dlouho co jsi tohle psala,já tohle prožívám právě teď. Budu rád kdyby si mě napsala, případně některá žena jiná, ktera také moc touží po druhém partnerovi, ale nedaří se. Můj mail je. Václav.Kohout@seznam.cz Budu moc rád když by se některá žena ozvala, ale moc tomu nevěřím. Jsem z Prahy.
6. Leden 2018 - 11:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama